ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

4. Kokie diskomfortiški momentai jums įstrigo „turo” metu?

  1. Negaliu bėgioti, kai visi nubėgo, tiesiog ėjau, nebuvau tam pasiruošusi, nelabai jaukiai jaučiausi.
  2. Piketo vaizdavimas, aplink esant nepažįstamiems žmonėms
  3. Priartejimas prie svetimo kapo.
  4. Gal nesitikėjau tokios šiltos dienos/galėjau lengviau apsirengti/,bet tai jau ne turo org.problema.
  5. Ligoninė.
  6. Galbūt viešas šokis, plojimas, demonstracija. Nors buvo ir malonu tai daryti.
  7. penas
  8. Žiūrėjimas tiek į grupės narius, tiek į aplinkinius žmones, kai jie į Tave taip pat žiūri ir žinai, kad "gidas" jiems kažką sako.
  9. banalybės ir bandymas dramatizuoti tai, ką nors kiek mąstantis šiuolaikinis žmogus jau yra "prasukęs" galvoje ir gyvenimo suvokime po ne vieną kartą. taip pat labai nepatinka, kad turėdami galimybę pasirinkti, kokiam išgyvenimui pastūmėti psiaudo-dalyvius, pasirinkote neigiamų jausmų paletę - konkurenciją, baimę, smerkimą, dirbtinio "streso" kėlimą ir pan.. pigus triukas, gerbiamieji.
  10. sokis,protestavimas