1. Sukurk anketą

 • Neribotas anketų ir klausimų kiekis
 • Video ir paveikslėliai anketose
 • Matricos ir rangavimo klausimų tipai
 • Anketos talpinimas į savo svetainę

2. Surink atsakymus

 • Neribotas atsakymų kiekis
 • Anketos pritaikytos mobiliems įrenginiams
 • Privačios arba viešos anketos
 • Atsakymai el. paštu
 • Be reklamų (anketos pavyzdys)

3. Analizuok duomenis

 • Privatūs rezultatai
 • Grafiniai rezultatai
 • Duomenų eksportas į Excel ir SPSS
 • Geolokacija
 • Nesąžiningų respondentų filtras

Rekomenduojamos anketos

Pavilnio bendruomenės saugumo užtikrinimo prielaidų tyrimas

Results197
Gerbiami Pavilnio bendruomenės gyventojai,šiuo metu atliekamas tyrimas apie Pavilnio bendruomenės saugumo užtikrinimo prielaidas skirtas Nepaprastųjų situacijų valdymo magistro studijų baigiamajam darbui.Surinkti duomenis apie gyventojų suvokimą, pasiruošimą ir t.t. bus panaudoti nustatyti ar Pavilnio bendruomenėje užtikrintas tinkamas saugumo prielaidų lygmuo, kuris galėtų padėti apsisaugoti nuo pavojingų įvykių ateityje.Pavilnio gyventojų atsakymai šiuo klausimu labai svarbūs ir padėtų išsiaiškinti kas skatintų didesnę Pavilnio bendruomenės apsaugą nuo nuostolių turtui, grėsmės sveikatai/gyvybei/aplinkai atsitinkant pavojingams įvykiams. Dėl to maloniai kviečiami visi Pavilnio bendruomenės nariai dalyvauti apklausoje!Duomenys bus saugomi konfidencialiai, svarbu nuoširdus ir atviri atsakymai, svarbi Jūsų nuomonė. Duomenys bus naudojami apibendrinti tam tikrus aspektus atsakingus už saugumo prielaidas ir tik baigiamajam darbui atlikti.Apklausoje yra keli blokai su teiginiais, reikia pasirinkti sutinkate ar ne su patektu teiginiu. Taip pat yra 6 atviri klausimai į juos galite atsakyti glaustai (1 ar 2 žodžiai).PAPILDYMAS (06-10 d.): Klausimus dėl karantino vertinkinkite būtuoju laiku!Dėkoju už Jūsų laiką ir dalyvavimą! Gražios dienos!

Edukacines knygos pakeitusios jusu gyvenima

Results7
Laba diena, bandau surinkti sarasa knygu edukacinio tipo kurios praplecia zmogaus suvokima apie pasauli, suteikia ziniu.kad visiems butu aiškiau, kad nedomina grožinės knygos, bet jeigu ji TIKRAI labai vertinga ir edukacijai naudinga, galite įtraukti,bet labiau orentuočiausi į edukacijos knygas, psichologijos, finansini išprusimą ir pan.,ypač dideli pliusą pridėtu, jei ta paminėta knyga būtų bestselleris pasaulyje ir sulaukusi pripažinimo.,Būsiu atviras, pačiam nėra tiksliai aišku kokias knygas bandysiu atrasti.Labai būsiu dėkingas už jūsų skirtą laiką ir nuoširdžius atsakymus :)kad apklausa būtų naudinga visiems, atsakymai bus vieši.

Organizacinės kultūros pažanga Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse

Results103
Gerb., respondente,esu įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos studentas Simas. Atlieku tyrimą apie organizacinės kultūros pažangą Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse. Tyrimu norima išsiaiškinti kokios vertybės svarbios organizacijų darbuotojams, kaip jie vertina organizacinės kultūros elementus, tarpusavio santykius. Jūsų atsakymai į anketos klausimus yra svarbūs, nes jų dėka bus galima identifikuoti, kokie yra darbuotojų, dirbančių Lietuvos ar užsienio kapitalo įmonėse, ir tokių įmonių požiūrių skirtumai ir panašumai į organizacinės kultūros svarbą. Tyrimo anketa yra anoniminė, todėl tikimasi, kad Jūsų nuoširdūs atsakymai padės gauti objektyvius tyrimo rezultatus. Maloniai prašome pažymėti Jums tinkantį atsakymo variantą. Atsakydami į klausimus Jūs užtruksite iki 10 min. Iš anksto dėkoju už Jūsų suteiktą naudingą informaciją ir bendradarbiavimą.

Prašau įvertinti svetainės www.Salomeja.lt teikiamą paslaugą

Results202
Sveiki,Prašau įvertinti svetainės www.salomeja.lt teikiamos paslaugos naudingumą.Jūsų komentarus turėsiu teisę nauduoti, cituoti.Ačiū. Geros dienos. 

