Apklausa dėl protmūšio
Sveiki,
Esame Socialinių mokslų kolegijos I - ojo kurso studentai, studijuojame - bankininkystę ir investicijų valdymą. Norėtume užduoti kelis klausimus apie jūsų nuomonę dėl protūšio karantino laikotarpiu.
Sveiki,
Esame Socialinių mokslų kolegijos I - ojo kurso studentai, studijuojame - bankininkystę ir investicijų valdymą. Norėtume užduoti kelis klausimus apie jūsų nuomonę dėl protūšio karantino laikotarpiu.