1. Sukurk anketą

 • Neribotas anketų ir klausimų kiekis
 • Video ir paveikslėliai anketose
 • Matricos ir rangavimo klausimų tipai
 • Anketos talpinimas į savo svetainę

2. Surink atsakymus

 • Neribotas atsakymų kiekis
 • Anketos pritaikytos mobiliems įrenginiams
 • Privačios arba viešos anketos
 • Atsakymai el. paštu
 • Be reklamų (anketos pavyzdys)

3. Analizuok duomenis

 • Privatūs rezultatai
 • Grafiniai rezultatai
 • Duomenų eksportas į Excel ir SPSS
 • Geolokacija
 • Nesąžiningų respondentų filtras

Rekomenduojamos anketos

Sutelktinis finansavimas

Results146
Sveiki, esu Vilniaus universiteto, Ekonomikos fakulteto studentas. Rašau baigiamajį rašto darbą, kuriam užbaigti reikia Jūsų visų pagalbos. :) Darbe stengiuosi išgryninti, kokie projektai susilaukia daugiau finansinės paramos bei kokie projektai labiau patraukia akį bei sudomina investuotojus. Ačiū už atsakymus!

Kokios pagrindinės priežastis lėmė tvoros ar kiemo vartų pasirinkimo įmonę ?

Results31
Darome apklausą, kad sužinotume buvusių,bei busimų klientų poreikius, kokios pagrindinės priežastys jiems lemia pasirenkant įmonę tvoros ir vartų įrengimui.

Nedarbo priežastys ir jų mažinimo kryptys Kėdainių rajone

Results192
Gerb. respondente,Sveiki, esu VU ekonomikos bakalauro studijų studentė. Šiuo metu rengiu savo baigiamąjį bakalauro darbą ir kviečiu dalyvauti tyrime, kurio metu bus siekiama išsiaiškinti  nedarbo priežastis ir jų mažinimo kryptis Kėdainių rajone.      Anketa yra anoniminė, o gauti atsakymai bus analizuojami tik mokslo pagrindais bei apklausos rezultatams analizuoti.http://apklausa.lt

Klaipėdos valstybinės kolegijos (KVK) prekės ženklo atpažįstamumas, žinomumas ir svarba_2019

Results308
Gerb. respondente,Kviečiame dalyvauti tyrime, kurio tikslas – nustatyti Klaipėdos valstybinės kolegijos atpažįstamumą, žinomumą ir svarbą. Ši apklausa yra anoniminė, gauti duomenys bus apdorojami ir pateikiami tik apibendrinta forma. Pažymėkite atsakymą, kuris tiksliausiai atspindi Jūsų nuomonę. Labai prašau atsakyti į VISUS klausimus.Kilus klausimams, prašome rašyti el. pašto adresu r.kinderis@kvk.lt  Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą.

Ar pirktumėte paslaugą - "Kursas - asmeninis finansų valdymas" ? 14 dienų kursas.

Results34
Sveiki visi kurie dalyvaujate apklausoje. Ačiū už Jūsų nuoširdžius atsakymus. Apklausos duomenys bus panaudoti planuojamo kurso organizavime.

18-65 metų Kauno gyventojų mitybos įpročiai ir širdies ir kraujagyslių sistemos ligos.

Results17
Širdies ir kraujagyslių sistemos (ŠKS) ligos yra dažniausia mirtingumo priežastis pasaulyje. Pasak Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (2017)  širdies ir kraujagyslių sistemos ligos atsakingos už 31 proc. visų mirčių pasaulyje, iš jų 85 proc. yra miokardo infaktas (širdies smūgis) ir insultas. Didžioji dauguma šių ligų yra sukeltos netaisyklingos gyvensenos (fizinio aktyvumo stoka, nesveika mityba, žalingi įpročiai, stresas), o sveika gyvensena gali padėti išvengti net iki 80 proc. visų akstyvosios mirties atveju dėl insulto ir infarkto. Ši apklausa skirta išsiaiškinti kaip maitinasi ir kokiomis širdies ir kraujagyslių ligomis serga suaugę Kauno miesto gyventojai. Anketa yra anoniminė, apibendrinti jos duomenys bus naudojami Viktorijos Grigaitės baigiamąjame magistro darbe.Jeigu turite klausimų apie anketą, mitybą arba gyvensenos įpročius, rašykite viktorija@takefive.lt.

