" Coffee Inn" vartotoju elgsenos tyrimas

Kokia Jūsų nuomonė apie aptarnavimą?

  1. Neturiu nuomonės
  2. Geras
  3. Blogu nutikimu neivyko, todel teigiama
  4. Puikus
  5. Nebuvau nezinau
  6. Nesu susidūrusi su manęs netenkinančiu aptarnavimu. Vertinu teigiamai
  7. nezinau, nes lankiausi tik karta ir pries kelis metus
  8. Geras aptarnavimas
  9. aptarnavimas, dažniausiai, be galo draugiškas ir malonus.
  10. puikus