1. Sukurk anketą

 • Neribotas anketų ir klausimų kiekis
 • Video ir paveikslėliai anketose
 • Matricos ir rangavimo klausimų tipai
 • Anketos talpinimas į savo svetainę

2. Surink atsakymus

 • Neribotas atsakymų kiekis
 • Anketos pritaikytos mobiliems įrenginiams
 • Privačios arba viešos anketos
 • Atsakymai el. paštu
 • Be reklamų (anketos pavyzdys)

3. Analizuok duomenis

 • Privatūs rezultatai
 • Grafiniai rezultatai
 • Duomenų eksportas į Excel ir SPSS
 • Geolokacija
 • Nesąžiningų respondentų filtras

Statistika

 • Atsakymai viso:11 199 346
 • Atsakymai vakar:865
 • Anketos viso:244 795
 • Anketos vakar:30
 • Vartotojai viso:153 042

Rekomenduojamos anketos

Vartotojų lojalumas prekės ženklui

108
GERBIAMAS RESPONDENTE, Utenos kolegijos studentas vykdo tyrimą, kurio tikslas - yra sužinoti apie vartotojų lojalumą prekės ženklui. Anketa yra ANONIMINĖ. Duomenų slaptumą garantuojame. Tikimės nuoširdaus Jūsų bendradarbiavimo ir prašome užpildyti žemiau pateiktą anketą.

BDAR taikymo problemos žiniasklaidoje

115
BDAR (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) 2018 metais pakeitė ankstesnę duomenų apsaugos direktyvą 95/46/EB, kuri buvo įvesta 1995 metais ir buvo laikoma pasenusia dėl technologijų pažangos ir padidėjusio duomenų kiekio ir jų pobūdžio. 

Gyvybiškai svarbi organizmo energija

104
Kviečiame atsakyti į klausimus apie žmogaus energijos potencialą. Apklausa parengta žmonių įpročiams ir elgsenai nustatyti, kurie turi tiesioginę įtaką energijos ištekliams kūne.Atsakymai į anketos klausimus, viešai neskelbiami.  Su jos rezultatais supažindinsime pasibaigus projekto laikui, po gruodžio 10 dienos. Atsakymų rinkimo laikas Rugsėjo 1  - Gruodžio 10 diena. Anketos iniciatorius ir dovanų steigėjas MB Coach4you, www.savimotyvacija.lt Atsakydami į anketos klausimus užtruksite vos keletą minučių ir dalyvausite vertingų dovanų loterijoje, kurios pagrindinis prizas savaitgalio poilsis dviems Druskininkuose. Kaip vyksta dovanų dalinimas:Kiekvieną sekmadienį išrenkamas vienas respondentas, kuris patenka į finalą pagrindiniam prizui laimėti. Finalinis laimėtojas bus išrinktas gruodžio 10  dieną (sekmadienį).Kiekvieną savaitę trims, atsakiusiems į anketos klausimus, padovanosime testą, kuris parodo Energijos lygį organizme, taip pat ir energinių centrų (čakrų) aktyvumą. Testas atliekamas individualiai susitikus, biorezonanso principu veikiančiu prietaisu. Aukšta energija yra gerovės rodiklis: sveikata, gyvybinės energijos prieinamumas, nepriekaištinga savijauta ir gyvenimo perspektyvų matymas. Dažnai energijos buvimas ar nebuvimas yra žmogaus nusiteikimo, pasirengimo spręsti problemas, įveikti gyvenimo kliūtis, eiti į pergalę rodiklis. Energija yra vienas pagrindinių pasitikėjimo savimi ir apskritai asmeninio potencialo komponentų.Dėkojame už apklausos anketai skirtą laiką. Kai atsakysite į anketos klausimus, sistema Jus nukreips į puslapį, kuriame išsami informacija apie apklausą, loteriją ir prizų atsiėmimą.

Counter-Strike: Global Offensive

238
Anketa skirta tiems kas žaidžia kompiuterinį žaidimą CSGO

Ne pirmo būtinumo prekių, skirtų augintiniams, žinomumo didinimas

260
Gerb. respondente,Esu Valda Gecevičiūtė, Vytauto Didžiojo Universiteto marketingo ir pardavimų studijų programos studentė. Atlieku magistro baigiamojo darbo tyrimą, kurio tikslas yra įvertinti ne pirmo būtinumo prekių (tokių kaip gimtadienio tortų, advento kalendorių, žaislų, dovanų, drabužėlių), skirtų augintiniams, žinomumą.Tyrime kviečiu dalyvauti asmenis, auginančius naminius gyvūnus. Taip pat ir tuos, kurie dažnai lankosi aplinkoje, kurioje yra augintinių.Anketoje prašau atsakyti į pateiktus klausimus ar teiginius, pasirenkant vieną ar kelis, jūsų nuomone, labiausiai tinkančius atsakymus.Apklausa yra anoniminė, o joje gauti duomenys bus skirti tyrimo tikslams.Kiekviena nuomonė man labai svarbi, didelis ačiū už neabejingumą ir pagalbą!(Nuotraukos autorinės teisės priklauso ,,Bella Toscana")

