Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

  1. Skausmo malšinimui
  2. nes padeda
  3. Naudoju kai jau niekas nebepadeda
  4. Nes vaistai turi teigiamą farmakologinį poveikį.
  5. Dažnu atveju tai yra veiksmingesnis gydymo būdas
  6. Nusiperku visada ir turiu
  7. Greičiau padeda
  8. efektyvesnis gydymas
  9. Greitesnis veikimas
  10. Naudoju kai jau kito gydymo nėra.