" Coffee Inn" vartotoju elgsenos tyrimas
Sveiki gyvi :) Esame Vilniaus Kolegijos Turizmo vadybos antrojo kurso studentai ir atliekame tyrimą apie Coffee Inn vartotojus. Iš atliktos apklausos atsakymų galėsime spręsti apie Coffee Inn vartotojų eglseną.
Ar žinote vieną populiariausių kavnių " Coffee Inn " ?
Kaip dažnai lankotės Coffee Inn ?
Kodėl lankotės Coffee Inn?
- skani kava
- nes ten dirbu
- išgert kavos
- dėl skanios karamelines makiatos
- Nes čia skanu, puikiai aptarnauja ir maloni aplinka.
- nes šalta
- Kai norisi atsigerti kavos.
- Puiki vieta pasisėdėjimui
- noriu kavos :l
- Labai skani kava:)
Savo mėgstamą kavą geriate viduje kavinės ar išsinešate? Trumpai atsakykite.
- viduje
- dazniausiai viduje
- take away
- viduje
- Išsinešu.
- išsinešu, nes gyvenimas nesustoja
- Jei oras gražus - tai išsinešimui.
- Žiūrint ar turiu laiko
- ne
- Išsinešu
Ką dažniausiai be kavos arba prie kavos perkate šioje kavinėje?
- pyrageli
- yoga
- sumuštinis
- panini
- Nieko
- nieko
- Sūrio pyragą.
- Pyragaičius
- nieko
- Pyragėli
Mėgstamiausia kava?
Ar žinote ir ar naudojatės naujai įsikūrusiu "drive in'' ?
- ne
- ne, nes neturiu automobilio
- ne
- taip
- Ne.
- ne
- Žinau ir naudoju.
- Ne
- nezinome
- Neu
Ar Jums patinka Coffee Inn aplinka?
Kokia Jūsų nuomonė apie aptarnavimą?
- viskas gerai
- liuks
- ateini, padaro kava, susimoki, iseini. no sense. Apie aplinka - truksta taskiuko - neturiu nuomones :)
- teigiama
- Puikus aptarnavimas.
- Liuks
- Malonūs baristai (-ės).
- Puikus
- ispudingas
- Labai geras