Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

  1. Nepakeliu ūmaus skausmo
  2. Jų efektyvumas išmėgintas per daug bandymų, taip pat farmacijos specialistai gali rekomenduoti geriausius variantus.
  3. Nes padeda pasveikti ir sumažina lygos simptomus
  4. Naudoju, kai jau natūrali medicina padėti nebegali
  5. Paprasčiau
  6. Nes sergu lėtinėmis ligomis
  7. Kartais nepakanka poilsio ir arbatų, kad pasveiktum
  8. Kad nekiltų komplikacijų ir kad greičiau pasveikt
  9. Kartais esant stipriansiam susirgimui reikalingi antibiotikai ar stipresni vaistai, kad padėtu imunitetui kovoti su liga.
  10. Numalšiną skausmą.