1. Sukurk anketą

 • Neribotas anketų ir klausimų kiekis
 • Video ir paveikslėliai anketose
 • Matricos ir rangavimo klausimų tipai
 • Anketos talpinimas į savo svetainę

2. Surink atsakymus

 • Neribotas atsakymų kiekis
 • Anketos pritaikytos mobiliems įrenginiams
 • Privačios arba viešos anketos
 • Atsakymai el. paštu
 • Be reklamų (anketos pavyzdys)

3. Analizuok duomenis

 • Privatūs rezultatai
 • Grafiniai rezultatai
 • Duomenų eksportas į Excel ir SPSS
 • Geolokacija
 • Nesąžiningų respondentų filtras

Rekomenduojamos anketos

Sutelktinis finansavimas

Results120
Sveiki, esu Vilniaus universiteto, Ekonomikos fakulteto studentas. Rašau baigiamajį rašto darbą, kuriam užbaigti reikia Jūsų visų pagalbos. :) Darbe stengiuosi išgryninti, kokie projektai susilaukia daugiau finansinės paramos bei kokie projektai labiau patraukia akį bei sudomina investuotojus. Ačiū už atsakymus!

Nedarbo priežastys ir jų mažinimo kryptys Kėdainių rajone

Results180
Gerb. respondente,Sveiki, esu VU ekonomikos bakalauro studijų studentė. Šiuo metu rengiu savo baigiamąjį bakalauro darbą ir kviečiu dalyvauti tyrime, kurio metu bus siekiama išsiaiškinti  nedarbo priežastis ir jų mažinimo kryptis Kėdainių rajone.      Anketa yra anoniminė, o gauti atsakymai bus analizuojami tik mokslo pagrindais bei apklausos rezultatams analizuoti.http://apklausa.lt

Dieninė savaitės stovykla 7-10 metų jaunimui

Results51
Anketa apie meninę stovyklą jaunimui.Stovyklos tikslas- skatinti jaunimo aktyvumą, paįvairinti saviraiškos galimybes, suteikti žinių bei naujų įgudžių.Stovyklos vedėjai menininkai, terapeutai.Ačiū už atsakymus!

Judėjimo negalią turinčių asmenų turizmo vystymas Lietuvoje

Results128
Sveiki,Esu Vilniaus verslo kolegijos (VVK) trečio kurso studentas ir rašau baigiamąjį darbą, kurio tema "Judėjimo negalią turinčių asmenų turizmo vystymas Lietuvoje". Šia anketa noriu išsiaiškinti ar mobilioji programėlė, kurioje būtų nurodomi lankomi objektai Lietuvoje, lankomų objektų prieinamumo (privažiavimo, priėjimo) galimybės, lankomų objektų darbo laikas ir bilietų kaina, būtų patraukli Lietuvos rinkai. Atsakymą sužinosiu tik Jums skyrus kelias minutes ir atsakius į šios anketos klausimus. Ačiū! 

Vietinio turizmo tendencijos

Results60
Esu Vilniaus Universiteto studentas, kuriu verslo planą turizmo sektoriuje. Užpildydami šią apklausą padėsite geriau suprasti vietinio turizmo tendencijas bei prisidėsite prie alternatyvios apgyvendinimo įstaigos kūrimo.Tikslas - surinkti bent 100 atsakymų. AČIŪ! :)

Paslaugos elektroninėse parduotuvėse aktualumas

Results58
Sveiki, domintų apklausos rezultatai dėl paslaugos elektroninėms parduotuvėms aktualumo.

UAB "VIVASAN BALTIJA": Kokios žaliavos produktus renkatės Jūs?

Results19
UAB „VIVASAN BALTIJA“,  norėdama geriau suprasti klientų norus bei poreikius atlieka apklausą tema: Kokios žaliavos produktus renkatės Jūs? Iš anksto dėkojame už Jūsų atsakymus!Vivasan - tai natūralios žaliavos pagrindu pagaminti produktai iš Šveicarijos.Platų asortimentą sudaro profilaktinės kosmetikos priemonės, plaukų dažais ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.Tad jei jus domina Vivasan produktai internetu ar tiesiog norite gauti asmeninę konsultaciją su mumis galite susisiekti čia: El. paštas: uzsakymas@vivasaninfo.ltTelefonas: (+370) 699 52342 Adresas: Konstitucijos pr.23A-133, VilniusTinklalapis: https://www.vivasan.ltŠios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Prekės ženklo ,,Rinkuškiai” vertės įtakos prekės ženklo lojalumui analizė

Results387
Gerb. respondente,Vytauto Didžiojo Universiteto marketingo vadybos specialybės studentai atlieka tyrimą, kurio tikslas – įvertinti ,,Rinkuškių" prekės ženklo vertės įtaką lojalumui. Esamos situacijos analizei labai svarbus Jūsų dalyvavimas tyrime. Per apklausą gauti duomenys bus naudojami tik moksliniams tikslams, todėl užtikriname pateiktos informacijos konfidencialumą. Atsakydami į klausimus sugaišite penkias minutes.Dėkojame už atsakymus!