Automobilių dalinimosi (CityBee, Spark) panaudojimas "Statyk ir važiuok" sistemai

Results65
Sveiki, esu VGTU Miestų inžinerinių informacinių sistemų studijų studentas. Šiuo metu rengiu baigiamąjį magistro darbą. Šios apklausos tikslas - įvertinti automobilių dalinimosi paslaugos (CityBee ar Spark) panaudojimą "Statyk ir Važiuok" aikštelėms.

Žuvies poreikio nustatymas Lietuvoje (2019 m.)

Results165
     Sveiki, Iš anksto atsiprašome Jūsų, jeigu mūsų el.laiškas suerzino Jus, tai tiesiog jį ištrinkite.Gerbiamas respondente,             Mes,  Žuvininkystės įmonių asociacija „Lampetra“, 2019 m. tęsiame savo apklausą apie  žuvies poreikį Lietuvoje ir  labai norėtume, kad atsakytumėte tik į 7 klausimus. Jūsų atsakymai mums leis spręsti apie  žuvies poreikį Lietuvos rinkai.             Duomenys bus apdorojami apibendrinta forma, todėl anonimiškumas garantuojamas.                        Labai Jums ačiū. 

Dieninė savaitės stovykla 7-10 metų jaunimui

Results67
Anketa apie meninę stovyklą jaunimui.Stovyklos tikslas- skatinti jaunimo aktyvumą, paįvairinti saviraiškos galimybes, suteikti žinių bei naujų įgudžių.Stovyklos vedėjai menininkai, terapeutai.Ačiū už atsakymus!

Prekės ženklo ,,Rinkuškiai” vertės įtakos prekės ženklo lojalumui analizė

Results397
Gerb. respondente,Vytauto Didžiojo Universiteto marketingo vadybos specialybės studentai atlieka tyrimą, kurio tikslas – įvertinti ,,Rinkuškių" prekės ženklo vertės įtaką lojalumui. Esamos situacijos analizei labai svarbus Jūsų dalyvavimas tyrime. Per apklausą gauti duomenys bus naudojami tik moksliniams tikslams, todėl užtikriname pateiktos informacijos konfidencialumą. Atsakydami į klausimus sugaišite penkias minutes.Dėkojame už atsakymus!

Judėjimo negalią turinčių asmenų turizmo vystymas Lietuvoje

Results139
Sveiki,Esu Vilniaus verslo kolegijos (VVK) trečio kurso studentas ir rašau baigiamąjį darbą, kurio tema "Judėjimo negalią turinčių asmenų turizmo vystymas Lietuvoje". Šia anketa noriu išsiaiškinti ar mobilioji programėlė, kurioje būtų nurodomi lankomi objektai Lietuvoje, lankomų objektų prieinamumo (privažiavimo, priėjimo) galimybės, lankomų objektų darbo laikas ir bilietų kaina, būtų patraukli Lietuvos rinkai. Atsakymą sužinosiu tik Jums skyrus kelias minutes ir atsakius į šios anketos klausimus. Ačiū! 

Miestų miškai

Results91
Sveiki, esu studentė, darau tyrimą magistriniam darbui. Reikėtų, kad šią apklausą užpildytumėte sąžiningai.

UAB "VIVASAN BALTIJA": Kokios žaliavos produktus renkatės Jūs?

Results45
UAB „VIVASAN BALTIJA“,  norėdama geriau suprasti klientų norus bei poreikius atlieka apklausą tema: Kokios žaliavos produktus renkatės Jūs? Iš anksto dėkojame už Jūsų atsakymus!Vivasan - tai natūralios žaliavos pagrindu pagaminti produktai iš Šveicarijos.Platų asortimentą sudaro profilaktinės kosmetikos priemonės, plaukų dažais ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.Tad jei jus domina Vivasan produktai internetu ar tiesiog norite gauti asmeninę konsultaciją su mumis galite susisiekti čia: El. paštas: uzsakymas@vivasaninfo.ltTelefonas: (+370) 699 52342 Adresas: Konstitucijos pr.23A-133, VilniusTinklalapis: https://www.vivasan.ltŠios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

