1. Sukurk anketą

 • Neribotas anketų ir klausimų kiekis
 • Video ir paveikslėliai anketose
 • Matricos ir rangavimo klausimų tipai
 • Anketos talpinimas į savo svetainę

2. Surink atsakymus

 • Neribotas atsakymų kiekis
 • Anketos pritaikytos mobiliems įrenginiams
 • Privačios arba viešos anketos
 • Atsakymai el. paštu
 • Be reklamų (anketos pavyzdys)

3. Analizuok duomenis

 • Privatūs rezultatai
 • Grafiniai rezultatai
 • Duomenų eksportas į Excel ir SPSS
 • Geolokacija
 • Nesąžiningų respondentų filtras

Rekomenduojamos anketos

Vyresniųjų klasių mokinių anglų kalbos įgūdžių ir mokymosi poreikių sąsajos

Results29
Gerb. Respondente, Esu Aida Kairienė, Vytauto Didžiojo universiteto Edukologijos doktorantūros 2 kurso studentė. Atlieku tyrimą, kuriuo siekiama ištirti vyresniųjų klasių mokinių anglų kalbos įgūdžių ir mokymosi poreikių sąsajas. Šis tyrimas padės geriau suprasti anglų kalbos mokymosi svarbą, o tyrimo rezultatai bus publikuoti pedagoginėje spaudoje. Šiame klausimyne nėra klaidingų ar teisingų atsakymų, todėl labai prašau išreikšti savo nuomonę ir atsakinėti sąžiningai. Baigę pildyti klausimyną, dar kartą peržvelkite, ar nepraleidote nei vieno teiginio. Užtikrinu Jūsų atsakymų konfidencialumą, kadangi jie bus naudojami  tik darbui ir straipsniams. Mokyklos pavadinimo pildymas neprivalomas, ji nebus skelbiama. Taip pat ir duomenys bus skelbiami tik apibendrinto pobūdžio.  Ši anketa yra skirta 12-os klasės mokiniams (pilnamečiams). Dėl galimų klausimų galite kreiptis el. paštu aida929@gmail.com. Dėkoju už Jūsų atsakymus!

Vilniaus krašto etnografinis muziejus

Results38
Sveiki, esu KSU studentė. Atlieku apklausą apie Nemenčinėje įsikūrusį Vilniaus krašto etnografinį muziejų. Prašau pažymėkite Jums tinkančius variantus į žemiau pateiktus klausimus. Iš anksto Dėkoju už Jūsų atsakymus ir skirtą laiką.  

Cukraus ir jo turinčių produktų vartojimas jaunų žmonių tarpe

Results88
Sveiki, rašau bakalaurinį darbą apie cukraus ir jo turinčių produktų vartojimą jaunų žmonių tarpe nuo 14-29 metų amžiaus, labai pagelbėtumėt atsakydami į anketos klausimus.

Ar pirktumėte paslaugą - "Kursas - asmeninis finansų valdymas" ? 14 dienų kursas.

Results132
Sveiki visi kurie dalyvaujate apklausoje. Ačiū už Jūsų nuoširdžius atsakymus. Apklausos duomenys bus panaudoti planuojamo kurso organizavime.

Renginių reklamos poveikis vartotojams Kėdainių mieste

Results105
Gerb. respondente, esu Kauno kolegijos kultūros ir laisvalaikio vadybos specialybės studentė. Šiuo metu atlieku tyrimą „Renginių reklamos poveikis vartotojams Kėdainių mieste“.Šio tyrimo tikslas – sužinoti Jūsų nuomonę apie Kėdainių mieste vykdomų renginių reklamas, jų poveikį Jums.Apklausa yra anoniminė, todėl tikiuosi iš Jūsų nuoširdžių atsakymų.

