Apklausa dėl protmūšio

Sveiki, 

Esame Socialinių mokslų kolegijos I - ojo kurso studentai, studijuojame - bankininkystę ir investicijų valdymą. Norėtume užduoti kelis klausimus apie jūsų nuomonę dėl protūšio karantino laikotarpiu.

Rezultatai yra viešai prieinami

Ką veikiate karantino laikotarpiu?

Ar daug žinote apie bankus, pinigus, jų funkcijas?

Ar norėtumėte dalyvauti protmūšyje susijusių su bankais, pinigais ir pan.

Jeigu nenorite dalyvauti, kodėl? (jeigu pasirinkote, kad norite dalyvauti tai šį klausimą praleiskite)

NeTaip
Neturiu noro
Nedomina manęs protmūšiai
Neturiu laiko tam
Kitos aplinkybės

Kokio formato klausimų norėtumėte gauti protmūšyje daugiau?

MažiauDaugiau
Klausimų su paveikslėliais
Atvirų klausimų (kuriuos reiktų įrašyti pačiam)
Pasirenkamų klausimų (iš 4-5 variantų)