Pasidalytosios lyderystės ryšys su vaikų gerovės kūrimu ikimokyklinio ugdymo įstaigose

59
Gerbiami kolegos,Esu Santa Tribaitė, Vytauto Didžiojo universiteto magistro studijų, II kurso studentė. Šiuo metu atlieku mokslinį tyrimą, kurio tikslas yra atskleisti pasidalytosios lyderystės ryšį su vaikų gerovės kūrimu ikimokyklinio ugdymo įstaigose.Žemiau yra pateikta 2 dalių anketa. I dalyje  - teiginiai apie pasidalytąją lyderystę, II dalyje– apie vaiko gerovę ikimokyklinio ugdymo mokykloje. Pagal pateiktą vertinimo skalę, įvertinkite kiekvieną anketoje pateiktą teiginį. Teiginį įvertinsite, pažymėdami  Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymą. Anketoje nėra atvirųjų klausimų, todėl jos pildymas jums neužims daug laiko. Visi gauti duomenys bus konfidencialūs ir naudojami tik rašant magistro darbą. Magistro darbe bus pateikiami tik apibendrinti duomenys. Jei kiltų papildomų klausimų ar norėsite sužinoti gautus rezultatus, galite parašyti man el. paštu [email protected]

Pardavimų skatinimo priemonių poveikis vartotojų impulsyviam pirkimui internetu

365
Esu Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos vadybos magistro studijų studentė ir atlieku empirinį tyrimą, kurio tikslas – nustatyti pardavimų skatinimo priemonių poveikį impulsyviam vartotojų pirkimui internetu. Anketoje nėra teisingų ar neteisingų atsakymą, prašome pažymėti Jums artimiausią vieną variantą. Anketa yra anoniminė, apibendrinti duomenys bus naudojami tik magistro baigiamojo darbo rengimui. Jūsų dalyvavimas tyrime yra savanoriškas, bet kada galite nutraukti anketos pildymą ir nebedalyvauti tyrime.  Anketos pildymo trukmė - ~7 min.Pagal Ling ir Yazdanifard (2015), impulsyvus pirkimas – tai neplanuotas pirkimas, kurio metu vartotojai nusprendžia pirkti prekes neplanuodami iš anksto.

Lietuvos finansinio raštingumo kėlimo projekto anketa

17
Sveiki. Aš, Rimantas Buktus, finansų koordinatorius Finansinių Sprendimų Agentūroje. Šiuo metų dalyvauju valstybės remiamuose Lietuvos finansinio raštingumo kėlimo projektuose ir norėčiau pakviesti anketos dalyvius į nemokamą finansinę konsultaciją pasirinktomis temomis. Konsultacijos vyks gyvai Kaune arba nuotoliniu būdu per jums patogią platformą.Jeigu turite daugiau klausimų, galite susisiekti el.paštu: [email protected]

SLAUGYTOJO VAIDMUO TEIKIANT STACIONARINES PALIATYVIOSIOS PAGALBOS PASLAUGAS

44
Gerbiamas respondente, esu Tatjana Bednova, Vilniaus kolegijos Sveikatos fakulteto  IV kurso bendrosios praktikos slaugos studentė. Rašau baigiamąjį darbą , kurio tikslas – išsiaiškinti slaugytojo vaidmenį teikiant stacionarines paliatyviosios pagalbos paslaugas. Prašau, dirbančias slaugytojas slaugos ligoninėje, palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje arba paliatyvios pagalbos skyriuje atsakyti į anketos klausimus. Anonimiškumas ir konfidencialumas garantuotas. Apklausos metu surinkti duomenys bus organizuoti ir apibendrinti. Prašome atsakyti į pateiktus klausimynus klausimus. Pasirinkite sau tinkamą atsakymą tinkamose vietose. Jūsų nuomonė man labai svarbi. Iš anksto dėkoju už atsakymus!

„Vertinimo ir įsivertinimo dermė ikimokykliniame amžiuje“

3
Anketa skirta pedagogams, dirbantiems su 4-5 metų amžiaus vaikais!Gerb. Respondente,Klaipėdos valstybinės kolegijos, Verslo fakulteto, III kurso, Ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studentė Neda Ramanauskaitė atlieka kiekybinį tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti pedagogų požiūrį į pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo dermę ikimokykliniame amžiuje.Dalyviai, tyrimo procedūraTyrimo metu atliekama internetinė anketinė apklausa. Jūsų bus prašoma atsakyti į pateiktus klausimus elektroninėje formoje. Dalyvavimas tyrime truks 15-20 minučių.KonfidencialumasBet kokia informacija, kuri bus surinkta tyrimo metu, išliks konfidenciali. Saugant konfidencialumą Jūsų atsakymai išliks anonimiški.Duomenų panaudojimo tikslaiTyrimo metu surinkti duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais (pedagoginių studijų baigiamajam darbui) ir viešinami tik apibendrinta forma.Tyrime Jūsų išsakyta nuomonė leidžia tyrėjui suvokti pedagogų požiūrį į pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo dermę ikimokykliniame amžiuje. Atsakydami į anketoje pateiktus klausimus, langelyje pažymėkite Jums labiausiai tinkančio atsakymo variantą, o pasirinkus atsakymo variantą (kita) – atsakymą įrašykite.

