1. Sukurk anketą

 • Neribotas anketų ir klausimų kiekis
 • Video ir paveikslėliai anketose
 • Matricos ir rangavimo klausimų tipai
 • Anketos talpinimas į savo svetainę

2. Surink atsakymus

 • Neribotas atsakymų kiekis
 • Anketos pritaikytos mobiliems įrenginiams
 • Privačios arba viešos anketos
 • Atsakymai el. paštu
 • Be reklamų (anketos pavyzdys)

3. Analizuok duomenis

 • Privatūs rezultatai
 • Grafiniai rezultatai
 • Duomenų eksportas į Excel ir SPSS
 • Geolokacija
 • Nesąžiningų respondentų filtras

Rekomenduojamos anketos

Suvokiamo lyderystės stiliaus sąsajos su įsitraukimu į darbą skirtingų kartų darbuotojų grupėse

Results81
Sveiki,Esu Vytauto Didžiojo universiteto Organizacinės psichologijos magistrantūros studijų programos studentė Dovilė Rimšaitė. Kviečiu Jus sudalyvauti mano vykdomame tyrime, kurio tikslas yra nustatyti sąsajas tarp darbuotojų suvokiamo lyderystės stiliaus ir įsitraukimo į darbą skirtingų kartų darbuotojų grupėse. Tyrimas susijęs tik su trimis darbuotojų amžiaus grupėmis, todėl prašome anketą pildyti tik asmenis, gimusius laikotarpiu nuo 1965 – 2000 metų ir turinčiais bent pusės metų darbo patirties, dirbant samdomą darbą (t.y., kai Jums vadovauja kitas asmuo). Prieš pradėdami pildyti anketą, prašau įdėmiai perskaitykite informaciją apie tyrimą, kad galėtumėte išreikšti savo sutikimą arba nesutikimą dalyvauti tyrime.INFORMUOTAS SUAUGUSIO ASMENS SUTIKIMAS DALYVAUTI TYRIMETyrimo duomenys bus naudojami apibendrinti baigiamajame magistro darbe, tad informacijos konfidencialumas yra garantuojamas. Asmenį identifikuojantys duomenys nėra renkami.Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas. Vidutinė tyrimo trukmė 10-15 minučių. Net sutikus dalyvauti, galėsite bet kuriuo metu  pasitraukti iš tyrimo. Jeigu sutinkate dalyvauti tyrime, prašome užpildyti anketą. Anketos užpildymą laikysime, Jūsų informuotu ir išreikštu sutikimu dalyvauti tyrime.Kilus klausimams dėl šio tyrimo prašome kreiptis į tyrėją el. paštu: [email protected]

Pavilnio bendruomenės saugumo užtikrinimo prielaidų tyrimas

Results325
Gerbiami Pavilnio bendruomenės gyventojai,šiuo metu atliekamas tyrimas apie Pavilnio bendruomenės saugumo užtikrinimo prielaidas skirtas Nepaprastųjų situacijų valdymo magistro studijų baigiamajam darbui.Surinkti duomenis apie gyventojų suvokimą, pasiruošimą ir t.t. bus naudojami nustatyti ar Pavilnio bendruomenėje užtikrintas tinkamas saugumo prielaidų lygmuo, kuris galėtų padėti apsisaugoti nuo pavojingų įvykių ateityje.Pavilnio gyventojų atsakymai šiuo klausimu labai svarbūs ir padėtų išsiaiškinti kas skatintų didesnę Pavilnio bendruomenės apsaugą nuo nuostolių turtui, grėsmės sveikatai/gyvybei/aplinkai atsitinkant pavojingiems įvykiams. Svarbi Jūsų nuomonė, dėl to visi Pavilnio bendruomenės nariai maloniai kviečiami dalyvauti apklausoje!Duomenys saugomi konfidencialiai. Duomenys bus naudojami apibendrinti tam tikriems aspektams, atsakingiems už saugumo prielaidas, ir tik baigiamajam darbui atlikti.Apklausoje yra keli blokai su teiginiais, reikia pasirinkti sutinkate ar ne su patektu teiginiu. Taip pat yra 6 atviri klausimai į juos galite atsakyti glaustai (1 ar 2 žodžiai).Dėkoju už Jūsų laiką ir dalyvavimą!

5 metų vaikų klausymo gebėjimai ir jų ugdymas

Results107
Gerbiami Pedagogai,esu VDU VI kurso studentė. Šiuo metu rašau bakalauro studijų darbą, kurio tema: “5 metų vaikų klausymo gebėjimai ir jų ugdymas‘‘.Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir pateikti bakalauro darbe. Maloniai prašau atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė. Jūsų nuomonė man labai svarbi.Dėkoju už bendradarbiavimą.PagarbiaiBeata Tylinga

Išrink "Lygiausia darbovietė" 2020, laimėk ..

