ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE
1. Kaip jūs priėmėte virtualių gidų vedimą? Kokius jausmus jums sukėlė jų „gidavimas“? Pakomentuokite.
Priėmėme labai gerai. Tai buvo visiškai nauji potyriai. Labai patiko merginos balsas, toks užburiantis. Vyras buvo visiškai nereikalingas ir galbūt netgi šiek tiek išmušė iš vėžių. Tačiau įspūdžiai - patys geriausi.
Gerai,gali kiekvienas rinktis pasiduoti vedimui ar buti itariam.. Man buvo idomu.
Labai įdomi patirtis, tikrai pakartočiau. Balsas buvo labai malonus, draugiškas, buvo smagu vykdyti jo norus.
Buvo labai įdomu įsijausti ir klausyti įrašo nurodymų. Stengiausi paklusti, atsipalaiduoti ir pasiduoti spektaklio tėkmei.
Jie buvo, bet tuo paciu ju ir nebuvo.
Labai patiko merginos balsas,būtų įdomu sužinoti jos pavardę.Manau-2/3 šio projekto sekmės-jos dėka.O gal tegu ir lieka paslaptingoji...
Pradžioje balsas nervino. Vėkiau pripratau.
Kartais buvo nejauku, bet tuo pačiu ir sava, gera sielai.
taip
Iš pradžių buo šiek tiek keista, bet labai greitai pripratau ir buvo tikrai gerai ir smagu. Jausmai teigiami, nebuvo šoko, nenutaralumo, pripratūs viskas buvo labai naturalu ir įprasta