ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

4. Kokie diskomfortiški momentai jums įstrigo „turo” metu?

  1. Diskomfortiškai jaučiausi manifestacijos metu.
  2. Įstrigo tik vienas - kai išlipus iš troleibuso reikėjo mojuoti žmonėms. Perlipus per save tą kartą, kiti buvo paprasti ir malonūs.
  3. Demonstracija.
  4. Demonstracija. Mitinguoti be konkretaus tikslo ar ne už savo įsitikinimus man nepriimtina.
  5. Diskomfortiskiausias manau kapinese kai reik surast kapa sau
  6. Troleibuse susispaudus keliauti ;)
  7. "Demonstracija". Turiu tvirtai tikėti, ta žinute, kurią "transliuoju", o eiti su minia tik tam, kad eiti... Tai - ne aš!
  8. Nuolatinis gretinimasis su mirtimi ir ligomis.
  9. nebuvo
  10. Reikėjo šokti troleibuse. Visai nesijaučiau norįs šokti, tai nešokau.