1. Sukurk anketą

 • Neribotas anketų ir klausimų kiekis
 • Video ir paveikslėliai anketose
 • Matricos ir rangavimo klausimų tipai
 • Anketos talpinimas į savo svetainę

2. Surink atsakymus

 • Neribotas atsakymų kiekis
 • Anketos pritaikytos mobiliems įrenginiams
 • Privačios arba viešos anketos
 • Atsakymai el. paštu
 • Be reklamų (anketos pavyzdys)

3. Analizuok duomenis

 • Privatūs rezultatai
 • Grafiniai rezultatai
 • Duomenų eksportas į Excel ir SPSS
 • Geolokacija
 • Nesąžiningų respondentų filtras

Statistika

 • Atsakymai viso:10 247 728
 • Atsakymai vakar:929
 • Anketos viso:221 312
 • Anketos vakar:34
 • Vartotojai viso:142 873

Rekomenduojamos anketos

Smulkiųjų maisto gamintojų integracija internetinėje erdvėje

Results100
Mieli žmonės,   prašome atidžiai perskaityti kiekvieną teiginį ir nurodyti jums tinkantį atsakymą. Apklausos tikslu, siekiame suprasti jūsų norus ir poreikius vartojant namuose paruoštus maisto gaminius iš smulkiojo verslo atstovų. Maisto gaminių pasirinkimą sudaro: paruošti valgiai (vieno kąsnio užkandžiai, įvairūs suktinukai, sušiai, įvairūs maisto rinkiniai, namų gamybos picos ir kt.) bei konditerijos gaminiai (šventiniai tortai, keksiukai, skruzdelynai, bandelės ir kiti miltiniai gaminiai bei desertai).  Anketa yra anoniminė, tai reiškia, kad nereikia rašyti nei savo vardo, nei pavardės.Garantuojame Jūsų atsakymų slaptumą.Jūsų nuomonė mums labai svarbi!  

Lietuvos gyventojų taupymo elgsenos analizė

Results205
Sveiki, esu Karolina Selickaitė, Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto, finansų ir bankininkystės programos, magistrantūros studijų 1 kurso studentė. Šiuo metu rengiu magistro baigiamąjį darbą, skirtą išanalizuoti Lietuvos gyventojų taupymo elgseną ir nustatyti taupymui įtaką darančius veiksnius. Kviečiu Jus dalyvauti šiame tyrime, nes Jūsų atsakymai yra labai reikšmingi tyrimo rezultatams.Apklausa yra anoniminė, užtruksite iki 5 min, o gauti rezultatai bus naudojami tik mokslinio tyrimo darbo tikslui pasiekti. Dėl tyrimo rezultatų, jeigu kils susidomėjimas, galite rašyti el. paštu: [email protected] Iš anksto dėkoju už Jūsų laiką, kurį skirsite atsakyti į klausimus.

"Telia Lietuva" klientų apklausa tiriamajam darbui "Klientų aptarnavimas ryšių priemonėmis: privalumai ir trūkumai "Telia Lietuva" pavyzdžiu"

Results28
Sveiki,esu Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto Marketingo ir pardavimų magistrantūros programos pirmojo kurso studentas Ričardas Tiukša. Rengiu tiriamąjį darbą "Klientų aptarnavimas ryšių priemonėmis: privalumai ir trūkumai "Telia Lietuva" pavyzdžiu". Ši apklausa yra skirta "Telia Lietuva" klientams. Noriu sužinoti, kaip jūs esate patenkinti "Telia Lietuva" klientų aptarnavimu. Labai laukiu jūsų atsakymų.

Kaimo turizmo paslaugų plėtros galimybės ekoturizmo kontekste

Results160
Gerb.Respondente,esu Socialinių mokslų kolegijos ,Turizmo ir poilsio programos III kurso studentė .Atlieku tyrimą ,kurio tikslas atskleisti kaimo turizmo  paslaugų plėtros galimybes ekoturizmo kontekste .Anketą sudaro 10 klausimų,užtruksite 5min.Anketa yra anoniminė, o gauti duomenys bus naudojami tik baigiamajame bakalauro darbe.Ačiū už Jūsų skirtą laiką! 

