Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

  1. Kai reikalingas greitas rezultatas
  2. Kartais be jų neįmanoma
  3. Nes reikia.
  4. Greitas poveikis
  5. Nes padeda
  6. Daugeliui ligų gydyti tinka tik vaistai su stipriomis veikliosiomis medžiagomis.
  7. Nes vaistai man padeda
  8. Naudoju, nes tai patikrintas metodas
  9. Dėl greitų rezultatų
  10. Greiciau veikia