Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Del kokių priežasčių draustumėtes arba nesidraustumėt ?

  1. del retai eksplotuojamos transporto priemones
  2. del saugumo
  3. Dėl saugumo sumėtimų.
  4. nes as esu labai biednas
  5. Kad nereiktu atlyginti zalos is savo kisenes
  6. Drausčiausi, kad nuostolius padengti incidento atveju
  7. mažiau rūpesčių
  8. del transporto saugumo
  9. del avariju
  10. saugumo