" Coffee Inn" vartotoju elgsenos tyrimas

Kokia Jūsų nuomonė apie aptarnavimą?

  1. Vidutiniskas
  2. Neteko susidurti su neigiamomis emocijomis pasižyminčiais baristais, taigi neturiu priekaištų
  3. nemiauksek. Meow~ meow~ meow~ gi sakiau nemiauksek... awww zavu.
  4. Geras, malonus
  5. Geras, draugiškas, gana greitas
  6. Super
  7. Puiki.
  8. neblogas
  9. nuostabu
  10. gera