Fizinių užsiėmimų paieška bei patirtis registruojantis

Results113
Gerbiamasis respondente,visų pirma ačiū, kad sutikote skirti laiko šiai apklausai! Tik su Jūsų nuomone šis tyrimas yra įmanomas. Ši apklausa skirta išsiaiškinti patirtis bei poreikius ieškant fizinių užsiėmimų bei priežastis, kurios kliudo pradedant. Kaip padėką už Jūsų prisidėjimą prie tyrimo, dviems padėjusiems norime padovanoti po 2 Forum Cinemas e. bilietus. Jei domina šis prizas būtinai apklausos gale įrašykite kontaktinį el. paštą, o laimingieji bus renkami 2022-03-01Apklaustieji liks anonimais, o apklausoje gauta informacija nebus platinama.

Pardavimų skatinimui virtualioje erdvėje įtaką darantys veiksniai

Results82
Gerb. Respondente,Esu Vytauto Didžiojo universiteto, ŽŪA Bioekonomikos plėtros fakulteto, logistikos ir prekybos bakalauro studijų programos studentė ir atlieku tyrimą, kurio tikslas išsiaiškinti vartotojų elgsenos principus elektroninėje parduotuvėje ir identifikuoti veiksnius, skatinančius apsipirkti virtualioje erdvėje .Visi šios anketos pagalba gauti duomenys išliks anonimiški, konfidencialūs ir bus naudojami tik tyrimo tikslais, bakalauro baigiamajam darbui parengti.Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų skirtą laiką ir atsakymus!

Finansinio raštingumo apklausa

Results39
Gerb. Respondente, šios anoniminės apklausos tikslas yra rinkti statistinius duomenis susijusius su Lietuvos gynetojų finansiniu raštingumu.

5 metų vaikų klausymo gebėjimai ir jų ugdymas

Results188
Gerbiami Pedagogai,esu VDU VI kurso studentė. Šiuo metu rašau bakalauro studijų darbą, kurio tema: “5 metų vaikų klausymo gebėjimai ir jų ugdymas‘‘.Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir pateikti bakalauro darbe. Maloniai prašau atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė. Jūsų nuomonė man labai svarbi.Dėkoju už bendradarbiavimą.PagarbiaiBeata Tylinga

Literatūros skaitymo įtaka akademiniams rezultatams pradiniame mokykliniame amžiuje

Results36
Esu Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos pradinio ugdymo pedagogikos ir ikimokyklinio ugdymo programos studentė. Šiuo metu atlieku apklausą su tikslu išsiaiškinti savarankiškai skaitomos literatūros ir akademinių pasiekimų pradiniame mokykliniame amžiuje sąsajas. Apklausa anoniminė, o atsakydami į klausimus prisidedate prie tikslių tyrimo rezultatų.

Maisto pramonės aplinkosauginė plėtra

Results130
Gerb. respondente,esu Kauno Technologijos Universiteto, Ekonomikos ir verslo fakulteto, apskaitos ir audito magistro studijų programos studentė Gabrielė Kilmanaitė ir atlieku tyrimą baigiamajam darbui. Šios apklausos tikslas - išaiškinti barjerus vystyti darnią aplinkosauginę veiklą, būdingus maisto pramonėms bei veiksnius, kurie skatina maisto pramonės įmones veiklą vystyti darniai atsižvelgiant į aplinkosaugą.Ši anketa yra anoniminė – Jūsų atsakymai bus panaudoti tik apibendrintai analizei neatskleidžiant jūsų tapatybės. Dalyvavimas yra savanoriškas. Anketos duomenys bus konfidencialūs.Anketos pildymas užtruks apie 15 min. Pildydami anketą atidžiai perskaitykite klausimus ir pasirinkite Jums tinkamą variantą(-us). Dėl vykdomos apklausos ir su ja susijusių klausimų galite kreiptis el. paštu [email protected]ūsų nuoširdūs atsakymai bus labai vertingi atliekant šį tyrimą!Dėkoju už skirtą laiką ir atsakymus.

Tarpkultūrinė komunikacija: Japonija

Results92
Sveiki,Būtumėm labai dėkingi, jei sugaištumėte 2 minutes savo brangaus laiko šiai trumpai apklausai, ačiū.

Pedagogų autonomijos darbe ir sociodemografinių veiksnių reikšmė profesiniam perdegimui

Results222
         Sveiki, esu Donata Butkevičienė, Vytauto Didžiojo universiteto Profesijos edukologijos magistro studijų programos studentė. Kviečiu Jus prisidėti prie tyrimo, kuriuo siekiama atskleisti pedagogų autonomijos darbe ir sociodemografinių veiksnių reikšmę profesiniam perdegimui. Anketa yra anoniminė.Tyrime kviečiami dalyvauti mokytojai šiuo metu dirbantys pedagoginį darbą. Anketos pildymas užtruks apie 10 minučių.     Jeigu turite su tyrimu susijusių klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu [email protected] .Ačiū už skirtą laiką ir dalyvavimą šiame tyrime!