Ekologiškos pakuotės poveikis vartotojo pirkimo elgsenai

Results12
Sveiki, esu Vilniaus Gedimino Technikos universiteto, antrosios pakopos Marketingo vadybos studentė. Šios apklausos tikslas - ištirti ekologiškos pakuotės poveikį vartotojo pirkimo elgsenai bei sąsajas tarp vidinių ir išorinių veiksnių, darančių įtaką vartotojo pirkimo elgsenai. Apklausa yra konfidenciali ir visa surinkta informacija bus naudojama tik studijų tikslais. 

Vyresniųjų klasių mokinių anglų kalbos mokymosi ypatumai

Results2
Esu Aida Kairienė, Vytauto Didžiojo universiteto Edukologijos doktorantūros 3 kurso studentė. Atlieku tyrimą, kuriuo siekiama atskleisti  vyresniųjų klasių mokinių anglų kalbos mokymąsi. Šis tyrimas padės geriau suprasti anglų kalbos mokymosi svarbą, o tyrimo rezultatai bus naudojami tik moksliniams tikslams. Renkamos Jūsų anglų kalbos mokymosi istorijos.Jos renkamos dviem būdais: naratyviniu  interviu - nelikite abejingi mokslui, tiesiog susisiekite su manimi [email protected] ir susitarsime dėl interviu per Zoom ar Skype; naratyviniu rašymu  - Šis klausimynas yra atviro tipo, todėl malonu būtų, kad aprašytumėte savo anglų kalbos mokymosi kelią kuo išsamiau. Užpildykite visą klausimyną. Tikiuosi rasite 35 -45 min. užpildymui . Mokslui yra įdomios Jūsų mokymosi istorijos. Esmė yra vientisas pasakojimas, tačiau yra pateikti klausimai, kurie tikėtina praplės Jūsų pasakojimą, padarys išsamesniu. Baigę rašyti pasakojimą, dar kartą peržvelkite, ar  ko nors nepraleidote.Nepamirškite įrašyti el. pašto. Kokybiškiausių pasakojimų autorių lauks prisiminimų dovanėlės. Užtikrinu Jūsų atsakymų konfidencialumą. Šiuos pasakojimus rašo vyresniųjų klasių mokiniai 11-tos ar 12-os klasės mokiniai (pilnamečiai). Dėl galimų klausimų galite kreiptis el. paštu [email protected]  

KLIENTŲ LOJALUMAS ŠIAULIUOSE BEI VAKARŲ REGIONE: „TELIA“ ATVEJIS

Results81
Sveiki, Esu Šiaulių universiteto Vadybos krypties antro kurso magistro studijų studentas. Šiuo metu atlieku magistrinio darbo tyrimą apie "Telia" klientų lojalumą Šiaulių mieste bei "Telia" Vakarų regione ( Šiaulių, Telšių, Klaipėdos apskrityse, Pagėgių, Šilalės, Tauragės savivaldybėse). Šis tyrimas skirtas tiems "Telia" klientams, kurie naudojasi bent viena iš bendrovės teikiamų ne mobiliojo ryšio paslaugų : fiksuoto ryšio, interneto ar išmaniosios TV. Mielai prašyčiau Jūsų atsakyti į šioje anketoje pateiktus klausimus kuo tiksliau. Pildydami anketą pasirinkite Jums labiausiai tinkantį atsakymo variantą. Apklausa yra anoniminė ir bus naudojama tik tyrimo tikslams. Iš anksto dėkoju už atsakymus. Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

„Neorganizuoto gamtinio turizmo vertinimas Kauno marių regioniniame parke“

Results124
Apklausos duomenys bus panaudoti bakalauro tezėms „Neorganizuoto gamtinio turizmo vertinimas Kauno marių regioniniame parke“.

Vilniaus lankytinų objektų fotografavimas

Results178
Gerb. respondente, esu Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos fotografijos technologijos III kurso studentas. Šiuo metu rengiu baigiamajį darbą, kuriame nagrinėjama bei aprašoma foto-kalendoriaus gamyba naudojant Vilniaus miesto nuotraukas, padarytas drono (bepiločio orlaivio) pagalba. Šios apklausos tikslas- įgauti daugiau žinių apie tai, kokias lokacijas ir vaizdus rinktis fotografavimui, kad įtikti tiek vietos gyventojams, tiek miesto svečiams- turistams. 

UAB "Epinera" įvaizdžio tobulinimo tyrimas

Results201
Gerb. Respondente,Esu Kauno kolegijos, įstaigų ir įmonių administravimo, III kurso studentė. Atlieku tyrimą tema UAB "Epinera" įvaizdžio tobulinimas. Apklausos duomenys bus naudojami tik studijų tikslams, o rezultatai, duomenų apibendrinimui baigiamajame darbe. Anketa yra anoniminė. Jūsų nuomonė man labai svarbi, todėl prašau nuoširdžiai atsakyti į klausimus, pateikdami savo nuomonę. Labai ačiū už Jūsų atsakymus ir sugaištą laiką.

