1. Sukurk anketą

 • Neribotas anketų ir klausimų kiekis
 • Video ir paveikslėliai anketose
 • Matricos ir rangavimo klausimų tipai
 • Anketos talpinimas į savo svetainę

2. Surink atsakymus

 • Neribotas atsakymų kiekis
 • Anketos pritaikytos mobiliems įrenginiams
 • Privačios arba viešos anketos
 • Atsakymai el. paštu
 • Be reklamų (anketos pavyzdys)

3. Analizuok duomenis

 • Privatūs rezultatai
 • Grafiniai rezultatai
 • Duomenų eksportas į Excel ir SPSS
 • Geolokacija
 • Nesąžiningų respondentų filtras

Rekomenduojamos anketos

INNOVATIVE MARKETING EFFECTS ON PURCHASING DECISIONS: IKEA CASE

Results63
Sveiki, esu Mykolo Romerio universiteto IV kurso studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas – nustatyti inovatyvaus marketingo poveikį pirkimo sprendimo priėmimui. Klausimai yra pateikti anglų kalba, nes bakalaurinis darbas yra rašomas angliškai.Anketos pildymo laikas - iki 10 min.Atidžiai perskaitykite pateiktus klausimus ir pasirinkite Jums tinkamiausius atsakymus. Anketoje nėra nei klaidingų, nei teisingų atsakymų – teisingas yra tas, kurį pasirinksite Jūs. Tyrimui labai svarbi Jūsų asmeninė nuomonė, todėl užtikriname pateiktų duomenų anonimiškumą ir konfidencialumą.Iš anksto dėkoju už skirtą laiką.

Šiuolaikinių kolumbariumų dizaino problematika

Results68
Sveiki, esu dizaino magistrantūros studentė Vilniaus dailės akademijoje ir atlieku mokslinį tiriamąjį darbą savo pasirinktai temai " Šiuolaikinių kolumbariumų dizaino problematika. "Jūsų dalyvavimas apklausoje vertingas, siekiant optimalių tyrimo rezultatų, kiekviena anketa yra svarbi.Apklausa yra anonimine,jos rezultatai nebus viešai platinami,o  darbe bus naudojami tik susisteminti duomenys. Iš anksto dėkoju, už sugaištą laiką. 

5 metų vaikų klausymo gebėjimai ir jų ugdymas

Results166
Gerbiami Pedagogai,esu VDU VI kurso studentė. Šiuo metu rašau bakalauro studijų darbą, kurio tema: “5 metų vaikų klausymo gebėjimai ir jų ugdymas‘‘.Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir pateikti bakalauro darbe. Maloniai prašau atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė. Jūsų nuomonė man labai svarbi.Dėkoju už bendradarbiavimą.PagarbiaiBeata Tylinga

Edukacines knygos pakeitusios jusu gyvenima

Results154
Laba diena, bandau surinkti sarasa knygu edukacinio tipo kurios praplecia zmogaus suvokima apie pasauli, suteikia ziniu.kad visiems butu aiškiau, kad nedomina grožinės knygos, bet jeigu ji TIKRAI labai vertinga ir edukacijai naudinga, galite įtraukti,bet labiau orentuočiausi į edukacijos knygas, psichologijos, finansini išprusimą ir pan.,ypač dideli pliusą pridėtu, jei ta paminėta knyga būtų bestselleris pasaulyje ir sulaukusi pripažinimo.,Būsiu atviras, pačiam nėra tiksliai aišku kokias knygas bandysiu atrasti.Labai būsiu dėkingas už jūsų skirtą laiką ir nuoširdžius atsakymus :)kad apklausa būtų naudinga visiems, atsakymai bus vieši.

Kokį automobilį rinktumėtės pagal jūsų poreikius, kokį automobilį rinktumėtės pagal jūsų norus? Pirktumėte naują ar panaudotą automobilį? Kodėl?

Results71
Automobilių tipai:SedanasKabrioletasKupėVienatūrisSportinisVisureigis

Emigracijos pasekmės darbo rinkai - kopija

Results99

Arbatpinigių davimas (vienas klausimas)

Results314
Anketos rezultatais siekieme įvertinti lietuvių poreikį turėti galimybes palikti arbatpinigių paslaugų sferos darbuotojams telefonu (internetu). Siūlome pagalvoti labiau apie tuos atvejus kai ateinate gauti paslaugos (pavalgyti kavinėje, nusikirpti, pasidaryti masažą ir pan.) ir neturite su savimi grynųjų pinigų. 

Istorijų pasakojimo komunikacija "Nike" įmonės kontekste

Results156
Gerbiami respondentai,Esame Vilniaus Universiteto verslo mokyklos III k. studentės ir atliekame kursinio darbo tyrimą, kurio tikslas įvertinti istorijų pasakojimo komunikacijos įtaką "Nike" įmonės kontekste. Prašome Jūsų užpildyti apklausą, kuri truks iki 5min.Apklausa yra anoniminė ir visiškai konfidenciali. Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir pateikti kursiniame darbe.Dėkojame už Jūsų atsakymus!

Lokalių verslų vaidmuo formuojant Vilniaus stoties rajono įvaizdį

Results222
Gerb. respondente, kviečiu sudalyvauti apklausoje apie Vilniaus stoties rajono įvaizdį bei jame veikiančių verslo įmonių vaidmenį rajono įvaizdžio formavimuiGauti duomenys bus naudojami akademiniais tikslais Vilniaus Gedimino Technikos Universitete.Apklausa yra anoniminė ir atsakymai bus naudojami tik apibendrinti. 

