Kodėl naudojate/nenaudojate?
- Nekenčiu chemijos
- Kad išgyventi.
- Nes jie yra paskiriami gydytojo
- Veikia
- nes nėra alternatyvų
- Nes jų poveikis ištirtas ir įrodytas.
- Naudoju tik kad reikia
- Manome kad greitesnis poveikis.
- Nes išsigydai vaistažolėmis.
- padeda