Results107
Kiekvienas turi būti vertinamas pagal savo gebėjimus ir gauti atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų!Moterų informacijos centras organizuoją dešimtąjį „Lygiausios darbovietės” konkursą. Dalyviui (anketą užpildžiusiam darbuotojui) padovanosime prizą: skrydį oro balionu, o Darbovietei skirsime "Lygiausios darbovietės 2020" titulą.Daugiau informacijos ir anketos pildymo prizo laimėtojas bus paskelbtas: www.progress.lygus.lt, www.lygus.lt  ir Moterų informacijos centro FB.Iniciatyvą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Edukacines knygos pakeitusios jusu gyvenima

Results68
Laba diena, bandau surinkti sarasa knygu edukacinio tipo kurios praplecia zmogaus suvokima apie pasauli, suteikia ziniu.kad visiems butu aiškiau, kad nedomina grožinės knygos, bet jeigu ji TIKRAI labai vertinga ir edukacijai naudinga, galite įtraukti,bet labiau orentuočiausi į edukacijos knygas, psichologijos, finansini išprusimą ir pan.,ypač dideli pliusą pridėtu, jei ta paminėta knyga būtų bestselleris pasaulyje ir sulaukusi pripažinimo.,Būsiu atviras, pačiam nėra tiksliai aišku kokias knygas bandysiu atrasti.Labai būsiu dėkingas už jūsų skirtą laiką ir nuoširdžius atsakymus :)kad apklausa būtų naudinga visiems, atsakymai bus vieši.

Z kartos darbuotojų, dirbančių paslaugų srityje, asmenybės bruožų, įsitraukimo į darbą ir nerimo dėl ateities sąsajos

Results133
Gerbiamas tyrimo dalyvi,esu Mykolo Romerio universiteto Psichologijos instituto Verslo psichologijos magistrantūros studentė Indrė Alkovskienė. Šiuo metu atlieku magistrinio darbo tyrimą, kurio pagrindinis tikslas - nustatyti Z kartos darbuotojų, dirbančių paslaugų srityje, asmenybės bruožų, įsitraukimo į darbą ir nerimo dėl ateities sąsajas. Tad norėčiau paprašyti Jūsų užpildyti šį klausimyną, kuriame teks pažymėti informaciją apie save. Klausimyno pildymas trunka apie 10 min.Tyrimo duomenys bus naudojami tik magistro darbe, juos nuasmeninus ir pateikiami apibendrintai, t.y. neišskiriant nei vieno tiriamojo individualiai. Taip pat svarbu paminėti, kad anketoje nėra teisingų ar klaidingų atsakymų.Jeigu kiltų papildomų klausimų, prašome kreiptis elektroniniu paštu [email protected]š anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką ir dalyvavimą tyrime!

Internetinės reklamos veiksmingumas

Results41
Prašome užpildyti labai greitą klausimyną. Norime sužinoti kokia internetinė reklama jums yra naudinga. Taip pat, koks reklamos formatas yra veiksmingiausias ir jums atneša daugiausiai naudos. Anketa anonimiška ir labai pagelbės rašant darbą.  Ačiū

Organizacinės kultūros pažanga Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse

Results150
Gerb., respondente,esu įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos studentas Simas. Atlieku tyrimą apie organizacinės kultūros pažangą Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse. Tyrimu norima išsiaiškinti kokios vertybės svarbios organizacijų darbuotojams, kaip jie vertina organizacinės kultūros elementus, tarpusavio santykius. Jūsų atsakymai į anketos klausimus yra svarbūs, nes jų dėka bus galima identifikuoti, kokie yra darbuotojų, dirbančių Lietuvos ar užsienio kapitalo įmonėse, ir tokių įmonių požiūrių skirtumai ir panašumai į organizacinės kultūros svarbą. Tyrimo anketa yra anoniminė, todėl tikimasi, kad Jūsų nuoširdūs atsakymai padės gauti objektyvius tyrimo rezultatus. Maloniai prašome pažymėti Jums tinkantį atsakymo variantą. Atsakydami į klausimus Jūs užtruksite iki 10 min. Iš anksto dėkoju už Jūsų suteiktą naudingą informaciją ir bendradarbiavimą.

Maitinimo ir gėrimų tiekimo įstaigų darbuotojams

Results183
Mes, KTU 4 kurso studentai, siekiame išsiaiškinti, kokią programinę įrangą naudojate savo barų, restoranų aptarnavimui.

