1. Sukurk anketą

 • Neribotas anketų ir klausimų kiekis
 • Video ir paveikslėliai anketose
 • Matricos ir rangavimo klausimų tipai
 • Anketos talpinimas į savo svetainę

2. Surink atsakymus

 • Neribotas atsakymų kiekis
 • Anketos pritaikytos mobiliems įrenginiams
 • Privačios arba viešos anketos
 • Atsakymai el. paštu
 • Be reklamų (anketos pavyzdys)

3. Analizuok duomenis

 • Privatūs rezultatai
 • Grafiniai rezultatai
 • Duomenų eksportas į Excel ir SPSS
 • Geolokacija
 • Nesąžiningų respondentų filtras

Rekomenduojamos anketos

Energetikos technologijų visuomeninio priimtinumo vertinimas

Results68
Vilniaus universiteto doktorantas Ignas Mikalauskas rengia disertaciją apie naujas energijos gamybos technologijas bendradarbiaujant su Lietuvos Energija. Jūsų pateikiami duomenys nebus viešinami ar perduodami tretiesiems asmenims ir liks visiškai anonimiški. Prašome atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Ačiū.

Socialiniai-psichologiniai korupcijos veiksniai

Results64
Gerbiamasis (-oji),esu Vilniaus universiteto „Sociologijos ir kriminologijos‘‘ magistro studijų programos studentė Jelena Guk. Rašau baigiamąjį darbą apie korupcinės elgsenos socialinius – psichologinius veiksnius. Jums bus pateikti klausimai, susiję su įvairiais korupcinės elgsenos aspektais. Prašome atidžiai perskaityti kiekvieną klausimą ir pažymėti vieną ar kelis Jums tinkančius atsakymus arba nurodyti savo atsakymą (jeigu Jūs nesate susidūręs (-usi) su korupcijos apraiškomis, prašome pateikti savo nuomonę apie tai, kaip Jūs įsivaizduojate asmens įsitraukimą į korupciją). Jūsų atsakymai mums yra labai svarbūs, kadangi jie padės atskleisti žmonių nuomonę apie korupciją. Klausimynas yra anoniminis, todėl Jums nereikės nurodyti savo vardo ar pavardės. Iš anksto dėkojame Jums už dalyvavimą tyrime. Laukiame Jūsų nuoširdžių atsakymų.

Vartotojų elgsenos tipų įtaką sporto marketingo komplekso valdymui

Results96
Gerą dieną visiems, esu VU magistro studentas ir atlieku tyrimą apie vartotojų poreikų pokyčius. Tyrimu siekiama nustatyti vartotojų elgsenos tipų įtaką sporto marketingo kompleksui.  Tyrimo gautais rezultatais siekiama bus parengti vartotojų poreikių pokyčių valdymo modelį ir pateikti rekomendacijas sporto klubams.

Socialinių mokslų kolegijos žinonumas Kauno mieste, tyrimas

Results107
Esu 1 kurso studentė, ir atlieku tyrima, kiek yra žinoma Socialinių mokslų kolegija Kaune 

Darbuotojų kvalifikacijos, psichologinio įgalinimo ir darbo motyvacijos sąsajos

Results86
Sveiki, esu Rytis Vaičiūnas, VDU organizacinės psichologijos magistro studijų antro kurso studentas. Šiuo metu rengiu savo baigiamąjį darbą, kurio tyrime kviečiu Jus dalyvauti. Mano tyrimas apie tai, kaip tarpusavyje siejasi darbuotojų kvalifikacija, psichologinis įgalinimas ir darbo motyvacija, todėl man labai svarbūs Jūsų atsakymai į žemiau pateiktus klausimus. Apklausa yra anoniminė. Užtikrinu, kad visi Jūsų pateikti atsakymai bus naudojami tik apibendrintai ir tik mokslinio darbo tikslais. Jei Jus domins tyrimo rezultatai, galite kreiptis į mane el.paštu: vaiciunas.rytis@gmail.com.