5 metų vaikų klausymo gebėjimai ir jų ugdymas

218
Gerbiami Pedagogai,esu VDU VI kurso studentė. Šiuo metu rašau bakalauro studijų darbą, kurio tema: “5 metų vaikų klausymo gebėjimai ir jų ugdymas‘‘.Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir pateikti bakalauro darbe. Maloniai prašau atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė. Jūsų nuomonė man labai svarbi.Dėkoju už bendradarbiavimą.PagarbiaiBeata Tylinga

Susitarimas dėl konfidencialios informacijos apsaugos

79
Sveiki esu Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto magistro studentas, rengiu tyrimą apie darbuotojų ir darbdavių žinias bei suvokimą apie konfidencialios informacijos apsaugos sutartis. Tyrimas rengiamas rašant magistro darbą "Susitarimas dėl konfidencialios informacijos apsaugos".Apklausa anonimiška - Jūsų apklausos rezultatai bus publikuojami tik apibendrintai. Apklausos trukmė 10-15min. Ačiū už Jūsų laiką. 

Jaunimo požiūris i narkotinių medžiagų vartojimą

41
Esu Vilniaus kolegijos studentas, darau apklausą apie jaunuolius kurie vartoja narkotines medžiagas. Anketa yra anoniminė, todėl galite drąsiai atsakinėti. Dėkoju už atsakymus.

Naktinėje pamainoje dirbančių slaugytojų patiriamos sveikatos problemos

116
Gerbiama/ -s respondente,Esu Karolina Tišina, Vilniaus Kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto IV kurso Bendrosios praktikos slaugos studijų programos studentė. Šiuo metu rašau profesinio bakalauro baigiamąjį darbą, kurio tema yra „ Naktinėje pamainoje dirbančių slaugytojų patiriamos sveikatos problemos “. Norėčiau paprašyti skirti kelias minutes savo laiko ir atsakyti į šią anoniminę apklausą.Tyrimo duomenys bus panaudoti tik baigiamojo darbo rašyme. 

Pasakos, kaip galimybė plėtoti 1-2 klasių komunikacinę kompetenciją.

56
Gerbiamas respondente,Klaipėdos Valstybinės kolegijos, Verslo fakulteto, Pradinio ugdymo pedagogikos studijų programos III kurso studentė Ingrida Lingienė, atlieka tyrimą, kurio tikslas yra ištirti 1-2 klasių vaikų komunikacinės kompetencijos plėtrą pasitelkiant pasakas. Apibendrinti tyrimo rezultatai bus panaudoti pedagoginių studijų baigiamajame darbe: „Pasakos, kaip galimybė plėtoti 1-2 klasių mokinių komunikacinę kompetenciją“.Ši apklausa yra visiškai anoniminė, pateikti asmeninių duomenų nereikia. Anketai užpildyti užtruksite iki 10 minučių. Atidžiai perskaitę siūlomus teiginius, pažymėkite arba įrašykite Jums labiausiai tinkantį atsakymo variantą. Nuoširdžiai dėkoju už sugaištą laiką ir pateiktus atsakymus.