Mokslinių tyrimų etikos pažeidimai

Results76
Esu trečio kurso studentė Gabrielė Bujokaitė. Studijuoju Vilniaus universitete ir šiuo metu rengiu darbą apie mokslinių tyrimų etikos pažeidimus studijų procese. Šia anketa siekiu atskleisti, kokie pažeidimai dažniausi Lietuvos studentų tarpe, ir kokios priežastys neetiško elgesio. Mokslinių tyrimų etika - tai principų ar vertybių taikymas įvairiose su moksliniais tyrimais susijusiose veiklose. Šie principai įvardyti įvairiuose etikos kodeksuose, ar kituose dokumentuose, o jų laikymasį prižiūri tam tikros etikos komisijos. Anketos pildymo trukmė - 5 min. Apklausa yra ANONIMINĖ. 

Gimdyvių žinios apie mastitą ir jo prevenciją

Results141
Gerb. Respondente, Šią apklausą atlieka Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto slaugos studijų IV kurso studentė. Apklausos tema ,,Gimdyvių žinios apie mastitą ir jo prevenciją‘‘. Anketa anoniminė, tyrimo rezultatai viešai skelbiami nebus. Jūsų nuomonė ypač svarbi. Tinkamus atsakymus apibraukite arba įrašykite savo variantą (galimi keli atsakymai). Iš anksto dėkojame.

Edukacines knygos pakeitusios jusu gyvenima

Results276
Laba diena, bandau surinkti sarasa knygu edukacinio tipo kurios praplecia zmogaus suvokima apie pasauli, suteikia ziniu.kad visiems butu aiškiau, kad nedomina grožinės knygos, bet jeigu ji TIKRAI labai vertinga ir edukacijai naudinga, galite įtraukti,bet labiau orentuočiausi į edukacijos knygas, psichologijos, finansini išprusimą ir pan.,ypač dideli pliusą pridėtu, jei ta paminėta knyga būtų bestselleris pasaulyje ir sulaukusi pripažinimo.,Būsiu atviras, pačiam nėra tiksliai aišku kokias knygas bandysiu atrasti.Labai būsiu dėkingas už jūsų skirtą laiką ir nuoširdžius atsakymus :)kad apklausa būtų naudinga visiems, atsakymai bus vieši.

Akcinės draudimo bendrovės „Gjensidige“ paslaugų kokybės ir konkurencingumo analizė

Results52
Gerb. Respondente,Esu Vilniaus kolegijos , Ekonomikos fakulteto, Investicijų ir draudimo studijų programos III kurso studentė. Atliekamas tyrimas, kurio tikslas yra ištirti akcinės draudimo bendrovės “Gjensidige” paslaugų kokybę bei konkurencingumą. Anketa yra anoniminė, todėl Jus nebūsite identifikuotas. Jūsų nuomonė yra labai svarbi.Dėkoju už atsakymus ir Jūsų skirtą laiką.

COVID - 19 įtaka UAB ,,Tez Tour" kelionių pardavimams

Results214
Šį tyrimą atlieka Vilniaus kolegijos Turizmo vadybos studijų programos studentė, tyrimo tikslas – išsiaiškinti kokią įtaką COVID – 19 padarė ,,Tez Tour" įmonės kelionių pardavimams. Apklausa yra anoniminė,  o visi tyrimo duomenys yra konfidencialūs ir bus panaudoti tik apibendrinti. Ačiū už skirtą laiką :)

VARTOTOJŲ LOJALUMĄ LEMIANTYS VEIKSNIAI (AB "TELIA LIETUVA" ATVEJO ANALIZĖ)

Results16
Gerb. Respondente, Vilniaus universiteto studentas  ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentas Justinas Vyšniauskas vykdo tyrimą „Vartotojų lojalumą lemiantys veiksniai (UAB "Telia" atvejo analizė). Prašau atvirai ir nuoširdžiai atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Pasirinktą atsakymo variantą apibraukite atitinkamame langelyje. Anketa yra anoniminė, duomenys bus apibendrinti ir panaudoti mokslo tikslams bei paslaugų kokybei ir telekomunikacijos sektorių gerinti.