Pedagogų apklausa: "Priešmokyklinio amžiaus vaikų tinkamo pasirengimo mokyklai veiksniai pedagogų požiūriu"

Results117
Gerbiami pedagogai,Esu Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos programos VI kurso studentė Jelena Asmus. Šiuo metu atlieku tyrimą, kuriuo siekiama atskleisti priešmokyklinio amžiaus vaikų tinkamo pasirengimo mokyklai veiksnius pedagogų požiūriu. Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir naudojami tyrimo metodologijos bakalauro baigiamajame darbe. Anketa skirta pedagogams, dirbantiems su priešmokyklinio amžiaus vaikais. Anketa yra anoniminė, todėl nei savo vardo, nei pavardės nurodyti nereikia. Jūsų nuomonė man labai svarbi ir naudinga.Dėkoju už bendradarbiavimą!Pagarbiai,Jelena Asmus

Didžiausių Europos oro linijų bendrovių, vykdančių veiklą Lietuvos oro uostuose, taikomų vartotojų lojalumo programų naudos tyrimas (vartotojų požiūriu)

Results412
Sveiki, esu antro kurso magistrantas iš Vilnius Tech (Vilniaus Gedimino technikos universiteto), studijuojantis inžinerinės ekonomikos ir vadybos specializaciją – aviacijos vadybą. Šiuo metu rašau baigiamąjį magistro darbą ir atlieku mokslinį tyrimą, kuriuo siekiu išsiaiškinti Europos oro linijų bendrovių taikomų lojalumo programų naudą vartotojų požiūriu. Lojalumo programa – oro linijų bendrovės naudojama priemonė išlaikyti vartotojus lojaliais, vartotojus už pirkimą apdovanojant įvairiais bonusais, pvz. pigesnė skrydžio bilieto kaina, nemokama nakvynė viešbutyje ir pan.Prašau atsakyti į žemiau pateiktus klausimus, Jūsų pateikti atsakymai man padės atlikti tyrimą bei užbaigti magistro baigiamąjį darbą. Jūsų atsakymų anonimiškumas garantuojamas. Ačiū!

Prašau įvertinti svetainės www.Salomeja.lt teikiamą paslaugą

Results776
Sveiki,Prašau įvertinti svetainės www.salomeja.lt teikiamos paslaugos naudingumą.Jūsų komentarus turėsiu teisę nauduoti, cituoti.Ačiū. Geros dienos. 

Pakuočių atnaujinimas

Results20
Fresh Post unikali, patogi ir ekologiška salotų pakuotė įvertinta NAPA ir GERO DIZAINO apdovanojimais. Planuodami atnaujinti dabartinių pakuočių dizainą ir medžiagiškumą, bei norėdami pasiekti geriausius rezultatus, privalome atsižvelgti į bendruomenės atsiliepimus. Šio tyrimo tikslas - išsiaiškinti nuomonę apie "Fresh Post" bare naudojamą gėrimo ir išsinešimui skirtą pakuotę. Daugiau informacijos apie Fresh Post: www.freshpost.ltŠi anketa yra anonomiška. 

Vaistinėmis savybėmis pasižyminčių augalų produktų vartojimo analizė

Results165
Gerbiamasis (-oji) Respondente,Sveiki, esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarinės maisto saugos studijų IV kurso studentė ir rašau bakalauro baigiamąjį darbą tema – “Vaistinėmis savybėmis pasižyminčių augalų produktų vartojimo analizė”. Šiuo metu vykdau anoniminę apklausą, kurios tikslas – atlikti vartotojų apklausą apie dažniausiai vartojamas vaistinių augalų rūšis ir jų vartojimo priežastis, dažnumą ir jų poreikį. Anketa yra anoniminė ir gauti duomenys bus konfidencialūs ir naudojami statistinei analizei atlikti bei išvadoms gauti.

Antakių ir blakstienų procedūrų poreikio vertinimas

Results21
Gerbiami respondentai,esu Vilniaus kolegijos ekonomikos fakulteto II kurso studentė ir projektiniam darbui darau apklausą apie antakių ir blakstienų procedūrų poreikį. Jūsų atsakymai nebus viešai publikuojami ir bus naudojami tik tyrimo tikslais studijų darbui. Ačiū už atsakymus.

Darbuotojų įsitraukimas organizacijose su pasidalinta atsakomybe

Results62
Gerbiamas respondente,Atliekamas tyrimas apie darbuotojų įsitraukimą organizacijose su pasidalinta atsakomybe. Apklausą kviečiami pildyti darbuotojai, kurie kartu su tiesioginiu vadovu yra atskaitingi netiesioginiam (projekto, produkto, objekto ir pan.) vadovui.Klausimynas sudarytas iš trijų dalių. Pirmoji dalis - demografiniai klausimai.  Antroje dalyje įsivaizduokite, kad Jūsų netiesioginis vadovas dalyvauja kiekvienoje iš dvylikos situacijų. Kiekvienoje situacijoje yra aprašyti keturi elgesio būdai. Pagalvokite, kaip Jūsų vadovas pasielgtų kiekvienoje situacijoje. Tada, remiantis savo patirtimi, apibraukite raidę to varianto, kuris Jūsų nuomone atitinka Jūsų vadovui labiausiai tinkantį pasirinkimą. Trečioje dalyje įvertinkite, kiek esate patenkintas savo įmone kaip darbo vieta.Klausimynas yra anoniminis, duomenys bus naudojami tik apibendrintai, Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami ar skelbiami. Klausimyno pildymui reikalinga nusimatyti 10-15 minučių laiko.