VAIKŲ REABILITACIJOS SPECIALISTŲ POŽIŪRIO Į REABILITACIJOS PROGRAMOS PRIORITETUS TYRIMAS

8
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, medicinos akademijos, slaugos fakulteto, vaikų reabilitacijos klinikos,  magistro studijų programos „Sveikatinimas ir reabilitacija“  studentės baigiamojo darbo tema  "VAIKŲ REABILITACIJOS SPECIALISTŲ POŽIŪRIO Į REABILITACIJOS PROGRAMOS PRIORITETUS TYRIMAS" Norėtume suprasti ir įvertinti paslaugų teikėjų, dirbančių su vaikais, turinčiais ilgalaikių sveikatos problemų ar raidos sutrikimų, ir jų šeimomis patirtį bei elgesį. Ypatingai norime sužinoti, koks jūsų požiūris į paslaugas, kurias teikėte per pastaruosius vienerius metus. Sąvoka „paslaugų teikėjas“ apima gydytojus, terapeutus, socialinius darbuotojus, ankstyvojo ugdymo pedagogus, mokytojų padėjėjus, slaugytojus ir kt.Šie klausimai sudaryti remiantis tėvų pasakojimais apie tai, kaip kartais būna teikiamos jų šeimoms siūlomos paslaugos. Konkrečiai, kiekviename klausime jūsų prašoma nurodyti, kokiu mastu iš tikrųjų atliekate kiekvieną iš aprašytų veiksmų, įvertindami pagal skalę nuo 1 (visiškai jokiu mastu) iki 7 (labai dideliu mastu). Atkreipkite dėmesį, kad nulio reikšmė (0) naudojama tik tuo atveju, jei aprašyta situacija jums netaikoma.Norėtume, kad atsakydami į kiekvieną klausimą, pagalvotumėte, kokiu mastu pasireiškė kiekvienas šiame klausimyne aprašytas jūsų elgesys ir veiksmai. Jūsų pasirinktas įvertinimas NETURĖTŲ nusakyti to, kaip dažnai jūs atliekate kiekvieną konkretų veiksmą, bet jūsų įsitraukimo ir dedamų pastangų į jo taikymą praktikoje lygį.SVARBŪS NURODYMAI PILDANT:1.   Norėtume, jog apibūdintumėte savo „tikrą“ elgesį bei veiksmus, o ne tai, kas, jūsų manymu, būtų „idealios“ paslaugos. Mes suprantame, jog specialistai gal ir negali parodyti savo elgesio tokio, kokį jie norėtų parodyti, dėl savo darbo krūvio, normų ir taisyklių bei kitokių ribojančių faktorių. Būkite tikri, jog jūsų konfidencialūs atsakymai nebus traktuojami, kaip jūsų pačių ar jūsų paslaugų teikimo vertinimas.2.   Prašome suprasti faktą, kad, jeigu šiame vertinime nurodomas koks nors elgesys, dar NEREIŠKIA, jog taip elgtis būtina visose profesijų srityse ir visiems specialistams. Dėl to nemanykite, jog pasirinkdami mažą skaičiaus išraišką skalėje, jūs prastai įvertinate patys save.3.   Norėtume, kad pagalvotumėte apie savo, kaip paslaugų teikėjo, patirtį su vaikais, turinčiais ilgalaikias sveikatos problemas ar raidos sutrikimus, taip pat su jų šeimomis per pastaruosius vienerius metus. Mums įdomu sužinoti, kokia jūsų asmeninė nuomonė, todėl būtume dėkingi, jeigu užpildytumėte šį klausimyną individualiai ir su niekuo apie tai nediskutuodami.Tiriamųjų konfidencialumas yra užtikrinamas,  anketa yra anoniminė, tiriamojo vardo, pavardės, adresų nebus klausiama. Tyrimo rezultatai skelbiami tik apibendrinti.     Iškilus neaiškumams tiriamasis gali kreiptis į Lietuvos sveikatos mokslu universiteto slaugos fakulteto tyrėją:  el. paštas [email protected] 

Nepaprastosios padėties teisinis reguliavimas

106
Sveiki, Esu trečio kurso teisės studentė, studijuoju Mykolo Romerio universitete ir šiuo metu rengiu bakalauro darbą tema ,,Nepaprastosios padėties teisinis reguliavimas''. Kviečiu visus sudalyvauti šioje apklausoje, kurios metu noriu sužinoti asmens suvokimą apie nepaprastosios padėties sampratą ir jos reguliavimą. Užtruksite tik kelias minutes, o atsakymai bus labai naudinti darant išvadas bakalauriniame darbe, todėl prašau visų nepatingėti ir užpildyti :). 

Kaimo turizmo paslaugų plėtros galimybės ekoturizmo kontekste

256
Gerb.Respondente,esu Socialinių mokslų kolegijos ,Turizmo ir poilsio programos III kurso studentė .Atlieku tyrimą ,kurio tikslas atskleisti kaimo turizmo  paslaugų plėtros galimybes ekoturizmo kontekste .Anketą sudaro 10 klausimų,užtruksite 5min.Anketa yra anoniminė, o gauti duomenys bus naudojami tik baigiamajame bakalauro darbe.Ačiū už Jūsų skirtą laiką! 

Klientų aptarnavimo kokybės gerinimas

208
Šiuo tyrimu siekiama įvertinti jūsų lūkesčius klientų aptarnavimo kokybei ir faktinę klientų aptarnavimo kokybę UAB „Agrofirma sėklos“ dar kitaip žinoma kaip „Žalia stotelė“. Tyrimas yra anoniminis, gauti duomenys bus panaudoti tik apibendrinto pobūdžio išvadoms formuluoti baigiamajame darbe. Tinkamą atsakymo variantą pažymėkite „V“ arba įrašykite savo. Iš anksto dėkojame už skirtą laiką.

Tarpkultūrinė komunikacija: Japonija

139
Sveiki,Būtumėm labai dėkingi, jei sugaištumėte 2 minutes savo brangaus laiko šiai trumpai apklausai, ačiū.

Nuomonės apie BC "7BET-Lietkabelis" elektroninę parduotuvę shoplietkabelis.lt vertinimo anketa

23
Šios apklausos tikslas - įvertinti Jūsų nuomonę apie BC "7BET-Lietkabelis" elektroninę parduotuvę shoplietkabelis.lt. Apklausoje kviečiami dalyvauti visi Panevėžio miesto ir regiono gyventojai, taip pat komandos fanai iš kitų Lietuvos miestų. Ši anketa yra visiškai anoniminė, ir jos rezultatai bus naudojami tik atliekamo tyrimo tikslais.

REGISTRACIJA Į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ

10
Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją Jums dominančia tema.GPM lengvata?Finansinė laisvė?Su Jumis susisieksiu asmeniškai.

Fizinių užsiėmimų paieška bei patirtis registruojantis

196
Gerbiamasis respondente,visų pirma ačiū, kad sutikote skirti laiko šiai apklausai! Tik su Jūsų nuomone šis tyrimas yra įmanomas. Ši apklausa skirta išsiaiškinti patirtis bei poreikius ieškant fizinių užsiėmimų bei priežastis, kurios kliudo pradedant. Kaip padėką už Jūsų prisidėjimą prie tyrimo, dviems padėjusiems norime padovanoti po 2 Forum Cinemas e. bilietus. Jei domina šis prizas būtinai apklausos gale įrašykite kontaktinį el. paštą, o laimingieji bus renkami 2022-03-01Apklaustieji liks anonimais, o apklausoje gauta informacija nebus platinama.