Vadovavimo stilių poveikis darbuotojų motyvacijai

Results36
**Anketa DIRBANTIEMS**   Sveiki, esu Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo fakulteto, Įmonių ir įstaigų administravimo pirmo kurso studentas.Atlieku tyrimą, kurio tikslas - išanalizuoti vadovo darbo stiliaus poveikį darbuotojų motyvacijai. Tyrimo metu gauti duomenys bus apibendrinti ir panaudoti kursiniame darbe „Vadovavimo stilių analizė“. Atliekamas tyrimas yra anoniminis, anketos rezultatai viešai nepublikuojami. Anketoje nėra „teisingų“ ar „neteisingų“ atsakymų, tyrėjui svarbi Jūsų nuomonė, kuriai sugaišite apie 10 minučių. Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus ir anketai pildyti skirtą laiką!

SPORTSMAN.LT e-parduotuvės analizė

Results57
 Atlieku apklausą apie sporto ir laisvalaikio prekių elektroninę parduotuvę Sportsman.lt. Apklausa anoniminė, gauti rezultatai bus panaudoti tik mokymosi tikslais. Iš anksto dėkojame už atsakymus. Užtruksite vos kelias minutes. Dėkoju už Jūsų sugaištą laiką.

Projektų valdymas

Results106
Anketa skirta asmenims dirbantiems su projektais ir/ar prie jų prisidedantiems. Esu Kauno technologijos universiteto, magistro studijų absolventė. Baigiamajame darbe atlieku tyrimą tema – „Projektų valdymo veiklos vertinimas ir projektų užbaigimas nustaytu terminu: rinkos konkurencinio intensyvumo vaidmuo“. Šio tyrimo tikslas – nustatyti, kurie projektų valdymo sistemos kriterijai turi įtakos projektų užbaigimui nustatytu terminu, veikiant rinkos konkurenciniam intensyvumui. Apklausa yra anoniminė.

Šunų vedžiojimas klaipedoje

Results154
Sveiki! Šios anketos užpildymas jums neužtruks ilgiau nei 5 minutes. Mūsų kompanija nori plėstis į klaipėdos rinka ir tikisis pateikti geriausiaias šunų vedžiojimo paslaugas Klaipėdoje, todėl mums yra ypatingai svarbu gauti kiek įmanoma daugiau atsakymų.Ačiū visiems kas šią anketą užpildys!

Kas man yra raistas?

Results9
Kai išgirstame žodį, mintyse iškyla vienas ar kitas vaizdinys, prisiminimas, kuris asocijuojasi būtent su tuo konkrečiu žodžiu. Tačiau tas pats žodis skirtingam žmogui gali asocijuotis su visiškai kitais dalykais. O kartais, nors ir esame girdėję tą žodį, negalime tiksliai pasakyti, ką jis galėtų reikšti, nes jo nebevartojame. Taigi, klausimas labai paprastas. Tereikia atsakyti, ką jums reiškia raistas. (Kokia pirma mintis šauna į galvą išgirdus šį žodį?) Norėčiau pabrėžti, jog neieškotumėt atsakymo internete! Viskas labai paprasta - jeigu nežinot ką šis žodis reiškia, tai tuomet taip ir parašykit. Tai yra lygiai toks pat vertingas atsakymas, nes šios apklausos tikslas yra ne tik išsiaiškinti kaip suprantamas šis žodis, bet ir ar jis vis dar plačiai vartojamas.

Banko indėliai

Results60
Gerb. respondente.esu Vilniaus Kolegijos, bankininkystės studijų antro kurso studentė. Šioje apklausoje yra užduodami klausimai apie indėlius bankuose. Apklausa yra anoniminė ir skirta tik statistiniams duomenims, kurie bus pateikti mano projektiniame darbe.Ačiū už Jūsų atsakymus!

Investavimo sprendimų priėmimui VP rinkoje Lietuvoje DARANČIŲ ĮTAKĄ VEIKSNIŲ TYRIMAS

Results19
VGTU Inžinerijos licėjaus inžineriniam darbui skirtas tyrimas nustatyti sprendimų priemimui darančius veiksnius.