Darbuotojų socializacija organizacijoje

Results219
 Gerb., respondente, prof. dr. Vladimiras Gražulis ir socialinių mokslų magistrė Julija Guzevičienė atlieka tyrimą apie darbuotojų socializaciją šalies organizacijose. Tyrimu norima išsiaiškinti darbuotojų įsitraukimo į darbą, jų integracijos ir lojalumo formavimą organizacijoje. Jūsų atsakymai į anketos klausimus yra svarbūs, nes jų dėka bus galima identifikuoti socializacijos proceso organizacijoje iškylančias problemas, kas padėtų nustatyti socializacijos esamus rezervus ir pateikti rekomendacijas proceso tobulinimui. Tyrimo anketa yra anoniminė, todėl tikimasi, kad Jūsų nuoširdūs atsakymai padės gauti objektyvius tyrimo rezultatus. Maloniai prašome pažymėti Jums tinkantį atsakymo variantą/us. Atsakydami į anketą Jūs užtruksite iki 15 min. Iš anksto dėkojame už Jūsų suteiktą naudingą informaciją ir bendradarbiavimą.

Savanorystė karantino metu

Results310
Kaip praėjo Jūsų karantinas? Ar atradote kažką naujo, pasidarėte seniai pamirštus darbus, o galbūt pradėjote savanoriauti?Pastebint, kad per karantiną įvairios savanorišką veiklą vykdančios organizacijos pradėjo aktyviau ieškoti savanorių, o pavieniai žmonės ėmė kurti įvairias iniciatyvas, VšĮ „Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centras“ sukūrė trumpą anketą, kad išsiaiškintų, koks buvo savanoriavimo aktyvumas karantino laikotarpiu nuo kovo 16 d. iki gegužės 31 d.Labai kviečiame nuoširdžiai atlikti apklausą ir padėti ją platinti!*Pateikti duomenys bus naudojami tik tyrimo tikslams. Juos renka VŠĮ „Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centras“. Norint susisiekti su duomenų saugotoju, kreiptis tel. nr. 8 640 10996 arba el.paštu [email protected]*Burtų keliu bus atrinkti 10 respondentų, kurie laimės Savanorių centro įsteigtus prizus! Su jais susisieksime asmeniškai. Jeigu norite laimėti prizą, pateikite savo el. paštą.

Registracija į renginį ,,Šeimos biudžeto planavimas" Panevėžyje

Results12
Nuostabi proga praleisti vakarą turiningai, be klausimo, „kur palikti vaikus?", šiame renginyje laukiame visos šeimos! Kol tėveliai pildo žinių bagažą, vaikų laukia žaidimų kambario "Voro bokštas" pramogos!Kokias temas seminaro lektorė palies šį kartą?• Išlaidų ir pajamų stebėjimas, planavimas ir taupymas• Šeimos finansinė apsauga• Kaip pradėti kalbėtis su vaikais apie pinigus?• Kaip išsirinkti geriausią įrankį taupyti vaiko ateičiai?• Mokesčių lengvata, kokių niuansų dažnai nesužinome?• Valstybės reformos, ko dar nespėjome išgirsti?Renginį ves iFuture INVESTMENTS didelę patirtį turinti koordinatorė, mama bei finansų konsultavime pažengusi lektorė Viktorija Burdulytė.Pasiimkite koleges, vyrus, kaimynes ir drauges už rankos ir lauksime atvykstant!VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS (renginys nemokamas).Renginyje talpinsime nedidelį skaičių žmonių ir pasirūpinsime saugiu atstumu.*Registracija BŪTINA nurodant vardą ir pavardę sertifikato paruošimui.Iškilus net mažiausiems klausimams visada prašome skambinti mob. telefonu 864548515.Renginio vieta: žaidimų kambarys "Voro bokštas", Respublikos g. 70, PanevėžysRenginio trukmė: iki 2 valandų.

Nakvynės su Airbnb pasirinkimą lemiantys veiksniai

Results135
Sveiki, esu Kauno Kolegijos Viešbučių vadybos trečio kurso studentė. Baigiamojo darbo tyrimui su šios apklausos pagalba siekiu išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių keliaujantys asmenys pasirenka apsistoti per Airbnb, vietoje viešbučių. Apklausa yra anoniminė ir informacija bus naudojama tik rašto darbe. Iš anksto dėkoju už sugaištą laiką!