Laikinojo įvežimo ir išvežimo muitinės procedūras bei šių procedūrų ypatumus tarptautinės prekybos versle

Results45
Gerb. Respondentai ,esu Socialinių moklsų kolegijos Tarptautines prekybos ir muitines logistikos studentas.Atlieku tyrima ,klausimai yra apie laikinojo įvežimo ir išvežimo muitinės procedūras bei šių procedūrų ypatumus tarptautinės prekybos versle. Galite pasirinkti vieną/ar kelis atsakymų variantus.Surinkti duomenys bus panauduoti baigiamajame darbe ir nebus naudojami viešai .Anketa yra anonimiška.

Apklausa dėl prototipavimo ir koncepcijos įrodymo paslaugų

Results2
Slėnyje bus teikiamos inovacijų konsultavimo paslaugos, veiks prototipavimo bei inžinierinių sprendimų (įdėja-brėžiniai-modelis) laboratorija. Veikloms vykdyti bei skaitmeninėms inovacijoms diegti bus sutelkta reikalinga įranga: CNC mechaninio apdirbimo, lazerinio pjovimo, polimerų liejimo staklės. Taip pat mechaninio apdirbimo robotai, automatikos ir metrologijos įranga, suvirinimo įrenginiai, 3D polimerų bei metalo spausdinimo įranga, testavimo stendai ir kt.Skirdami lakią mums, padėsite sukurti sprendimus skirtus Jums.

Mokyklos direktoriaus vadovavimo kriziniu laikotarpiu vertinimas pedagogų požiūriu

Results238
Gerbiamas respondente,Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Kauno technologijų universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto magistratūros studentės atliekamame tyrime, kurio tikslas – įvertinti pedagogų požiūrį į mokyklos vadovo vadovavimą kriziniu laikotarpiu.Jūsų atsakymai yra labai svarbūs. Jūsų patirtis ir nuoširdūs atsakymai padės surinkti objektyvius duomenis, kurie padės įvertinti mokyklos vadovo vadovavimą kriziniu laikotarpiu. Svarbu, jog rinkdamiesi atsakymus vadovo darbą vertintumėte COVID-19 krizės metu. Anketa yra visiškai anoniminė, nereikia nurodyti vardo ir pavardės.Duomenų statistiniai analizei bei magistrinio darbo rengimui bus naudojai tik apibendrinti tyrimo rezultatai.

Įvaizdis ir jo įtaka organizacijoje.

Results79
Sveiki,esu Janas Ščučko  Socialinių mokslų kolegijos Kūrybos ir pramogų industrijų studijų programos trečio kurso studentas.Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą apie įvazdį ir jo kurįmą tam tikroje organizacijoje.Ją pildydami užtruksite ne daugiau nei 15 min,klausimai yra paprasti ir lengvi.Anketos rezultatai nebus viešinamį.

REGISTRACIJA Į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ

Results6
Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją Jums dominančia tema.GPM lengvata?Finansinė laisvė?Su Jumis susisieksiu asmeniškai.

Motyvacija darbe, kas jai daro didžiausią įtaką?

Results32
Esu Vilniaus Kolegijos, Verslo Vadybos Fakulteto, Tarptautinio Verslo studijų programos, antro kurso studentė. Atlieku apklausą, apie motyvaciją darbe ir jai daromą įtaką. Pagrindinis tikslas, išsiaiškinti, kas dirbančius žmones labiausiai skatina ir slopina darbo aplinkoje. Anketa yra anoniminė, ir jos rezultatai nebus skelbiami viešai. Tyrimo rezultatai bus naudojami projekto atlikimui. Ši apklausa užtruks apie 10minučių. Dėkoju už jūsų skirtą laiką.

Slaugytojų dirbančių Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje darbe patiriamo streso ir miego kokybės sąsajos

Results150
Gerbiamieji respondentai, esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, slaugos neakivaizdinių studijų II kurso studentė, Daumantė Jokubaitienė.  Kviečiu Jus dalyvauti tyrime: ‚‚Slaugytojų dirbančių Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje darbe patiriamo streso ir miego kokybės sąsajos“. Tyrimo tikslas - išsiaiškinti slaugytojų dirbančių reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje darbe patiriamo streso ir miego kokybės sąsajas. Anketa sudaryta iš dviejų dalių, kuriose pateikiami klausimai iš standartizuotų klausimynų apie darbe patiriamą stresą bei miego kokybę.Užpildydami šią anketą Jūs sutinkate dalyvauti tyrime.Ši anketa yra anoniminė. Vardo, pavardės nurodyti nereikia. Konfidencialumas (slaptumas) garantuojamas. Tyrimo duomenys bus panaudoti tik apibendrintai ir tik studijų tikslais.Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų atsakymus.

