Kokia Jūsų nuomonė apie aptarnavimą?
- Vidutiniskas
- Neteko susidurti su neigiamomis emocijomis pasižyminčiais baristais, taigi neturiu priekaištų
- nemiauksek. Meow~ meow~ meow~ gi sakiau nemiauksek... awww zavu.
- Geras, malonus
- Geras, draugiškas, gana greitas
- Super
- Puiki.
- neblogas
- nuostabu
- gera