,,Greitas'' maistas kasdieninėje mityboje

Jei atsakėte ,,NE''. Kodėl taip manote?

  1. Nes tai net nera normalus maistas, nera naudingu medziagu
  2. Tai yra angliavandenių bombos, visiškai nereikalingos organizmui.
  3. Nes jame yra daug žalingų medžiagų žmogaus sveikatai. Suvalgius greito maisto, tarkim iš Hesburgerio ar pan., suvalgome riebaluose permirkusias bulvytes, ar nežinia kiek laiko pragulėjusį užšaldytą mėsainį.
  4. toks maistas kenkia sveikatai, nuo riebaus maisto iškyla grėsmė aterosklerozei, didėja kūno masė ir panašiai.
  5. Nes tai skanu bet nėra itin sveika , tačiau retkarčiais vartojant nemanau kad labai blogai svarbiausia jausti saiką
  6. tai nera sveika
  7. Greitas maistas kenkia sveikatai, numalšina alkio jausmą, tačiau nesuteikia reikalingų organizmui medžiagų, ne tik angliavandenių, baltymų, riebalų, bet ir mineralinių medžiagų, vitaminų. Valgant daug greito maisto, gali vystytis įvairios virškinamojo trakto ligos.
  8. Taip manau nes naudingas yra mažiau kaloringas ir sveikesnis maistas, kasdien maitintis reikia sveikiau, o greito maisto vartoti kasdien tikrai neverta. Pati kartais neatsispiriu greitam maistui , tačiau tikrai didelio poreikio nejaučiu , kad ir kaip tai būtų patogu.
  9. Nes jame nėra jokių naudingų medžiagų
  10. Nes tai greitas maistas.