Humoro įtaka vartotojo požiūriui į reklamą

Results45
Mielas respondente, Esu Monika Poplavska, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų ketvirto kurso studentė. Šios anketos tikslas – nustatyti, kaip humoras įtakoja vartotojo požiūrį į reklamą.Anketa yra anoniminė ir konfidenciali. Kiekvienas Jūsų nuoširdus ir atviras atsakymas yra svarbus. Surinkti ir apibendrinti duomenys bus panaudoti bakalauro baigiamajame darbe. Ačiū už Jūsų atsakymus ir laiką.

Visuomenės požiūris į mokesčių vengimą ir to įtaką mokesčių surinkimui

Results128
Sveiki, esu Ala Kasiulynė, Mykolo Romerio universiteto Finansų valdymo magistro studijų 6 kurso studentė. Šiuo metu rengiu magistro baigiamąjį darbą, skirtą įvertinti visuomenės ir kontroliuojančių įstaigų atstovų požiūrių skirtumus į mokesčių vengimą ir to įtaką vieno esminio mokesčio surinkimui. Maloniai kviečiu Jus dalyvauti šiame tyrime, kadangi kiekvienas atsakymas yra labai vertingas. Apklausa yra anoniminė, pateikti atsakymai bus naudojami tik apibendrintai mokslinio darbo tikslais. Jeigu Jus domins tyrimo rezultatai, galite kreiptis el. paštu ala.kasiulyne@gmail.com.

Spurgos ir čeburekai išsinešimui

Results138
Sveiki, planuoju Pilaitės rajone atidaryti vietoje kepamų spurgų ir čeburekų kepyklėlę. Labai prašau atsakyti į anketos klausimus, kurie leis jums pasiūlyti kuo kokybiškesnę paslaugą netolimoje ateityje.

Kebabų restoranas Molėtų miestelyje

Results62
 Apklausa skirta Molėtuose gyvenantiems žmonėms arba tiems, kas dažnai lankosi Molėtų mieslyje.  Sveiki, pastebėjau, kad mano gimtajame miestelyje nėra gero kebabų restorano, o tik menki kioskeliai. Atlikdami šią apklausą, padėsite man nuspręsti ar molėtiškiai bei pravažiuojantys norėtų tikrų bei kokybiškų kebabų restorano Molėtų mieste.

Kauno kolegijoje elektriniai paspirtukai

Results53
Sveiki, esu Kauno kolegijos studentė. Labai idomu būtų sužinoti Jūsų nuomone apie elektrinius paspirtukus Kauno kolegijoje. Atsakymus panaudočiau metodologijos darbui. Anketa anoniminė

APKLAUSA DĖL KPG GIMNAZIJOS UNIFORMOS

Results285
Siekdami išsiaiškinti Jūsų nuomonę apie gimnazijos uniformą, maloniai kviečiame dalyvauti apklausoje.Dabartinė gimnazijos uniforma:1-4 klasių mokiniams – mergaitėms sarafanai, berniukams liemenės;5-8 klasių mokiniams – švarkai su užtrauktukais;IG-IVG klasių mokiniams – švarkai su sagutėmis.

Kineziterapiautų ir kineziterapijos studijų programos studentų fizinis aktyvumas

Results49
Sveiki. Esu Lietuvos Sporto Universiteto kineziterapijos studijų programos 3 kurso studentė. Šio tyrimo tikslas ištirti kineziterapiautų ir kineziterapijos studijų programos studentų fizinį aktyvumą. Anketa yra anoniminė. Visi šio tyrimo metu gauti duomenys bus panaudoti rašant statistikos ir duomenų apdorojimo tiriamąjį darbą. Ačiū už dalyvavimą apklausoje.

panevezysopen.lt klausia:partijos,rezultatai,turnyrai,transliacijos ko labiausiai ieškote šachmatų svetainėse

Results12
Panevezysopen.lt klausia:partijos,rezultatai,turnyrai,transliacijos ko labiausiai ieškote šachmatų svetainėsePanevezysopen.lt Panevėžio šachmatų klubo svetainė joje rasite informaciją, apie Panevėžyje bei Lietuvoje vykstančius,turnyrus,partijas, rezultatus, fotografijas.Taip pat Panevėžio šachmatų klubo naujienas.Norime išsiaiškinti ko trūksta svetainei ką reikia tobulinti.  