PACIENTŲ/KLIENTŲ APKLAUSOS ANKETA

Results74
VšĮ "Slauga jums" gerindama aptarnavimo kultūrą, keldama darbuotojų kvalifikaciją bei naudodama šiuolaikinius diagnostikos ir gydymo metodus, siekia laiku ir profesionaliai suteikti pagalbą savo pacientams/klientams.Norėtumėm sužinoti Jūsų nuomonę apie mūsų darbuotojų suteiktas paslaugas. Todėl prašome atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Apklausa anoniminė. Jūsų nuomonė bus panaudota siekiant gerinti įstaigos aptarnavimo ir paslaugų kokybę.

Luminor bank AS Lietuvos skyriaus klientų apklausa

Results107
Siekiu išsiaiškinti Luminor banko klientų nuomonę apie banko teikiamų paslaugų kokybę, turėtą patirtį su banku ir esamus lūkesčius.

Literatūrinis Europos žemėlapis. Estija

Results29

Vartotojų elgsenos tipų įtaką sporto marketingo komplekso valdymui

Results403
Gerą dieną visiems, esu VU magistro studentas ir atlieku tyrimą apie vartotojų poreikų pokyčius. Tyrimu siekiama nustatyti vartotojų elgsenos tipų įtaką sporto marketingo kompleksui.  Tyrimo gautais rezultatais siekiama bus parengti vartotojų poreikių pokyčių valdymo modelį ir pateikti rekomendacijas sporto klubams.

Vietinio turizmo tendencijos

Results100
Esu Vilniaus Universiteto studentas, kuriu verslo planą turizmo sektoriuje. Užpildydami šią apklausą padėsite geriau suprasti vietinio turizmo tendencijas bei prisidėsite prie alternatyvios apgyvendinimo įstaigos kūrimo.Tikslas - surinkti bent 100 atsakymų. AČIŪ! :)

Pirkimas Lietuviškuose skelbimų portaluose

Results144
Labai dažnai pastebime Facebook'o įrašuose, ir kituose šaltiniuose, kad žmonės būna apgauti fiktyvių piktavalių pardavėjų, pervedus pinigus už paskelbtą prekę ar paslaugą pirkėjas netenka pinigų, o ir norimos prekės ar paslaugos negauna, arba gauna prekę/paslaugą ne tokią kokia ji buvo aprašyta skelbime.Norėdami jus apsaugoti nuo tokių nutikimų iš pradžių norime, kad atsakytumėte į keletą labai nesudėtingų klausimų, tai jums užtruks tik porą minučių, o mums labai pagelbės priimant vienus ar kitus sprendimus susijusius su jūsų saugumu darant sandorius internetu.AČIŪ!

Naujo produkto įvedimas į rinką

Results100
Gerb. respondente, šiuo metu atliekame apklausą, siekant išsiaiškinti naujo prekinio ženklo, daugiafuncinės odos priežiūros priemonės, skirtos odos priežiūrai, patrauklumą mūsų rinkai. I anketos dalyje Jūsų nuomonė mums padės išsiaiškinti, kokio efekto Jūs tikitės iš odos priežiūros priemonės. II dalis anketos mums padėtų išsiaiškinti, ar ši priemonė atitiko Jūsų lūkesčius, ir kadangi tai yra daugiafunkcinė priemonė, kokiai problemai spręsti šią priemonę panaudojote.Norintys taip pat sudalyvauti ir II dalies anketos apklausoje siųskite savo adresą el. paštu vilija@inbeauty.lt, kuriuo galėtume išsiųsti mėginį išbandymui kartu su anketa. Atsakius į klausimus Jums užteks tik nufotografuoti anketos atsakymus ir atsiųsti mums elektroniniu paštu nuotrauką.Visi užpildę I dalį ir atsiuntę atsakymus į II dalis klausimus gaus unikalų kodą ir 10 Eur nuolaidą, apsiperkant www.inbeauty.lt nemažiau kaip už 40 Eur.

