,,Caffeine“ darbuotojų mokymai.

Dėl kokių priežasčių Jūs mokymus lankote retai, arba iš viso jų nelankote?

  1. Kartais trūksta laiko. Ypač kai derini mokslus su darbu
  2. Kai tik būna skelbiami mokymai socialiniuose tinkluose, visada juos lankau