UAB ,,MARKO MANTINGĖLĖ" apklausa

Results24
Kaip patobulinti UAB ,,Marko Mantingėlės" rinkodaros priemones?

AS „Citadele banka“ banko klientų apklausa

Results23
Gerbiami Respondentai, Esu Vilniaus kolegijos antro kurso bankininkystės studijų programos studentė, rašau projektinį darbą apie AS "Citadele banka" banko priimamų indėlių palūkanų analizę. Anketa skirta tik AS "Citadele banka" klientams. Anketa yra anoniminė, duomenys bus naudojami bendroms išvadoms ir tik moksliniams tikslams. Iš anksto dėkoju už jūsų pateiktus atsakymus! 

Fotografo paslaugos

Results133
Sveiki, kviečiu jus užpildyti šią apklausą apie fotografo teikiamas paslaugas. Jūsų nuomonė man yra labai svarbi norint išsiaiškinti šios paslaugos paklausą. Ačiū!Šios anketos rezultatai yra anoniminiai.

Klausos sutrikimų turinčių vaikų vienišumo pojūtis

Results0
Gerbiami pedagogai, esu VDU Švietimo Akademijos specialiosios pedagogikos studentė Ana Radlinskienė. Rašau baigiamąjį darbą „ Klausos sutrikimų turinčių vaikų vienišumo pojūtis". Prašyčiau atsakyti į anketos klausimus.Anketa yra anoniminė. Jūsų atsakymai bus apibendrinti tik baigiamajame darbe

Kavos pakuotė

Results66
Gerbiamas respondente,esu grafinio dizaino studentė. Atlieku tyrimą apie kavos pakuotes ir kviečiu Jus prisidėti prie mano bakalauro baigiamojo darbo. Labai laukiu Jūsų atsakymų, jie reikalingi įvertinti kokia pakuotė kavai yra aktuali.Iš anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką!

Audito paslaugų tobulinimas

Results1
Laba diena, Esu paskutinio kurso studentė ir atlieku tyrimą, kurio tikslas - išanalizuoti audito įmonės vertės pasiūlymo vartotojui tobulinimo galimybes.Atliekamas tyrimas yra noniminis, anketos rezultatai viešai nepublikuojami. Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus ir anketai pildyti skirtą laiką ! 

Kultūrinė diplomatija-minkštoji galia

Results3
Sveiki,Esu LMTA Meno vadybos I kurso magistrantas. Rašau Magistro darbą kultūrinės diplomatijos tema. Mano darbo tikslas analizuoti kultūrinę veiklą kaip vieną iš valstybių „švelniųjų galių“ instrumentų daugiašaliame kontekste, rezultatai galėtų padėti suprasti šių galių panaudojimo galimybes, taip pat pateikti rekomendacijas kultūros įstaigom dėl jų taikymo.Dėkoju už atsakymus

Socialinis darbas su nepilnamečiais asmenimis įkalinimo įstaigose

Results1
Sveiki respondentai.Esu Vilniaus kolegijos studentė.Norėčiau, kad atsakytume į keletą klausimų apie socialinį darbą su nepilnamečiais amenimis įkalinimo įstaigose.Jūsų atsakymai man labai pravers rašant baigiamąjį bakalauro darbą.Būsiu labai dėkinga už Jūsų atsakymus.

Anketa apie Specialiuosius ugdymo(si) poreikius

Results17
Gerbiamieji,Kviečiame Jus užpildyti anketą, kad išsiaiškintumėme, koks mūsų rajone metodinės pagalbos poreikis ugdymo įstaigose, ugdant vaikus, kuriems nustatyti specialieji ugdymno(si) poreikiai (išskyrus, turinčius ypatingų gabumų).