Autorinių teisių pažeidimai socialiniuose tinkluose

Results42
Gerb. respondente,esame vienos iš Lietuvos kolegijų, pirmo kurso studentės, atliekame apklausą apie autorinių teisių pažeidimus socialiniuose tinkluose. Surinkti duomenys bus panaudoti rengti rašto darbą. Anketa anoniminė. Tai Jums užtruks neilgiau kaip 10min.

Elektroaumobilių krovimo stotelių įrengimo privačiuose namuose galimybių tyrimas

Results24
Gerb. Respondente,       Esu VTDK TF Elektros ir automatikos inžinerijos 3 kurso studentas. Siekiu ištirti galimybes gyventojams prie savo namų įsirengti elektroaumobilių krovimo stoteles. Apibendrinti tyrimo rezultatai bus pateikti kursiniame darbe. Užtikrinu Jūsų atsakymų konfidencialumą.Dėkoju už Jūsų atsakymus!

Automobilio ruošimas žiemos sezonui

Results13
Labas Gerb. Respondente, esu VTDKO  studentas atlieku tyrimą, tad butu labai malonu, jog atsakytum i šiuos klausimus,Ši anketa- anoniminė. Iš anksto dėkui už supratinguma, sugaištą laiką, bei atsakymus.Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Sutelktinis finansavimas

Results180
Sveiki, esu Vilniaus universiteto, Ekonomikos fakulteto studentas. Rašau baigiamajį rašto darbą, kuriam užbaigti reikia Jūsų visų pagalbos. :) Darbe stengiuosi išgryninti, kokie projektai susilaukia daugiau finansinės paramos bei kokie projektai labiau patraukia akį bei sudomina investuotojus. Ačiū už atsakymus!

Nedarbo priežastys ir jų mažinimo kryptys Kėdainių rajone

Results208
Gerb. respondente,Sveiki, esu VU ekonomikos bakalauro studijų studentė. Šiuo metu rengiu savo baigiamąjį bakalauro darbą ir kviečiu dalyvauti tyrime, kurio metu bus siekiama išsiaiškinti  nedarbo priežastis ir jų mažinimo kryptis Kėdainių rajone.      Anketa yra anoniminė, o gauti atsakymai bus analizuojami tik mokslo pagrindais bei apklausos rezultatams analizuoti.http://apklausa.lt

18-65 metų Kauno gyventojų mitybos įpročiai ir širdies ir kraujagyslių sistemos ligos.

Results66
Širdies ir kraujagyslių sistemos (ŠKS) ligos yra dažniausia mirtingumo priežastis pasaulyje. Pasak Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (2017)  širdies ir kraujagyslių sistemos ligos atsakingos už 31 proc. visų mirčių pasaulyje, iš jų 85 proc. yra miokardo infaktas (širdies smūgis) ir insultas. Didžioji dauguma šių ligų yra sukeltos netaisyklingos gyvensenos (fizinio aktyvumo stoka, nesveika mityba, žalingi įpročiai, stresas), o sveika gyvensena gali padėti išvengti net iki 80 proc. visų akstyvosios mirties atveju dėl insulto ir infarkto. Ši apklausa skirta išsiaiškinti kaip maitinasi ir kokiomis širdies ir kraujagyslių ligomis serga suaugę Kauno miesto gyventojai. Anketa yra anoniminė, apibendrinti jos duomenys bus naudojami Viktorijos Grigaitės baigiamąjame magistro darbe.Jeigu turite klausimų apie anketą, mitybą arba gyvensenos įpročius, rašykite viktorija.grig@gmail.com

Lyderystės poveikis konfliktų organizacijose sprendimui

Results63
Sveiki, esu Vilniaus Gedimino technikos universiteto Organizacijų vadybos magistrantūros studentas. Atlieku tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti lyderystės poveikį konfliktų organizacijose sprendimui, todėl kviečiu užpildyti apklausą.Iš anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką.Apklausa yra anoniminė. 