Rankdarbių mugė

Results25
Sveiki, planuojame kurti rankdarbių internetinę parduotuvę, kuri būtų patraukli ir padėtų surasti prkėjus rankdarbių gamintojams. Norime sukurti gerą ir patogų sprendimą, todėl labai svarbi jūsų nuomonė, kokios rankdarbių mugės jūs patys norėtumėte. Prašau jūsų atsakyti į anketos klausimus.

„Neorganizuoto gamtinio turizmo vertinimas Kauno marių regioniniame parke“

Results150
Apklausos duomenys bus panaudoti bakalauro tezėms „Neorganizuoto gamtinio turizmo vertinimas Kauno marių regioniniame parke“.

KLIENTŲ LOJALUMAS ŠIAULIUOSE BEI VAKARŲ REGIONE: „TELIA“ ATVEJIS

Results105
Sveiki, Esu Šiaulių universiteto Vadybos krypties antro kurso magistro studijų studentas. Šiuo metu atlieku magistrinio darbo tyrimą apie "Telia" klientų lojalumą Šiaulių mieste bei "Telia" Vakarų regione ( Šiaulių, Telšių, Klaipėdos apskrityse, Pagėgių, Šilalės, Tauragės savivaldybėse). Šis tyrimas skirtas tiems "Telia" klientams, kurie naudojasi bent viena iš bendrovės teikiamų ne mobiliojo ryšio paslaugų : fiksuoto ryšio, interneto ar išmaniosios TV. Mielai prašyčiau Jūsų atsakyti į šioje anketoje pateiktus klausimus kuo tiksliau. Pildydami anketą pasirinkite Jums labiausiai tinkantį atsakymo variantą. Apklausa yra anoniminė ir bus naudojama tik tyrimo tikslams. Iš anksto dėkoju už atsakymus. Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Moteriškumo įvaizdis lietuviškose reklamose

Results31
Laba diena,esame Vilniaus kolegijos reklamos vadybos pirmojo kurso studentai. Atliekame tyrimą apie moteriškumo įvaizdį lietuviškose reklamose.Klausimyną atsakyti užtruksite iki 5 minučių.*Ši anketa yra anonimiška. Anketos gauti rezultatai bus naudojami kiekybinio tyrimo atlikimui. Ačiū, kad dalyvaujate. 

Neformaliojo fizinio ugdymo pedagogų kompetencijų vertinimas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigoje

Results82
Laba diena,Esu Vytauto Didžiojo Universiteto Švietimo Akademijos II kurso magistrantė. Šiuo metu rašau baigiamąjį magistro darbą apie fizinio ugdymo pedagogų kompetencijų vertinimą ikimokyklinio ugdymo įstaigose.Tyrime gali dalyvauti visi Lietuvos neformaliojo ugdymo ikimokyklinės įstaigos (fizinio ugdymo) mokytojai, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai, judesio korekcijos mokytojai ir kiti pedagoginiai darbuotojai, sistemingai vedantys praktinius fizinio ugdymo užsiėmimus ikimokyklinio ugdymo įstaigose.Mano tyrimo tikslas – atskleisti fizinio ugdymo pedagogų kompetencijas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose.Prašau Jūsų dalyvauti tyrime. Tyrimas bus atliekamas naudojant kiekybinį metodą (anketinę apklausą). Anketa yra anoniminė, todėl tai garantuoja tiriamųjų konfidencialumą. Tyrimo rezultatai bus skelbiami tik naudojant statistinės analizės pagalba apdorotus ir apibendrintus duomenis.Ačiū Jums už pagalbą!

Gimnazijų abiturientų meilės sampratos ir santykių su tėvais vertinimo sąsajos1

Results27
Sveiki, esu VDU Šeimotyros magistrantūros studijų programos studentė. Atlieku tyrimą, kurio tema “Gimnazijų abiturientų meilės sampratos ir jų santykių su tėvais vertinimo sąsajos“.  Jei tu dar neturi aštuoniolikos metų, šios anketos prašau nepildyti. Klausimyną sudaro trys dalys: 1) klausimai apie meilės sampratą; 2) klausimai apie santykius su mama 3) klausimai apie santykius su tėčiu. Tyrimas yra anonimiškas. Tyrimo rezultatai bus naudojami tik tyrimo tikslams pasiekti. Klausimyne nėra teisingų ar neteisingų atsakymų, tyrimui yra svarbi jūsų nuomonė. Ačiū už skirtą laiką, atsakant į klausimus.