Registrucentras.lt internerto svetainės apklausa

65
Sveiki, mano vardas Lukas. Šiuo metu studijuoju Code Academy WEB dizaino (UX/UI) programoje. Atlieku interviu apie registrucentras.lt savitarnos portalo svetainę. Šio interviu tiklas išsiaikišnti su kokiomis problemomis jūs susidūrėte lankydamiesi šioje svetainėje.Prašome atsakyti į visus klausimus, tai padės sužinoti tikslesnius rezultatus. Taip pat primename jog ši anketa yra visiškai anonimiška ir atskleisti rezultatai nebus viešai publikuojami

Slaugytojų patiriamas stresas, slaugant tuberkulioze sergančius pacientus

37
 Gerbiamas respondente,Esu Lidija Datenytė, Utenos Kolegijos Medicinos fakulteto Slaugos ir burnos priežiūros katedros Bendrosios praktikos slaugos programos IV kurso studentė. Rašau baigiamąjį darbą tema „Slaugytojų patiriamas stresas, slaugant tuberkulioze sergančius pacientus“.Tyrimo tikslas – išanalizuoti slaugytojų patiriamą stresą, slaugant tuberkulioze sergančius pacientus. Anketa yra anoniminė, tad nei vardo, nei pavardės rašyti nereikia. Pildydami anketą, Jūs sutinkate dalyvauti apklausoje ir suteikiate teisę tyrėjai naudoti gautą informaciją tyrimo tikslais. Gautų tyrimo duomenų anonimiškumas ir konfidencialumas garantuojamas. Tyrimo metu gauti duomenys bus analizuojami ir pateikiami baigiamajame darbe tik apibendrintai. Bet kuriuo metu Jūs galite pasitraukti iš tyrimo, jei manote, kad Jūsų teisės gali būti pažeistos.Jūsų nuomonė yra labai svarbi, būsiu labai dėkinga, jeigu skirsite kelias minutes savo brangaus laiko šiai anketai užpildyti.Jeigu Jums kiltų klausimų dėl atsakymų į klausimus ar pageidaujate susipažinti su atlikto tyrimo išvadomis, prašome kreiptis į Utenos kolegijos Medicinos fakulteto Slaugos ir burnos priežiūros katedrą tel.: (8 389) 55260, el. paštas: [email protected] arba į tyrimo dalyvį: Lidija Datenytė, el. paštas: [email protected]ėkoju už dalyvavimą apklausoje, nuoširdžius atsakymus ir Jūsų sugaištą laiką! ☺

Šeimų perkamoji galia nuo 2024.01.01, padidinus mokestį už vaikų maitinimą ugdymo įstaigose

99
LR Vyriausybės ir Seimo sprendimu nuo 2024.01.01 didinamas PVM mokestis už vaikų maitinimą mokyklų, darželių valgyklose nuo 9 iki 21%. Tai sąlygos didesnę kainą  už vaiko maitinimą mokyklose. Kaip tai paveiks šeimų biudžeto paskirstymą bei perkamąją galią, atsižvelgiant ir į kitus šeimos poreikius?

Laikinojo įvežimo ir išvežimo muitinės procedūras bei šių procedūrų ypatumus tarptautinės prekybos versle

56
Gerb. Respondentai ,esu Socialinių moklsų kolegijos Tarptautines prekybos ir muitines logistikos studentas.Atlieku tyrima ,klausimai yra apie laikinojo įvežimo ir išvežimo muitinės procedūras bei šių procedūrų ypatumus tarptautinės prekybos versle. Galite pasirinkti vieną/ar kelis atsakymų variantus.Surinkti duomenys bus panauduoti baigiamajame darbe ir nebus naudojami viešai .Anketa yra anonimiška.

Įmonės vizualinis identitetas

126
Sveiki, esu Socialinių mokslų kolegijos, III kurso reklamos kūrimo ir marketingo studijų studentas. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą apie naujai besikuriančio „Smartdoctors“ prekės ženklo vizualinį identitetą. Visi surinkti duomenys bus naudojami tik mokomaisiais tikslais. Anketa yra anoniminė. 

Žaidybinės priešmokyklinio amžiaus vaikų dėmesio lavinimo galimybės

103
Gerb. Pedagogai,Esu Aurelija Martynovienė, Vilniaus kolegijos vaikystės pedagogikos IV kurso studentė. Rengiu baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas yra išanalizuoti žaidybines priešmokyklinio amžiaus vaikų dėmesio lavinimo galimybes. Prašau pažymėti labiausiai Jums tinkantį teiginio variantą. Anketa yra anoniminė, visi iš anketos gauti duomenys yra konfidencialūs ir bus naudojami tik baigiamajame darbe. Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.Prie kiekvieno anketos klausimo pažymėkite langelyje Jums tinkamą atsakymą varnele. Tais atvejais, kai tinka keli atsakymai, pažymėkite kelis.Dėkoju už skirtą laiką!

