,,Caffeine“ darbuotojų mokymai.

Dėl kokių priežasčių Jūs mokymus lankote retai, arba iš viso jų nelankote?

  1. langau kai yra galimybe
  2. Kadangi jie vyksta Vilniuje, bet ne Kaune. Aš pati kadangi gyvenu ir dirbu Kaune, tikrai nevisada galiu sau leisti važiuoti visai dienai į Vilnių, kad pabūti valandà mokymuose.
  3. Kaune jie nevyksta. Į Vilnių neprivažinėsi dažnai per savo laisvą dieną, ypač jei dirbi didesniu etatu.
  4. Per mažai informacijos apie juos.
  5. Prastas jų reklamavimas - dažnai net nežinau apie juos, pati siulau, bet rezultato taip ir neatsiranda.
  6. Dėl laiko stokos
  7. Mokymus lankau, bet ne taip dažnai, nes neretai darbo ir mokymų laikas dubliuojasi.
  8. -
  9. Sunku prisitaikyti su studijom ir darbu už baro
  10. Užima daug laiko, reikalauja testų, kurie sukelia daug streso, nes jei "neišlaikai" dauguma piešia kaip blogą dalyką ir "nemokėjimą" dirbti. O kartais tiesiog nežinai, kad egzistuoja mokymai