VIDUTINIO SUAUGUSIOJO AMŽIAUS ASMENŲ GYVENIMO PRASMINGUMO SUVOKIMO, MIRTIES BAIMĖS IR RŪKYMO SĄSAJOS

Results78
Prašau pagelbėti studentui ir užpildyti šią anketą! Užtruksite tik kelias minutes! Gerbiamas tyrimo dalyvi, kviečiame dalyvauti tyrime, kurį atlieka Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto sveikatos psichologijos programos IV kurso studentas Rolandas Daugnoras. Tyrimo tikslas - patikrinti suaugusių Žmonių gyvenimo prasmingumo suvokimo, mirties baimės ir rūkymo sąsajas. Tyrimo rezultatai yra konfidencialūs, apklausa anoniminė. Rezultatai naudojami tik mokslinio darbo tikslui pasiekti.

Šešėlinės ekonomikos darbo rinkoje priežastys

Results76
Gerb. Respondente,Esu Mykolo Romerio Verslo sistemų kūrimo ir valdymo bakalauro programos V kurso studentė. Rašau Bakalauro baigiamąjį darbą tema: „Šešėlinės ekonomikos Lietuvos darbo rinkoje vertinimas“. Baigiamajam darbui noriu atlikti apklausą, kurios tikslas – išsiaiškinti, kurie veiksniai gyventojų nuomone, skatina šešėlinės ekonomikos Lietuvos darbo rinkoje atsiradimą.Iš anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką.(Anketa yra anoniminė)

Filmų personažai

Results14
Klausimai apie filmo personažus.

UAB “Peikko Lietuva” apklausa

Results35
Gerb. respondente,Maloniai kviečiame dalyvauti tyrime ir užpildyti anketinę apklausą.Esame Socialinių mokslų kolegijos, tarptautinio verslo ir komunikacijos studijų programos pirmojo kurso studentai. Atliekame tyrimą, kuriuo siekiame įvertinti “Peikko Lietuva” klientų poreikiams skiriamą dėmesį.    Iš anksto dėkojame už jūsų atsakymus ir skirtą laiką.

Kokios pagrindinės priežastis lėmė tvoros ar kiemo vartų pasirinkimo įmonę ?

Results185
Darome apklausą, kad sužinotume buvusių,bei busimų klientų poreikius, kokios pagrindinės priežastys jiems lemia pasirenkant įmonę tvoros ir vartų įrengimui.

Maisto papildų vartojimo ypatumai ir jų sąsajos su socialine reklama

Results82
Gerb. Respondente, dėkoju, kad sutikote dalyvauti anketinėje apklausoje. Aš esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos fakulteto VI kurso studentė Evelina Cirtautaitė ir vykdau savo baigiamojo magistro darbo tyrimą. Šios apklausos tikslas yra sužinoti daugiau apie maisto papildų vartojimo įpročius ir įvertinti reklamos įtaką maisto papildų vartojimo ypatumams.  Ši anketa yra anoniminė, o tyrimo metu surinkti duomenys bus analizuojami apibendrintai ir panaudoti tik mokslo tikslams. Jūsų konfidencialumas yra užtikrinamas.Kilus neaiškumams galite kreiptis į tyrėją el. paštu: evelina.cirtautaite@gmail.com

Sandarumo testas: pagal ką renkatės specialistus?

Results7
Šia anketa norima sužinoti, ar vartotojai žino apie sandarumo testą ir kokiais kriterijais vadovautųsi, jei reikėtų rinktis savo būsto sandarumo testuotoją.Pastatų sandarumas – vienas iš svarbiausių kokybės parametrų, nuo kurio priklauso patalpų šildymui reikalingas šiluminės energijos kiekis. Kuo daugiau šilumos išeina pro nesandarias pastato vietas, tuo daugiau kainuoja to pastato šildymas. Pastebėti mažiausių plyšelių beveik neįmanoma, o sandarumo testas visus juos lengvai lokalizuoja, taip pat testuotojai teikia rekomendacijas, kaip pašalinti defektus ir užsandarinti tai, kas nesandaru.Daugiau informacijos: tyrimulaboratorija.ltAnketa anoniminė. 