Pedagogų apklausa: 4 metų dvikalbių vaikų lietuvių kalbos žodynas ir jo turtinimas

Results29
Gerbiami pedagogai,Esu VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO V kurso studentė. Atlieku tyrimą, kuriuo siekiama nustatyti 4 metų dvikalbių vaikų lietuvių kalbos žodyną ir jo turtinimo galimybes. Anketa skirta pedagogams, dirbantiems su 4 metų dvikalbiais vaikais. Anketa yra anoniminė, nei vardo, nei pavardės nurodyti nereikia. Jūsų nuomonė man labai svarbi.Dėkoju už bendradarbiavimą.Jelena Moroz

Automobilių pirkimas / rinkos apklausa

Results82
Šia apklausa norėtumė sužinoti žmonių nuomonę apie automobilio pirkimo procesus ir su jais susijusių veiksnių vertinimas.

PROFESIONALAUS TEATRO, SKIRTO IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKAMS, POREIKIO IR PASIŪLOS TYRIMAS

Results91
GERB. RESPONDENTE,Esu Panevėžio kolegijos studentė Edita Šimaitė ir šiuo metu rengiu baigiamąjį bakalauro darbą apie profesionalaus teatro, skirto ikimokyklinio amžiaus vaikams, poreikį ir pasiūlą Lietuvoje. Kad darbas tiksliai atskleistų profesionalaus teatro, skirto ikimokyklinio amžiaus vaikams, poreikį pasiūlą Lietuvoje, reikalingas tyrimas. Atsižvelgdama į tokį poreikį, prašau užpildyti anketą. Pažymiu, kad bus užtikrintas visų tyrimo dalyvių konfidencialumas: anketa anoniminė, neprašoma atskleisti jokių asmeninių duomenų (nei vardo ir pavardės, nei adresų ar kt.), o tik pasidalyti savo patirtimi, pastebėjimais.

Ar darbe esame inovatyvūs ir nuo ko tai priklauso?

Results182
Mielas dalyvi,Inovatyvus elgesys darbe (naujų idėjų kūrimas ir įgyvendinimas) svarbus ne tik organizacijoms, bet ir kiekvienam darbuotojui, jo veiklos rezultatams, profesinei karjerai. Atsakydami į šios anketos klausimus Jūs dalyvaujate inovatyvaus elgesio darbe ir jo prielaidų tyrime, kurio pagrindu rengiamas rašto darbas psichologijos studijų programoje.Anketos pildymo laikas – apie 15 min. Atidžiai perskaitykite pateiktus klausimus ir pasirinkite Jums tinkamiausius atsakymus. Anketoje nėra nei klaidingų, nei teisingų atsakymų – teisingas yra tas, kurį pasirinksite Jūs. Kai kurie teiginiai yra panašūs, tačiau prašome atsakyti į kiekvieną, t. y. nepraleisti nė vieno teiginio.Šiam tyrimui labai svarbi Jūsų asmeninė nuomonė, todėl užtikriname pateiktų duomenų anonimiškumą ir konfidencialumą.Jei dirbate keletą darbų / turite keletą darbo sutarčių, atsakydamas (-a) į klausimus, galvokite apie savo pagrindinę darbovietę.Iš anksto dėkojame už atsakymus ir jiems skirtą laiką!

Vartotojų požiūrs į valymo paslaugų poreikį Lietuvoje

Results98
Vartotojų požiūris į valymo paslaugų poreikį LietuvojeGerbiamas respondente, Kauno kolegijos vadybos ir ekonomikos fakulteto studentė kviečia Jus dalyvauti apklausoje. Apklausos tikslas – išsiaiškinti vartotojų požiūrį į valymo paslaugų poreikį Lietuvoje. Surinkti duomenys bus panaudoti rašant baigiamąjį darbą. Anketa yra anoniminė. Surinkti ir apibendrinti duomenys bus konfindencialūs ir naudojami tik mokslo tikslams. Man labai svarbi kiekvieno Jūsų nuomonė! Pažymėkite Jums tinkamą atsakymą arba įrašykite savo variantą. 

Pasitikėjimo ir inercijos įtaka ketinimui pirkti prekės ženklo naujoves

Results144
Prašau Jūsų sudalyvauti tyrime, kurio tikslas – nustatyti pasitikėjimo ir inercijos įtaka ketinimui pirkti ZARA prekės ženklo naujoves. Tyrimą atlieka Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto magistrantūros studijų studentė. Apklausa yra anoniminė ir konfidenciali, šios anketos rezultatai nebus publikuojami viešai, gauti duomenys bus nagrinėjami ir naudojami kaip statistinė informacija, tiriamajame darbe.

IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ KALBINĖS RAIŠKOS SKATINIMAS ĮVAIRIŲ VEIKLŲ METU

Results12
Sveiki,Esu Akvilė Galinskaitė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos IV kurso ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studentė. Šiuo metu rengiu bakalauro baigiamąjį darbą apie ikimokyklinio amžiaus vaikų kalbinės raiškos skatinimą įvairių veiklų metu. Šiuo sunkiu ir nelengvu laiku, man ypač reikia Jūsų visų pagalbos, todėl būčiau labai dėkinga, jeigu prisidėtumėte prie mano tyrimo ir atsakytumėte į anketos klausimus. Jūsų patirtis labai vertinga tyrimui. Duomenys bus naudojami konfidencialiai.Iš anksto Jums dėkoju už sugaižtą laiką. Ačiū!

lpol

Results13
ddd

Iš visuomenės išskiriamų asmenų grupių (neįgaliųjų, nuteistųjų, grįžusiųjų iš įkalinimo įstaigų) integracija darbo sferoje

Results140
Gerbiami respondentai, esame Vilniaus universiteto studentės ir atliekame tyrimą apie iš visuomenės išskiriamų asmenų grupių (neįgaliųjų, nuteistųjų, grįžusiųjų iš įkalinimo įstaigų) integraciją darbo rinkoje. Būtumėme labai dėkingos už sąžiningus ir nuoširdžius atsakymus. Šio tyrimo metu gauti duomenys bus naudojami tik šio darbo įgyvendinimui. Anketa anoniminė.Iš anksto dėkojame.

PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PAŽINIMO KOMPETENCIJOS UGDYMAS ŽAIDIMAIS: PEDAGOGŲ POŽIŪRIS

Results18
Gerbiami priešmokyklinio ugdymo pedagogai,        Šią anketą sudarė Šiaulių universiteto Pradinio ugdymo pedagogikos ir ikimokyklinio ugdymo studijų IV kurso studentė. Anketa skirta išanalizuoti priešmokyklinio amžiaus vaikų pažinimo kompetencijos ugdymą žaidimais. Anketa yra anoniminė. Joje nėra teisingų ar neteisingų atsakymų, pastarieji tiesiog atspindi nuomonių įvairovę. Jūsų objektyvūs ir nuoširdūs atsakymai labai svarbūs. Prašyčiau Jūsų atsakymą/us labiausiai atitinkantį/čius Jūsų nuomonę ar situaciją pažymėti ženklu X arba įrašyti savo atsakymus. Kituose (atviro tipo) klausimuose prašyčiau įrašyti Jūsų nuomonę.

"aromáma" prekės ženklo produktų įsigijimo galimybės

Results109
Kauno kolegijos, Verslo fakulteto, verslo vadybos trečio kurso studentės atlieka tyrimą, kurio tikslas –išsiaišktinti vartotojų nuomonę apie “Aromama” prekės ženklo produktų įsigyjimo galimybes.  Esamos situacijos analizei labai svarbus Jūsų dalyvavimas tyrime. Per apklausą gauti duomenys bus naudojami tik moksliniams tikslams, todėl užtikriname pateiktos informacijos konfidencialumą. Atsakyti į klausimus užtruksite vos kelias minutes. Dėkojame už Jūsų laiką bei atsakymus!

Savybės ir charakteristikos apibūdinančios metalą.

Results65
Sveiki, esu Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos MT19D grupės I kurso studentas. Studijuoju mechaninių technologijų inžineriją ir noriu pateikti apklausą apie įvairių metalų savybes, jų charakteristikas bei panaudojimą atsižvelgiant į anksčiau minėtus kriterijus. Apklausos tikslas: sužinoti apklaustųjų žinomas metalo savybes, charakteristikas bei žinias renkantis metalą.

APKLAUSOS ANKETA

Results86
Sveiki, aš esu Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos studentė. Šios apklausos tikslas sužinoti, ką jus žinote apie gyvūnų globos organizacijas, ar įdomi jų veikla. Taip pat koks  jūsų požiūris į benamius gyvūnus.

Ar viešojo maitinimo įstaigos Palangoje pritaikytos šeimoms?

Results95
 Gerb. Palangos miesto tėveliai ir kurorto svečiai,Esu Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro, poilsio paslaugų agento mokymo programos mokinė, Rita Tapinienė. Kreipiuosi į Jus, prašydama atsakyti į klausimus, kurių pagalba bus siekiama išsiaiškinta ar reikalinga vaikų užimtumu ir priežiūra užsiimanti maitinimo įmonė, Palangoje. Apklausos metu, taip pat siekiama išsiaiškini kaip geriau organizuoti šią veiklą ir kuo ji turėtų būti išskirtinė ir naudinga.Klausimynas tikrai neatims daug laiko. Jūsų atsakymai yra svarbūs, nes šio tyrimo rezultatai bus panaudoti tobulinant Palangos maitinimo įmonių erdves  šeimyniniam laisvalaikiui.Apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai konfidencialūs. Galite pasirinkti kelis tinkančius atsakymus. 