Vartotojų elgsenos tipų įtaką sporto marketingo komplekso valdymui

Results393
Gerą dieną visiems, esu VU magistro studentas ir atlieku tyrimą apie vartotojų poreikų pokyčius. Tyrimu siekiama nustatyti vartotojų elgsenos tipų įtaką sporto marketingo kompleksui.  Tyrimo gautais rezultatais siekiama bus parengti vartotojų poreikių pokyčių valdymo modelį ir pateikti rekomendacijas sporto klubams.

Luminor bank AS Lietuvos skyriaus klientų apklausa

Results87
Siekiu išsiaiškinti Luminor banko klientų nuomonę apie banko teikiamų paslaugų kokybę, turėtą patirtį su banku ir esamus lūkesčius.

Pirkimas Lietuviškuose skelbimų portaluose

Results118
Labai dažnai pastebime Facebook'o įrašuose, ir kituose šaltiniuose, kad žmonės būna apgauti fiktyvių piktavalių pardavėjų, pervedus pinigus už paskelbtą prekę ar paslaugą pirkėjas netenka pinigų, o ir norimos prekės ar paslaugos negauna, arba gauna prekę/paslaugą ne tokią kokia ji buvo aprašyta skelbime.Norėdami jus apsaugoti nuo tokių nutikimų iš pradžių norime, kad atsakytumėte į keletą labai nesudėtingų klausimų, tai jums užtruks tik porą minučių, o mums labai pagelbės priimant vienus ar kitus sprendimus susijusius su jūsų saugumu darant sandorius internetu.AČIŪ!

Dailės terapijos taikymo galimybės priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdyme

Results66
Gerbiamas respondente,Esu Klaipėdos universiteto socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto vaikystės pedagogikos studijų programos III kurso studentė Irina Falitar. Atlieku apklausą kursiniam rašto darbui, kuria siekiu identifikuoti dailės terapijos taikymo galimybes priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdyme. Ši anketa yra anoniminė. Jūsų pateikti atsakymai padės identifikuoti dailės terapijos taikymo galimybes priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdyme. Dėkoju už Jūsų laiką, bendradarbiavimą. 

Būsto paskolų išdavimo proceso "Swedbank", AB banke analizė

Results128
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos bankininkystės studijų programos studentė. Rašau baigiamąjį darbą ir Jūsų atsakymai į anketos klausimus padės man atlikti darbą. Labai prašau sudalyvauti. Ačiū!!!

Naujo produkto įvedimas į rinką

Results80
Gerb. respondente, šiuo metu atliekame apklausą, siekant išsiaiškinti naujo prekinio ženklo, daugiafuncinės odos priežiūros priemonės, skirtos odos priežiūrai, patrauklumą mūsų rinkai. I anketos dalyje Jūsų nuomonė mums padės išsiaiškinti, kokio efekto Jūs tikitės iš odos priežiūros priemonės. II dalis anketos mums padėtų išsiaiškinti, ar ši priemonė atitiko Jūsų lūkesčius, ir kadangi tai yra daugiafunkcinė priemonė, kokiai problemai spręsti šią priemonę panaudojote.Norintys taip pat sudalyvauti ir II dalies anketos apklausoje siųskite savo adresą el. paštu vilija@inbeauty.lt, kuriuo galėtume išsiųsti mėginį išbandymui kartu su anketa. Atsakius į klausimus Jums užteks tik nufotografuoti anketos atsakymus ir atsiųsti mums elektroniniu paštu nuotrauką.Visi užpildę I dalį ir atsiuntę atsakymus į II dalis klausimus gaus unikalų kodą ir 10 Eur nuolaidą, apsiperkant www.inbeauty.lt nemažiau kaip už 40 Eur.

„TELIA” ĮVAIZDŽIO TYRIMAS

Results153
Sveiki, esu VDU studentas Mantas Butėnas. Baigiamajam marketingo vadybos projektui atlieku tyrimą apie korporatyvinio prekės ženklo „Telia Lietuva“ įvaizdį visuomenėje. Šios anketos užpildymui prireiks vos kelių Jūsų minučių, o tyrimo metu surinkti duomenys bus panaudoti tik baigiamajame darbe. Šios anketos duomenys yra konfidencialūs ir bus pateikiami tik apibendrintai. Kilus klausimams galima kreiptis el. paštu: mantas.butenas@stud.vdu.ltDėkoju už Jūsų laiką, skirtą anketos pildymui.

