Neturiu nuomonės
Geras
Blogu nutikimu neivyko, todel teigiama
Puikus
Nebuvau nezinau
Nesu susidūrusi su manęs netenkinančiu aptarnavimu. Vertinu teigiamai
nezinau, nes lankiausi tik karta ir pries kelis metus
Geras aptarnavimas
aptarnavimas, dažniausiai, be galo draugiškas ir malonus.
puikus