Kosmetinės priemonės su vitaminais

Results42
Jeigu naudojate kosmetines priemones su vitaminais, kviečiu drąsiai atsakyti į klausimus. Anketa yra anoniminė. Dėkoju už Jūsų laiką ir pagalbą.

Lauko reklama

Results30
Esu Rūta Užandytė, III kurso Reklamos studijų programos, Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos studentė. Atlieku tyrimą, kuriuo siekiu nustatyti viešosiose miesto erdvėse eksponuojamos išorinės reklamos poveikį vartotojų apsisprendimui pirkti. Tyrimo duomenys bus naudojami baigiamojo darbo tyrimui. Tyrimas yra atliekamas laikantis griežtų etikos taisyklių, todėl Jūsų konfidencialumas yra užtikrinamas. Jūsų dalyvavimas interviu yra labai svarbus tyrimo rezultatams. Iš anksto ačiū už Jūsų brangų laiką!

Naujausios viešos anketos

KVK kokybes vertinimas

Results12

Balsadėžė

Results1
Dalinkimės tarpusavyje gerais darbais, kurioziškomis situacijomis, kolegų ar klientų genealiomis mintimis, juokingais vaizdeliais! Nebijokime kartais pasijuokti iš savęs :) Kviečiame visus nuolat fiksuoti, užrašyti ir kaupti "perliukus", taip pat padėkoti ir įvertinti savo kolegas.Prie anketos prisijungti galite neribotą kiekį kartų.Kuo daugiau siūlymų – tuo smagiau!  •                    Juokingiausia  užklausa  –  bet koks vidaus ar išorės klientų užduotas linksmas  klausimas / prašymas / pareiškimas / dialogas (Išlaikomas užklausos autoriaus konfidencialumas)•                    Metų frazė – kolegos geneali mintis / išsireiškimas / palyginimas / juokelis (darbo kontekste ir ne tik)•                    Padėka kolegai  – ypatingas darbuotojo kuriam norime asmeniškai padėkoti, poelgis, darbas, pagalba •                    Juokingiausias  vaizdelis - nuotrauka/ video / printscreen’as  darbe ar namuose karantino laikotarpiu ir ne tik (siunčiama elektroniniu paštu ruta.zlionytė@litrail.lt)  

Pardavimo skatinimo formos poveikio ketinimui pirkti tyrimas

Results0
Gerbiamasis respondente!Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto studentė, Dalia Zacharovaitė, atlieka tyrimą, kurio tikslas - nustatyti, kokias tarpusavio sąsajas turi nuolaidos ir nemokamo pristatymo pasiūlymai vartotojo ketinimui pirkti. Jūsų atsakymai į kiekvieną klausimą yra labai svarbūs, nes tik taip galima išmatuoti sąsajas tarp subjektų, o surinkta apibendrinta informacija bus naudojama rengiant baigiamąjį magistro darbą. Anketoje nereikia rašyti vardo ir pavardės, joje nėra teisingų atsakymų, taip pat yra pasikartojančių klausimų. Jos pildymas užtruks apie 20 min. Anonimiškumas garantuojamas.Dėkojame už nuoširdžius atsakymus bei dalyvavimą tyrime!

UAB "Drogas" asortimentas ir klientų poreikių tyrimo anketa

Results4
Sveiki. Esu trečio kurso studentė, ir atlieku UAB "Drogas" asortimento ir klientų poreikių tyrimą. Prašau,skirkite kelias minutes savo laiko ir atsakykite į klausymus. Ačiū :)

Klausimynas tėvams apie vaikų fizinį aktyvumą ir gyvenseną - kopija

Results5
Gerb. Respondente,Esu Lietuvos sporto universiteto kūno kultūros magistrantūros studijų programos studentas, Ovidijus Bartuševičius. Atlieku tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti pradinių klasių moksleivių fizinį aktyvumą ir gyvenseną. Jūsų dalyvavimas tyrime yra savanoriškas. Anketa yra anoniminė,  visi gauti duomenys yra konfidencialūs ir bus panaudoti tyrimo rezultatams pateikti konferencijos ir magistro baigiamojo darbo metu.Kilus klausimams visuomet galite kreiptis tel.: +37068310329.  Jums pateikiami įvairūs klausimai, į kuriuos atsakant reikia pasirinkti nurodytą skaičių, atsakymo variantą arba pažymėti labiausiai Jūsų nuomonę atitinkantį vieną atsakymo variantą. Atsakant į kai kuriuos klausimus taip pat bus prašoma parašyti atsakymą arba nurodyti atitinkamus skaičius.  Linkiu sėkmės!

