Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?
Esame Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto farmacijos studijų krypties 1 kurso studentės.Atliekame trumpą apklausą su tikslu sužinoti,kuris gydymo būdas yra labiau paplitęs.Mums svarbi yra jūsų nuomonė.Anketa anoniminė - atsakymai nebus publikuojami viešai.
1.Lytis
2.Amžius
3.Ar gydymui naudojate vaistažoles?
Kodėl naudojate/nenaudojate?
- Melisas, mėtas,čiobrelius,levandas
- Pasibaigė raganų bei burtininkų laikai🧙♀️
- Nes manau jog yra natūralus vaistas
- Neveikia
- nes sveikiau
- Nesu tikrai, kad jie padeda.
- Natūralus imuniteto stiprinimas
- Nėra cheminių medžiagų.
- Naudoju, nes jos padeda.
- padeda
4.Ar gydymui naudojate vaistus?
Kodėl naudojate/nenaudojate?
- Nekenčiu chemijos
- Kad išgyventi.
- Nes jie yra paskiriami gydytojo
- Veikia
- nes nėra alternatyvų
- Nes jų poveikis ištirtas ir įrodytas.
- Naudoju tik kad reikia
- Manome kad greitesnis poveikis.
- Nes išsigydai vaistažolėmis.
- padeda
5.Jeigu jums skauda... tai naudojate?
Kita
- Skaudant gerkle - ir ta, ir ta
- Žiūrint kokio intensyvumo skausmas
- Vaistu ar vaistazoliu vartojimas man priklauso nuo skausmo stiprumo. Jei skausmas nedidelis, vartoju vaistazoles. Bet jei skausmas didelis, tada jau pereinu prie vaistu.
- Medus, pienas
6.Geriausias vaistas nuo peršalimo:
Kita
- Medus
- Ne žolelių arbata, o imbieras su medumi ir citrina.
- Medus, citrina ir arbata
7.Esant nemigai naudojate:
Kita
- Darau kvėpavimo pratimus
- Valerijonas
- Retais atvejais žolelių arbatą, raminančią
- neturiu nemigos
- Preparatai su melatoninu