SAVANORYSTĖS Lietuvoje portretas

Results1202
Nupieškime drauge kuo tikslesnį savanorystės Lietuvoje portretą!Matydami spragą, kad Lietuvoje trūksta duomenų apie savanorišką veiklą arba tie duomenys yra jau gerokai pasenę, Vilniaus neformaliojo ugdymo ir  savanorystės centras inicijuoja tyrimą: "Savanorystės Lietuvoje portretas", kuriuo siekiame išsiaiškinti realią savanoriškos veiklos ir savanorių padėtį visoje Lietuvoje: kokio amžiaus grupės žmonės dažniausiai savanoriauja, kokios sritys yra patraukliausios, ko trūksta, kad savanorystė taptų populiaresnė Lietuvoje ir pan.  Taip pat šiuo tyrimu norime įvertinti ir savanoriškos veiklos pokytį nuo 2010 metų. Labai kviečiame nuoširdžiai atlikti apklausą ir padėti ją platinti!*Burtų keliu bus ištraukti 29 laimingieji respondentai, kurie laimės Savanorių centro įsteigtus prizus! Su jais susisieksime asmeniškai.*Pateikti duomenys bus naudojami tik tyrimo tikslams. Juos renka VŠĮ "Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centras. Norint susisiekti su duomenų saugotoju, kreiptis tel. nr. 8 610 19 686 arba el.paštu info@savanoriucentras.lt

vaizdo žaidimu įtaka paauglių bendravimui

Results65
Mieli mokiniai, šiuo tyrimu siekiame išsiaiškinti ką jūs manote apie vaizdo žaidimu daroma įtaką paauglių darpusavio bendravimui. Užtikriname, kad visi jūsų atsakymai bus konfidencialus./

Saviveiksmingumo ir gyvenimo orientacijos vertinimas Lietuvos studentų imtyje

Results107
Gerbiamas tyrimo dalyvi (-e),Esu III kurso Vilniaus universiteto psichologijos studentė Giovanna Cantore. Atlieku tyrimą, kurio tikslas sukurti Bendrosios saviveiksmingumo skalės ir Pataisyto gyvenimo orientacijos testo lietuviškąsias versijas ir pritaikyti jas studentų imčiai.Anketos pildymo laikas – apie 7 min. Atsakykite į anketos klausimus ir pažymėkite Jums tinkamiausius atsakymus. Anketoje nėra nei klaidingų, nei teisingų atsakymų – teisingas yra tas, kurį pasirinksite Jūs. Kai kurie teiginiai yra panašūs, tačiau prašome atsakyti į kiekvieną, t. y. nepraleisti nė vieno teiginio.Tyrimui svarbi Jūsų asmeninė nuomonė, todėl užtikrinu pateiktų duomenų anonimiškumą ir konfidencialumą.Jei kiltų klausimų, minčių ar norėtumėte susipažinti su apibendrintais tyrimo rezultatais, galite susisiekti su manimi (mano kontaktai nurodyti žemiau).Ačiū už Jūsų skirtą laiką!Tyrimą atlieka: Giovanna Cantore (giovanna.cantore@fsf.stud.vu.lt)Tyrimo vadovė: doc. dr. Sigita Girdzijauskienė (sigita.girdzijauskiene@fsf.vu.lt) 

3D modeliavimas

Results68
Mes VTDK pirmo kurso studentai , padarėme šią apklausą paskutiniam taikomųjų tyrimui darbui. Ačiū, kad užpildysite!

SUTUOKTINIŲ, AUGINANČIŲ PIRMAGIMĮ IKI 1 METŲ IR SUTUOKTINIŲ, TURINČIŲ TIK SUAUGUSIUS VAIKUS PASITENKINIMAS SANTUOKA IR PARTNERYSTĖS KOKYBĖ - kopija

Results14
Esu Laura, Vytauto Didžiojo universiteto VI kurso psichologijos studijų programos studentė. Atlieku tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti sutuoktinių, auginančių ikimokyklinio amžiaus vaikus (iki 1 metų), ir sutuoktinių, išleidžiančių suaugusius vaikus, pasitenkinimo santuoka ir partnerystės kokybės raiškos lygius. Šiame klausimyne nėra klaidingų ar teisingų atsakymų, todėl prašau išreikšti savo nuomonę ir atsakinėti sąžiningai. Baigę pildyti anketą, dar kartą peržvelkite, ar nepraleidote nei vieno teiginio. Užtikrinu Jūsų atsakymų konfidencialumą, kadangi jie bus naudojami apibendrinti ir tik šio baigiamojo darbo tyrimo tikslais. Dėl galimų klausimų galite kreiptis el. paštu bernotaite93@gmail.com. Dėkoju už Jūsų atsakymus!