Sekso prekės

Results0
Trumpai norime paklausti, kokie veiksniai turi įtakos perkant sekso prekes. Kaina, pasirinkimas, apsipirkimo būdas ir t.t. 

Skaitmeninių technologijų poveikis darbuotojų įsitraukimui į darbą

Results1
Esu Kauno technologijos universiteto ketvirto kurso studentė Akvilė Sabaliauskaitė ir šiuo metu vykdau kiekybinį tyrimą, kaip mobiliųjų telefonų naudojimas darbo tikslais po darbo valandų veikia darbuotojų įsitraukimą į darbą.Anketa yra anoniminė. Rezultatai bus naudojami tik apibendrinti mokslinio tyrimo tikslais.Jeigu turite klausimų, rašykite [email protected]

Aktyvi mokykla "Nykštukas" Plungė

Results79
Duomenys apie šios dienos vaikų FA. 

Technologijų įtaka žmogaus kūrybiškumui ir jo kūrybai

Results24
Sveiki, atlieku tyrimą apie technologijas ir jų paveiką žmogaus kūrybiškumui ir kūrybai. Ar esate itin artimas kūrybai, ar manote, jog kūryba jums svetima sfera - kiekvieno atsakymas tyrimui labai svarbūs. Pateikti atsakymai bus naudojami moksliniam tyrimui, o konfidencialumas - garantuojamas. Ačiū už jūsų atsakymus ir skirtą laiką!

Dovanos Jelena ir Boženai

Results17
Siūlome visi kaip norėtumėt pasveikinti 

Covid - 19 poveikis turizmui

Results78
Esame Vilniaus kolegijos, tarptautinio verslo antrojo kurso studentai.Mūsų tyrimo tikslas - išsiaiškinti vartotojų nuomonę apie COVID - 19 poveikį turizmui.Apklausos duomenys ir rezultatai bus naudojami atliekant tyrimą bei edukaciniams tikslams. Anketa yra anoniminė ir jos rezultatai viešai publikuojami nebus.

Dekoratyvinės kosmetikos testavimas ant gyvūnų - kopija

Results26
Sveiki,esame antro kusro bendrosios praktikos slaugos  stundentės ir atliekame apklausą apie dekoratyvinės kosmetikos testavimą ant gyvųnų. Norime išgirsti jūsų nuomonę į mūsų pateiktus klausimus

Pedagogų apklausa: 4 metų dvikalbių vaikų lietuvių kalbos žodynas ir jo turtinimas

Results29
Gerbiami pedagogai,Esu VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO V kurso studentė. Atlieku tyrimą, kuriuo siekiama nustatyti 4 metų dvikalbių vaikų lietuvių kalbos žodyną ir jo turtinimo galimybes. Anketa skirta pedagogams, dirbantiems su 4 metų dvikalbiais vaikais. Anketa yra anoniminė, nei vardo, nei pavardės nurodyti nereikia. Jūsų nuomonė man labai svarbi.Dėkoju už bendradarbiavimą.Jelena Moroz

Kirpyklos paslaugos

Results2
Sveiki, esu Diana. Mokausi Vilniaus paslaugų ir verslo profesinio rengimo centre antram kurse. Šioje apklausoje norėčiau sužinoti jusų nuomonę apie kirpyklos ir kirpėjų pasirenkamas paslaugas. Ačiū už atsakymus. Atsakyti iki 2020-10-04.

Dekoratyvinės kosmetikos testavimas ant gyvūnų

Results0
Sveiki,esame antro kusro bendrosios praktikos slaugos  stundentės ir atliekame apklausą apie dekoratyvinės kosmetikos testavimą ant gyvųnų. Norime išgirsti jūsų nuomonę į mūsų pateiktus klausimus

Logistika ir pardavimai

Results33
Laba diena, gerbiami respondentai. Esu Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijos 2 kurso studentė ir atlieku Rinkodaros dalyko Savarankiško darbo užduotį - apklausą tema "Logistika ir pardavimai". Apklausos tikslas - sužinoti žmonių nuomonę apie transporto įmonių pasirinkimo kriterijus ir pardavimų didinimą. Jūsų atsakymai konfidencialūs, jie bus naudojami tik statistiniams apibendrinimams. Atsakydami į klausimus užtruksite vos keletą minučių. Dėkoju už atsakymus!

Anonimine apklausa merginoms

Results1
 

Socialinė verslo atsakomybė

Results27

Finansinės atskirtes vertinimas

Results2
Sveki, esu Neringa Makovskaja, Ekonomikos studijų magistrantė. Šiuo metu atlieku finansinės atskirties vertinimą, jos priežastis ir jūsų manymu teisingą sprendimo kelią. Iš anksto dėkoju už jūsų atsakymus.Verslas (arba asmuo) laikomas finansiškai įtrauktu, kuomet turi suteiktą prieigą prie naudingų finansinių produktų ir paslaugų, kurios atitinka jo poreikius. Kitaip tariant finansinis įtraukimas suteikia galimybių dalyvauti ekonomikoje atsiskaitant ne grynaisiais pinigais.