UAB "VIVASAN BALTIJA": Kokios žaliavos produktus renkatės Jūs?

Results59
UAB „VIVASAN BALTIJA“,  norėdama geriau suprasti klientų norus bei poreikius atlieka apklausą tema: Kokios žaliavos produktus renkatės Jūs? Iš anksto dėkojame už Jūsų atsakymus!Vivasan - tai natūralios žaliavos pagrindu pagaminti produktai iš Šveicarijos.Platų asortimentą sudaro profilaktinės kosmetikos priemonės, plaukų dažais ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.Tad jei jus domina Vivasan produktai internetu ar tiesiog norite gauti asmeninę konsultaciją su mumis galite susisiekti čia: El. paštas: uzsakymas@vivasaninfo.ltTelefonas: (+370) 699 52342 Adresas: Konstitucijos pr.23A-133, VilniusTinklalapis: https://www.vivasan.ltŠios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Odontologijos klinikos klientų poreikiai

Results41
Šios anketos tikslas - išsiaiškinti, kokie yra Vilniaus gyventojų poreikiai, besirenkant odontologijos kliniką, jos paslaugas. Anketa yra anoniminė. Surinkti ir apibendrinti duomenys bus panaudoti tiriamąjame darbe. Ačiū už jūsų atsakymus ir laiką.

Atsinaujinančios energetikos perspektyvos Lietuvoje

Results58

Dieninė savaitės stovykla 7-10 metų jaunimui

Results87
Anketa apie meninę stovyklą jaunimui.Stovyklos tikslas- skatinti jaunimo aktyvumą, paįvairinti saviraiškos galimybes, suteikti žinių bei naujų įgudžių.Stovyklos vedėjai menininkai, terapeutai.Ačiū už atsakymus!

Suknelių rinkos tyrimas

Results44
Sveiki, esame Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentės. Norėdamos išsiaiškinti klientų poreikius perkant sukneles, atliekame apklausą. Apklausa padės nustatyti, kokios suknelės labiausiai domina pirkėjus.Iš anksto dėkojame už atsakymus.

Prekės ženklo ,,Rinkuškiai” vertės įtakos prekės ženklo lojalumui analizė

Results413
Gerb. respondente,Vytauto Didžiojo Universiteto marketingo vadybos specialybės studentai atlieka tyrimą, kurio tikslas – įvertinti ,,Rinkuškių" prekės ženklo vertės įtaką lojalumui. Esamos situacijos analizei labai svarbus Jūsų dalyvavimas tyrime. Per apklausą gauti duomenys bus naudojami tik moksliniams tikslams, todėl užtikriname pateiktos informacijos konfidencialumą. Atsakydami į klausimus sugaišite penkias minutes.Dėkojame už atsakymus!

Auklėjimo stilius šeimoje

Results30
Gerbiami tėveliai,kreipiuosi į tuos kurie augina paauglį 12-19 m. Man labai reikalinga Jūsų pagalba. Esu  Vytauto Didžiojo universiteto, šeimotyros  magistratūros studentė. Atlieku tyrimą apie tai, kaip Jūsų patirtas auklėjimo stilius atsiliepia dabartiniam Jūsų vaikų auklėjimo stiliui. Tyrimo rezultatai bus naudojami tik studijų tikslais. Anketa anoniminė ( vardo, pavardės nurodyti nereikia). Kviečiu Jus būti dėmesingais bei nuoširdžiais šio tyrimo dalyviais. Dėkoju už bendradarbiavimą!

Automobilių dalinimosi (CityBee, Spark) panaudojimas "Statyk ir važiuok" sistemai

Results97
Sveiki, esu VGTU Miestų inžinerinių informacinių sistemų studijų studentas. Šiuo metu rengiu baigiamąjį magistro darbą. Šios apklausos tikslas - įvertinti automobilių dalinimosi paslaugos (CityBee ar Spark) panaudojimą "Statyk ir Važiuok" aikštelėms.

