Kodėl naudojate/nenaudojate?
- Skausmo malšinimui
- nes padeda
- Naudoju kai jau niekas nebepadeda
- Nes vaistai turi teigiamą farmakologinį poveikį.
- Dažnu atveju tai yra veiksmingesnis gydymo būdas
- Nusiperku visada ir turiu
- Greičiau padeda
- efektyvesnis gydymas
- Greitesnis veikimas
- Naudoju kai jau kito gydymo nėra.