Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
,,Caffeine“ darbuotojų mokymai.
Dėl kokių priežasčių Jūs mokymus lankote retai, arba iš viso jų nelankote?
Kartais trūksta laiko. Ypač kai derini mokslus su darbu
prieš daugiau nei 3m.
Kai tik būna skelbiami mokymai socialiniuose tinkluose, visada juos lankau
prieš daugiau nei 3m.
«
1
2
3
4