Judėjimo negalią turinčių asmenų turizmo vystymas Lietuvoje

Results150
Sveiki,Esu Vilniaus verslo kolegijos (VVK) trečio kurso studentas ir rašau baigiamąjį darbą, kurio tema "Judėjimo negalią turinčių asmenų turizmo vystymas Lietuvoje". Šia anketa noriu išsiaiškinti ar mobilioji programėlė, kurioje būtų nurodomi lankomi objektai Lietuvoje, lankomų objektų prieinamumo (privažiavimo, priėjimo) galimybės, lankomų objektų darbo laikas ir bilietų kaina, būtų patraukli Lietuvos rinkai. Atsakymą sužinosiu tik Jums skyrus kelias minutes ir atsakius į šios anketos klausimus. Ačiū! 

Koks jūs esate turistas?

Results21
Sveiki, šios apklausos esmė yra išsiaiškinti apie jūsų poreikius lankat svetimas šalis, turistaujant ar atsotogaujant.Aciu už atsakymus

Utenos rajono savivaldybės teikiamų elektroninių viešųjų paslaugų vertinimas

Results380
Gerbiamasis (-oji),esu Mykolo Romerio universiteto magistro viešojo administravimo studijų programos studentė. Rašau baigiamąjį darbą apie Utenos rajono savivaldybės teikiamas elektronines viešąsias paslaugas. Šia anketa siekiama įvertinti Utenos rajono savivaldybės elektronines paslaugas gyventojų požiūriu. Visi klausimai  yra pilnai anoniminiai, o anketos rezultatai viešai nepublikuojami. Jūsų atsakymai bus panaudoti tik baigiamajame darbe.dėkoju Jums už dalyvavimą tyrime.

Naujausios viešos anketos

Padangų pasirinkimo apklausa

Results9
Taikomųjų tyrimų dalyko užduočiai atikti sukūriau trumpą klausimyną apie tai, kokias padangas renkasi vairuotojai, ar jiems svarbus gamintojas, padangos specifikacijos. Apklausos rezultatai bus panaudoti Vilniaus technikos ir dizaino kolegijos, Technikos fakulteto, Taikomųjų tyrimų dalyko savarankiškam darbui atlikti. 

Maisto vagonėlių nuoma

Results18
Žvalgomasis tyrimas potencialiems klientams apie maisto vagonėlių nuomos paslaugą. 

Medinis ar mūrinis namas?

Results17
Esu Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos statybos antro kurso studentas ir atlieku tyrimą apie statybos medžiagų pasirinkimą. Anketos tikslas -  išsiaiškinti, kokius namus, mūrinius ar medinius, renkasi vartotojas ir kas nulemia jo pasirinkimą. Anketa yra anoniminė. Jūsų atsakymai bus publikuojami tik mokslo tikslams.Jūsų nuoširdūs atsakymai yra labai svarbūs. Tikiuosi, jog skirsite šiek tiek laiko ir atsakysite į klausimus.Dėkoju už jūsų atsakymus

Automobilių taršos mokestis

Results29
Sveiki, esu Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, automobilių techninio eksploatavimo antro kurso studentas. Atlieku tyrimą apie automobilių taršos mokesčio įvedimą. Šios apklausos tikslas sužinoti Jūsų nuomonę apie minėto mokesčio įvedimą, bei pritariate ar ne šio mokesčio įvedimui.

Kur remontuojate automobilį ir kokias detales naudojate?

Results14
Sveiki, esu VTDK antro kurso studentas. Atlieku apklausą apie automobilių remontą, Anketos tikslas -  išsiaiškinti, koki automobilių remonto būdą renkasi vartotojas taip pat išsiaiškinti kur atlieka remonta, kaip dažnai ir kokios dalys tam naudojamos. 