Pacientų žinios apie hepatitą C

124
Mielas Respondente,Tyrimą atlieka Klaipėdos Valstybinės Kolegijos, Sveikatos mokslų fakulteto studentė Jūratė Bernotienė. Šiuo tyrimu yra siekiama nustatyti pacientų žinias apie hepatitą C, hepatito C rizikos veiksnius bei prevenciją. Tyrimo metu jūsų anonimiškumas garantuojamas, gauti tyrimo rezultatai bus panaudoti tik apibendrinto pobūdžio išvadoms baigiamajame darbe formuluoti. Tinkamą atsakymo variantą pažymėkite „V“ arba įrašykite savo atsakymą. Jeigu Jums kiltų klausimų dėl atsakymų į klausimus arba pageidaujate susipažinti su atlikto tyrimo išvadomis prašome kreiptis elektroniniu paštu: [email protected]š anksto dėkojame už sugaištą laiką. 

Naujausios viešos anketos

Profesinis perdegimas

0
Šia apklausa siekiama sužinoti: Kiek plačiai paplitęs profesinio perdegimo sindromas Lietuvoje.

Pacientų žinios apie slaugytojų paslaugas širdies nepakankamumo kabinete

0
Gerb., respondente,Esu Alytaus kolegijos IV kurso studentė Luka S. Atlieku tyrimą, kurio tikslas - išanalizuoti slaugytojo funkcijas teikiant širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultacijos paslaugas.Ši anketa skirta indentifikuoti pacientų žinias apie slaugytojų paslaugas širdies nepakankamumo kabinete.Kviečiame dalyvauti apklausoje, užpildant ANONIMINĘ anketą. Garantuojame Jūsų pateiktų duomenų konfidencialumą ir anonimiškumą. Gauti duomenys bus naudojami studijų tikslais, juos nuasmeninant ir apibendrinant. Pildydami šią anketą Jūs sutinkate dalyvauti šiame tyrime. Prašome Jūsų kuo tiksliau atsakyti į anketos klausimus , pažymint langelyje Jums tinkamiausią

Dovana vaikui

0

Slaugytojų veikla, siekiant išvengti klubo sąnario endoprotezavimo komplikacijų pooperaciniu laikotarpiu

1
Gerb. Respondente, ačiū, kad sutikote dalyvauti apklausoje. Esu Alytaus kolegijos Sveikatos mokslų ir inžinerijos fakulteto studentė. Rengiu baigiamąjį darbą tema „Slaugytojų veikla, siekiant išvengti klubo sąnario endoprotezavimo komplikacijų pooperaciniu laikotarpiu”.Apklausa anoniminė. Gauti atsakymai analizuojami apibendrintai ir tik šio tyrimo tikslais. Dėkoju už skirtą laiką ir pagalbą!

Eksploatacinių skysčių utilizavimas fiziniam asmeniui

0
Sveiki, esam Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, technikos fakulteto, transporto inžinerijos katedros, automobilių technino eksplotavimo studentai. Atliekame apklausą apie automobilių eksploatacinių skysčių ir jų tarų utilizavimą. Apklausa anoniminė.Tikslas: Išsiaiškinti, ar žmonės kasdieniniame gyvenime žino, kur galima utilizuoti eksploatacinius skysčius ir jų taras.

UP 12-o gimtadienio apklausa svečiams ir šokėjams 2023

0
Sveiki,Labai dėkojame dar kartelį galėjusiems dalyvauti UP Studijos šventėje! Džiaugiamės, kad esate kartu su mumis. Todėl norėdami tobulėti, kviečiame užpildyti trumpą mini anketą apie renginį, kad galėtume suprasti, kas galėjo būti geriau! :)

Prekės ženklo prisiminimo, įvaizdžio aiškumo ir reikšmingumo poveikio svarba tikimybei pirkti skirtingo vartotojų įsitraukimo prekės ženklus - kopija

0
Gerb. respondente,Esu Vilniaus Universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentė ir šiuo metu rengiu baigiamąjį bakalauro darbą, susijusį su prekės ženklo prisiminimo, įvaizdžio aiškumo ir reikšmingumo poveikio svarba tikimybei pirkti skirtingo įsitraukimo prekės ženklus.Anketa užtikrina anonimiškumą, o apibendrinti rezultatai bus panaudoti tik tiriamojo darbo tikslais. Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų skirtą laiką ir atsakymus!

Drabužių vartotojų pirkimo ir dėvėjimo įpročiai

0
Sveiki,esu Kauno kolegijos, menų fakulteto, mados dizaino studijų programos 4 kurso studentė ir atlieku tyrimą bakalauro darbui, kurio tikslas yra sužinoti vartotojų pirkimo įpročius ir požiūrį į perdirbamus gaminius. Apklausa yra anoniminė, jei atlikti užtruksite iki kelių minučių. Iš anksto dėkoju už atsakymus.