Kauno Technologijos Universiteto studentų požiūris į anglicizmų (anglų kalbos skolinių) vartojimą

Results71
Ši anketa skirta išsiaiškinti, kokius anglicizmus savo kalboje vartoja Kauno Technologijos Universiteto studentai ir kas įtakoja jų pasirinkimą. Anglicizmas - (lot. Anglicus - angliškas) - žodis ar posakis, iš anglų kalbos perkeltas į kitą kalbą, pvz., kompiuteris.

Turizmo plėtros galimybės, pasitelkus išmaniąsias rinkodaros priemones

Results146
Sveiki, esu VU Kauno fakulteto studentė. Rašau magistrinį darbą apie 'Turizmo plėtros galimybės, pasitelkus išmaniąsias rinkodaros priemones'.  Būtų malonu, jei skirtumėte kelias minutes, atsakant į pateiktus klausimus. Anketa anoniminė, tačiau gauti rezultatai bus panaudoti geram tikslui. Iš anksto dėkoju už Jūsų sugaištą laiką. Man svarbi kiekvieno Jūsų nuomonė!

Klientų poreikiai dienos pietums

Results302
Sveiki, esu Kauno kolegijos studentas Jonas Jačiunskis, ši apklausa skirta bakalauriniam darbui atlikti. Tyrimo metu siekiama išsiaiškinti Kauno miesto gyventojų poreikius maitinimo įstaigų atžvilgiu.

Atrakcionų parkas

Results87
Sveiki, esame Kauno kolegijos II kurso studentės, ir rengiame verslo idėjos planą. Atsakyti į klausimus Jūms užtruks vos keletą minučių, tad visus kviečiu prisidėti prie mūsų tyrimo.Ačiū Jūms už atsakymus :)

Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR, ang. GDPR) įgyvendinimo įmonėse tyrimas

Results97
Laba diena, esu Vilniaus Universiteto Kokybės vadybos magistro programos II kurso studentė. Šiuo metu rašau Magistro baigiamąjį darbą ir atlieku kiekybinį tyrimą apie įmonių ir organizacijų atitikimą Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui (BDAR, ang. GDPR). Reglamentas taikomas su ES piliečiais susijusių asmens duomenų tvarkymui, ir pradėtas taikyti 2018 m. Gegužės 25 d. Apklausos tikslas – surinkti duomenis apie įmonių bei organizacijų pasirengimą ir atitikimą BDAR Lietuvoje.Iš anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką. 

Dubens srities radiologinė diagnostika

Results46
Gerb. Respondentai,Esu KU Radiologijos III kurso studentė, kviečiu Jus užpildyti trumpą anoniminę apklausą, kurios tikslas - išsiaiškinti Jūsų žinias ir patirtį apie dubens srities radiologinę diagnostiką. Tyrimo metu gauti duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais. Pildydami anketą, pažymėkite Jums tinkamą atsakymą. Iš anksto dėkoju už skirtą laiką.

Ekskursija "LDK kunigaikščio Aleksandro peripetijos"

Results81
Gerb.apklausos Dalyvi,kviečiame Jus išsakyti savo nuomonę, atsakant į pateiktos anketos klausimus, apie ekskursijos naudingumą (anketos pildymui prireiks 5-10 min.). Apklausa yra anoniminė, todėl niekur nereikia pateikti savo vardo, pavardės ar kitų asmeninių duomenų. Tyrimo duomenys bus apdoroti paisant tyrimo etikos pagrindinių principų. Šios apklausos duomenys bus panaudoti rengiant bakalauro baigiamąjį darbą tik apibendrinti. Jeigu kils neaiškumų ar klausimų pildant anketą, galite susisiekti su tyrimo organizatore el .paštu einikyte.indre@gmail.com. Nuoširdžiai dėkojame už skirtą laiką atsakant į klausimus!

Koks turi būti stalo žaidimas?

Results30
Sveiki. Esu moksleivė ir darau apklausą dėl stalo žaidimų. Noriu išsiaiškinti kokie ir kokio stiliaus žaidimai jus domina. Esu labai dėkinga už skirtą laiką.