Kauno Technologijos Universiteto studentų požiūris į anglicizmų (anglų kalbos skolinių) vartojimą

Results81
Ši anketa skirta išsiaiškinti, kokius anglicizmus savo kalboje vartoja Kauno Technologijos Universiteto studentai ir kas įtakoja jų pasirinkimą. Anglicizmas - (lot. Anglicus - angliškas) - žodis ar posakis, iš anglų kalbos perkeltas į kitą kalbą, pvz., kompiuteris.

SUTUOKTINIŲ, AUGINANČIŲ PIRMAGIMĮ IKI 1 METŲ IR SUTUOKTINIŲ, TURINČIŲ TIK SUAUGUSIUS VAIKUS PASITENKINIMAS SANTUOKA IR PARTNERYSTĖS KOKYBĖ - kopija

Results23
Esu Laura, Vytauto Didžiojo universiteto VI kurso psichologijos studijų programos studentė. Atlieku tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti sutuoktinių, auginančių ikimokyklinio amžiaus vaikus (iki 1 metų), ir sutuoktinių, išleidžiančių suaugusius vaikus, pasitenkinimo santuoka ir partnerystės kokybės raiškos lygius. Šiame klausimyne nėra klaidingų ar teisingų atsakymų, todėl prašau išreikšti savo nuomonę ir atsakinėti sąžiningai. Baigę pildyti anketą, dar kartą peržvelkite, ar nepraleidote nei vieno teiginio. Užtikrinu Jūsų atsakymų konfidencialumą, kadangi jie bus naudojami apibendrinti ir tik šio baigiamojo darbo tyrimo tikslais. Dėl galimų klausimų galite kreiptis el. paštu bernotaite93@gmail.com. Dėkoju už Jūsų atsakymus!

Būsto paskolų išdavimo proceso "Swedbank", AB banke analizė

Results138
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos bankininkystės studijų programos studentė. Rašau baigiamąjį darbą ir Jūsų atsakymai į anketos klausimus padės man atlikti darbą. Labai prašau sudalyvauti. Ačiū!!!

Lojalumo vertinimas UAB "LIDL LIETUVA"

Results15
      Sveiki,esu Vilniaus universiteto studentas.Rašau kursinį darbą, lojalumo vertinimo tema.Prašau skirti 5-10 minutes ir atsakyti į šios anketos, kuri sukurta prekybos tinklo „LIDL“ klientų lojalumui įvertinti, klausimus. Ši apklausa yra ANONIMINĖ, nei vardo, nei pavardės nurodyti nereikia.

Dailės terapijos taikymo galimybės priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdyme

Results72
Gerbiamas respondente,Esu Klaipėdos universiteto socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto vaikystės pedagogikos studijų programos III kurso studentė Irina Falitar. Atlieku apklausą kursiniam rašto darbui, kuria siekiu identifikuoti dailės terapijos taikymo galimybes priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdyme. Ši anketa yra anoniminė. Jūsų pateikti atsakymai padės identifikuoti dailės terapijos taikymo galimybes priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdyme. Dėkoju už Jūsų laiką, bendradarbiavimą. 

Lietuvos studentų nuomonė apie reklamą, propagandą ir ryšius su visuomene

Results27
Sveiki, esame Vilniaus Universiteto Leidybos ir reklamos III kurso studentės. Atliekame apklausą, kuria siekiame išsiaiškinti, kokia Lietuvos studentų nuomonė apie reklamą, propagandą bei ryšius su visuomene. Iš anksto dėkojame už atsakymus!

UAB ,,Joniškio baldai“ konkurencinių pozicijų rinkoje nustatymas

Results396
Gerb. Respondente,Atliekamas UAB ,,Joniškio baldai“ parduotuvės Joniškio mieste tyrimas. Tyrimo tikslas – konkurencinių pozicijų rinkoje nustatymas. Jūsų atsakymai padės išsiaiškinti UAB ,,Joniškio baldai“ parduotuvės pranašumus ir trūkumus Joniškio mieste. Anketa anoniminė, o rezultatai bus panaudoti rašant baigiamąjį darbą. Jums tinkantį atsakymo variantą pažymėkite X. Ačiū už Jūsų atsakymus.

3D modeliavimas

Results75
Mes VTDK pirmo kurso studentai , padarėme šią apklausą paskutiniam taikomųjų tyrimui darbui. Ačiū, kad užpildysite!

