tūpimas stotelėje, bėgimas ir lipimas į 5 aukštą, bet gal todėl, kad man skaudėjo koją ir turėjau ribotą galimybę judėti kartu su visais
Mano nuotaika buvo visisškai kitokia, todėl erzino visas tekstas, - "GRŪZAS"
diskomforto nebuvo
Tokių nebuvo. Kai eini su būriu žmonių ir dalyvauji tokioje veikloje, diskomfortą išgyveni visiškai kitaip - ne kaip individualus asmuo, o kaip fikcijos dalyvis. Ir gėda, jei ji yra, patiri ne kaip indivualus asmuo, o kaip žaidėjas. O žaidėjo gėda - nediskomfortabili.
ligoninė, auginamas nerimas
jokie.
0
Diskomfortiškai jaučiausi nešdama savo daiktą iškėlusi virš galvos.