Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

  1. Jei sveikatos problemos yra rimtesnes, tada pradedu vartoti gydytojo arba vaistininko skirtus vaistus
  2. Atradau natūralesnį būdą
  3. Nes vaistuose yra veiklioji medžiaga, kuri turi efektyvų poveikį
  4. Nes efektyviau
  5. Tam, kad pašalintų rimtesnių ligų priežastis.
  6. Naudoju, kai natūralios priemonės, kaip vaistažolės nebepadeda.
  7. Nes jų stipresnis ir greitas poveikis
  8. kai noriu greito rezultato
  9. Veiksmingiau
  10. Kartais pagyti gali tik antibiotikų pagalba