UAB ,,Joniškio baldai“ konkurencinių pozicijų rinkoje nustatymas

Results394
Gerb. Respondente,Atliekamas UAB ,,Joniškio baldai“ parduotuvės Joniškio mieste tyrimas. Tyrimo tikslas – konkurencinių pozicijų rinkoje nustatymas. Jūsų atsakymai padės išsiaiškinti UAB ,,Joniškio baldai“ parduotuvės pranašumus ir trūkumus Joniškio mieste. Anketa anoniminė, o rezultatai bus panaudoti rašant baigiamąjį darbą. Jums tinkantį atsakymo variantą pažymėkite X. Ačiū už Jūsų atsakymus.

TRANSPORTO ĮMONIŲ LOGISTIKOS PROCESŲ VERTINIMAS

Results66
Gerb. Respondente,Esu Klaipėdos universiteto, ketvirto kurso studentas ir atlieku tyrimą savo baigiamajam darbui, tema - "Transporto įmonės logistikos procesų valdymas". Šiuo tyrimu siekiu išsiaiškinti transporto įmonių logistikos procesų valdymo ypatybes ir pateikti rekomendacijas kaip šiuos procesus palengvinti. Man labai svarbi Jūsų nuomonė, tad būčiau labai dėkingas, jei nuoširdžiai atsakytumėte į pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė ir ši informacija bus naudojama tik statistinei analizei.Dėkoju už atsakymus :) 

Naujausios viešos anketos

Klubo konkursas "Raudonasis kilimas"

Results9
Kviečiu balsuoti už Jums patinkančią panelę. UŽ SAVE BALSUOTI NEGALIMA. :P 

Trumpa apklausa apie kalnus

Results17
Sveiki,rašau projektą, todėl darau apklausą apie kalnus ir keliones.Apklausa anoniminė, rezultatai viešai neskelbiami. 

Direktoriaus Anketa

Results1
Anketa skirta LSRP serverio darbu direktoriu atrankai

Skaitmeninių priemonių taikymas

Results0
Prašome atsakyti į keletą klausimų. Jūsų atsakymai bus naudojami įgyvendinant ERASMUS+ tarptautinį porojektą "Improve digital kompetence in adult poeple".DĖkojame už atsakymus

Prekių pasiūla Lietuvos internetinėse parduotuvėse

Results9
Sveiki, darome trumpą apklausą dėl prekių pasiūlos Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Dėkojame už Jūsų atsakymus. :)

"Alterika" aukštalipiai. Į ką atsižvelgiate rinkdamiesi aukštalipius?

Results0
UAB ALTERIKA (http://www.alterigroup.com/) vykdo aukštuminių darbų paslaugas. Antikorozinis dažymas aukštyje, konstrukcijų montavimas aukštyje, tarpblokinių siūlių remontas, langų ir fasadų valymas, stiklų ir stiklo paketų keitimas, kaminų ir dūmtraukių remonto ir priežiūros darbai, vėjo jėgainių aptarnavimas. Norėtumėme sužinoti Jūsų nuomonę, į ką atsižvelgiate rinkdamiesi aukštuminių darbų specialistus?Dėkojame už Jūsų atsakymus!Jei turite klausimų, prašome susisiekti:UAB ALTERIKATel: 867000036El.p.: t.chockevicius@alterika.ltweb: http://www.alterigroup.com/Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

"Ugnies amžius" atranka - kopija

Results24

,,Amber Esthetic" klinika klausia: ar teko išbandyti Kobido veido masažą?

Results0
,,Amber Esthetic" estetinės dermatologijos klinikoje Kaune Jums bus suteiktos profesionalios lazerinės ir estetinės dermatologijos bei kosmetologijos paslaugos.Šioje klinikoje atliekamas nuostabusis Kobido masažas, kuris atgaivina ne tik kūną, bet ir sielą. Kobido veido masažas padeda sumažinti raukšleles, sustangrinti odą, pašalinti toksinus, gerinama kraujotaka, subalansuojama emocinė pusiausvyra.Ši apklausa yra skirta sužinoti, ar daug žmonių yra išbandę Kobido veido masažą?Domina Kobido masažas Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti? Kreipkitės tel.: +37061363855 Popieriaus g. 16, KaunasEl. paštas: info@amberesthetic.lt

,,Amber Esthetic" klinika klausia: ar teko išbandyti plaukų šalinimą Aleksandrito lazeriu?

Results0
,,Amber Esthetic" estetinės dermatologijos klinikoje Kaune Jums bus suteiktos profesionalios lazerinės ir estetinės dermatologijos bei kosmetologijos paslaugos.Šioje klinikoje nuo šiol atliekamas ir nepageidaujamų plaukų šalinimas lazeriu. Procedūra atliekama su naujausiu ir efektyviausiu Aleksandrito lazeriu (2019 m.). Atlikus procedūrų kursą pasiekiamas ilgailaikis plaukų šalinimo rezultatas, oda tampa švelnesnė, lygesnė bei sveikesnė.Ši apklausa yra skirta sužinoti, ar daug žmonių yra išbandę plaukų šalinimą Aleksandrito lazeriu?Domina plaukų šalinimas lazeriu Kaune? Turite klausimų arba norite užsiregistruoti? Kreipkitės tel.: +37061363855 Popieriaus g. 16, KaunasEl. paštas: info@amberesthetic.lt

„Vivaturas“: mikroautobuso nuoma su vairuotoju. į ką atsižvelgiate nuomojantis mikroautobusą?