Jaunimo socialinių medijų vartojimo įpročių tyrimas

Results2
Sveiki, esame socialinio darbo, ketvirto kurso, Vytauto Didžiojo universiteto studentės. Atliekame tyrimą, kurio tikslas: ištirti Lietuvos jaunimo (18-29 metų) socialinių medijų vartojimo įpročius. Anketa yra anonimiška ir bus naudojama tik mokymosi tikslams. Ačiū už Jūsų laiką.

Vaikų globos auklėtiniams

Results10
Esu Vilniaus Verslo Kolegijos studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas- norint sužinoti  vaikų globos auklėtinių požiūrį į pačius globotinius. Ši apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai konfidencialūs ir naudojami bus tik statistiniams apibendrinimas. Maloniai prašome atsakyti į visus klausimus. Dėkojame už Jūsų atsakymus. 

Naujausios viešos anketos

Jaunimo socialinių medijų vartojimo įpročių tyrimas

Results2
Sveiki, esame socialinio darbo, ketvirto kurso, Vytauto Didžiojo universiteto studentės. Atliekame tyrimą, kurio tikslas: ištirti Lietuvos jaunimo (18-29 metų) socialinių medijų vartojimo įpročius. Anketa yra anonimiška ir bus naudojama tik mokymosi tikslams. Ačiū už Jūsų laiką.

Apklausa dėl dronų naudojimo

Results20
Ši apklausa skirta norint išsiaiškinti, su kokiomis problemomis Lietuvoje susiduria drono pilotai. Apklausos duomenys bus skirti tobulinti tinklapį, skirtą drono pilotams.Dėkojime už atsakymus.

UP! - kopija

Results0
Sw

UP!

Results0
Sw

Knygų skaitymas bei mėgstamiausi knygų žanrai

Results7

Moterų dalyvavimo krūties vėžio profilaktikoje sąsajos su santykiais poroje

Results16
Laba diena, esu Aurelija Jankienė, Vytauto Didžiojo universiteto sveikatos psichologijos programos studentė. Šiuo metu atlieku tyrimą apie moterų dalyvavimo krūties vėžio profilaktikoje sąsajas su santykiais poroje. Būčiau dėkinga, jei užpildytumėte šią anketą.Anketa yra anoniminė ir gauti duomenys bus naudojami tik apibendrintai mano magistriniame darbe. Jeigu pageidautumėte susipažinti su tyrimo rezultatais, susisiekite su manimi el. paštu aurelija.jankiene@gmail.com Pildydamos anketą vadovaukitės nurodytomis instrukcijomis ir stenkitės į klausimus atsakyti nuoširdžiai.Ačiū už Jūsų laiką!

Audimas pirkėjų apklausa.

Results17
Sveiki, esame II kurso Vilniaus kolegijos VVF fakulteto tarptautinio verslo studentės. Ši apklausa anoniminė, o duomenys bus naudojami rinkodaros darbui ginti. Būtumėme dėkingos, jeigu atsakytumėte į mūsų užduodamus klausimus. 

LNK televizija

Results6
Sveiki!Esame Vilniaus kolegijos reklamos vadybos antrakursiai, atliekame projektinį darbą, kuriuo siekiame išsiaiškinti  kokia žmonių grupė žiūri televizijos kanalą LNK. Anketa yra visiškai anoniminė, o gauti rezultatai bus naudojami moksliniais tikslais.Iš anksto dėkojame!

Paciento pasitikėjimo šeimos gydytoju vertinimas

Results44
Sveiki. Mes esame Šeimos medicinos rezidentės Jūratė Drazdauskaitė ir Maja Orlovska. Šiuo metu kartu su gydytoju V. Morozovu rengiame baigiamąjį rezidentūros darbą apie paciento pasitikėjimą šeimos gydytoju. Būtume dėkingi, jei skirtumėte laiko atsakyti į toliau pateikiamus klausimus. Klausimyno pildymas užtruks iki 5 min.Anketa yra anonimiška, todėl konfidencialumas – garantuojamas. Rezultatai bus pristatomi apibendrintai ir naudojami tik moksliniams tikslams.Ačiū.Pagarbiai,Jūratė Drazdauskaitė ir Maja Orlovska

Baldų gamybos sektorius

Results5
Gerb. respondente, šia apklausa yra siekiama identifikuoti vartotojų poreikius, pagrindinius kriterijus perkant baldus ir požiūrį į teikiamas paslaugas.Tyrimą atlieka –  Vilniaus kolegijos įstaigų administravimo studijų programos II kurso studentas. Apklausa yra anoniminė, Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti statistinei analizei. Ačiū Jūms už pateiktus atsakymus!