UAB "Easting Express" klientų aptarnavimo apklausa

Results188
Sveiki, esu Domantas Jackevičius Vilniaus kolegijos, verslo vadybos fakulteto studentas, Rengiant baigiamąjį darbą atlieku apklausą, kurios metu siekiu išsiaiškinti klientų aptarnavimo patenkinimą UAB "Easting Express" įmonėje. Prašau skirti keletą minučių apklausai, ačiū !

UAB „Autovici“ konkurencinės padėties rinkoje vertinimas

Results107
Gerb. Respondente,Esu Tarptautinio verslo studijų programos, III kurso studentė Vilniaus kolegijoje. Šiuo metu atlieku tyrimą, kurio metu siekiama įvertinti UAB „Autovici“ žinomumą ir konkurencinę padėtį rinkoje.UAB „Autovici“ yra oficialus „Peugeot“ ir „Opel“ automobilių atstovas Vilniuje ir Kaune. Įmonė prekiauja naujais ir naudotais automobiliais, atsarginėmis dalimis ir aksesuarais, teikia automobilių priežiūros bei serviso paslaugas.Apklausa yra anoniminė, tyrimo rezultatai bus panaudoti tik moksliniais tikslais - rengiant bakalauro baigiamąjį darbą, statistinei analizei ir tyrimo išvadoms parengti.Atidžiai perskaitę klausimus, pasirinkite Jums tinkamiausią atsakymo variantą. Anketos užpildymo apytikslė trukmė - 10 min.Labai dėkoju už Jūsų atsakymus!

Emigracijos pasekmės darbo rinkai - kopija

Results164

Ortopedijos technikos priemonių įtaka pacientų, patyrusių kelio sąnario traumą, reabilitacijos efektyvumui

Results45
Sveiki,Esu Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Ortopedijos technologijų studijų programos studentas Aivaras Stravinskas. Kviečiu jus sudalyvauti mano vykdomame tyrime, kurio tikslas yra įvertinti ortopedinių techninių priemonių įtaką reabilitacijos metu asmenims, patyrusiems kelio sąnario problemas. Tyrimas susijęs su asmenimis, kurie nešiojo ortopedinius įtvarus kelio sąnario traumos atveju, todėl PRAŠOME ANKETĄ PILDYTI TIK ASMENIMS, KURIE NEŠIOJO KELIO SĄNARIO ĮTVARUS.Tyrimo duomenys bus naudojami apibendrinti baigiamajame darbe, todėl informacijos konfidencialumas yra garantuotas. Tyrimo trukmė apie 2 minutės. Jeigu sutinkate dalyvauti tyrime, prašome užpildyti anketą.Jeigu turite daugiau klausimų, kreipkitės į mano el. paštą [email protected]

Darbuotojų motyvacijos skatinimo priemonės

Results33
Ši apklausa skirta sužinoti, kokias darbo motyvacijos priemones darbuotojai labiausiai vertina. Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Naujausios viešos anketos

Downside of social media

Results14
Vilniaus kolegijos pirmo kurso studentų apklausa apie socialinių tinklų naudojimo žalą. Ši apklausa yra anoniminė. Jūsų atsakymai yra anoniminiai ir bus naudojami tik statistiniams apibendrinimams. Maloniai prašome atsakyti į visus klausimus.Dėkojame už Jūsų atsakymus!

Lauko stendų ir socialinių tinklų reklama bei jos poveikis žmonėms

Results1
Gerb. Respondente,           Sveiki. Esu Vilius Telmontas, Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakulteto antro kurso studentas. Ši apklausa skirta išanalizuoti esminius lauko ir socialinių tinklų reklamos ypatumus, kurie sudomina žmones. Maloniai prašome užpildyti anketą, kuri bus naudojama taikomųjų tyrimų atsiskaitymui. Pagrindinis tikslas - išanalizuoti lauko reklamos ir soc. tinklų reklamos svarbą ir pagrindinius aspektus, kurie patraukia jūsų dėmesį. Anketa yra anoniminė, Jums nereikia įrašyti nei vardo, nei pavardės. Atsakydami į šios anketos klausimus užtruksite apie 10 minučių. Visi šios anketos pagalba gauti duomenys išliks konfidencialūs ir bus naudojami tik tyrimo tikslais.·         Kilus neaiškumams prašau susisiekti su manimi el. paštu [email protected]širdžiai dėkoju už Jūsų skirtą laiką ir atsakymus!