Atsistatymas po treniruotės

Results61
Kaip atsistatot po treniruotės

Naujausios viešos anketos

Anatomy quiz

Results1

Kultūrinė diplomatija-minkštoji galia

Results3
Sveiki,Esu LMTA Meno vadybos I kurso magistrantas. Rašau Magistro darbą kultūrinės diplomatijos tema. Mano darbo tikslas analizuoti kultūrinę veiklą kaip vieną iš valstybių „švelniųjų galių“ instrumentų daugiašaliame kontekste, rezultatai galėtų padėti suprasti šių galių panaudojimo galimybes, taip pat pateikti rekomendacijas kultūros įstaigom dėl jų taikymo.Dėkoju už atsakymus

Smurtinį elgesį keičiančias programas lankantiems asmenims.

Results0
Gerb. Respondente,Esu Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto, Socialinio darbo magistrantūros studijų programos 2-ojo kurso studentas – Algirdas Oradauskas. Atlieku tyrimą –psichosocialinė pagalba smurtautojui, šio tyrimo tikslas yra išsiaiškinti psichosocialinės pagalbos smurtautojui mechanizmą ir jo veikimą, problemas, efektyvumą. Todėl Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Apklausa yra anoniminė ir visi gauti duomenys bus panaudojami tik tyrimo tikslais, rengiant baigiamąjį darbą.Pašome pasirinkti, Jūsų manymu, tinkamiausią atsakymo variantą ir pažymėti.

Kaip pagerinti UAB ,,DARJĖGA” paslaugų kokybę ir pardavimus?

Results19
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos, Verslo vadybos fakulteto , IV kurso studentė. Šiuo metu atlieku bakalauro baigiamajam darbui skirtà tyrimà. Anketa yra anoniminė, gauti duomenys bus analizuojami ir pateikiami apibendrinta forma bakalauro baigiamajame darbe.Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų atsakymus!

Atsistatymas po treniruotės

Results61
Kaip atsistatot po treniruotės

UAB ,,TVPlayHome'' rinkodaros tyrimas

Results31
Gerb, respondentesavo rinkodaros tyrimo darbui atlieku viešosios nuomonės tyrimą apie UAB,,TVPlay Home'' teikiamas paslaugas ir jų naudingumą. Apklausos tikslas - sužinoti kokie veiksniai lemią vartotojų pasirinkimą naudojantis ,,TVPlay Home'' skaitmenine palydovine televizija. Ši apklausa yra anoniminė, o atsakymai konfidencialūs bei bus naudojami tik moksliniams tikslams. Dėkoju už Jūsų atsakymus.

Mityba

Results51
Atliksiu apklausą apie mitybos įpročius, jos privalumus bei trūkumus.

Laikinoji Lietuvos sostinė Kaunas

Results19
Joniškio "Aušros" gimnazija Apklausą kūrė Paulė Rundomanskaitė & Inesa Sargiūnaitė, 3a kl.

Gaunamų lėšų paskirstymas šeimos biudžete

Results22
Respondente, Kauno Kolegijos Verslo fakulteto Verslo katedros Logistikos studijų studentai atlieka apklausą, norėdami sužinoti šeimos lėšų paskirstymą biudžete. Šis tyrimas atliekamas tik studijų tikslams, todėl jūsų atsakymai nebus viešinami. Labai ačiū už jūsų atsakymus

SEB bankas, AB būsto paskolos paslauga

Results76
Esu Vilniaus kolegijos studentė.Rašau projektinį darbą, susijusį su SEB Bankas, AB būsto paskolų išdavimu ir jų statistika . Apklausos tikslas išsiaiškinti, kaip SEB Bankas, AB klientai vertina teikiamas būsto paskolas, išdavimo sąlygas. Todėl visi atsakymai į kiekvieną klausimą yra labai svarbūs. Apklausa yra anoniminė, visi Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti statistinei analizei. Į klausimą reikia atsakyti, pasirenkant labiausiai Jums tinkamus variantus.Iš anksto dėkojame, už pateiktus atsakymus.

