Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

  1. Gydyti peršalimui
  2. neisivaizduoju kokias reiketu naudoti, nesidomejau
  3. Nes prie jų nepriprantama, atvirkščiai nei nuo vaistų
  4. Nepasitikiu vaistažolėmis.
  5. Paprastas, sveikas, prieinamas (t.y. dažniausiai turimas namuose) gydymo būdas
  6. Net nezinau
  7. Sveika ir skana
  8. pigiau bei skaniau vartoti
  9. Tinka lengvais atvejais, kaip peršalimas
  10. Padeda. Naturali pagalba organizmui.