Jaunimo su aukštuoju užsilavinimu integracijos į darbo rinką tyrimas

Results67
Gerb.  respondentai, Esu Kauno technologijos universiteto bakalauro studijų studentė. Šiuo metu vykdau Lietuvos mokslo tarybos (LMT) finansuojamą tyrimą apie jaunų asmenų su aukštuoju išsilavinimu integraciją į darbo rinką Kauno mieste. Kviečiu Jus prisijungti prie tyrimo atsakant į anketos klausimus. Jūsų atsakymai yra anonimiški ir bus naudojami tik mokslo tikslais. Apibendrinti rezultatai bus pristatyti LMT. Kilus klausimams galite kreiptis el.paštu: [email protected]ėkoju už Jūsų laiką!

Nuotoliniai mokymai – privalumai ir trūkumai

Results205
Kaip mes mokomės šiandien? Suaugusiųjų nuotoliniai (online, internetu) mokymai – privalumai ir trūkumai.Nuotoliniai mokymai – kas tai? Praktika, kuri liks visam laikui, ar tik alternatyva pandemijos metu.Tyrimo TIKSLAS - išsiaiškinti žmonių požiūrį į nuotolinius mokymus ir ar toks mokymosi būdas jiems patinka.Klausimai yra ne apie mokyklinį nuotolinį ugdymą, tačiau apie suaugusiųjų žmonių mokymąsi online, o nebe gyvai kursuose, seminaruose ar mokymuose.

Akumuliatorinio smūginio gręžtuvo MAKITA DHP482Z ypatybės ir trukumai

Results62
Sveiki esu 3 kurso VTDKO studentas ir atsiskaitomajam darbui reikia atlikti tyrimą. Pasidalinkite su draugais ir artimaisiais. Nuoširdus Ačiū

Laikina globa

Results24
Organizacija iš Kauno VšĮ „Animal protector“ ieško žmonių galinčių laikinai padėti globoti mūsų šuniukus. Labai prašome anketą pildyti labai gerai viską apgalvodami. Pasitarkite su šeima ir priimkite tvirtą sprendimą, kad jums persigalvojus gyvūnui nebūtų streso keliauti iš vienų namų į kitus 🙏❤️Visomis išlaidomis:✅maistu ✅veterinarinėmis patikromis✅higiena (palutemis, dezinfekcija) Bei visais kitais būtinais dalykais pasirūpinsime mes, o iš jūsų prašysime atsakingumo, laikinų namų, šilumos bei meilės.🐶❤️🙏 Visi norintys, taip pat gali drąsiai kreiptis asmenine žinute, bei telefono nr. 860500940. Taip pat labai prašome:* Pateikti tikslų telefono numerį.* Prieš pildydami anketa ar skambindami pasitarkite su šeimos nariais, butų/namų savininkais( jeigu tai nuomojamas būstas).* Laikina globa yra tikrai atsakingas darbas ir labai norisi, kad mums padėtų tikrai apsisprendę, atsakingi ir suprantingi globėjai 🙂

PROFESIONALAUS TEATRO, SKIRTO IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKAMS, POREIKIO IR PASIŪLOS TYRIMAS

Results99
GERB. RESPONDENTE,Esu Panevėžio kolegijos studentė Edita Šimaitė ir šiuo metu rengiu baigiamąjį bakalauro darbą apie profesionalaus teatro, skirto ikimokyklinio amžiaus vaikams, poreikį ir pasiūlą Lietuvoje. Kad darbas tiksliai atskleistų profesionalaus teatro, skirto ikimokyklinio amžiaus vaikams, poreikį pasiūlą Lietuvoje, reikalingas tyrimas. Atsižvelgdama į tokį poreikį, prašau užpildyti anketą. Pažymiu, kad bus užtikrintas visų tyrimo dalyvių konfidencialumas: anketa anoniminė, neprašoma atskleisti jokių asmeninių duomenų (nei vardo ir pavardės, nei adresų ar kt.), o tik pasidalyti savo patirtimi, pastebėjimais.

Lietuvos visuomenės pasitikėjimas sutelktiniu finansavimu

Results427
Sveiki, Esu Laurynas Paradauskas, Kazimiero Simonavičiaus Universiteto studentas. Studijuoju Organizacinės inovacijos ir vadybos magistro programoje. Šios apklausos tikslas yra surinkti informaciją, kuri padės nustatyti, koks yra Lietuvos visuomenės pasitikėjimas sutelktiniu finansavimu.Apklausa yra anoniminė, užtruksite apie 5-10 minučių. Rezultatai bus naudojami tik atliekant magistrinio darbo tyrimą. Iš anksto dėkoju už Jūsų laiką!