Investicinės tendencijos Lietuvoje

Results20
Sveiki! Esu Paulius. Antro kurso banininkystės ir investicijų valdymo studentas. Norėčiau paprašyti skirti kelias minutes atsakyti klausimams susijusiems su asmeniniu investavimu. Informacija yra anonimiška.Klausimynas sukurtas siekiant identifikuoti Lietuvos gyventojų investicines tendencijas.Apklausos laikas - 5min.

Įvairaus amžiaus žmonių požiūris į homoseksualumą

Results87
Sveiki, esame II kurso bendrosios praktikos slaugos studentės, norime atlikti apklausą bei sužinoti Jūsų požiūrį apie homoseksualumą. Ši anketa yra anoniminė. Dėkojame už Jūsų atsakymus.P.S. Atsiprašome, kad renkantis amžių nėra 40-50m. Deja, tačiau apklausos pakeisti nebegalime, todėl siūlome rinktis jūsų amžiui artimiausią variantą suapvalinus. Ačiū!

Moksleivių/abiturientų studijų programų ir universitetų pasirinkimas

Results20
Sveiki,Esame Vytauto Didžiojo Universiteto EVF 4-ojo kurso studentės. Rašome darbą apie tai, kokias studijas renkasi abiturientai, bei sprendiažiame problemą - kaip traukti studentus į stam tikrą studijų kryptš. Todel mums svarbu yra sužinoti, kokie moksleiviai renkasi tam tikrass tudijų kryptis, kas juos domina ir kam jie teikia prioritetus.  Jūsų atsakymai bus panaudoti rašant šį darbą. Anketą gali pildyti tik abiturientai ir moksleiviai.Ačiū už atsakymus!

Moteriškumo įvaizdis reklamoje - kopija

Results69
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos antrojo kurso studentė, atlieku tyrimą apie vaizduojamą moteriškumą reklamose. Apklausa yra anoniminė , atsakymai naudojami tyrimo tikslams ir kiekvienas atsakymas yra labai svarbus. Dėkoju už skirtą laiką bei atsakymus!

Grybavimas Lietuvoje

Results80
Sveiki,Esame Vilniaus kolegijos antro kurso  studentės. Šiuo metu atliekame tyrimą apie grybavimą Lietuvoje.Pildydami anketą pasirinkite Jums labiausiai tinkantį atsakymo variantą. Apklausa yra anoniminė ir bus naudojama tik tyrimo tikslams. Iš anksto dėkojame už atsakymus. 

Sveikas gyvenimo būdas

Results9

LIETUVOS GYVENTOJŲ PASITENKINIMO GYVENIMO LYGIU LIETUVOJE TYRIMAS

Results77
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos, Finansų programos II kurso studentė. Šios apklausos tikslas yra išsiaiškinti ar Jus tenkina gyvenimo lygis Lietuvoje. Anketa yra anonimiška ir jos rezultatai nebus viešai platinami, o naudojami tik moksliniams tikslams. Iš anksto dėkojame už jūsų atsakymus ir skirtą laiką. 

LIETUVOS GYVENTOJŲ PASITENKINIMO GYVENIMO LYGIU LIETUVOJE TYRIMAS

Results2
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos, Finansų programos II kurso studentė. Šios apklausos tikslas yra išsiaiškinti ar Jus tenkina gyvenimo lygis Lietuvoje. Anketa yra anonimiška ir jos rezultatai nebus viešai platinami, o naudojami tik moksliniams tikslams. Iš anksto dėkojame už jūsų atsakymus ir skirtą laiką. 

Kelionių apklausa

Results18

Sveika gyvensena ir žalingi įpročiai

Results41
Sveiki, esu 2 kurso studentė Gabrielė Chabibulina ir šiuo metu atlieku tyrimą apie žmonių sveiką gyvenseną ir žalingus įpročius. Atsakykite į žemiau pateiktus klausimus, leidžiančius išsiaiškinti sveikos gyvensenos ir žalingų įpročių praktikavimo ypatumus žmonių nuo 20 iki 60 metų.  Pildymas Jums turėtų užtrukti iki 5min. 

Pieno sektorius Lietuvoje

Results13
Esame Vilniaus Kolegijos įstaigų administravimo antro kurso studentės ir šia apklausa siekiame išsiaiškinti, kiek asmuo išleidžia pieno produktams, kokios  įmonės produktus dažniausiai naudoja, bei kaip dažnai asmuo vartoja pieno produktus. Ši anketa yra anoniminė. Dėkojame už Jūsų atsakymus.