ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

4. Kokie diskomfortiški momentai jums įstrigo „turo” metu?

  1. rgytergrn
  2. ne
  3. nezinau
  4. a
  5. jokie ble
  6. *pildau random anketa*
  7. jokie
  8. Piketas (aš manau, kad tai neprotinga ir neefektyvu). Šokis aikštėje - labai daug kas iš grupės nešoko.
  9. Važiavimas troleibusu - galvojau, o jeigu įlips kontrolė, bilietėlio juk neturiu :)
  10. jokio diskomforto nejaučiau nei akimirkos. Tik tas neaiškumas išlipus iš autobuso:kada viskas prasidės,kada jau dėtis ausines:)