Karmėlavos gyventojų paslaugų poreikių apklausa

Results25
Gerb. Karmėlavos gyventojai, nuo 1998 m. Jūsų mestelyje turime parduotuvę, kuri yra įsikūrusi Vilniaus g. 11 (geriau žinoma kaip buvusi "Benita"). Per šiuos metus patalpose buvo baras, parduotuvė, sporto klubas. Tačiau dabar, išlikusi tik parduotuvė ir naujai įsikūrusi nedidelė siuvyklėlė. Turime daug laisvos vietos, todėl norime ją išnaudoti tinkamai - pagal Jūsų poreikius.Apklausos tikslas - sužinoti, kokių paslaugų gyventojams trūksta Karmėlavos miestelyje.Apklausa yra anoniminė, todėl tikimės iš Jūsų nuoširdžių atsakymų.

Moterų depiliacija

Results12
Kosmetologijos studentė atlieka tyrimą, kurio tiklas - sužinoti klientų nuomonę, apie nepageidaujamų plaukų šalinimo būdus, bei sužinoti kiek moterų renkasi prcedūra su cukraus pasta.  

Aplinkos veiksniai, darantys įtaką vaiko grąžinimo į šeimą procesui

Results16
Sveiki, esu Simonas Četvergas, Vytauto Didžiojo universiteto Strateginio organizacijų valdymo pirmo kurso magistro studijų studentas. Šiuo metu atlieku tyrimą, kuriuo siekiu išsiaiškinti, kokie vaiko aplinkos veiksniai daro įtaką vaiko grąžinimui į šeimą, kuomet jis buvo paimtas iš jos dėl vaiko teisių pažeidimo. Taip pat šiuo tyrimu siekiu išsiaiškinti, kaip šie veiksniai ir vaiko grąžinimo į šeimą procesas paveikia vaiko ateitį, įsiliejant į suaugusiųjų gyvenimą, kuriant šeimą. Apklausa yra anoniminė. Užtruksite apie 5-7 min. Dėl detalesnės informacijos apie tyrimą galite kreiptis simonas.cetvergas@vdu.lt. Ačiū už jūsų atsakymus!

Klasikinio kūno masažo poveikis žmogaus emocinei būklei

Results11
Gerb. apklausos Dalyvi,prašau skirti keletą minučių savo laiko ir užpildyti šią apklausą, skirtą išsiaiškinti klasikinio kūno masažo poveikį žmogaus emocinei būklei. Iš anksto dėkoju! 

Pagimdžiusių moterų žinios apie šlapimo nelaikymą

Results7
Esu Marija Mizgaitienė, LSMU studentė ir atlieku tyrimą tema: „Pagimdžiusių moterų žinios apie šlapimo nelaikymą“. Labai prašau užpildyti anketą, pasirenkant Jums tinkantį atsakymo variantą, o kur prašoma, įrašykite savo atsakymą.Anketą užpildyti Jums užtruks iki 5 min.Anketa yra anoniminė, todėl prašau kuo nuoširdžiau atsakyti į klausimus.Dėkoju už dalyvavimą!

marketingo socialinuose tinkluose įtaka jaunimo pirkimo įpročiams - kopija

Results7
Laba dienaEsu 3 kurso transporto ir logistikos verlo studijų studentas Noriu paklausti apie jūsų pirkimo įpročius, kurios įtakoja socialiniai tinklai.

Impact of technology to physical and mental health

Results5
Nowadays technology is a huge part of every individual's life. People cannot imagine a day without their smartphones, computers and other devices: various means of technology are used for work, social communication, fun, etc. We, students of Vytautas Magnus University, would like you to fill this short anonymous survey about how technology affects your health for our research project. We highly appreciate your participation. 

Gyvūnų grožio salonas

Results12
Sveiki, esu VIKO EKF verslo ekonomikos 2 kurso studentė. Atlieku tyrimą, kurios tikslas išsiaiškinti gyvūnų grožio salonų poreikį visuomenėje bei nuomonę apie jas. Užtikriname Jūsų atsakymų konfidencialumą. Dėkoju už sugaištas kelias minutes.

