Neturi jokių naudingųjų medžiagų.. Viskas tik į lašinį sueina, jei neišnaudoji suteiktos energijos :)
Nes jis yra itin kaloringas ir kenkia mūsų organizmui.
Greitas maistas nėra naudingas ir reikalingas žmogaus kasdieniniame gyvenime. Jis turi daug gyvulinių riebalų, cholesterolio ir kitų kenksmingų medžiagų.
Jis gal ir naudingas, taciau organizmas nesugeba apdoroti tiek visko vienu metu