Apklausa "Pradinio ugdymo mokinių tėvų požiūris į bendradarbiavimą su mokytojais"

Results1
Gerb. Tėveliai,Esu Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijos, pradinio ugdymo pedagogikos ir ikimokyklinio ugdymo studijų programos, IV kurso studentė – Agnė Rušienė. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas - remiantis, pradinių klasių mokytojų ir mokinių tėvų požiūriu, pateikti bendras rekomendacijas, kurios skatintų sėkmingą mokytojų ir mokinių tėvų tarpusavio bendradarbiavimą. Jūsų nuomonė, labai svarbi šio tyrimo rezultatams. Todėl, noriu nuoširdžiai paprašyti Jūsų, užpildyti šią anketą. Atsakymą pažymėkite „X“ ženklu. Anonimiškumas garantuojamas. Iš anksto dėkoju Jums.

Apklausa "Pradinio ugdymo mokytojų požiūris į bendradarbiavimą su mokinių tėvais"

Results2
Gerb. pradinių klasių Pedagogai,Esu Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijos, pradinio ugdymo pedagogikos ir ikimokyklinio ugdymo studijų programos, IV kurso studentė – Agnė Rušienė. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas - remiantis, pradinių klasių mokytojų ir mokinių tėvų požiūriu, pateikti bendras rekomendacijas, kurios skatintų sėkmingą mokytojų ir mokinių tėvų tarpusavio bendradarbiavimą. Jūsų nuomonė, labai svarbi šio tyrimo rezultatams. Todėl, noriu nuoširdžiai paprašyti Jūsų, užpildyti šią anketą. Atsakymą pažymėkite „X“ ženklu. Anonimiškumas garantuojamas. Iš anksto dėkoju Jums.

Financial literacy

Results12
Vilniaus kolegijos I kurso studentų apklausa apie žmonių finansinį raštingumą. Ši apklausa yra anoniminė. Jūsų atsakymai konfidencialūs ir naudojami bus tik statistiniams apibendrinimams. Maloniai prašome atsakyti į visus klausimus. Dėkojame už Jūsų atsakymus. 

Elektroninės patyčios ir jų prevencija

Results3
Gerbiami respondentai,esu antro kurso, Teisės studijų studentė ir atlieku tyrimą, kurio tikslas yra ištirti respondentų nuomonę, apie elektronines patyčias ir galimus prevencijos būdus. Kompiuteris, internetas, mobilieji telefonai ir kitos informacinės technologijos tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Virtuali erdvė suteikia mums ne tik lengvą ir greitą informacijos pasiekiamumą ir perdavimą, taip pat dažnai tenka susidurti ir su neigiamu jos poveikiu.Prašau skirti keletą minučių savo laiko atsakant į žemiau pateiktus klausimus.Apklausa yra anoniminė. 

Teisės studentų apklausa

Results0
Esu Kazimiero Simanavičiau Universiteto teisėss studentė ir atlieku tyrimą apie dabartinių teisės studentų karjeros tikslus, nuostatas ir įpročius. Visi atsakymai yra anonimiški, tačiau gali būti cituojami arba apibendrinami tokiu būdu, kuriuo nesiekiama jūsų identifikuoti.

Prekės ženklo ,,Kilig“ žinomumas

Results1
Gerbiama (-s) Respondente, Esu VilniusTech, kūrybinių industrijų studijų programos studentė Gabrielė Blaženytė. Atlieku anketinę apklausą, kuria siekiu paanalizuoti prekės ženklo ,,Kilig" žinomumą. Apibendrinti tyrimo rezultatai bus panaudoti rengiant rašto darbą. Anketinė apklausa yra anoniminė, užtikrinamas konfidencialumas ir anonimiškumas. Iškilus klausimams galite susisiekti el. paštu [email protected]ėkoju už Jūsų skirtą laiką. 

Senyvo amžiaus asmenų savirealizacija socialinės globos namuose Covid-19 pandemijos metu

Results60

Multicultural differences and personnel management

Results33
The aim of this study is to determine the impact of multicultural differences on staff management at Villa Copenhagen. The profile is anonymous, you do not need to provide either name or surname. Please choose the answer that is acceptable to you. The data obtained during the research will be used to formulate conclusions in the final thesis paper.Thank you in advance for your time.

Apklausos raštu metodai

Results20
Sveiki, Socialinių mokslų kolegijos studentas, atlieku apklausos ir jos metodų projektinį darbą, apklausa yra anoniminė, todėl jūsų atsakymų konfidencialumas garantuojamas. Ačių, kad dalyvaujate apklausoje.