Ortopedijos technikos priemonių įtaka pacientų, patyrusių kelio sąnario traumą, reabilitacijos efektyvumui

Results25
Sveiki,Esu Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Ortopedijos technologijų studijų programos studentas Aivaras Stravinskas. Kviečiu jus sudalyvauti mano vykdomame tyrime, kurio tikslas yra įvertinti ortopedinių techninių priemonių įtaką reabilitacijos metu asmenims, patyrusiems kelio sąnario problemas. Tyrimas susijęs su asmenimis, kurie nešiojo ortopedinius įtvarus kelio sąnario traumos atveju, todėl PRAŠOME ANKETĄ PILDYTI TIK ASMENIMS, KURIE NEŠIOJO KELIO SĄNARIO ĮTVARUS.Tyrimo duomenys bus naudojami apibendrinti baigiamajame darbe, todėl informacijos konfidencialumas yra garantuotas. Tyrimo trukmė apie 2 minutės. Jeigu sutinkate dalyvauti tyrime, prašome užpildyti anketą.Jeigu turite daugiau klausimų, kreipkitės į mano el. paštą [email protected]

Nauja nulinio lizingo paslauga (trys klausimai)

Results100
Sveiki!Šiuo metu mes atliekame potencialių pirkėjų apklausą apie naują paslaugą–prekių įsigijimą lizingu be pabrangimo. Ši apklausa yra anoniminė ir visi Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti tik statistinei analizei.ATIDŽIAI PERSKAITYKITE ŠĮ APRAŠYMĄ. Pirkėjams žadame pasiūlyti naują paslaugą – prekių įsigijimą lizingu be pabrangimo. Už norimą įsigyti prekę mokėtumėte per devynis kartus. Pirmą įmoką sumokėtumėte iš karto, o likusias aštuonias per ateinančius aštuonis mėnesius lygiomis dalimis kas mėnesį. Tokia paslauga nieko nekainuotų t.y. nebūtų jokių palūkanų ar kitų mokesčių ir prekės kaina išliktų tokia pati.  Tam, kad pasinaudotumėte tokiu pasiūlymu, Jums reikėtų turėti asmens tapatybės dokumentą pvz. asmens tapatybės kortelę, pasą arba vairuotojo pažymėjimą. Sutarties pasirašymo procedūra užtruktų iki kelių minučių. Pvz., tarkime šiandien pirkote prekių už 1800 EUR. Jei pasinaudotumėte paslauga mokėti lizingu be pabrangimo, šiandien Jums reikėtų sumokėti pirmą įmoką 200 EUR, o per likusius 8 mėnesius mokėtumėte 200 EUR kas mėnesį. Ačiū, kad dalyvavote apklausoje!

Gyventojų kūrybinės iniciatyvos formuojant Anykščių tapatybę

Results149
Gerbiamas Respondente,Esu Irma, Vilnius Tech kūrybos visuomenės komunikacijos magistrantė. Rašau darbą apie Anykščių miesto gyventojų kūrybines iniciatyvas ir jų įtaką formuojant miesto tapatybę, tad šiuo tyrimu siekiu išanalizuoti, kaip šios iniciatyvos, kylančios iš gyventojų, prisideda prie Anykščių tapatumo formavimo.Anketa yra anoniminė, o surinkti duomenys bus naudojami tik tyrimo tikslais.Ačiū už jūsų laiką!

Sprendimai gamtosaugai Pavilnių ir Verkių regioniniuose parkuose

Results114
Gerb. Respondente, Esu Egidijus Grabliauskas, Klaipėdos universiteto, Sveikatos mokslų fakulteto, Rekreacijos ir turizmo studijų programos diplomantas. Atlieku tyrimą savo bakalauro baigiamajame darbe „Sprendimai gamtosaugai Pavilnių ir Verkių regioniniuose parkuose“. Jūsų dalyvavimas apklausoje vertingas, siekiant optimalių tyrimo rezultatų.Klausimyne “Pavilnių ir Verkių regioniniai parkai” vadinami “parkai”.Apklausa konfidenciali, darbe bus naudojami tik susisteminti duomenys. Jei Jums kiltų kokių klausimų, esu pasiruošęs atsakyti bet kuriuo Jums patogiu laiku.Iš anksto dėkoju, už sugaištą laiką.Egidijus GrabliauskasEl.paštas – [email protected]

Skrybėlių/kepurių pirkejų apklausa

Results149
Sveiki, esame Vilniaus kolegijos studentės. Šiuo metu rengiame apklausą apie skrybėles/kepurės, kad išsiaiškintume, kokiu prekių/paslaugų nori klientas. Prašome atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Anketa yra anonimiška ir jos rezultatai nebus viešai platinami. Dėkojame už Jūsų laiką ir atsakymus.

UAB "Easting Express" klientų aptarnavimo apklausa

Results168
Sveiki, esu Domantas Jackevičius Vilniaus kolegijos, verslo vadybos fakulteto studentas, Rengiant baigiamąjį darbą atlieku apklausą, kurios metu siekiu išsiaiškinti klientų aptarnavimo patenkinimą UAB "Easting Express" įmonėje. Prašau skirti keletą minučių apklausai, ačiū !

Įmonių socialinė atsakomybė ir vartotojų elgsena

Results120
Gerbiamas (-a) Respondente, esu Vilniaus universiteto, Verslo informacijos vadybos, 3 kurso studentas. Atlieku tyrimą apie įmonių socialinę atsakomybę ir vartotojų elgseną.Šios apklausos tikslas – išsiaiškinti respondentų (vartotojų) požiūrį į įmonių socialinę atsakomybę bei pasižiūrėti kaip tai keičia jų elgseną.Apklausa yra anonimiška ir jos rezultatai bus naudojami atliekant duomenų analizę rašto darbe.Dėkoju už Jūsų laiką ir pagalbą!Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Darbdavio patrauklumo įtaka didinant organizacijos atsparumą (Lietuvos HORECA sektoriaus pavyzdžiu)

Results72
Gerbiamas (-a) tyrimo dalyvi (-e), esu Rimgailė Jegnorė, VDU „Verslas ir entreprenerystė" magistro studijų studentė. Rašau magistro baigiamąjį darbą tema „Organizacijos, kaip darbdavio patrauklumo įtaka didinant organizacijos atsparumą"  ir atlieku tyrimą, kurio tikslas yra rasti ryšį tarp dviejų konstruktų - darbdavio patrauklumo ir oganizacijos atsparumo Lietuvos HORECA sektoriuje. Kiekvieno Jūsų, potencialaus ar esamo šio sektoriaus darbuotojo įsitraukimas atliekant šį tyrimą yra labai svarbus ir reikšmingas tyrimo kokybei. Siekdama gauti tikslią ir objektyvią informaciją šia tema, noriu paprašyti Jūsų atsakinėti į klausimus nuoširdžiai. Ši apklausa yra anoniminė ir atsakymai nebus individualizuoti. Susumuoti kiekvieno klausimo atsakymai bus skaičiuojami ir naudojami magistrinio baigiamajame darbe. Būsiu labai dėkinga, jei galėsite skirti 5 -10 min. ir užpildyti apklausą. Ačiū už Jūsų brangų laiką ir sėkmės!

Organizacinės kultūros pažanga Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse

Results184
Gerb., respondente,esu įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos studentas Simas. Atlieku tyrimą apie organizacinės kultūros pažangą Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse. Tyrimu norima išsiaiškinti kokios vertybės svarbios organizacijų darbuotojams, kaip jie vertina organizacinės kultūros elementus, tarpusavio santykius. Jūsų atsakymai į anketos klausimus yra svarbūs, nes jų dėka bus galima identifikuoti, kokie yra darbuotojų, dirbančių Lietuvos ar užsienio kapitalo įmonėse, ir tokių įmonių požiūrių skirtumai ir panašumai į organizacinės kultūros svarbą. Tyrimo anketa yra anoniminė, todėl tikimasi, kad Jūsų nuoširdūs atsakymai padės gauti objektyvius tyrimo rezultatus. Maloniai prašome pažymėti Jums tinkantį atsakymo variantą. Atsakydami į klausimus Jūs užtruksite iki 10 min. Iš anksto dėkoju už Jūsų suteiktą naudingą informaciją ir bendradarbiavimą.

TRANSFORMACINĖS LYDERYSTĖS ĮTAKA

Results149
Gerbiamas (-a) tyrimo dalyvi (-e), Esu Rasa Lembutienė, Vilniaus Universiteto Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro studijų studentė. Rašau magistro baigiamąjį darbą tema: ,,Transformacinės lyderystės įtaka skirtingų kartų darbuotojų pasitenkinimui darbu ir organizaciniam įsipareigojimui medijuojant psichologiniam įgalinimui“  ir atlieku tyrimą, kurio tikslas yra įvertinti skirtingų kartų darbuotojų transformacinės lyderystės įtaką darbuotojų pasitenkinimui ir organizaciniam įsipareigojimui medijuojant psichologiniam įgalinimui. Tad šios apklausos metu noriu sužinoti jūsų nuomonę šia tema.Anketa yra anoniminė.  Tyrimo dalyvių konfidencialumas yra garantuojamas.  Pasirinkite labiausiai jūsų nuomonę atspindintį atsakymą ir jį pažymėkite.

Vaistinėmis savybėmis pasižyminčių augalų produktų vartojimo analizė anketa vaistininkams ir prekybininkams

Results73
Sveiki, esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarinės maisto saugos studijų IV kurso studentė ir rašau bakalauro baigiamajį darbą tema - "Vaistinėmis savybėmis pasižyminčių augalų produktų vartojimo analizė". Šiuo metu vykdau anoniminę apklausą, kurios tikslas - atlikti apklausą apie dažniausiai vartojamas vaistinių augalų rūšis ir jų vartojimo priežastis, dažnumą ir jų poreikį. Anketa yra anoniminė ir gauti duomenys bus konfidencialūs ir naudojami statistinei analizei atlikti bei išvadoms gauti. 

Alternatyvi prekyba

Results290
Sveiki, esame jaunų, inovatyvių žmonių komanda. Norime rinkai pasiūlyti alternatyvų būdą pirkti ir parduoti asmeninius daiktus. Kiekvieno Jūsų atsakymai mums padės siekti tikslo - pristatyti patogią prekybos platformą kiekvienam iš Jūsų, siekime tikslų drauge.

Mokinių, turinčių elgesio ir emocijų sutrikimų, ugdymo optimizavimas pradinėje mokykloje.

Results53
Gerb. respondente,Esu Klaipėdos universiteto, Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto studentė, studijuojanti vaikystės pedagogiką. Rašau baigiamąjį darbą tema:"Mokinių, turinčių elgesio ir emocijų sutrikimų, ugdymo optimizavimas pradinėje mokykloje". Atlieku tyrimą, kuriuo siekiu nustatyti su kokiomis problemomis susiduria mokytojai, ugdydami elgesio ir emocijų sutrikimų turinčius vaikus, kokius metodus jie naudoja ir kokių kompetencijų trūksta, dirbant su tokiais vaikais. Ši apklausa yra anoniminė. Visi gauti duomenys bus naudojami tik šio baigiamojo darbo tikslams. Atsakykite į klausimą pasirinkdami tinkamą vieną ar kelis išvardintus variantus. Klausimuose, kuriuose reikia įrašyti atsakymą, jį rašykite į tuščią eilutę.Nuoširdžiai dėkoju už dalyvavimą apklausoje.

Nepilnamečių asmenų teisių įgyvendinimas ir užtikrinimas Lietuvos Respublikoje

Results70
  Gerbiamas (-a) tyrimo dalyvi (-e),  Aš esu Mykolo Romerio Universiteto bakalauro studijų teisės ir muitinės veiklos programos 4 kurso studentė Viktorija Statkevič. Šiuo metu atlieku tyrimą, skirtą bakalauro darbui tema - "Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos įgyvendinimas Lietuvos Respublikoje". Nurodyto tyrimo tikslas yra nustatyti, kaip pasikeitė vaiko teisinė - socialinė padėtis Lietuvos Respublikoje po 1995 m. liepos 3 d. Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos ratifikavimo, remiantis visuomenės nuomone ir patirtimi.  Informuoju, jog šią apklausos anketą užpildyti užtruks apie 5 min. bei, taip pat, ji yra anoniminė.  Ačiū visiems sutikusiems dalyvauti tyrime.   Pagarbiai,   Viktorija Statkevič 

tik moterims

Results29
lesbietiška patirtis.       

Vidutinio darbo užmokesčio skirtumai Lietuvoje.

Results297
Atliekame tyrimą norėdami išsiaiškinti vidutinio darbo užmokesčio dydžio skirtumus tarp Lietuvos miestų. Ši apklausa atliekama anonimiškai ir iš apklausos rezultatų bus daromos išvados.

Maitinimo ir gėrimų tiekimo įstaigų darbuotojams

Results327
Mes, KTU 4 kurso studentai, siekiame išsiaiškinti, kokią programinę įrangą naudojate savo barų, restoranų aptarnavimui.

„Šešėlinės buhalterijos vystymosi lietuvos darbo rinkoje priežastys ir sprendimo galimybės“

Results39
Sveiki, esame Kauno kolegijos, Buhalterinės apskaitos pirmo kurso studentai, bei atliekame mokomajį tyrimą tema „Šešėlinės buhalterijos vystymosi lietuvos darbo rinkoje priežastys ir sprendimo galimybės“. Prašome atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Apklausa ir jūsų atsakymai anonimiški, rezultatai bus naudojami tik apibendrinimui. Iš anskto dėkojame už pateiktus atsakymus.   

Klaidos apmokant sąskaitas

Results214
Sveiki,Atlieku apklausas apie pasitaikančias klaidas sistemose, kai mokėjimai už paslaugas nebūna užskaityti. Atsakykite į kelis trumpus klausimus - užtruksite tik kelias minutes, bet man Jūsų atsakymas bus labai svarbus.Ačiū!

Ar žinote kaip padidinti pardavimus, pajamas ir įmonės pelną? ⭐️⭐️⭐️☎️

Results16
Kiekviena įmonė tam tikru momentu pasiekia viršutinę, savo galimybių ribą ir neberanda sprendimų, kaip padidinti pardavimus, pajamas ir įmonės pelną. Pardavimų augimas sustoja, o pajamų suma kiekviena mėnesį išlieka tokia pati. Daugelis vadovų stengiasi padidinti pajamas samdydami naujus darbuotojus ar daugiau investuodami į reklamą. Tačiau kartu su naujais darbuotojų etatais iš išleistomis sumomis reklamai, kartais padidėja tik išlaidos, o pelno augimas nepastebimas.Galite pabandyti padidinti pardavimus padidindami gamybos apimtis, tačiau ir čia įmonės vadovas susiduria su keblumais, susijusiais su išlaidomis už papildomas žaliavas, realizavimu ir būtinybe sumažinti pardavimo kainą, kad būtų galima parduoti didesnį prekių kiekį arba paslaugas. Padidinti pajamas yra sudėtinga užduotis, ir mes siūlome savo sprendimą. Į klausimą „Kaip padidinti pardavimus?“ pradžiai siūlome žymiai padidinti tų darbuotojų, kurie dabar dirba jūsų įmonėje, produktyvumą ir automatizavimą!Ar tik kadrai gali padidinti įmonės pelningumą?Šiuolaikiniame pasaulyje tam tikroms užduotims galite samdyti ne tik brangų aukštos kvalifikacijos, bet ir vidutinį darbuotoją. Ir jo veiksmingumas taip pat bus didelis, jei jo darbas yra automatizuotas! Automatizavimo sistemos kuriamos kiekvienai veiklos rūšiai individualiai. Yra atskiros, specialiai sukurtos automatizavimo programos prekybos įmonėms, medicinos įstaigoms, sporto klubams, komunalinėms paslaugoms, mokymo centrams, paslaugų sektoriams ir t.t. Speciali programa atliks visus sudėtingus ir įprastus darbuotojams skirtus darbus ir jai prireiks dešimt kartų mažiau laiko!Kodėl įmonės valdymo programa gali padidinti pardavimus? - Automatizuota veiklos procesų sistema niekada nieko nepamirš;- Įmonės programinės įrangos kūrimas užtikrins didžiulį darbų atlikimą daug kartų greičiau nei žmogus;- Konkretaus kliento, užsakymo ar net visos užsakymų istorijos paieška užtruks kelias sekundes;- Įmonės automatizavimas sumažins žmogiškųjų klaidų skaičių;- Apskaitos automatizavimo programos suteiks vadovui vizualinę ataskaitą apie organizaciją, kad jis galėtu priimti geresnius sprendimus;- Šiuolaikinė automatika sujungs visus darbuotojus į vieną sėkmingą mechanizmą;Ar lengva padidinti savo įmonės pelną?Norėdami padidinti pardavimus organizacijai, naudojančiai programą, reikia atlikti mažiausiai veiksmų. Jums reikės atlikti tik 4 veiksmus. Kiekvienas žingsnis užtikrintai nuves jus į tikslą. Įmonės pelno padidėjimas naudojant programą tikrai bus! Jums nebereikės užduodi sau klausimo: „Kaip padidinti pardavimus?“, Nesvarbu, ar tai būtų prekių ar paslaugų pardavimas. Pardavimų augimas bus sklandus ir nuoseklus.Vos keturi etapaiPirmajame etape jūsų išklausysime. Mums reikės suprasti jūsų verslo specifiką, kad programinės įrangos pritaikymas, kūrimas ir sukūrimas pagerintu, automatizuotu ir optimizuotu jūsų verslo veiklą.Antrajame etape jums reikės atlikti išankstinį mokėjimą už programą, kuri jums bus pritaikyta, kad automatizuotumėte savo veiklą. Išankstinis mokėjimas nebus 100% pilnas, o tik dalis sumos. Kai automatikos programinės įrangos kūrimas bus baigtas ir programinė įranga bus įdiegta, sumokėsite likusią sumą.Trečiajame etape, kai bus baigta kurti programa, mes susisieksime su jumis ir susitarsime dėl baigtos programos įdiegimo datos. Paskirtą dieną prisijungsime prie jūsų kompiuterio internetu ir įdiegsime valdymo programą i jūsų kompiuterį. Mūsų kelionė į jūsų ofisą XXI amžiuje visai nebūtina. Mes galime būti kitame mieste ar kitoje šalyje ir atlikti diegimo darbus jūsų kompiuteryje taip, lyg sėdėtume tame pačiame kambaryje!Ketvirtas ilgai lauktas žingsnis. Jau praėjus kuriam laikui po programinės įrangos, sukūrimo jūsų įmonei, technologinių procesų automatizavimas pradės duoti gerų rezultatų. Darbuotojai atsikratys sunkių ir daug laiko reikalaujančių dokumentų pildymu ir galės įvykdyti daug daugiau užsakymų! Programinės įrangos kūrimas taip pat suteiks organizacijos vadovui specialias valdymo ataskaitas, kad jis galėtų nustatyti savo įmonės silpnąsias vietas ir jas patobulinti!Svarbu: Kad programa maksimaliai tinkamai veiktu, palengvintu ir optimizuotu jūsų verslą, labai svarbu tinkamai suvesti visus reikalingus pirminius duomenis, todėl jums pateiksime detalia instrukciją, su foto vaizdais, pagal kuriuos galėsite vadovautis, kiekviename programos žingsnyje.Kodėl mes galime optimizuoti jūsų verslą1. Didelę patirtis įmonių valdymo automatizavimo srityje.Į programą galime įtraukti tokias galimybes, apie kurias šiuo metu net negalvojate. Tačiau būtent jos padės jūsų įmonei augti ir vystytis daug greičiau!2. Visa profesionalų komanda dirba kurdama programinę įrangą.tame tarpe yra matematikai, ekonomistai ir technologai tiriantis verslo procesus. Programinės įrangos kūrimą atlieka programuotojai. Programinės įrangos produktus skirtingoms šalims adaptuoja vertėjai.3. Yra naudojamos pažangiausios apskaitos automatizavimo technologijas.Mes neatsiliekame nuo laiko ir niekada nesiūlysime savo klientams pasenusios verslo automatikos. Mes perkame brangias technologijas įvairiose šalyse, kad jums būtų taip paprasta ir malonu naudotis mūsų apskaitos automatizavimo sistemomis.4. Programinės įrangos kūrimo kainos yra prieinamos visiems!Pirkdami mūsų programinę įrangą verslui ir apskaitai, mokėsite tik 1 kartą. Nėra jokių abonentinių mokesčių! Mes siūlome geriausią kokybę už priimtiną kainą!Yra galimybė įgyvendinti individualias idėjas ir patobulinimus. Programinės įrangos automatizavimo srityje galime pridėti, pavyzdžiui, naują statistinę ataskaitą, su kuria esate įpratę dirbti popieriuje. Tik dabar šią ataskaitą sukurs mūsų programa, kad organizacija būtų automatizuota bet kuriuo pasirinktu laikotarpiu, o automatinis didelių duomenų kiekių analizės greitis jus maloniai nustebins!Programos valdymas yra labai paprastas, todėl net pradedantysis vartotojas per trumpą laiką galės suprasti ir lengvai dirbti įmonės apskaitos automatizavimo, optimizavimo ir valdymo programoje! Mes stengiamės kiekvienam klientui užtikrinti maksimalų našumą!Automatizavimo, optimizavimo ir valdymo programos skirtos bet kokio tipo versluiAutomatizavimo programas galima pritaikyti bet kokio tipo pardavimų verslui, gamybai ar paslaugų sektoriams tokiems kaip Prekyba, Gamyba, Natūralios pramonės šakos, Sandėlis, Finansai, Medicina, Grožio industrija, Sportas ir poilsis, Turizmas, Renginių veikla, Spauda ir reklama, Transportas, logistika ir pristatymas, Cheminis valymas, skalbimas, valymas, Remontas ir techninė pagalba, Statyba ir nekilnojamasis turtas, Maitinimo, Paslaugos gyventojams, Įstatymas ir teisė ir kitiems verslo sektoriams.Individualizuotos programosProgramų užsakymus vykdome bet kokio dydžio įmonės, nes visiems reikia padidinti pardavimus! Jei įmonei reikia sujungti visus savo darbuotojus į vieną mechanizmą, reikia kompleksinio verslo automatizavimo. Įmonės gamybos ar kitu procesų automatizavimas gali pagerinti konkretaus skyriaus veiklą. Įmonės pelno padidėjimas priklauso nuo įvairių veiksnių, tačiau pagrindinis – organizacijos darbuotojų produktyvumas. Galite samdyti daug specialistų, tačiau jei jie įvykdys užsakymus už mažesnę sumą nei atlyginimas per mėnesį, tada tokia įmonė patirs nuostolių ir verslas gali žlugti. Programinės įrangos verslo automatizavimas reikalingas kiekvienai įmonei, nes absoliučiai visi turi sunkių, įprastų ir dažniausiai popierinių dokumentų!Padidinti įmonės pelną galima naudojant įmonės programinę įrangą. Be to, tai gali būti nedidelis skaičiavimų automatizavimas arba pasaulinis technologinių procesų ir gamybos automatizavimas. Automatizuoti galima bet kokio dydžio verslą. Jei rankiniu darbu žmogui pavyko įvykdyti tik kelis užsakymus per mėnesį, tai automatizavus procesus, užsakymų skaičius padidės dešimt kartų!Pirma, – jūsų įmonėje prireiks sekundžių, kol bus surastas konkretus klientas.Antra – verslo apskaitos automatizavimo sistema automatiškai sukurs reikiamus lydimuosius organizacijos dokumentus. Ir įmonės darbuotojas neįves tų pačių duomenų į skirtingas ataskaitas, tam eikvodamas brangu laiką!Trečia – norint padidinti įmonės pardavimus ir pelną įmonėje, duomenų ir verslo procesų programa gali rodyti priminimus. Pavyzdžiui, galite lengvai parodyti visų įmonės skolininkų sąrašą. Ir tai tik dalis programos, skirtos įmonėms ir organizacijoms automatizuoti, galimybių!Susisiekite su mumis ir pasidalykite savo vizija, kad mes galėtume parinkti jums programą, kuri labiausiai tinka jūsų verslo automatizavimui.

Nuotolinio darbo patirties įtaka individualiems darbo rezultatams

Results128
Gerbiamas respondente, Esu VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto magistrantė Eglė Girijotaitė. Šiuo metu atlieku baigiamojo darbo tyrimą, kurio tikslas – nustatyti nuotolinio darbo patirties įtaką individualiems darbo rezultatams. Būčiau dėkinga, jei sutiktumėte dalyvauti tyrime, į kurį atsakyti užtruksite apie 10 min.Anketa yra anoniminė, o Jūsų pateikti atsakymai konfidencialūs. Tyrimo rezultatai bus naudojami tik magistro baigiamajam darbui. Ačiū Jums už dalyvavimą.

Naujausios viešos anketos

Socialinės aborto priežastys

Results47
Sveiki, mes esame Kauno Kolegijos II kurso Bendrosios praktikos studentės ir norime išsiaiškinti žmonių nuomonę apie abortą, bei aborto socialines priežastis. Abortas tai nėštumo nutraukimas bet kuriuo metu nuo apvaisinimo iki gimdymo. Abortas yra ne vien medicinos, bet ir socialinė problema, nes, kaip ir bet kuri kita gyvybės nutraukimo forma, kelia moralinio pagrįstumo klausimus.

Šiuolaikinės moters kosmetikos krepšys

Results7
Esame IIIk. SMK estetinės kosmetologijos studentės ir šią apklausa norime sužinoti, kokie yra šiuolaikinės moters kosmetikos poreikis įvairiuose amžiaus grupėse, kuriuos kosmetikos priemonės reikalingiausios ir padeda pabrėžti jūsų privalumus. Dėkojame už atsakymus! 

Lietuvos gyventojų požiūris į užsienio kalbos žinių svarbą.

Results29
Gerb. Respondente,prašome Jus sutikti dalyvauti tyrime ir atsakyti į pateiktus klausimus. Apklausa anoniminė. Atidžiai perskaitykite kiekvieną teiginį ir pasirinkite tinkamą variantą. Pasirinktą atsakymo variantą apibraukite, o jei atsakinėjate internetu atsakymo variantą pažymėkite. Ačiū!

Elektroniniai ištekliai

Results0
Apklausa apie elektroninių knygų, žurnalų, straipsnių paklausa

Į šeimą orientuota naujagimio slauga pirminėje sveikatos priežiūroje

Results1
Gerb. respondente,Esu Klaipėdos valstybinės kolegijos, Sveikatos mokslų fakulteto studentė, studijuojanti bendrosios praktikos slaugą. Rašau baigiamąjį darbą tema: "Į šeimą orientuota naujagimio slauga pirminėje sveikatos priežiūroje". Atlieku tyrimą, kuriuo siekiu nustatyti, kiek pirminės sveikatos priežiūros įstaigose yra taikoma į šeimą orientuota slauga, šeimai susilaukus naujagimio.Ši apklausa yra anoniminė. Visi gauti duomenys bus naudojami tik šio baigiamojo darbo tikslams. Atsakykite į klausimą pasirinkdami tinkamą variantą. Klausimuose, kuriuose reikia įrašyti atsakymą, jį rašykite į tuščią eilutę.Nuoširdžiai Jums dėkoju už dalyvavimą apklausoje.

Intuityvaus mąstymo naudojimas darbo bei verslo sprendimuose.

Results5
Gerb. Respondentai, esu Tarptautinės teisės ir verslo mokyklos II kurso studentė. Šiuo metu rašau darbą, kurio tikslas -  nustatyti intuicijos kaip sąvokos bei įgudžio naudojimą  darbo bei verslo sprendimuose.  Tyrimo Objektas  – Intuicijos pozicija versle bei jos svarba.Anketos respondentų amžiaus grupė yra 25 – 64 metai, gyvenamoji vieta - Lietuva.Jei atitinkate anketos reikalavimus, maloniai prašau atidžiai perskaityti bei atsakyti į  visus anketoje pateiktus klausimus. Anketoje yra 14 klausimų.Anketa yra anoniminė. Apklausos  rezultatai nebus viešai platinami, tyriamajame darbe bus naudojami tik susisteminti duomenys. Dėkoju už jūsų laiką bei bendradarbiavimą.Pagarbiai,Monika Dirsytė.

Rūkančių asmenų burnos sveikatos vertinimas

Results2
Gerbiami respondentai,Esame Klaipėdos valstybinės kolegijos II kurso studentės ir atliekame bandomąjį tyrimą, kurio tikslas įvertinti rūkančių asmenų burnos sveikatos vertinimą. Prašome Jūsų užpildyti apklausą, kuri truks iki 10min.Apklausa yra anoniminė ir visiškai konfidenciali. Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir pateikti kursiniame darbe.Dėkojame už Jūsų atsakymus! 

Džemperių išsiuvinėjimas

Results4
Esmė tokia: noriu pradėti pardavinėti personalizuotus  džemperius ir džemperius su gobtuvu. Personalizacija - kliento atsiųstą nuotrauką ranka perdaryčiau į "line photo (pridėsiu prie to pačio pavyzdį)" ir jį automatinės siuvimo mašinos pagalba užsiųčiau ant minėto džemperio. Kadangi manau, jog tai būtu puikus būdas antrosioms pusėms parodyti dėmesį vienas kitam; paminėti ir pasveikinti su sukaktimi, gimtadieniu, kalėdomis ir kitomis šventėmis.Gal būt tai būtų Jūsų vaiko piešinukas kuris jums labai mielas/linksmas/artimas ir Jūs norite jį perkelti ant rūbo, nupieštą piešinį nufotografuojate atsiunčiate man o aš jį mašinos pagalba per kelių ant Jūms norimos medžiagos . Būtų galima ir nebūtinai nuotrauką gal būt tik jos konturą arba tiesiog citatas, frazes ar dainų žodžius tai kas Jums artimą ir sušildo širdį, galimai būtų tokia opcija jog jums pasirinktą variacija išsiuvinėtume ne tik ant mūsų parduodamo rūbų tai būtų galima padaryti ir ant Jūsų pačių turimos medžiagos ar tai būtų džemperis, maikutė, kepurė, šalikas, pirštinės, rankšluostis ar net tapkutės su JUMS norimu užrašu. Todėl ir norėčiau įgyvendinti šią idėją. Klausimas Tau - ar toks produktas būtų Tau įdomus ar jį norėtum įsigyti?

Sveikatai palankesnės sudėties desertų poreikis

Results4
Gerbiami respondentai,Esu gastronomijos ir maitinimo organizavimo III kurso studentė ir atlieku kursinio darbo tyrimą, kurio tikslas įvertinti ar kuriamas verslo planas pasiteisintų.Prašau Jūsų užpildyti apklausą, kuri truks iki 5 min Jūsų laiko.Apklausa anoniminė ir konfidenciali.Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir panaudoti rašant kursinį darbą.Dėkoju už Jūsų atsakymus!

Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Results44
Anketos tikslas sužinoti kiek žmonės praleidžia laiko socialiniuose tinkluose, kokius socialinius tinklus naudoja, ir kokią įtaką jie turi žmogaus gyvenime

Anketa apie socialiniai tinklų naudojimą

Results3
Anketos tikslas sužinoti kiek žmonės praleidžia laiko socialiniuose tinkluose, kokius socialinius tinklus naudoja, ir kokią įtaką jie turi žmogaus gyvenime

Stresas darbo metu

Results16
Sveiki, ši apklausa skirta statistiniams duomenims apie patiriamą stresą darbo metu. Apklausa anoniminė, todėl atsakymai bus pristatomi tik apibendrinti.

Fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos ryšys

Results59

VAIKŲ AGRESYVAUS ELGESIO PRIEŽASTYS IR PREVENCIJA

Results19
   Sveiki, esu Socialinių mokslų kolegijos antro kurso studentė. Renku informaciją tyrimui, kuriame siekiama ištirti, kaip pasireiškia vaiko agresyvumas, kokios yra šio elgesio priežastys, bei prevencija. Anketa yra anoniminė, todėl Jūsų atsakymai bus panaudoti bendram tyrimų rezultatui nustatyti. Atsakykite į klausimą pasirinkdami tinkamą vieną ar kelis išvardintus variantus. Klausimuose, kuriuose reikia įrašyti atsakymą, jį rašykite į tuščią eilutę.Nuoširdžiai dėkoju už dalyvavimą apklausoje.

Žmonių nuomonė ape emigraciją

Results3
Gerb. Respondente,atliekamas tyrimas, tema: žmonių nuomonė ape emigraciją. Šios apklausos tikslas sužinoti kiekvieno Jūsų nuomonę apie emigarciją, kaip ir dėl kokių priežaščių ji atsiranda. Prašytume Jūsų užpildyti šią anketą. Apklausa anoniminė. Atidžiai perskaitykite kiekvieną teiginį ir pasirinkite tinkamq variantą. Pasirinktą atsakymo variantą pažymėkite kryžiuku.

Motinų, auginančių vaikus iki vienerių metų amžiaus, valgymo ir gėrimo gyvybinė veikla.

Results5
Gerbiamos mamos, šio tyrimo tikslas yra ištirti mamų, auginančių vaikus iki venerių metų amžiaus, valgymo ir gėrimo gyvybinę veiklą. Mamos, kurios turi kelis vaikus, prašom anketą pildyti atsižvelgiant į laikotarpį, kuomet auginate jauniausią vaiką iki venerių  metų amžiaus. Anketa yra anoniminė ir Jūsų duomenys bus panaudoti tik duomenų apibendrinimui.Prašyčiau atsakyti į klausimus nuoširdžiai. Iš anksto dėkoju už atsakymus.

Anketa apie degalų sunaudojimą ir jų kainą

Results25
Anketos tikslas sužinoti kokį kiekį degalų sunaudoja gyventojai ir kokia jų nuomonė apie kintančias degalų kainas.

Pankų subkultūra - kopija

Results1
 Atliekame tyrimą tema „Pankų subkultūra" ir norime paprašyti jūsų pagalbos.Aplausa yra anonimiška ir užims vos keletą minučių

Vape

Results9
Vienkartinės elektroninės cigaretės. Ačiū, kad skiriate laiko užpildyti mūsų apklausą.

Pankų subkultūra

Results1
 Atliekame tyrimą tema „Pankų subkultūra" ir norime paprašyti jūsų pagalbos.Aplausa yra anonimiška ir užims vos keletą minučių

Skurdas Lietuvoje

Results12
Gerb. RespondenteAtliekamas tyrimas tema: visuomenės požiūris į skurdą Lietuvoje. Šios apklausos tikslas, kokia yra visuomenės nuomonė skurdo atžvilgiu bei kaip jie vertina šios problemos aktualumą Lietuvoje. Prašome jus atsakyti į pateiktus klausimus. Apklausa yra anoniminė. Jums tinkamą atsakymo variantą pažymėkite kryželiu. Gauti duomenys bus panaudoti moksliniams tikslams. 

Autistai šalia mūsų... - kopija

Results17

MB ar UAB

Results56

Mokyklos valgykla

Results2
Apklausa skirta tobulinti mokyklos valgyklos veiklą

AB SEB banko išduotų vartojimo paskolų analizė

Results59
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos, bankininkystės programos II kurso studentė. Rašau projektinį darbą apie AB SEB banko išduodamas vartojimo paskolas.Visi atsakymai bus panaudoti statistikos analizės pavaizdavimui ir išvadoms.Apklausa yra anoniminė.Iš anksto dėkoju už sugaištą laiką.

Žinutė Mokinių tarybai

Results0
Labas!Šioje anketoje gali išsakyti savo mintis, pasiūlymus bei pastebėjimus susijusius su mokykla ir Mokinių taryba. Su meile, AŠG MT  

Suaugusių žmonių sveikos gyvensenos ypatumų vertinimas

Results35
Sveiki, esame Lietuvos sporto universiteto 4 kurso studentai ir atliekame analizę apie suaugusių žmonių sveikos gyvensenos ypatumus : miego, mitybos ir fizinio aktyvumo svarbą bei kitus įpročius.Jūsų atsakymai į šią apklausą yra visiškai anonimiški ir jokie duomenys nebus viešinami.Ačiū, kad mums padedate!

Fizinis aktyvumas ir jo svarba

Results3

Priklausomybės Lietuvoje

Results34
Sveiki,skirkit minute atsakyti i apklausos klausimus. Anketa anonimiška,rezultatai bus panaudoti mano rašto darbe ;) Ačiū už jūsų skirta laika pildant anketa.

Gintarinės vaistinės tinklo pasirinkimą skatinantys veiksniai

Results11
Esu verslo vadybos fakulteto, trečio kurso studentė vykdanti apklausą apie Gintarinė vaistinė pardavimų skatinimo būdus. Anketa skirta tiems vartotojams, kurie bent kartą yra lankęsi arba naudojęsi Gintarinė vaistinė paslaugomis.