Cukraus ir jo turinčių produktų vartojimas jaunų žmonių tarpe

Results7
Sveiki, rašau bakalaurinį darbą apie cukraus ir jo turinčių produktų vartojimą jaunų žmonių tarpe nuo 14-29 metų amžiaus, labai pagelbėtumėt atsakydami į anketos klausimus.

Įmonės "CityBee" pelno didinimas.

Results28
Sveiki,Esame Vilniaus kolegijos reklamos vadybos antrakursiai, atliekame projektinį darbą, kuriuo siekiame išsiaiškinti, kaip padidinti įmonės "CityBee" pelną. Šio tyrimo uždavinys - išsiaiškinti klientų įpročius, turinčius įtakos įmonės apyvartai. Anketa yra visiškai anoniminė, o gauti rezultatai bus naudojami mokslinais tikslais.Iš anksto dėkojame už Jūsų laiką!

McDonald's restoranas

Results12
Sveiki atvykę į apklausą apie McDonald's restoraną. Iš anksto dėkojame už Jūsų atsakymus.

Literatūrinis Europos žemėlapis. Estija

Results29

Apklausa Trenerių emocinio intelekto lygiui nustatyti

Results1
Gerbiamas Respondente!Nuoširdžiai dėkojame, kad sutikote dalyvauti apklausoje. Šios apklausos tikslas – ištirti individualių ir komandinių sporto šakų trenerių emocinio intelekto lygį. Anketos duomenys bus naudojami bakalauriniam darbui tema ,,Individualių ir komandinių sporto šakų trenerių emocinio intelekto raiška“ rengti. Anketa anoniminė, todėl tikimės, kad Jūsų nuoširdūs atsakymai padės gauti teisingus ir objektyvius tyrimo rezultatus. Jums tinkamiausią atsakymą pažymėkite dešinėje anketos pusėje esančiuose skiltyse tam tikrą balą, kuris labiausiai atspindi Jūsų sutikimą su pateiktu teiginiu. Balų reikšmės: • visiškai nesutinku (1 balas); • nesutinku (2 balai); • neesu tikras (a) (3 balai ); • sutinku (4 balai); • visiškai sutinku (5 balai).

Ekoturizmas

Results27

Aktualūs klausimai

Results10
Sveiki, Pirmo susirinkimo  buvo iškeltas klausimas apie poreikį/pagaidavimą keisti Kendo mokytoją arba sporto šaką;Taip pat pasiekė keleto tevelių pastebėjimas/pageidavimas dėl anglų kalbos grupės dydžio, prašymas skelti grupę į dvi dalis.  Motyvuojant, kad vaikai visgi ketvirtokai, jiem reikia ruoštis stojamiesiems, o kalbos mokymasis grupėje, kurioje yra 17 mokinių nėra efektyvus.Prašau atsakykite į keletą klausimų.

Baldų gamybos sektorius

Results2
Gerb. respondente, šia apklausa yra siekiama identifikuoti vartotojų poreikius, pagrindinius kriterijus perkant baldus ir požiūrį į teikiamas paslaugas.Tyrimą atlieka –  Vilniaus kolegijos įstaigų administravimo studijų programos II kurso studentas. Apklausa yra anoniminė, Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti statistinei analizei. Ačiū Jūms už pateiktus atsakymus!

Alaus vartojimo ypatumai

Results48
Apklausa apie alaus vartojimo įpatumus rinkodarai :)

Drabužių sektorius

Results22
Sveiki, esame Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto įstaigų administravimo antro kurso studentės. Atliekame rinkodaros tyrimų projektinį darbą, o šios apklausos tikslas išsiaiškinti, kokie yra vartotojų poreikiai drabužiams. Anketa- ANONIMINĖ! :) Iš anksto dėkojame!

