Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
" Coffee Inn" vartotoju elgsenos tyrimas
Kokia Jūsų nuomonė apie aptarnavimą?
viskas gerai
prieš beveik 10m.
liuks
prieš beveik 10m.
ateini, padaro kava, susimoki, iseini. no sense. Apie aplinka - truksta taskiuko - neturiu nuomones :)
prieš daugiau nei 10m.
teigiama
prieš daugiau nei 10m.
Puikus aptarnavimas.
prieš daugiau nei 10m.
Liuks
prieš daugiau nei 10m.
Malonūs baristai (-ės).
prieš daugiau nei 10m.
Puikus
prieš daugiau nei 10m.
ispudingas
prieš daugiau nei 10m.
Labai geras
prieš daugiau nei 10m.
1
2
3
4
5
S
M
L
»