SERGANČIŲ II TIPO CUKRINIU DIABETU, ĮGŪDŽIŲ FORMAVIMAS DIABETINĖS PĖDOS PROFILAKTIKAI

Results98
Gerb., Respondente,            Esu Klaipėdos valstybinės kolegijos Sveikatos mokslų fakulteto Slaugos ir socialinės gerovės katedros bendrosios praktikos slaugos studijų IV kurso studentė Dovilė Metrikytė. Atlieku tyrimą baigiamajam darbui, kurio tikslas – atskleisti sergančių II tipo cukriniu diabetu, įgūdžių formavimą  diabetinės pėdos priežiūros profilaktikai.            Klausimynas yra anoniminis. Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir naudojami tik rengiant baigiamąjį darbą.             Prašau dalyvauti anoniminėje apklausoje, nes Jūsų nuoširdūs atsakymai padės atlikti šį tyrimą.             Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ KALBINĖS RAIŠKOS SKATINIMAS ĮVAIRIŲ VEIKLŲ METU

Results18
Sveiki,Esu Akvilė Galinskaitė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos IV kurso ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studentė. Šiuo metu rengiu bakalauro baigiamąjį darbą apie ikimokyklinio amžiaus vaikų kalbinės raiškos skatinimą įvairių veiklų metu. Šiuo sunkiu ir nelengvu laiku, man ypač reikia Jūsų visų pagalbos, todėl būčiau labai dėkinga, jeigu prisidėtumėte prie mano tyrimo ir atsakytumėte į anketos klausimus. Jūsų patirtis labai vertinga tyrimui. Duomenys bus naudojami konfidencialiai.Iš anksto Jums dėkoju už sugaižtą laiką. Ačiū!

Naujausios viešos anketos

Automobilių nuoma, pavėžėjo paslaugos, siuntų pristatymo paslaugų analizė

Results31

Abiturientų matematikos ir kitų tiksliųjų mokslų pasiekimo gerinimo analizė - kopija

Results3
Abiturientų matematikos ir kitų tiksliųjų mokslų pasiekimo gerinimo analizė

apklausa

Results1

Namų statyba

Results95
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos, Ekonomikos fakulteto 2 kurso studentas. Rašau projektinį darbą, kuriame bus bandoma išsiaiškinti, kodėl žmonės nori įsigyti nuosavą namą. Anketa yra anoniminė. Anketos duomenys bus naudojami tik projektinio tyrimo tikslais. Ačiū už atsakymus.

Augantis vaikas smurtaujančioje aplinkoje

Results25
Sveiki, esu 11okė ir mokausi psichologijos, ateityje noriu tapti psichiatre, dėl to rašto darbo temą pasirinkau - Augantis vaikas smurtaujančioje aplinkoje. Ši apklausa skirta suprasti šeimos padarytą žalą žmonėms, kurie užaugo patirdami smurtą. Anketa anoniminė ir jūsų asmeninė info nebus skelbiama.!!! JEI ESATE ITIN JAUTRUS - KLAUSIMAI APIE SMURTĄ GALI JUMS PAKENKTI !!!

Dėl klubo veiklų

Results8
Labukas, šioje anketoje norėčiau sužinoti visus jūsų pasiūlymus, susijusius su klubo veiklomis, ko norėtumėte klube? (Konkursai ir t.t)

Dėl klubo blog'o

Results5
Labukas, norėčiau, jog čia pasirinktumėte kokių norėtumėte temų, jog jos būtų rašomos klubo blog'e, kas jums įdomu žaidime,o gal turite pasiūlymų ir ne tik susjiusių su žaidimų?

Apie mano kūrybą

Results39
Šioje greitoje apklausoje atsakydami į klausimus padėsite man kurti geresnius ir jums reikalingesnius produktus. 

Naujo augalinės kilmės mėsos prekės ženklo įvedimo į Lietuvos rinką priemonės

Results48
Gerb. respondente, esame Kauno kolegijos, Verslo fakulteto trečiojo kurso Tarptautinio verslo studijų programos studentai. Šiuo metu atliekame tyrimą, kurio tikslas - nustatyti augalinės kilmės mėsos prekės ženklo įvedimo į Lietuvos rinką priemones. Jūsų nuomonė yra labai svarbi bei padės nustatyti tobulintinas sritis. Anketa yra anoniminė. Prašome atsakyti į visus anketos klausimus. Apklausos rezultatai bus panaudoti taikomajame tyrime ir pateikti tik suvestiniais skaičiais, todėl garantuojame konfidencialumą. Anketą sudaro 28 klausimai. Perskaitykite žemiau pateiktus klausimus ir pažymėkite ,,X” pasirinktą atsakymo variantą (-us) arba įrašykite atsakymą tam skirtose vietose. 