Tinklapio įtaka verslo sėkmei

Results23
Sveiki, Esame Kauno Kolegijos trečiojo kurso studentai.Atliekame tyrimą apie tinklapio įtaką verslo sėkmei.Anketa yra anoniminė. 

"UPRIGHT GO" mobilaus prietaiso populiarumas Lietuvoje

Results9
Esame Kauno kolegijos studentai ir atliekame tyrimą apie produktą „UPRIGHT GO" Tai pirmasis pasaulyje nešiojamasis mobilusis prietaisas, kuris vibracijos pagalba tobulina žmogaus laikysena. Prašome skirti laiko ir atsakyti į pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė ir rezultatai bus panaudoti mūsų savarankiško darbo analizei.Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Lyderystės stiliaus įtaką darbuotojų veiklos rezultatams

Results0
Gerbiamas (-a) respondente,Esu Vilniaus Universiteto žinių vadybos ir lyderystės studijų programos studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas įvertinti lyderystės stiliaus įtaką darbuotojų veiklos rezultatams. Todėl prašau Jūsų atsakyti į žemiau pateiktus klausimus - Jūsų nuomonė yra labai svarbi.Pabrėžiu, kad anketa yra anoniminė, o tyrimo rezultatai bus analizuojami tik apibendrintai ir tik mokslo tikslais. Dėkoju už Jūsų atvirumą ir bendradarbiavimą.

Nepageidaujamų plaukų šalinimas

Results10
Estetinės kosmetologijos studentė atlieka tyrimą, kurio tikslas -  sužinoti klientų nuomonę, apie nepageidaujamų plaukų šalinimo būdus, bei sužinoti kiek moterų renkasi procedūra su cukraus pasta. 

Retinolio poveikis brandžiai veido odai

Results21
Sveiki, esu Socialinių mokslų kolegijos studentė. Atlieku tyrimą apie retinolio poveikį brandžiai veido odai. Anketa yra anoniminė. Gauti rezultatai bus apibendrinti ir panaudoti moksliniais tikslais.Dėkojame už Jūsų laiką! 

Marijampolės Sūduvos gimnazijos darbuotojų apklausa.

Results2

Apklausa

Results0
Tinklalapio kūrimo poreikių apklausa.

Bitė Lietuva

Results40
Kviečiame sudalyvauti vykdomoje apklausoje ir atsakyti į klausimus. Gerb. respondente, esame socialinių mokslų kolegijos pirmo kurso, tarptautinio verslo ir komunikacijos sudijų formos studentės. Atliekame tyrimą ir norime įvertinti kaip UAB Bitė Lietuva klientai vertina paslaugų ir aptarnavimo kokybę. Šio tyrimo tikslas - sužinoti Jūsų nuomonę apie teikiamų paslaugų kokybę. Apklausa anoniminė, todėl tikimes nuoširdžių atsakymų. 

Automatinę ar mechaninę pavarų dėžę renkasi vairuotojai turintys nedidelį vairavimo stažą.

Results12
Sveiki, mano vardas Aurelija, esu Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, Technikos fakulteto, Mechaninių technologijų inžinerijos studijų antro kurso studentė.Atlieku apklausą, kurios metu siekiu išsiaiškinti kokią pavarų dėžę renkasi pradedantieji arba nedidelį stažą turintys vairuotojai, kokios dažniausiai daromos klaidos, bei su kokiais sunkumais susiduria pradedantieji vairuotojai pasirinkę vairuoti su atitinkama pavarų dėže automobilyje.Anketą sudaro 15 klausimų į kuriuos Jūsų atsakymai yra visiškai anoniminiai.Ačiū už atsakymus.