Student healthy lifestyle habits

Results12
We are first-year students of the Faculty of Economics of Vilnius College. We are currently conducting a study on students ’healthy lifestyle habits. The aim of this study is to find out whether the first-year students bankers of the Faculty of Economics of Vilnius College are engaged in any sport or at least follow a healthy lifestyle. This survey will take a few minutes to complete and you will need to choose the correct answer for you. The questionnaire is anonymous and its results will not be made public.

7 kl. mokinių fizinis aktyvumas - kopija

Results21
Ši apklausa anoniminė, ja siekiame sužinoti, kaip fiziškai aktyvūs yra mūsų gimnazijos 5-8 kl. mokiniai. Ačiū už atsakymus

5 kl. mokinių fizinis aktyvumas - kopija

Results1
Ši apklausa anoniminė, ja siekiame sužinoti, kaip fiziškai aktyvūs yra mūsų gimnazijos 5-8 kl. mokiniai. Ačiū už atsakymus

Apklausa dėl prototipavimo ir koncepcijos įrodymo paslaugų

Results2
Slėnyje bus teikiamos inovacijų konsultavimo paslaugos, veiks prototipavimo bei inžinierinių sprendimų (įdėja-brėžiniai-modelis) laboratorija. Veikloms vykdyti bei skaitmeninėms inovacijoms diegti bus sutelkta reikalinga įranga: CNC mechaninio apdirbimo, lazerinio pjovimo, polimerų liejimo staklės. Taip pat mechaninio apdirbimo robotai, automatikos ir metrologijos įranga, suvirinimo įrenginiai, 3D polimerų bei metalo spausdinimo įranga, testavimo stendai ir kt.Skirdami lakią mums, padėsite sukurti sprendimus skirtus Jums.

Nuotolinis mokymas(is) karantino metu. Antrasis karantinas, 2022 m. gegužės mėn. Anketa MOKYTOJUI.

Results0
Laba diena, gerb. Moytojau. Prašome skirti laiko dalyvavimui anoniminėje anketinėje apklausoje. Apklausos tikslas - išsisiaiškinti mokyklų mokytojų patirtis apie nuotolinį mokymą(si) antrojo karantino laikotarpiu. Gauti duomenys padės tobulinti nuotolinio mokymo(si) organizavimą. Svarbi kiekviena patirtis, leidžianti pamatyti plačiau ir giliau. Dėkojame už skirtą laiką.Linkime lengvos mokslo metų pabaigos. 

Nuotolinis mokymas(is) karantino metu. Trečiasis karantinas, 2022 m. gegužės-birželio mėn. Anketa DĖSTYTOJUI

Results0
Laba diena, gerb. Dėstytojau. Prašome skirti laiko dalyvavimui anoniminėje anketinėje apklausoje. Apklausos tikslas - išsisiaiškinti aukštųjų mokyklų dėstytojų patirtis apie nuotolinį mokymą(si) trečiojo karantino laikotarpiu. Gauti duomenys padės tobulinti nuotolinių studijų organizavimą. Svarbi kiekviena patirtis, leidžianti pamatyti plačiau ir giliau. Dėkojame už skirtą laiką.Linkime lengvos pavasario sesijos. 

Nuotolinis mokymas(is) karantino metu. Trečiasis karantinas, anketa STUDENTUI, 2022 m. gegužės-birželio mėn.

Results0
Laba diena, gerb. Studente. Prašome skirti laiko dalyvavimui anoniminėje anketinėje apklausoje. Apklausos tikslas - išsisiaiškinti aukštųjų mokyklų studentų patirtis apie nuotolinį mokymą(si) besitęsiančio karantino laikotarpiu. Gauti duomenys padės tobulinti nuotolinių studijų organizavimą. Svarbi kiekviena patirtis, leidžianti pamatyti plačiau ir giliau. Dėkojame už skirtą laiką.Linkime sėkmingos pavasario sesijos. 

„Logistikos sandėliavimo ir gabenimo paslaugos Lietuvos logistikos centruose geopolitinės situacijos metu Ukrainoje "

Results17
Gerb. respondente,Sveiki, esu Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos Logistikos ir ekspedijavimo II kurso studentas ir atlieku tyrimą apie „Logistikos sandėliavimo ir gabenimo paslaugos Lietuvos logistikos centruose  geopolitinės  situacijos metu Ukrainoje . Uždaviniai išsiaiškinti kurių rūšių logistikos centai   veikia efektyviausiai, jų neišnaudotas galimybes, ir rodikliai gabenant krovinį  karo metu . Anketa skirta sandėliavimo ir pervežimo įmonėms. Prašau atsakyti į pateiktus klausimus.Jūsų konfidencialumas bus užtikrintas, apklausai naudojama anketa yra anoniminė. Jūsų duomenys bus naudojami tik moksliniams tikslams.Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Apklausa, siekiant nustatyti, kodėl darbuotojai išeina iš darbo pagal LR DK 55 str.