Vartotojų pasitenkinimo BENU kūno kompozicijos vertinimo paslauga tyrimas

0
Sveiki,esu Vilniaus universiteto leidybos ir reklamos studentė. Atlieku apklausą, kurios tikslas - išsiaiškinti vartotojų nuomonę apie vaistinės teikiamas paslaugas. Apklausoje kviečiami dalyvauti asmenys nuo 18 metų. Apklausa anoniminė ir gauti rezultatai bus naudojami tik mokymosi tikslais. Maloniai kviečiu atsakyti į klausimus. Užtruksite iki 5-7 minučių. Ačiū už skirtą laiką!

Automobilių kelių defektai Vilniaus mieste

0
Ši apklausa skirta vairuotojams ir automobilių savininkams. Apklausos atsakymai anoniminiai, jie bus naudojami atliekant mokslo projektą.

Sporto klubo poreikio nustatymas Veršvų gimnazijoje

0
Anketa buvo sukurta tikslu nustatyti ar pasiteisintų sporto klubo atidarymas švietimo įstaigoje.

„Rail Baltica“ projekto įtaka Lietuvos piliečių keliavimo įpročių pokyčiams taip didinant ,,Lietuvos geležinkeliai“ konkurencingumą susisiekimo srityje - kopija

0
Anketa(keleiviams)Sveiki, esu Transporto ir Logistikos verslo studentė. Atliekamas tyrimas, kurio metu bus siekiama atskleisti „Rail Baltica“ projekto įtaką Lietuvos piliečių keliavimo įpročių pokyčiams taip didinant ,,Lietuvos geležinkeliai“ konkurencingumą susisiekimo srityje         Anketa yra anoniminė, todėl nuoširdžiai tikiuosi sulaukti Jūsų objektyvių atsakymų. Jūsų nuomonė yra labai svarbi, todėl būčiau labai dėkinga, jeigu neatsisakytumėte pareikšti savo nuomonės ir užpildyti anketą. Tyrimo rezultatai bus panaudoti rengiant projektinį darbą.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Dėkoju už pateiktus atsakymus!  

„Gimdyvių ir slaugytojų bendravimo ypatumai“

0
Gerbiamoji,Esu Kamilė, Alytaus kolegijos Bendrosios praktikos slaugos studijų programos IV kurso studentė. Atlieku baigiamąjį darbą tema: „Gimdyvių ir slaugytojų bendravimo ypatumai“. Šioje anketoje prašau atsakyti į klausimus vertinant patyrimą Jūsų paskutiniojo gimdymo metu ir priežiūroje po jo. Prašau vertinti tik šalia buvusių slaugytojų (ne akušerių ar gydytojų) bendravimą. Tyrimas yra anonimiškas.Dėkoju už Jūsų skirtą laiką.

Derybos ir susitarimai

12

Suaugusių žmonių gyvenančių su savo vaikais ir gyvenančių atskirai nuo savo vaikų vienišumo jausmo palyginimas

12
Vienišumo jausmas - aktuali šio laikmečio problema. Tyrimu siekiame palyginti suaugusių žmonių gyvenančių su savo vaikais ir gyvenančių atskirai vienišumo jausmą.Tyrimas atliekamas Klaipėdos universiteto ketvirto kurso psichologijos studentų. Tyrimas yra anoniminis. Surinkti duomenys ir rezultatai bus naudojami tik šiam akademiniam darbui. Konfidencialumas garantuotas.Klausimyno užpildymas gali trukti iki 5 minučių.Dėkojame, kad prisidedate prie mokslinio tyrimo.

Suaugusių žmonių gyvenančių su savo vaikais ir gyvenančių atskirai nuo savo vaikų vienišumo jausmo palyginimas 2

0
Vienišumo jausmas - aktuali šio laikmečio problema. Tyrimu siekiame palyginti suaugusių žmonių gyvenančių su savo vaikais ir gyvenančių atskirai vienišumo jausmą.Tyrimas atliekamas Klaipėdos universiteto ketvirto kurso psichologijos studentų. Tyrimas yra anoniminis. Surinkti duomenys ir rezultatai bus naudojami tik šiam akademiniam darbui. Konfidencialumas garantuotas.Klausimyno užpildymas gali trukti iki 5 minučių.Dėkojame, kad prisidedate prie mokslinio tyrimo.

Vartotojų nuomonė apie socialinių tinklų naudą

1
Gerbiamas respondente, šią anketinę apklausą atlieka Utenos Kolegijos Transporto ir logistikos studijų programos studentai: Arijus Maniušis ir Deividas Dijokas. Anketos tikslas: ištirti vartotojų nuomonę apie socialinių tinklų naudą. Tikimės Jūsų nuoširdžių atsakymų. Anketa yra anoniminė, jos rezultatai bus pristatyti rašto darbe ir viešai neskelbiami. Dėkojame už atsakymus.