KONKURSAS💄💄💄

Results0
Laimėk Avon naujovę❗👍

Ledų ir šaldytų produktų užsakymas į Klaipėda, Slengiai, Triušeliai ir kt. šalia esančios gyvenvietės antradienį 01.19

Results8
Sveiki! Grįžtame su dar didesniu asortimentu. Kviečiame užsisakyti ledus ir šaldytą produkcija kuriuos atvešime JUMS į namus :) apie 11-17 val. Su kiekvienu susisieksime asmeniškai prieš atvykstant ;)Tai pat siūlome įsigyti rankų darbo Lietuviškų žvakių. Jeigu esate savizoliacijoje PASTABOSE pažymėkite tai ir nurodykite el. paštą kuriuo atsiųsime sąskaita apmokėjimui ir pirkinius padėsime prie durų :)Minimalus užsakymas 20 €Atsiskaitymas grynais pinigais. Norite pavedimu, susisiekite iš anksto tel. 865775919.Sekite mus Facebook: Ledai ir šaldyta produkcija Plikiuose 

Naudojimosi mobiliuoju telefonu įpročiai vairuojant

Results27
Sveiki. Esame Vilniaus kolegijos Verslo Vadybos fakulteto 2 kurso ryšių su visuomene studentės. Rengiame projektą apie vairuojų atsakingumą kelyje ir šio tyrimo tikslas yra surinkti duomenis apie vairuojų įpročius naudotis mobiliuoju telefonu vairuojant. Apklausa yra anoniminė ir bus naudojama mokymosi tikslams.

Penki konkretūs klausimai apie Covid-19

Results2
Sveiki gyvi ir būkime sveiki!!!

Aukštųjų mokyklų įvaizdis

Results55
Sveiki. Esame Vilniaus kolegijos , reklamos vadybos pirmo kurso studentai. Atliekame tyrimą apie aukštųjų mokyklų įvaizdį Lietuvoje.Maloniai prašome užpildyti šį klausimyną, kuriuo pasiremsime savo projektiniame darbe. Klausimynas yra anoniminis, todėl jūsų vardas, pavardė nebus skelbiami. Dėkojame už pagalbą.

Moteriškumo įvaizdis lietuviškose reklamose

Results31
Laba diena,esame Vilniaus kolegijos reklamos vadybos pirmojo kurso studentai. Atliekame tyrimą apie moteriškumo įvaizdį lietuviškose reklamose.Klausimyną atsakyti užtruksite iki 5 minučių.*Ši anketa yra anonimiška. Anketos gauti rezultatai bus naudojami kiekybinio tyrimo atlikimui. Ačiū, kad dalyvaujate. 

Pacientų, sergančių arterine hipertenzija, informacijos poreikis apie ligos valdymą

Results98
Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Slaugos bakalauro studijų programos IV kurso studentė Indrė Plaipaitė atlieka tyrimą, kurio tikslas – išanalizuoti pacientų, sergančių arterine hipertenzija, informacijos poreikį apie ligos valdymą. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Apklausa anoniminė (nereikia rašyti nei vardo, nei pavardės). Surinkti duomenys bus naudojami rengiant mokslines išvadas bei praktines rekomendacijas, kurios padės tobulinti slaugos procesą.Instrukcija. Prašome atidžiai perskaityti kiekvieną klausimą ir pasirinkti Jums labiausiai tinkantį atsakymo variantą. Labai svarbu, kad į visus klausimus atsakytumėte nuoširdžiai.Iš anksto dėkojame už Jūsų indėlį, prisidedant prie šio tyrimo!

Ekspertinė žemės ūkio bendradarbiavimo platformų analizė

Results1
Laba diena,Esu Aistė Vyšniauskaitė, Vytauto Didžiojo universiteto maistrantūros studentė ir rašau baigiamąjį darbą. Siekiant išsiaiškinti pagrindinius žemės ūkio subjektų bendradarbiavimo platformos funkcionavimo aspektus, sukūriau apklausią, padėsiančią atlikti atitinkamų funkcijų vertinimą.Prašau užpildyti žemiau pateiktą anketą, pasirenkant jums priimtiniausią atsakymo variantą. Anketos duomenys anonimiški ir bus naudojami baigamąjame darbe.

Ar naudoji SEO auditą versle?

Results0
Viena iš sunkiausių SEO audito dalių yra žinoti, nuo ko pradėti.Net ir baigus auditą, veiksmams įgyvendinti dažnai reikia daug laiko. Tiesą sakant, kai kurių SEO auditų veiksmai niekada nevykdomi. Auditas neturi būti šimtų puslapių ilgio, taip pat neturėtų būti prieinamas ir suprantamas tik techniškiausiems žmonėms.Puikus SEO auditas turėtų veiksmingai pateikti prioritetinių veiksmų ir pagrindimų sąrašą, kuriame aiškiai išdėstyti veiksmai, kurių reikia imtis siekiant pagerinti natūralios paieškos našumą.Tai taip paprasta.Šiame vadove mes žingsnis po žingsnio padėsime jums atlikti audito atlikimo procesą.Mes išmokysime viską, ką turite padaryti, kad patikrintumėte savo svetainę, surastumėte ir nustatytumėte prioritetus problemoms, kurios gali stabdyti jūsų svetainės našumą, ir padėsime suprasti veiksmus, kurių turite imtis, kad padidintumėte natūralų srautą.

