Apklausa dėl protmūšio

Sveiki, 

Esame Socialinių mokslų kolegijos I - ojo kurso studentai, studijuojame - bankininkystę ir investicijų valdymą. Norėtume užduoti kelis klausimus apie jūsų nuomonę dėl protūšio karantino laikotarpiu.

Ką veikiate karantino laikotarpiu?

Kita

  1. Miegu

Ar daug žinote apie bankus, pinigus, jų funkcijas?

Ar norėtumėte dalyvauti protmūšyje susijusių su bankais, pinigais ir pan.

Jeigu nenorite dalyvauti, kodėl? (jeigu pasirinkote, kad norite dalyvauti tai šį klausimą praleiskite)

Kokio formato klausimų norėtumėte gauti protmūšyje daugiau?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą