1. Sukurk anketą

 • Neribotas anketų ir klausimų kiekis
 • Video ir paveikslėliai anketose
 • Matricos ir rangavimo klausimų tipai
 • Anketos talpinimas į savo svetainę

2. Surink atsakymus

 • Neribotas atsakymų kiekis
 • Anketos pritaikytos mobiliems įrenginiams
 • Privačios arba viešos anketos
 • Atsakymai el. paštu
 • Be reklamų (anketos pavyzdys)

3. Analizuok duomenis

 • Privatūs rezultatai
 • Grafiniai rezultatai
 • Duomenų eksportas į Excel ir SPSS
 • Geolokacija
 • Nesąžiningų respondentų filtras

Rekomenduojamos anketos

Sutelktinis finansavimas

Results95
Sveiki, esu Vilniaus universiteto, Ekonomikos fakulteto studentas. Rašau baigiamajį rašto darbą, kuriam užbaigti reikia Jūsų visų pagalbos. :) Darbe stengiuosi išgryninti, kokie projektai susilaukia daugiau finansinės paramos bei kokie projektai labiau patraukia akį bei sudomina investuotojus. Ačiū už atsakymus!

Vartotojų elgsenos tipų įtaką sporto marketingo komplekso valdymui

Results359
Gerą dieną visiems, esu VU magistro studentas ir atlieku tyrimą apie vartotojų poreikų pokyčius. Tyrimu siekiama nustatyti vartotojų elgsenos tipų įtaką sporto marketingo kompleksui.  Tyrimo gautais rezultatais siekiama bus parengti vartotojų poreikių pokyčių valdymo modelį ir pateikti rekomendacijas sporto klubams.

Nedarbo priežastys ir jų mažinimo kryptys Kėdainių rajone

Results160
Gerb. respondente,Sveiki, esu VU ekonomikos bakalauro studijų studentė. Šiuo metu rengiu savo baigiamąjį bakalauro darbą ir kviečiu dalyvauti tyrime, kurio metu bus siekiama išsiaiškinti  nedarbo priežastis ir jų mažinimo kryptis Kėdainių rajone.      Anketa yra anoniminė, o gauti atsakymai bus analizuojami tik mokslo pagrindais bei apklausos rezultatams analizuoti.http://apklausa.lt

Judėjimo negalią turinčių asmenų turizmo vystymas Lietuvoje

Results108
Sveiki,Esu Vilniaus verslo kolegijos (VVK) trečio kurso studentas ir rašau baigiamąjį darbą, kurio tema "Judėjimo negalią turinčių asmenų turizmo vystymas Lietuvoje". Šia anketa noriu išsiaiškinti ar mobilioji programėlė, kurioje būtų nurodomi lankomi objektai Lietuvoje, lankomų objektų prieinamumo (privažiavimo, priėjimo) galimybės, lankomų objektų darbo laikas ir bilietų kaina, būtų patraukli Lietuvos rinkai. Atsakymą sužinosiu tik Jums skyrus kelias minutes ir atsakius į šios anketos klausimus. Ačiū! 

Apklausa Instagram vartotojams [AKTYVI APKLAUSA]

Results265
Sveiki. Esu Vilniaus kolegijos ryšių su visuomene, pirmojo kurso studentas. Atlieku Instagram'o vartotujų apklausą, kurios tikslas išsiaiškinti kokie veiksniai skatina žmones sekti Instagram'o paskyras.Apklausa yra anoniminė, rezultatai skelbiami apibendrintoje formoje.Ačiū už jūsų atsakymus.

„TELIA” ĮVAIZDŽIO TYRIMAS

Results125
Sveiki, esu VDU studentas Mantas Butėnas. Baigiamajam marketingo vadybos projektui atlieku tyrimą apie korporatyvinio prekės ženklo „Telia Lietuva“ įvaizdį visuomenėje. Šios anketos užpildymui prireiks vos kelių Jūsų minučių, o tyrimo metu surinkti duomenys bus panaudoti tik baigiamajame darbe. Šios anketos duomenys yra konfidencialūs ir bus pateikiami tik apibendrintai. Kilus klausimams galima kreiptis el. paštu: mantas.butenas@stud.vdu.ltDėkoju už Jūsų laiką, skirtą anketos pildymui.

Būsto paskolų išdavimo proceso "Swedbank", AB banke analizė

Results105
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos bankininkystės studijų programos studentė. Rašau baigiamąjį darbą ir Jūsų atsakymai į anketos klausimus padės man atlikti darbą. Labai prašau sudalyvauti. Ačiū!!!

Prekės ženklo ,,Rinkuškiai” vertės įtakos prekės ženklo lojalumui analizė

Results360
Gerb. respondente,Vytauto Didžiojo Universiteto marketingo vadybos specialybės studentai atlieka tyrimą, kurio tikslas – įvertinti ,,Rinkuškių" prekės ženklo vertės įtaką lojalumui. Esamos situacijos analizei labai svarbus Jūsų dalyvavimas tyrime. Per apklausą gauti duomenys bus naudojami tik moksliniams tikslams, todėl užtikriname pateiktos informacijos konfidencialumą. Atsakydami į klausimus sugaišite penkias minutes.Dėkojame už atsakymus!

Vartotojų lojalumo prabangos mados prekės ženklui įvertinimas

Results142
Gerb. Respondente,       Esu Kazimiero Simonavičiaus universiteto V kurso studentė .  Rengiu tyrimą, kurio rezultatai bus panaudojami bakalauro baigiamajame darbe „Vartotojų lojalumo prabangos mados prekės ženklui įvertinimas“. Šiuo tyrimu siekiu įvertinti prabangos prekės ženklo įtaką vartotojų lojalumui. Labai Jūsų prašau perskaityti klausimus ir pasirinkti labiausiai atitinkantį atsakymą. Apklausa yra anoniminė, todėl Jūsų duomenų ir atsakymų konfidencialumas garantuojamas. Iš anksto dėkoju už skirtą laiką ir pateiktus atsakymus.

Luminor bank AS Lietuvos skyriaus klientų apklausa

Results67
Siekiu išsiaiškinti Luminor banko klientų nuomonę apie banko teikiamų paslaugų kokybę, turėtą patirtį su banku ir esamus lūkesčius.

Pirkimas Lietuviškuose skelbimų portaluose

Results97
Labai dažnai pastebime Facebook'o įrašuose, ir kituose šaltiniuose, kad žmonės būna apgauti fiktyvių piktavalių pardavėjų, pervedus pinigus už paskelbtą prekę ar paslaugą pirkėjas netenka pinigų, o ir norimos prekės ar paslaugos negauna, arba gauna prekę/paslaugą ne tokią kokia ji buvo aprašyta skelbime.Norėdami jus apsaugoti nuo tokių nutikimų iš pradžių norime, kad atsakytumėte į keletą labai nesudėtingų klausimų, tai jums užtruks tik porą minučių, o mums labai pagelbės priimant vienus ar kitus sprendimus susijusius su jūsų saugumu darant sandorius internetu.AČIŪ!

Nežodinis bendravimas

Results22
Sveiki,Esu Vilniaus kolegijos bankininkystės pirmojo kurso studentė. Šią apklausą atlieku su tikslu ištirti visuomenės nuomonę apie nežodinį bendravimą. Apklausa yra anoniminė. Šios anketos atsakymai bus naudojami tik rašomajame darbe. Bučiau labai dėkinga, jei skirtumėte minutę savo laiko atsakyti į kelis klausimus.

Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR, ang. GDPR) įgyvendinimo įmonėse tyrimas

Results85
Laba diena, esu Vilniaus Universiteto Kokybės vadybos magistro programos II kurso studentė. Šiuo metu rašau Magistro baigiamąjį darbą ir atlieku kiekybinį tyrimą apie įmonių ir organizacijų atitikimą Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui (BDAR, ang. GDPR). Reglamentas taikomas su ES piliečiais susijusių asmens duomenų tvarkymui, ir pradėtas taikyti 2018 m. Gegužės 25 d. Apklausos tikslas – surinkti duomenis apie įmonių bei organizacijų pasirengimą ir atitikimą BDAR Lietuvoje.Iš anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką. 

Ekologinis turizmas

Results132
Sveiki, esu III kurso Socialinių mokslų kolegijos diplomantė. Studijuoju Sveikatingumo ir poilsio industrijas. Rašau baigiamajį darbą apie ekoturizmą. Kadangi darbas yra tiriamojo pobūdžio, todėl labai svarbi Jūsų nuomonė įvertinant ekoturizmo paslaugas. Atsakyti į anketos klausimus užtruksite kelias minutes. Gauta informacija bus naudojama baigiamojo darbo analizei.

vaizdo žaidimu įtaka paauglių bendravimui

Results47
Mieli mokiniai, šiuo tyrimu siekiame išsiaiškinti ką jūs manote apie vaizdo žaidimu daroma įtaką paauglių darpusavio bendravimui. Užtikriname, kad visi jūsų atsakymai bus konfidencialus./

Televizijos laidų anonas kaip z kartos informacijos gavimo priemonė

Results101
Sveiki,esu Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos ketvirto kurso studentė. Šiuo metu atlieku bakalauro baigiamajam darbui skirtą tyrimą, kuriuo siekiu išsiaiškinti televizijos laidų anonso įtaką z kartos atstovams. Anketa yra anoniminė, gauti duomenys bus analizuojami ir pateikiami apibendrinta forma bakalauro baigiamajame darbe.Dėkoju už Jūsų atsakymus. 

Klaipėdos miesto gyventojų sporto renginių poreikis

Results74
Gerb. respondente,Klaipėdos valstybinės kolegijos, verslo fakulteto, Turizmo verslo studijų programos 3 kurso studentas atlieka tyrimą, kurio tikslas išanalizuoti Klaipėdos miesto gyventojų sporto renginių poreikį . Apibendrinti tyrimo rezultatai bus panaudoti baigiamąjame darbe ”Klaipėdos miesto gyventojų sporto renginių poreikis "Klaipėda - Europos sporto miestas 2018" programos kontekste''. Tyrime prašome dalyvauti Klaipėdos miesto gyventojus. Anketa yra anoniminė, todėl vardo ir pavardės ar kitų asmeninių duomenų nurodyti nereikia. Anketoje nėra teisingų ar klaidingų atsakymo variantų, tyrėjui svarbiausia tik asmeninė Jūsų nuomonė, kurią išreikšti sugaišite iki 10 minučių.

Naujo produkto įvedimas į rinką

Results64
Gerb. respondente, šiuo metu atliekame apklausą, siekant išsiaiškinti naujo prekinio ženklo, daugiafuncinės odos priežiūros priemonės, skirtos odos priežiūrai, patrauklumą mūsų rinkai. I anketos dalyje Jūsų nuomonė mums padės išsiaiškinti, kokio efekto Jūs tikitės iš odos priežiūros priemonės. II dalis anketos mums padėtų išsiaiškinti, ar ši priemonė atitiko Jūsų lūkesčius, ir kadangi tai yra daugiafunkcinė priemonė, kokiai problemai spręsti šią priemonę panaudojote.Norintys taip pat sudalyvauti ir II dalies anketos apklausoje siųskite savo adresą el. paštu vilija@inbeauty.lt, kuriuo galėtume išsiųsti mėginį išbandymui kartu su anketa. Atsakius į klausimus Jums užteks tik nufotografuoti anketos atsakymus ir atsiųsti mums elektroniniu paštu nuotrauką.Visi užpildę I dalį ir atsiuntę atsakymus į II dalis klausimus gaus unikalų kodą ir 10 Eur nuolaidą, apsiperkant www.inbeauty.lt nemažiau kaip už 40 Eur.

Klientų poreikiai dienos pietums

Results282
Sveiki, esu Kauno kolegijos studentas Jonas Jačiunskis, ši apklausa skirta bakalauriniam darbui atlikti. Tyrimo metu siekiama išsiaiškinti Kauno miesto gyventojų poreikius maitinimo įstaigų atžvilgiu.

Saviveiksmingumo ir gyvenimo orientacijos vertinimas Lietuvos studentų imtyje

Results90
Gerbiamas tyrimo dalyvi (-e),Esu III kurso Vilniaus universiteto psichologijos studentė Giovanna Cantore. Atlieku tyrimą, kurio tikslas sukurti Bendrosios saviveiksmingumo skalės ir Pataisyto gyvenimo orientacijos testo lietuviškąsias versijas ir pritaikyti jas studentų imčiai.Anketos pildymo laikas – apie 7 min. Atsakykite į anketos klausimus ir pažymėkite Jums tinkamiausius atsakymus. Anketoje nėra nei klaidingų, nei teisingų atsakymų – teisingas yra tas, kurį pasirinksite Jūs. Kai kurie teiginiai yra panašūs, tačiau prašome atsakyti į kiekvieną, t. y. nepraleisti nė vieno teiginio.Tyrimui svarbi Jūsų asmeninė nuomonė, todėl užtikrinu pateiktų duomenų anonimiškumą ir konfidencialumą.Jei kiltų klausimų, minčių ar norėtumėte susipažinti su apibendrintais tyrimo rezultatais, galite susisiekti su manimi (mano kontaktai nurodyti žemiau).Ačiū už Jūsų skirtą laiką!Tyrimą atlieka: Giovanna Cantore (giovanna.cantore@fsf.stud.vu.lt)Tyrimo vadovė: doc. dr. Sigita Girdzijauskienė (sigita.girdzijauskiene@fsf.vu.lt) 

veiksniai, lemiantys vartotojo trumpalaikės nuomos apgyvendinimo paslaugos pasirinkimą

Results19
Sveiki, esu VU ketvirto kurso studentė,  atlieku tyrimą veiksnių , kurie lemia trumpalaikio apgyvendinimo paslaugos pasirinkimą.( viešbutis vs apartamentai)

AB "Kauno Grūdai" greitai paruošiamų produktų vartojimas

Results42
Sveiki visi, esu VU 4 kurso verslo organizavimo studentas ir atlieku tyrimą apie konkurencinio pranašumo veiksnius. Tyrimu siekiama nustatyti konkurencinio pranašumo veiksnius AB "Kauno Grūdai" įmonės pavyzdžiu. Anketa yra anoniminė ir joje nėra neteisingų atsakymų, todėl prašau atsakinėti nuoširdžiai. Gauti rezultatai bus panaudoti tik baigiamąjame bakalauro darbe. Ačiū už Jūsų skirtą laiką!

3D modeliavimas

Results60
Mes VTDK pirmo kurso studentai , padarėme šią apklausą paskutiniam taikomųjų tyrimui darbui. Ačiū, kad užpildysite!

Indiškos virtuvės įdiegimo galimybės

Results51
Tyrimą atlieka Marijampolės verslo ir technologijų fakulteto, maitinimo verslo organizavimo programos 4 kurso studentė.Tyrimo tikslas - išsiaiškinti ar būtų paklausa Marijampolės mieste įkurti indiškos virtuvės restoraną.Apklausos duomenys bus panaudoti rašant baigiamąjį darbą. Prašom atsakyti į žemiau esančius klausimus. Apklausa anoniminė.

Vartotojų lojalumą elektroninei prekybai lemiantys veiksniai

Results165
Gerb. Respondente,KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studentas atlieka tyrimą, kurio tikslas – nustatyti vartotojų lojalumą elektroninei prekybai lemiančius veiksnius.Prašome pateikti savo nuomonę žemiau pateiktais klausimais / teiginiais. Prie kiekvieno teiginio pateikti atsakymai nuo 1 iki 5, kai „1“ reiškia visišką nesutikimą su teiginiu, o „5“ – visišką sutikimą su teiginiu. Perskaitę teiginius, pažymėkite atsakymo variantą geriausiai atspindintį Jūsų nuomonę.Anketa anoniminė, todėl tikimės, kad Jūsų nuoširdūs atsakymai padės gauti teisingus ir objektyvius tyrimo rezultatus. Iš anksto dėkojame.

Turizmo plėtros galimybės, pasitelkus išmaniąsias rinkodaros priemones

Results136
Sveiki, esu VU Kauno fakulteto studentė. Rašau magistrinį darbą apie 'Turizmo plėtros galimybės, pasitelkus išmaniąsias rinkodaros priemones'.  Būtų malonu, jei skirtumėte kelias minutes, atsakant į pateiktus klausimus. Anketa anoniminė, tačiau gauti rezultatai bus panaudoti geram tikslui. Iš anksto dėkoju už Jūsų sugaištą laiką. Man svarbi kiekvieno Jūsų nuomonė!

Pieno produktų vartojimą lemiantys veiksniai

Results73
Laba diena, esu ekonomikos magistrantūros sutudijų studentė. Savo baigiamąjame darbe analizuoju Lietuvos pieno sektoiaus finansinę būklę. Todėl siekant tinkamai įvertinti pieno sektoriaus svarbą šalyje ir ateities perspektyvas yra būtina išanalizuoti koks yra šalies gyventojų požiūris į vartojamus pieno produktus, taip pat kokie veiksniai lemia gyventojų pieno produktų vartojimo pokyčius. Surinkti duomenys bus naudojami pieno produktų vartojimą lemiančių veiksnių ekonometrinei anazei atlikti.

Ekskursija "LDK kunigaikščio Aleksandro peripetijos"

Results75
Gerb.apklausos Dalyvi,kviečiame Jus išsakyti savo nuomonę, atsakant į pateiktos anketos klausimus, apie ekskursijos naudingumą (anketos pildymui prireiks 5-10 min.). Apklausa yra anoniminė, todėl niekur nereikia pateikti savo vardo, pavardės ar kitų asmeninių duomenų. Tyrimo duomenys bus apdoroti paisant tyrimo etikos pagrindinių principų. Šios apklausos duomenys bus panaudoti rengiant bakalauro baigiamąjį darbą tik apibendrinti. Jeigu kils neaiškumų ar klausimų pildant anketą, galite susisiekti su tyrimo organizatore el .paštu einikyte.indre@gmail.com. Nuoširdžiai dėkojame už skirtą laiką atsakant į klausimus!

" Kesko Senuku " prekės ženklo reklamos poveikis spaudoje ir televizijoje

Results206
Sveiki, esu trečio kurso studentas, rašau baigiamąjį bakalaurinį rašto darbo apie "Kesko Senuku" prekės ženklo reklamos poveikį tiek spaudoje tiek televizijoje. Prašau visų atsakyti į šią anketą. Duomenys bus naudojami išskirtinai tik darbo tikslams, atsakymai yra anonimiški.

Dubens srities radiologinė diagnostika

Results36
Gerb. Respondentai,Esu KU Radiologijos III kurso studentė, kviečiu Jus užpildyti trumpą anoniminę apklausą, kurios tikslas - išsiaiškinti Jūsų žinias ir patirtį apie dubens srities radiologinę diagnostiką. Tyrimo metu gauti duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais. Pildydami anketą, pažymėkite Jums tinkamą atsakymą. Iš anksto dėkoju už skirtą laiką.

Naujausios viešos anketos

"Barber shop" tikslinės rinkos tyrimas

Results21
Sveiki,Barber shop -  kirpimo, barzdų modeliavimo, grožio procedūros vyrams ir vaikams. Anketa skirta išsiaiškinti "barber shop" paslaugų pirkėjo/vartotojo portretą.

Tyrimas apie vyno pirkimo įpročius ir pagal ką renkamas yra vynas

Results5

Transportas

Results25

Asmeninės patirties įtaka įsigyjant prekes (2)

Results36
Anketa apie prekių įsigyjimą remiantis savo asmenine patirtimi.

Gamtos mokslų pasirinkimo mokytis 11-12 kl motyvacijos tyrimas

Results13
Motyvai pasirenkant mokytis gamtos mokslus(fizika-chemija-biologija) studijuoti  11-12 klasėje A lygiu 

Perkamo automobilio savybės

Results19
Šią anketą vykdo Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos studentas. Anketos tikslas: išanalizuoti svarbiausias perkamo automobilio savybes.Anketos uždaviniai :·         Išsiaiškinti ką klientas vertina perkant automobilį.·         Išsiaiškinti  kokia suma dažniausiai yra skiriama perkant automobilį. Apklausa yra anoniminė. Jūsų atsakymai konfidencialūs, jie bus naudojami tik statistiniams apibendrinimams. Maloniai prašome užpildyti šią anketą, atsakant dėmesingai į kiekvieną klausimą.

Mineralinio vandens vartojimo tyrimas

Results130
Sveiki!  Esu Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto 4 kurso studentas ir atlieku apklausą, siekdamas išsiaiškinti Jūsų nuomonę apie mineralinį vandenį. Jūsų pateikti atsakymai yra anoniminiai ir viešai nebus publikuojami, jie bus panaudoti tik statistinei analizei. Iš anksto dėkoju už Jūsų nuoširdžius atsakymus ir laiką.

Sporto klubo teikiamų paslaugų kokybės vertinimas

Results93
Sveiki, esu Ugnius, Kauno kolegijos paskutinio kurso studentas. Atlieku tyrimą apie sporto klubo teikiamų paslaugų kokybę. Tad man jūsų nuomonė labai svarbi ir norėčiau, jog atsakytumėte į keletą klausimų. Anketa anoniminė, o gauti rezultatai bus naudojami tik bakalaurinio darbo tikslams. Ačiū ! 

Mobiliojo ryšio naudojimas Lietuvoje - kopija

Results11
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos ekonomikos fakulteto studentė. Atlieku projektinį darbą, susijusį su mobiliojo ryšio naudojimu Lietuvoje. Apklausos tikslas išsiaiškinti Lietuvos piliečių nuomonę apie mobilujį ryšį. Apklausa yra visiškai anoniminė ir Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti statistinei analizei. Jūsų nuomonė man labai svarbi. Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus!

tiriamoji anketa apie krovinių pažeidimus

Results8
Esu Valdemar Radzevič, Vilniaus Technologijų ir dizaino kolegijos studijų programos:transporto logistika 3 kurso studentas, rašau baigiamąjį darbą, tema: krovinių priežasčių analizė logistinėje grandinėje ir vertinimas. Atlieku tyrimą, kurio tikslas yra ištirti ar įmonė susiduria su krovinių pažeidimais. Apklausa yra anoniminė. Būsiu labai dėkingas jeigu padėsite atlikti šį tyrimą.

TARPTAUTINIŲ KELEIVIŲ PERVEŽIMŲ MARŠRUTŲ ANALIZĖ

Results18
Sveiki, esu TTVAM studentas ir atlieku tyrimą, kuriam labai reikalinga Jūsų pagalba. Apklausa atliekama siekiant išsiaiškinti tarptautinių maršrutų transporto daromą įtaką vykstantiems iš Lietuvos į užsienį bei pateikti reguliarių keleivių pervežimų maršrutų pasiūlos bei paklausos analizę. Surinkti duomenys bus panaudoti statistikos kurso tyrimo analizei atlikti. Ačiū už dalyvavimą apklausoje.

Anketinė darbuotojų apklausa

Results6

Vardo išrinkimas skverui Justiniškėse

Results133
Gerb. justiniškiečiai, norime, kad kiekvienas skveras Justiniškėse turėtų savo pavadinimą, o kadangi praeitais metais buvo sutvarkytas skveras, esantis tarp Taikos g., Justiniškių g. ir Rygos g. (nuo PC ,,Norfa“ (Justiniškių g. 91) iki ,,Sietuvos" progimnazijos (Taikos g. 47)) ir šiais metais šis skveras bus apželdintas ir rudenį skvere bus įkurtas "Kneipo parkas", norėtume išrinkti ir suteikti pavadinimą šiam skverui. Dėkojame visiems, kurie praeitoje apklausoje balsavo ir siūlė naujus pavadinimus. Atsižvelgiant į daugiausiai balsų surinkusį pavadinimą ir į Jūsų siūlymus, skelbiame naują apklausą, kurioje galite balsuoti už justiniškiečių pateiktus siūlymus ir išreikšti savo nuomonę. Iš anksto dėkojame Jums už skirtą laiką ir nuomonės išreiškimą. Pagarbiai, Justiniškių seniūnija

Ms Office paketo naudojimas

Results5
Apklausa vykdoma,norint nustatyti, kokiomis Ms Office programomis naudojamasi daugiausia 

Rinkodaros apklausa apie AB ,,Lietuvos draudimą''

Results39
Gerbiamas, respondente,Esame Šiaulių valstybinės kolegijos buhalterinės apskaitos I kurso studentės. Atliekame AB ,,Lietuvos Draudimo'' rinkodaros situacijos tyrimą siekiant ją pagerinti.Vykdomas tyrimas anonimiškas.Atsakydami į pateiktus klausimus pažymėkite Jums labiausiai tinkantį atsakymą.Ačiū už Jūsų laiką!

Prekės ženklo „Tommy Jeans“ įvaizdžio stiprinimo tyrimas prekių tinkle „Aprangos galerija“

Results0
Gerb. Respondente,esu Brigita Žemaitytė bakalauro gretutinių studijų „Marketingo“ programos 4-to kurso studentė. Atlieku tyrimą, kuris bus reikalingas baigiamajame bakalauro darbe tema: „Prekės ženklo „Tommy Jeans“  įvaizdžio stiprinimo sprendimai prekių tinkle „Aprangos galerija“. Tyrimu siekiu išsiaiškinti prekės ženklo „Tommy Jeans“ žinomumą ir įvaizdį prekių tinkle „Aprangos galerija“ ir kaip jį stiprinti. Ši anketa yra anoniminė ir konfidenciali. Atsakymai bus naudojami tik baigiamojo darbo tyrimo rezultatų analizei.Anketa skirta atlikti . Klausimai trumpi, užtruksite vos kelias minutes :) Dėkoju už Jūsų laiką! Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Studentų apklausa apie studijas(II)

Results0
Esu VU Programų sistemos 3 kurso studentė ir darau kursinį darbą: "Internetinių apklausų sistemos kūrimas". Todėl, man reikėtų apklausti studentus apie jų studijų kokybę. 

Individualūs žmonių skirtumai

Results11
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos buhalterinės apskaitos programos studentė. Šiuo metu rengiu verslo psichologijos projektą ir kviečiu dalyvauti tyrime.Anketa yra anoniminė, o gauti atsakymai bus analizuojami tik mokslo pagrindais bei apklausos rezultatams analizuoti. Ačiū už atsakymus! 

AB "Swedbank"

Results33
Gerbiamas respondente,Esame Šiaulių valstybinės kolegijos buhalterinės apskaitos studijų programos I kurso studentės. Šiuo metu atliekame  AB „Swedbank“ rinkodaros situacijos tyrimą siekiant pagerinti esamą padėtį. Apklausa yra anoniminė, todėl Jūsų atsakymas yra konfidencialus. Labiausiai priimtiną atsakymą pažymėkite tam skirtoje vietoje x.

Ketvirtosios pramonės revoliucijos poveikis visuomenei

Results8
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos buhalterinės apskaitos pirmo kurso studentė. Rengiu tiraimojo darbo projektą apie ketvirtosios pramonės revoliucijos poveikį visuomenei. Labai prašau skirti keletą minučių savo laiko ir atsakyti į klausimus, kurie man bus tikrai labai naudingi, rengiant darbą.  

Studentų apklausa apie studijas

Results1
Esu VU Programų sistemos 3 kurso studentė ir darau kursinį darbą: "Internetinių apklausų sistemos kūrimas". Todėl, man reikėtų apklausti studentus apie jų studijų kokybę. 

Apklausa keleiviams, kurie naudojasi taksi ir pavežėjų platformų paslaugomis. Keleivių nuomonė apie jų teikiamas paslaugas.

Results25
Laba diena.Esu trečio kurso Utenos Kolegijos studentas ir rašau baigiamjį darbą, kurio tema ,,Taksi ir pavežėjų platformų lyginamoji analizė". Anketa yra skirta klientams, kurie naudojasi taksi ir pavežėjų platformomis. Anketos tikslas -  išsiaiškinti ir palyginti abi keleivių vežimo paslaugas, kuri iš jų yra priimtinesnė keleiviams, ką apie jas mano ir kaip vertina. Man labai svarbi Jūsų nuomonė, todėl norėčiau paprašyti, kad skirtumėte kelias minutes pareiškiant savo nuomonę atsakant anketos klausimus. Labai Ačiū!

Emigracija Lietuvoje

Results201
Gerb. Respondentai,Esame Kauno kolegijos bakalauro studentai, kviečiame Jus užpildyti trumpą anoniminę apklausą, kurios tikslas -įvertinti svarbiausias priežastis, lemiančias emigracijos mastą.Jūsų nuomonė labai svarbi. Iš anksto dėkojame už skirtą laiką.Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami. 