Results8
UAB „Vivaturas“ (www.vivaturas.lt) vykdo mikroautobusų ir automobilių nuomą su vairuotoju pagal individualius užsakymus Lietuvoje ir Europos Sąjungoje. Pasirenkamas transportas nuomojamas įvairioms šventėms, verslo susitikimams, laidotuvėms, bendradarbių išvykoms, pervežimams į uostus, stotį ir pan.Norėtumėme sužinoti Jūsų nuomonę, į ką atsižvelgiate nuomojantis mikroautobusą?Dėkojame už Jūsų atsakymus!Jei turite klausimų prašome susisiekti:UAB „Vivaturas“Tel.: +37061455800El.p.: uabvivaturas@gmail.comWeb: www.vivaturas.ltMes Fcebook'e: https://www.facebook.com/vivaturas.w3/Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Kaip vertinate universalias padangas?

Results4
Šioje apklausoje savo klientų klausiame kaip jie vertina universalias padangas. Ar rekomenduotų jas naudoti kitiems?

Dialogo grupės apklausa

Results3
Mieli kolegos,vasara - atostogų metas, sudėtinga visai Dialogo grupei susirinkti, todėl prašau užpildykite apklausą, kad jaustume pulsą koks mikroklimatas Tobyje, kas gero, kas taisytina.Atsakydami apie vertybes vertinkite klausimus balais skalėje nuo 5 (sutinku)....iki 1 (nesutinku).Į atvirus klausimus įrašykite komentarus.Labai prašau, prieš pildant apklausą, bendraukite su darbuotojais, pratinkite juos reikšti nuomonę. Nuoširdus ačiū! Šiltai, Renata 

Pramogos planavimas

Results8
Planuojama kolektyvo pasibuvimo kartu neformalioje aplinkoje diena. Ši apklausa skirta bendru nutarimu nuspręsti kolektyvo išvykos dieną ir išrinkti pabėgimo kambarį. Siūloma pramoga: virtualus pabėgimo kambarys iš kurio bandysime pabėgti. Į vieną kambarį gali eiti max 6 žmonės, tai jeigu bus mūsų daugiau, pasidalinsime į dvi dalis ir tuomet galimas variantas, kad vieni eina į vieną kambarį, kiti į kitą. Daugiau info apie siūlomą pramogą: https://www.v-rshop.com/vr-pabegimo-kambariaiPo šios pramogos, esant norui, galima bus tęsti vakarą toliau kavinėje ar kur kitur (tą pačią dieną bus galima nuspręsti)

Employee of the month, July

Results3
Dear team, let’s vote for employee of the month. Use your vote visely.*** no papers for being Planet friendly

Moterų,merginų apklausa.(tik moterims).

Results6
Anoniminė apklausa,kurios tikslas ištirti moters seksualinę patirtį su savo lyties atstovėms.Aciu

Gyvensenos medicinos žinių panaudojimas šeimos gydytojų praktikoje

Results64
Gerbiamas (-a) gydytojau (-a), Esu LSMU antrosios pakopos gyvensenos medicinos studentė Agnė Vaitkūnaitė ir šiuo metu vykdau apklausą apie Gyvensenos medicinos panaudojimą šeimos gydytojų praktikoje. Šio tyrimo tikslas įvertinti gyvensenos medicinos mokslo žinių panaudojimą šeimos gydytojų praktikoje. Apklausos duomenys bus panaudoti mokslo tikslams. Jūsų asmeniniai duomenys nebus matomi sistemoje ar prieinami man (tyrėjui), todėl konfidencialumas garantuotas.Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis 2016 metais lėtinių ligų epidemija nusinešė beveik 57 milijonų gyvybių, o tai sudaro beveik tris ketvirtadalius visų mirčių. Lietuvoje šis skaičius tais pačiais metais siekė 36 700 gyvybių. Septyniais iš dešimties atvejų, lėtinių ligų priežastis yra sveikatai žalingas gyvenimo būdas: netinkama mityba, sėsli gyvensena, rizikinga elgsena, stresas ir kt. Gyvensenos medicina - nauja mokslu grįsta sveikatos mokslų šaka apima su gyvensena susijusių veiksnių korekciją lėtinių ligų reversinimui, gydymui ir prevencijai. Sveikatai nepalanki gyvensena sukelia fiziologinius ir metabolinius pokyčius organizme, o šie apsprendžia rizikos veiksnių raišką, kurie sukelia lėtinius sutrikimus. Siekiant išsaugoti ir pagerinti pacientų sveikatą, jų gyvenimo kokybę labai svarbu, kad sveikatos priežiūros specialistai informuotų pacientus apie sveikos gyvensenos svarbą.Maloniai prašau Jūsų aktyviai ir nuoširdžiai sudalyvauti anoniminėje apklausoje.Iškilus neaiškumams galite kreiptis į mane (tyrėją), Agnę Vaitkūnaitę, el. pašto adresu: vaitkunaite.agne@gmail.com.