Išmaniųjų įrenginių nauda fiziniam aktyvumui

Results35
Sveiki, Esame trečio kurso studentės. Atliekame tyrimą, kurio tikslas  - išsiaiškinti kokią naudą fiziniam aktyvumui suteikia išmanieji įrenginiai. Ši apklausa anoniminė ir rezultatai bus panaudoti tik mokymosi tikslais.Būsime dėkingos jei užpildysite anketą.Ačiū.

Lietuvos Nacionalinis Operos ir baleto teatras

Results25
Sveiki!Trečio kurso studentai atlieka tyrimą ir jiems reikalinga Jūsų pagalba! Užpildykite apklausą bei pasidalinkite savo nuomone! 

Nuolaidų ir kuponų įtaka ketinimui pirkti prekes internetu (4)

Results14
Sveiki, esu Vilniaus Universiteto Verslo mokyklos magistratūros studentė. Atlieku apklausą savo mokslo tiriamajam darbui, kurio tikslas – įvertinti, kaip nuolaidos ir kuponai paveikia žmogaus ketinimą pirkti prekes internetu. Kviečiu atsakyti į klausimus apie dvi internetinių svetainių teikiamas paslaugas. Jei nesate pirkę kurios nors iš paslaugų internetu, įsivaizduokite situaciją. Apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai į pateiktus klausimus bus naudojami kaip statistinė medžiaga mokslo tiriamajame darbe. Iš anksto dėkoju už pagalbą!

Nuolaidų ir kuponų įtaka ketinimui pirkti prekes internetu (3)

Results13
Sveiki, esu Vilniaus Universiteto Verslo mokyklos magistratūros studentė. Atlieku apklausą savo mokslo tiriamajam darbui, kurio tikslas – įvertinti, kaip nuolaidos ir kuponai paveikia žmogaus ketinimą pirkti prekes internetu. Kviečiu atsakyti į klausimus apie dvi internetinių svetainių teikiamas paslaugas. Jei nesate pirkę kurios nors iš paslaugų internetu, įsivaizduokite situaciją. Apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai į pateiktus klausimus bus naudojami kaip statistinė medžiaga mokslo tiriamajame darbe. Iš anksto dėkoju už pagalbą!

Nuolaidų ir kuponų įtaka ketinimui pirkti prekes internetu (2)

Results11
Sveiki, esu Vilniaus Universiteto Verslo mokyklos magistratūros studentė. Atlieku apklausą savo mokslo tiriamajam darbui, kurio tikslas – įvertinti, kaip nuolaidos ir kuponai paveikia žmogaus ketinimą pirkti prekes internetu. Kviečiu atsakyti į klausimus apie dvi internetinių svetainių teikiamas paslaugas. Jei nesate pirkę kurios nors iš paslaugų internetu, įsivaizduokite situaciją. Apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai į pateiktus klausimus bus naudojami kaip statistinė medžiaga mokslo tiriamajame darbe. Iš anksto dėkoju už pagalbą!

ETERINIŲ ALIEJŲ POVEIKIS ŽMOGUI VARTOTOJŲ POŽIŪRIU

Results12
Kosmetologijos studentė atlieka tyrimą savarankiškam darbui , kurio metu bus siekiama išsiaiškinti vartotojo požiūrį į eterinių aliejų poveikį žmogui. Anketa yra anoniminė. Jūsų atsakymai konfidencialūs ir bus naudojami tik statistiškai apibendrinus gautus rezultatus.

Lietuvos studentų nuomonė apie aukštąjį mokslą Lietuvoje

Results13
Šios apklausos tikslas - suformuoti bendrą nuomonę, vyraujančią tarp esamų bei būsimų studentų apie aukštąjį mokslą Lietuvoje.

Apklausa dėl Kalėdinių dovanų vaikams

Results26
Sveiki,prašau išreikšti savo nuomonę dėl Kalėdinių dovanų vaikams pirkimo bei Kalėdų Senelio apsilankymo renginio metu iki lapkričio 20 d. 11:00 val.Dėkoju už bendradarbiavimą.Eglė