,,Caffeine“ darbuotojų mokymai.

Dėl kokių priežasčių Jūs mokymus lankote retai, arba iš viso jų nelankote?

  1. Nepasakyciau, kad juose isgirstu kazka naujo. Kol kas panasu, kad jie skirti uztvirtinti turimas zinias
  2. neįdomu arba nerandu tam laisvo laiko
  3. Dažnai netinka (neprivalomų) mokymų datos, jos paskelbiamos per vėlai, kada jau nebebūna galimybės pakeisti savo grafiko ar asmeninių planų tai dienai.
  4. Nesužinau, kad tokie yra, skamba neįdomiai, netinkamu laiku vyksta.
  5. Kaip ilgai dirbantis žmogus, dabartiniai mokymai nesuteikia man naujų žinių. Rengiami mokymai teikia man jau žinomą informaciją.
  6. Nelankau nebent grafikas neleidžia.
  7. Nes vyksta ne online o gyvai ir kartais sunku atvaziuoti nes nerandu galimybes surasti laiko ir atvaziavimui ir parvaziavimui.
  8. Deja, sunkiai sekasi suderinti asmenines veiklas arba pamainas, kad galėčiau skirti laiko
  9. Stengiuosi lankyti, tačiau jei jie neprivalomi, ne visada pamatau informaciją apie juos
  10. Kadangi įmonėje dirbu gan ilgai, daugumoje mokymų jau esu dalyvavusi anksčiau.