SVEIKATINIMO IR SPA CENTRO NATURMED KLIENTŲ APKLAUSA

Results6
Sveiki mielieji, sveikatinimo ir SPA centras NATURMED daro apklausą susijusią su klientų pasitenkinimu atliekamomis paslaugomis. Dėkojame už Jūsų atsakymus. Su meile Naturmed.❤️ 🧡 💛 💚 💙 💜

SVEČIŲ PASITENKINIMO MOLĖTŲ RAJONE TEIKIAMOMIS TURIZMO PASLAUGOMIS TYRIMAS

Results94
Mielas Molėtų rajono Svety,                kviečiame skirti kelias minutes ir atsakyti į klausimyną apie savo patirtis lankantis Molėtų rajono turizmo objektuose. Anketa yra anoniminė, o gauti rezultatai bus panaudoti tobulinant Molėtų rajone teikiamų turizmo paslaugų kokybę.                Dėkojame už skirtą laiką ir išsakytą nuomonę. Mums ji labai svarbi.                Tyrimą atlieka Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras ir Utenos kolegija.

Ar likote patenkinti santechnikos darbais statomame name?

Results8
"Donato santechnika" (www.donatosantechnika.lt) domisi ar buvote patenkinti atliktais santechnikos darbais statomame name?Donato santechnika tai santechnikos paslaugas teikianti įmonė, kurios tikslas kokybiškai ir už prieinamą kainą atlikti darbai. Donato santechnika, tai savo darbu besidomintys specialistai, kurie visada patars kokius sprendimus priimti montuojant nuotekų, vandentiekio, šildymo ar vėdinimo sistemas.Jei statote ar renovuojate ir Jums reikalingi santechnikos darbai, raginame susisiekti, ir mes aptarsime koks sprendimas jums geriausias, paskaičiuosime kainas.El. paštas: donatosantechnika@gmail.comweb. www.donatosantechnika.lttel. 865471626

MB Tigema teiraujasi: Ar žinote, kad statant namą reikalingi kadastriniai matavimai?

Results5
Geodeziniai ir kadastriniai matavimai.Statant namą atsakingai išsirinkite matininką/geodezininką, nes su juo teks susidurti mažiausiai penkis kartus. Kad legaliai galėtumėte įsikurti savo namuose, Jums turės būti atlikti kadastriniai matavimai, kurių metu bus nustatytas pastato baigtumas.Visuose namo statymo etapuose, kai bus reikalingas matininkas/geodezininkas, Jums padės geodezinių ir kadastrinių matavimų įmonė MB "Tigema".Susisiekite su mumis:865542252sarunas@tigema.ltigne@tigema.ltwww.tigema.lt

Sveikatai palankios elgsenos ryšys su asmenybės ypatumais (18-22 m. jaunimo)

Results2
Sveiki,esu Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Sveikatos psichologijos magistrantūros studijų studentė Reda Valiūnaitė ir atlieku tyrimą, kurio tikslas daugiau sužinoti apie jauno amžiaus žmonių sveikatai palankią elgseną bei jų asmenybės ypatumus (darbo vadovė - dr. Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė).Jūsų nuomonė tyrimui labai svarbi, todėl būčiau dėkinga jei atvirai ir nuoširdžiai atsakytumėte į klausimus. Atsakinėjimas į klausimyno klausimus Jums užtruks iki 15 min., tačiau Jūs turite teisę atsisakyti dalyvauti tyrime bet kuriuo metu. Anketa yra anoniminė, todėl užtikriname Jūsų konfidencialumą. Gauti duomenys bus naudojami apibendrinti ir tik mokslo tikslais (rengiant baigiamąjį darbą, mokslinį pranešimą ar straipsnį).Kilus klausimams dėl tyrimo, galima kreiptis į tyrimo autorę Redą Valiūnaitę (el.p.reda.valiunaite@stud.vdu.lt) arba jo vadovę dr. K. Žardeckaitę-Matulaitienę  (el.p.kristina.zardeckaite-matulaitiene@vdu.lt).

