Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
Autorius: alantakoz
Apklausa dėl protmūšio
29
prieš beveik 6m.
Sveiki, Esame Socialinių mokslų kolegijos I - ojo kurso studentai, studijuojame - bankininkystę ir investicijų valdymą. Norėtume užduoti kelis klausimus apie jūsų nuomonę dėl protūšio karantino laikotarpiu.