Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

  1. Tikiu homeopatija
  2. Neturiu pakankamai informacijos apie tam tikras vaistažolių savybes. Vaistai turi išbandytą efektyvumą bei prieinamumą.
  3. Nes tikiu, kad jos padeda nuo tam tikrų ligos simptomų kaip kosulys, temperatūra ar nerimas
  4. Dėl to, kad jos yra natūralus vaistas, nesukelia šalutinio poveikio, sveikiau
  5. Kažkaip vaistai atrodo patikimesni
  6. Profilaktiškai
  7. Peršalimui gydyti puikiai tinka tradicine medicina be chemijlniu elementu
  8. Naturalus gydymo būdas
  9. Kartais užtenka vaistažolių, jei susirgimas (pvz.: sloga) silpnas.
  10. naturalu, sveika, nekenksminga organizmui