Results3
Apklausa yra vykdoma siekiant išsiaiškinti, kokios sąlygos netinka darbuotojų darbovietė ir kodėl jie drastiškai renkasi išėjimą iš darbo pagal LR DK 55 str. prarasdami ne tik darbo vietą, tačiau ir išeitines išmokas. 

Lietuvos gyventojų taupymo analizė

Results32
Sveiki,Esame Lukas Vitkus ir Emilija Valiokaitė Kauno Socialinių mokslų kolegijos, 2 kurso Finansų ir investicijų valdymo studentai. Šiuo metu rengiame Socialinių tyrimų metodologijos egzamino darbą. Skirtą išanalizuoti Lietuvos gyventojų taupymo elgseną, taupymo būdus ir nustatyti taupymo veiksnius. Prašome užpildyti anketą kurią pildydami užtruksite iki 5 minučių. 

„Lyčiai jautrios kalbos vartojimas studentų komunikacijoje“

Results101
Gerb. Respondente,Esu Vilniaus universiteto, verslo informacijos vadybos, II kurso studentė Karolina Morkūnaitė.Šiuo metu rengiu kursinį darbą, kuriuo siekiu išanalizuoti lyčiai jautrios kalbos vartojimą studentų komunikacijoje. Lyčiai jautri kalba - tai lyčių lygybės įgyvendinimas rašytinėje bei šnekamojoje kalboje.Nuoširdžiai dėkoju už skirtą laiką ir pagalbą atliekant tyrimą!Anketa yra anoniminė, rezultatai viešai nepublikuojami, duomenys bus panaudoti tik moksliniais tikslais . 

Lietuvos ir Norvegijos šalių tautiniai skirtumai ikimokyklinio ugdymo įstaigose

Results7

SKAITMENINIŲ PASLAUGŲ PLĖTRA ADB ,,COMPENSA VIENNA INSURANCE GROUP"

Results111
Esu 4 kurso Verslo vadybos studijų programos studentė. Rašau baigiamąjį bakalauro darbą ADB ,,Compensa Vienna Insurance Group skaitmeninių paslaugų plėtra tema. Labai padėsite skirdami savo brangaus laiko ir atsakydami į pateiktus klausimus. Visi šios anketos atsakymai liks anonimiški ir bus naudojami tik rašant baigiamąjį darbą.Iš anksto dėkoju !Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Kokias funkcijas atlieka vadovavimas maitinimo įmonėje

Results53
Mielas respondente,Aš esu Gabrielė Pauliukaitė, 3 kurso studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą. Šios apklausos tikslas išsiaiškinti vadovavimo fukcijas maitinimo įmonėje. Apklausa anoniminė. Gauti rezultatai bus apibendrinami, kaip bendros tyrimo išvados. Iš anksto dėkoju.

Apklausa apie filmus

Results6
Sveiki, esu Šiaulių valstybinės kolegijos studentė. Prašau jūsų užpildyti apklausą apie filmus.

Kosmetikos gamyba namuose - https://aromanatural.lt/

Results6
Anketos tikslas- išsiaiškinti moterų norą ir galimybes gaminti individualizuotą kosmetiką, o ne pirkti masinės gamybos kosmetines priemones.

Socialiniai tinklai

Results80

Kultūros paslaugų prieinamumo komunikacija jauniems vartotojams

Results42
Gerb. Respondente,Esu Vilniaus universiteto, Kūrybos komunikacijos III kurso studentė ir atlieku tyrimą, kurio tikslas išsiaiškinti, ar kultūros paslaugų prieinamumas yra aiškiai ir efektyviai iškomunikuojamas jauniems vartotojams (t.y., ar kultūros įstaigos aiškiai iškomunikuoja, jog jų paslaugos yra prieinamos jaunimui).Šiame tyrime buvo pasirinktos šios kultūros paslaugas teikiančios įstaigos - MO muziejus ir Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras.Visi šios anketos pagalba gauti duomenys išliks anonimiški ir bus naudojami tik tyrimo tikslais kursiniui darbui parengti.Iš anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką!

labaaa

Results5
asdasd