Švenčiausiojo Sakramento adoracijos įtaką 3-10 metų vaikų tikėjimo dorybės ugdymui

0
ANKETA 3 – 10 METŲ VAIKŲ TĖVAMSGerbiami tėveliai, Vytauto Didžiojo Universiteto Katalikų teologijos fakulteto magistrė Ligita Petraškienė, atlieka apklausą apie Švenčiausiojo Sakramento adoracijos įtaką  3-10 metų vaikų tikėjimo dorybės ugdymui x parapijoje. Tyrimo tikslas - atskleisti Švenčiausiojo Sakramento sampratą ir nustatyti adoracijos įtaka 3-10 metų amžiaus vaikų tikėjimo dorybės ugdymui.Labai svarbu sužinoti, Jūsų nuomonę apie Švenčiausiojo sakramento adoracijos įtaką, 3-10 metų vaikų tikėjimo dorybėms ugdymui. Nuoširdžiai atsakyti į pateiktus klausimus. Užtikrinamas Jūsų konfidencialumas, todėl nereikia rašyti nei vardo, nei pavardės. Anketą užpildyti užtruks kelias minutes. Jūsų nuomonė labai svarbi.     

Sklandytuvo modifikacija saulės elementais - kopija

15
Sveiki!Šioje apklausoje aš norėčiau ištirti elektrinio sklandytuvo modifikacijos saulės elementais aktualumą. Siekdamas gauti tikslią ir objektyvią informaciją šia tema, aš Jūsų maloniai prašau atsakinėti nuoširdžiai.Ši apklausa yra anoniminė. Atsakymai nebus išskirti atskirai Šią apklausą atlikti užtruks vos 5 minutes.Ačiū!

Kauno grūdai

0
Apklausa apie UAB ,,Kauno grūdai" įmonės prekes bei kokybe

Apklausa skirta ištirti moterų sporto klubą

0
Moterys, maloniai prašome atsakyti į keletą klausimų. Jūsų atsakymai mums yra begalo vertingi. 

Apklausa apie spinteles

2

Šiuolaikinių lengvųjų elektromobilių eksploatavimas didmiesčiuose

9
Esu Vilius Kaminskas, studijuoju VTDK kolegijoje technikos fakultete, AE22D-2 grupėje. Maloniai kviečiu dalyvauti apklausoje, tiriant lengvųjų elektromobilių eksploatavimą didmiesčiuose, privalumus bei trūkūmus.Apklausos tikslas: sužinoti žmonių patirtį važinėjant kasdien elektromobiliu.Jūsų atsakymai padės išsiaiškinti žmonių nuomonę apie lengvųjų elektromobilių eksploatavimą, ekonomiškumą bei patogumą.

ANKETOS KLAUSIMYNAS UAB ,,DUBGIRIS“ PASLAUGŲ VARTOTOJAMS

0
Gerb. Respondente,Vytauto Didžiojo universiteto studento, ekonomikos ir vadybos fakulteto, marketingo ir pardavimų studijų programos studentė Gabija Viršilaitė atlieka tyrimą, kurio tikslas – pateikti praktinius pasiūlymus turizmo paslaugų organizacijos UAB „Dubgiris“ pardavimų strategijos tobulinimui keičiantis vartotojų elgsenai. Anketa yra anoniminė, todėl nuoširdžiai tikimąsi sulaukti Jūsų objektyvių atsakymų. Tyrimo duomenys bus panaudoti tik mokslo tikslams. Prašau atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Jums tinkamiausio atsakymo variantą pažymėkite langelyje  (kryželiu) X  arba kur nurodyta  įrašykite savo atsakymo variantą.Dėkoju Jums už pagalbą.

Medine lentyna

4
Kuriame šešiakampę medinę lentyną, skirtą laikyti knygas ar jūsų pasirinktus daiktus. Lentynos viduje yra LED lemputės, kurios apšviečia lentyną. Iš kelių rombinių lentynų galima sukurti sau patinkančia formą.

Medinė lentyna daiktams

9
Kuriame medines lentynas ir bandome išspresti šiuolaikinę problemą - žmonėms nėra kur pasidėti smulkius daiktus, augaliukus, knygoms.

Apklausa apie Stala

9
Sugalvojome, sukurti stala ir butu idomi jusu nuomone apie tai.

Augalininkystės sektoriaus veiklos vertinimas

1372
Sveiki,kasdienėje veikloje siekiame būti kuo arčiau Jūsų, savo klientų, kad kuo geriau suprastume Jūsų poreikius ir galėtume juos patenkinti. Visuomet daug dėmesio skiriame savo veiklos analizei, kad žinotume, kur dar galime tobulėti, kad mūsų bendradarbiavimas būtų kiek įmanoma sklandesnis, kokybiškesnis.Kviečiame atsakyti į keletą anketos klausimų ir taip prisidėti prie mūsų tobulėjimo. Anketa anoniminė.

Patyčios_1

5

Vadovavimo stiliaus ir pasitenkinimo darbu klausimynas

0
Esu Klaipėdos universiteto sveikatos priežiūros vadybos studentė Živilė Vozgirdienė, atlieku magistro baigiamajam darbui tyrimą, skirtą nustatyti vadovavimo stiliaus ir pasitenkinimo darbu sąsajas sveikatos priežiūros organizacijoje. Tyrimo metu gauti duomenys bus panaudoti tik studijų tikslams, todėl anonimiškumas ir gautų duomenų konfidencialumas garantuojamas. Gauti tyrimo rezultatai bus naudojami apibendrinimui ruošiant mokslines išvadas.Iškilus neaiškumams, galite kreiptis į darbo autorę elektroniniu paštu [email protected]