Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

  1. Jei yra nedidele sveikatos problema arba profilaktiskai
  2. Naudoju terapinės klasės eterinius aliejus, kurie yra 100 kart veiksmingesni už vaistažoles.
  3. Nes netikiu homeopatija
  4. Nes padeda ir skaniau
  5. Manau, kad tai geras pagalbinis būdas gydyti tam tikras nesunkias ligas, pavyzdžiui peršalimą.
  6. Kil ligos simtomai dar tik pradidėjo, norisi padėti sau natūraliomis priemonėmis.
  7. Nes natūralus būdas gydytis
  8. nes mamanau kad vaistazoles turi maziau blogos itakos organizmui
  9. Esu pripratusi prie vaistų
  10. Sveikiau, vaistažolėmis nereikia recepto