Gyventojų požiūris į nevyriausybinių organizacijų socialinių paslaugų teikimą: Vilniaus miesto atvejis

Results63
Gerbiamas respondente.Esu Justina Kasmauskaitė, Mykolo Romerio universiteto viešojo administravimo magistrantūros studijų VI kurso studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą, kurio tikslas išsiaiškinti Vilniaus miesto gyventojų požiūrį į nevyriausybinių organizacijų socialinių paslaugų teikimą. Anketa yra anoniminė, o apibendrinti tyrimo rezultatai bus pateikiami baigiamąjame darbe. Ačiū už Jūsų skiriamą laiką. 

Kelionių pasirinkimo įpročiai

Results16
Sveiki, esame antro kurso studentės Vilniaus kolegijoje verslo vadybos fakultete. Atliekame apklausą apie keliones ir turizmo agentūras. Prašome atsakyti į kelis klausimus apie jūsų keliavimo įpročius. Ačiū.

Virtualioji realybė

Results25
Sveiki, mes esame Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto įstaigų administravimo antro kurso studentės. Atliekame tyrimą apie VR kavinių ir kambarių aptarnavimo kokybę, tai Jums užtruks vos kelias minutes. Ši ankteta yra anoniminė.Iš anksto dėkojame už pagalbą.

Reklama, propaganda ir ryšiai su visuomene

Results16
Esame Vilniaus universiteto studentai, siekiantys išsiaiškinti kokia žmonių nuomonė apie reklamą, propagandą ir kokios jų žinios apie ryšius su visuomene.Ačiū už atsakymus!

Darbuotojų sąveika su jų darbine aplinka (anoniminė apklausa)

Results29
 Sveiki, siekiu kompleksiniu modeliu nustatyti dabartinė situacija, kaip darbuotojai sąveikauja darbo aplinkoje. Šis klausimymai yra tikrai pakankamai ilgas ir varginantis, tačiau man labai svarbus tavo potyriiai ir atsakymai, todėl skiriant savo laiko labai daug prisidėsi prie mano organizuojamo tyrimo, didelis ačiū Tau.*Tik dirbantiems asmenims

Lietuvos Respublikos automobilinių kelių naudojimas ir saugumas

Results12
Sveikas, respondente.Esu Vilniaus Verslo Kolegijos II kurso studentas. Atlieku tyrimą, kurio tikslas – išnagrinėti Lietuvos Respublikos automobilinių kelių naudojimo ir saugumo ypatybes. Ši apklausa yra anoniminė. Dėkojame už Jūsų atsakymus.

Vaikų globos auklėtiniams - kopija

Results0
Esu Vilniaus Verslo Kolegijos studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas- norint sužinoti  vaikų globos auklėtinių požiūrį į pačius globotinius. Ši apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai konfidencialūs ir naudojami bus tik statistiniams apibendrinimas. Maloniai prašome atsakyti į visus klausimus. Dėkojame už Jūsų atsakymus. 

Investicijų valdymas

Results16
Sveiki, esu antro kurso studentė Vilniaus verslo kolegijoje. Atlieku tyrimą, kurio tikslas - ištirti asmeninių investicijų valdymą. Ši apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai konfidencialūs ir naudojami bus tik statistiniams apibendrinimams. Maloniai prašome atsakyti į visus klausimus. Dėkojame už Jūsų atsakymus.

Drabužių ir avalynės sektorius

Results50
Sveiki, esame Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto įstaigų administravimo antrakursės. Rašome rinkodaros projektinį darbą, o šios apklausos tikslas išsiaiškinti, kokie yra vartotojų poreikiai drabužiams bei avalynei. Visi Jūsų atsakymai mums yra labai svarbūs. Apklausa yra anoniminė, Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti statistinei analizei. Iš anksto dėkojame, už pateiktus atsakymus! 

Išmaniųjų telefonų programėlės

Results23
Esu aukštosios mokyklos studentas. Atlieku tyrimą, kurio tikslas - sužinoti, kurios telefoninės programėlės labiausiai yra naudojamos.Ši apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai konfidencialūs ir naudojami bus tik statistiniams apibendrinimams. Maloniai prašome atsakyti į visus klausimus. Dėkojame už Jūsų atsakymus.