Регистрация на видео семинар А.Алексейчика (2019.08.23-25, Вильнюс, Литва)

Results1
Этот видео семинар - шанс для участников увидеть, что это такое - человеческие ощущения, чувства, мышление, воля, действие, отношения. Увидеть, что это такое - Душа и Дух. Здоровье и болезнь. Увидеть, почувствовать, узнать, что такое  -  полноценность жизни. И что такое узкость жизни. Что такое Жизнь во многих ее проявлениях... и в биологическом, физиологическом, телесном, материальном и в мета-материальном проявление, уровне.Особенность данного семинара в том, что он будет сниматься на видео. И в дальнейшем использоваться с учебными целями. Желательно, чтобы лица участников не закрывались. Но они могут быть и заретушированными при монтаже видеоматериала, если участник примет такое решение в процессе работы группы.

Apklausa Kauno paveikslų galerijos lankytojams

Results24
Esu Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Meno vadybos studentė. Šiuo tyrimu siekiama nustatyti Kauno paveikslų galerijos lankytojų pasitenkinimo lygį galerijoje pristatomis veiklomis. Svarbu atskleisti, kokie yra esamų ir potencialių galerijos lankytojų poreikiai ir lūkesčiai. Ko vartotojai tikisi ir laukia iš šio nacionalinio meno muziejaus padalinio?Apklausa yra tyrimo "Vartotojų lūkesčiai vizualiose meno institucijose" dalis. Užtruksite tik 5-10 minučių, tačiau ženkliai prisidėsite siekiant atskleisti aktualius vizualaus meno institucijų lankytojų aspektus. Apklausa yra anoniminė, todėl galite drąsiai ir nuoširdžiai atsakinėti. Esu labai dėkinga už Jūsų skirtą laiką.

SUSIRINKIMAS 07.05

Results14

disBalansas - savaitgalio stovykla #2

Results7
"disBalansas - savaitgalio stovykla #2" dalyvių paklausimai apie patirtis.

Projektas „Europos Kultūros Sostinė“ Lietuvoje

Results105
Ši apklausa yra skirta išsiaiškinti apie Europos Kultūros Sostinės iniciatyvos žinomumą Lietuvoje. Apklausos rezultatai bus naudojami Magistriniame darbe „European Capital of Culture: an analysis of the Lithuanian approach in wider context“ („Europos Kultūros Sostinė: Lietuvos pavyzdžio analizė platesniame kontekste“) Winchester Universitete, Jungtinėje Karalystėje.

Vietinio turizmo tendencijos

Results60
Esu Vilniaus Universiteto studentas, kuriu verslo planą turizmo sektoriuje. Užpildydami šią apklausą padėsite geriau suprasti vietinio turizmo tendencijas bei prisidėsite prie alternatyvios apgyvendinimo įstaigos kūrimo.Tikslas - surinkti bent 100 atsakymų. AČIŪ! :)

Yshejeh

Results1
Hsnsjdj

APLINKOS APSAUGOS DEPARTAMENTAS PRIE APLINKOS MINISTERIJOS

Results12
Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos (Departamentas) atlieka apklausą, kuria siekiama išsiaiškinti Jūsų nuomonę apie Departamento veiklą, teikiamų paslaugų kokybę. Prašome Jūsų atsakyti į keletą klausimų bei pareikšti savo nuomonę. Anketa yra anoniminė, todėl tikimės, kad Jūsų nuoširdūs atsakymai padės gauti teisingus ir objektyvius rezultatus, kurie padės tobulinti Departamento veiklą ir užtikrinti kuo geresnę Jums teikiamų paslaugų kokybę.Dėkojame už bendradarbiavimą.  

Dėl gyventojų žinių apie civilinę saugą

Results20
Marijampolės savivaldybės administracija, siekdama atlikti gyventojų poreikių ir situacijos vertinimo analizę, prašo Jūsų atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Atsakymai į anketos klausimus suteiks informaciją apie gyventojų žinias, kaip saugiai gyventi, apsisaugoti ekstremaliųjų situacijų atvejais.Jūsų atsakymai konfidencialūs, jie bus naudojami tik statistiniams apibendrinimams. Iš anksto dėkojame.Anketoje pateikti klausimai su atsakymų variantais. Jums tinkamą (-us) atsakymą (-us) pažymėkite langelyje . Jei tokio atsakymo varianto nėra, jį įrašykite į „Kita“.Apklausa skelbiama 2019 m. liepos 3 d.- rugsėjo 15 d.