" Coffee Inn" vartotoju elgsenos tyrimas

Kokia Jūsų nuomonė apie aptarnavimą?

  1. viskas gerai
  2. liuks
  3. ateini, padaro kava, susimoki, iseini. no sense. Apie aplinka - truksta taskiuko - neturiu nuomones :)
  4. teigiama
  5. Puikus aptarnavimas.
  6. Liuks
  7. Malonūs baristai (-ės).
  8. Puikus
  9. ispudingas
  10. Labai geras