Greito maisto restorano McDonalds statistinis tyrimas

Results4
Sveiki,Mes esame Vilniaus kolegijos, verslo vadybos fakulteto 1 kurso studentai ir atliekame  greito maisto restorano McDonalds teikiamų paslaugų tyrimą, kurio tikslas išsiaiškinti šios įmonės naudotojų lūkeščius ir poreikius. Labai kviečiame užpildyti šią anketą, jūsų nuomonė mums labai svarbi. Anketa yra anoniminė ir jos duomenys bus panaudoti tik mokymosi tikslais. Iš anksto dėkojame už jūsų atsakymus ir sugaištą laiką. 

Lininių gaminių gamybos paslaugos

Results35
Sveiki! Esu Vilniaus kolegijos II kurso stedentė, studijuoju bankininkystę. Atlieku rinkodaros projektnį darbą apie lininių gaminių poreikį Lietuvoje. Anketa yra anonimiška.Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.Ačiū už atsakymus.

Studijų pasirinkimas - kopija

Results5
Ištirti, kas paskatino pasirinkti studijų programą.

Dumbassclub

Results5

Skubios pagalbos skyriuje dirbančių slaugytojų komandinio darbo analizė

Results8
Gerb. Respondente,esu Alytaus kolegijos baigiamojo kurso studentas ir atlieku tyrimą, kurio tikslas išanalizuoti slaugytojų komandinį darbą skubios pagalbos skyriuje. Apklausa anoniminė. Jūsų užpildytos anketos duomenimis naudosis tik tyrėjas, jie niekur nebus skelbiami taip, kad būtų galima atpažinti Jūsų asmenį. Maloniai kviečiame dalyvauti apklausoje. Ji padės pasiekti nustatytą tyrimo tikslą.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto medicinos fakulteto III kurso studentų poilsio sąsajos su mokymosi proceso efektyvumu

Results129
Esame Lietuvos sveikatos mokslų universiteto medicinos fakulteto III kurso studentės Guostė Cinelytė ir Margarita Linkevič. Tyrimo metu siekiame ištirti LSMU medicinos fakulteto III kurso studentų poilsio sąsajas su mokymosi proceso efektyvumu. Tyrimas atliekamas anketavimo būdu. Anketos yra anoniminės ir atsakymai bus naudojami tik mokslo tikslams. Iškilus klausimams, galite kreiptis elektroniniu paštu: [email protected] Tikimės nuoširdžių Jūsų atsakymų ir iš anksto dėkojame už atsakymus.

Apklausa apie muzikos reginius

Results30
Sveiki. Esam Socialinių mokslų kolegijos studentės ir šia apklausa norėtumem sužinoti, jūsų ryšį su muzika ir jūsų nuomonę apie prisilietimą prie muzikos naudojant kokybiškus garso įrašus.Jūsų atsakymai bus anonimiški ir bus panaudoti statistikai.Dėkojame už jūsų atsakymus. :) 

atsiskaitymas iš kvėpavimo temos

Results12

Kvėpavimas testas

Results1

Marketingo strategijos tobulinimas picerijų tinkle Expresspizza - kopija

Results0
Sveiki, esu Utenos Kolegijos verslo vadybos studijų programos IIIkurso studentė. Atlieku marketingo tyrimą apie Express pica. Tyrimo tikslas sužinoti kuriose marketingo srityse reiktų tobulėti. Visi atsakymai bus panaudoti marketingo tyrimų projektiniame darbe. Ačiū už jūsų atsakymus.

Ledų ir šaldytų produktų užsakymas į Šilutę, Ž. Naumiestis. pirmadienį 01.18

Results5
Sveiki! Grįžtame su dar didesniu asortimentu. Kviečiame užsisakyti ledus ir šaldytą produkcija kuriuos atvešime JUMS į namus :) apie 11-17 val. Su kiekvienu susisieksime asmeniškai prieš atvykstant ;)Tai pat siūlome įsigyti rankų darbo Lietuviškų žvakių. Jeigu esate savizoliacijoje PASTABOSE pažymėkite tai ir nurodykite el. paštą kuriuo atsiųsime sąskaita apmokėjimui ir pirkinius padėsime prie durų :)Minimalus užsakymas 20 €Atsiskaitymas grynais pinigais. Norite pavedimu, susisiekite iš anksto tel. 865775919.Sekite mus Facebook: Ledai ir šaldyta produkcija Plikiuose 

Virusinėmis žarnyno infekcijomis sergančių vaikų slaugos analizė“

Results15
Esu Alytaus kolegijos Inžinerijos ir biomedicinos fakulteto IV kurso bendrosios praktikos slaugos studentė, Ieva Jurkutė. Rašau baigiamąji darbą tema „Virusinėmis žarnyno infekcijomis sergančių vaikų slaugos analizė“. Tyrimo rezultatai leis įvertinti su kokiomis slaugos problemomis susiduriama tėvai, slaugantys vaikus sergančius virusinėmis žarnyno infekcijomis. Prašau Jūsų dalyvauti tyrime ir užpildyti anketą. Anketa yra anonominė, tyrimo duomenys bus naudojami mokymo tikslais, bakalauro darbe.