Vyriškumo kompleksas

Results26

,,Šiaulių bankas"

Results9
Gerbiamas respondente,Esame pirmo kurso Šiaulių valstybinės kolegijos buhalterinės apskaitos studentės ir atliekame tyrima apie AB ,,Šiaulių bankas" rinkodaros situaciją siekiant ją pagerinti. Anketa yra anoniminė, anketos rezultatai bus panaudoti tik tyrimo tikslams. Maloniai prašome pažymėti x jums tinkamiausia atsakymo variantą.

IV-oji Imitacinių bendrovių konferecija

Results8
Esame Vilniaus kolegijos, įstaigų administravimo antro kurso studentai, atliekame tyrimą, kurio tikslas yra išsiaiškinti įvykusios IV-osios Imitacinių bendrovių konferencijos įspūdžius. Prašome Jūsų nuoširdžiai atsakyti į anketoje pateiktus klausimus.Visa tai, kuo pasidalinsite, bus konfidencialu. Iš anksto dėkojame!

Technologijų vystymas socialinių paslaugų sektoriuje

Results13
Vilniaus Universiteto Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedros mokslininkai vykdo tyrimą apie technologijų vystymą socialinių paslaugų sektoriuje. Šio tyrimo rezultatai bus pagrindas kartu su Japonijos kolegomis aptarti naujausių skaitmeninių technologijų taikymo socialiniame darbe galimybes bei dilemas ir aktualizuoti veiksmų sinergiją diegiant šias inovatyvias technologijas į socialinio darbo praktiką. Šis tyrimas yra bendro Japonijos ir Lietuvos mokslininkų projekto, finansuotų Lietuvos mokslo tarybos, dalis. Jūs esate šio tyrimo dalis, todėl Jūsų nuomonė mums labai svarbi.Paaiškinimai.Technologijų vystymo socialinių paslaugų sektoriuje samprata apimtų: robotizavimo klientų namuose diegimas (pvz., buitinėms paslaugoms atlikti, klientų saugumui užtikrinti etc.); klientų aprūpinimas specialiais kompiuteriais, įvairių kompiuterinių programų, palengvinančių socialinių darbuotojų ar jų padėjėjų darbą, diegimas, įvairios kitos modernios kompensacinės technikos diegimas.Robotas apibrėžiamas kaip mašina, kuri gali padėti žmonėms kasdienėse užduotyse, išvengiant nuolatinio vadovavimo ar instrukcijų: pvz. padedant valykloje arba veikloje, kuri gali būti pavojinga žmonėms, (paieškos ir gelbėjimo nelaimės atveju, kt.). Robotai gali būti įvairių formų ar dydžių, o kai kurie gali būti žmogaus išvaizdos. Tradiciniai virtuvės prietaisai, pavyzdžiui, maišytuvas arba kavos virimo aparatas, nelaikomi robotais (Eurobarometras, 2015).PavyzdžiaiPasaulyje yra įvairių technologinių inovacijų socialinės globos srityje. Pavyzdžiui, Švedijoje naudojama „žirafa“ – mobili bendravimo sistema, turinti ratukus ir ekraną. Ji leidžia globėjams per internetą bendrauti su pagyvenusiais ar negalią turinčiais asmenimis, operatyviai susisiekti ir nuraminti ištikus krizei, patikrinti globotinį nakties metu. Kitas pavyzdys: specialiai sukurta ,,ranka“, kuri leidžia negalią turinčiam asmeniui pačiam valdyti savo valgymo procesą. 

Neformalūs renginiai darbo aplinkoje

Results18
Laba diena,Šia apklausa stengiamės išsiaiškinti Jūsų nuomonę apie neformalius vakarėlius darbo aplinkoje bei poreikį juose dalyvauti.

IB "Talija" asortimento atnaujinimas

Results9
Laba diena,Šia apklausa stengiamės išsiaiškinti, kokių prekių trūksta IB „Talija“ moterų asortimente. Mums svarbi Jūsų nuomonė. Ši anketa yra anoniminė, skirta moterims.

Rušiavimas

Results20