,,Greitas'' maistas kasdieninėje mityboje

Jei atsakėte ,,NE''. Kodėl taip manote?

  1. Daug nenaudingų medžiagų
  2. ns jis nesveikas
  3. Tai nėra sveika organizmui
  4. Jis niekuo nei naudingas nei reikalingas.
  5. Neturi jokių naudingųjų medžiagų.. Viskas tik į lašinį sueina, jei neišnaudoji suteiktos energijos :)
  6. Nes jis yra itin kaloringas ir kenkia mūsų organizmui.
  7. Greitas maistas nėra naudingas ir reikalingas žmogaus kasdieniniame gyvenime. Jis turi daug gyvulinių riebalų, cholesterolio ir kitų kenksmingų medžiagų.
  8. Jis gal ir naudingas, taciau organizmas nesugeba apdoroti tiek visko vienu metu
  9. Nėra sveika.
  10. Nėra sveikas