Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Del kokių priežasčių draustumėtes arba nesidraustumėt ?

  1. nes mano zalos atveju turiu apsaugą, kad neturėsiu didelio nuostolio (apmokėjim kitam žala)
  2. del atsargos
  3. del savo saugumo
  4. del savo ir vairuojamo transporto saugumo
  5. Del saugumo kelyje
  6. Del saves
  7. del atsargos ir saugumo kelyje
  8. del auto ivykiu ir asmenines patirties
  9. del saugos
  10. del avariju ir savo saugumo