Verslo komunikacija Facebook Lietuvos rinkoje

Results0
Gerb. Respondente, šios anketos tikslas atlikti tyrimą, siekiant išsiaiškinti, kokias priemones UAB „Tele2“ naudoja savo verslo komunikacijoje Facebook socialiniame tinkle. Apklausa anoniminė. Jūsų užpildytos anketos duomenimis naudosis tik tyrėjas, jie niekur nebus skelbiami taip, kad būtų galima atpažinti Jūsų asmenį. Maloniai kviečiame dalyvauti apklausoje. Ji padės pasiekti nustatytą tyrimo tikslą.

RESTORANAI

Results30
Gerb. respondente,Tyrimą atlieka Vilniaus kolegijos, verslo ir vadybos fakulteto, VR18 studentai. Tyrimo tikslas yra išsiaiškinti, kokį maistą renkasi jaunoji karta: ar išliks tradiciniai restoranai. Mes pasirinkome penkias populiariausias užsienio virtuves – kiniečių, amerikietišką, italų, japonų ir turkų. Visos šios virtuvės turi skirtingus valgymo ypatumus, papročius ir skonių įvairovę. Apibendrinti rezultatai bus naudojami mūsų tyrimo medžiagoje. Maloniai Jūsų prašome dalyvauti šiame tyrime, nes Jūsų išsakyta nuomonė padės geriau suprasti, kokį maistą jaunimas labiau renkasi..Atsakydami į anketoje pateiktus klausimus pažymėkite Jums labiausiai tinkančio atsakymo variantą. Iš anksto dėkojame už Jūsų atsakymus!

Polinkis į tabaką

Results14
Sveikiužpildykite nuoširdžiai.

Polinkis į neištikimybę

Results29
Sveiki. Lyčių psichologijos paskaitai, atliekame tyrimą"Vyrų ir moterų polinkis į neištikimybę". Šiuo tyrimu siekiame palyginti moterų ir vyrų požiūrį į neištikimybę. Atsakymai viešai nepublikuojami. 

Vartotojų elgsena perkant jogurtą.

Results20
Laba diena,šiuo metu yra atliekama apklausa, kurios pagalba siekiama nustatyti vartotojų elgseną perkant jogurtą.

Chorinio dainavimo įtaka balso lavinimui

Results0
     Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje atliekamas tyrimas, kurio tikslas – išryškinti chorinio dainavimo įtaką balso lavinimui. Apklausos duomenys bus apibendrinti ir panaudoti bakalauro darbe.     Jums pateikta anketa yra anoniminė. Anketoje nėra teisingų ir neteisingų klausymų bei atsakymų. Jie tiesiog atspindi nuomonių įvairovę.     Maloniai prašome atsakyti į anketos klausimus.

Skaniausios ledų rūšys Jums

Results72

"Apple" išmanusis laikrodis

Results16
Sveiki, esame VDU 3 kurso studentai, atliekame klausimyną vartotojų elgsenos dalykui. Šios apklausos tikslas yra išsiaiškinti "Apple" išmaniojo laikrodžio populiarumą. Mums svarbu sužinoti kaip vertinate šį produktą.Anketa yra visiškai anoniminė ir rezultatai bus naudojami tik moksliniams tikslams. 

Smurtinį elgesį keičiančias programas vedantiems specialistams.

Results1
Gerb. Respondente,Esu Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto, Socialinio darbo magistrantūros studijų programos 2-ojo kurso studentas – Algirdas Oradauskas. Atlieku tyrimą –psichosocialinė pagalba smurtautojui, šio tyrimo tikslas yra išsiaiškinti psichosocialinės pagalbos smurtautojui mechanizmą ir jo veikimą, problemas, efektyvumą. Todėl Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Apklausa yra anoniminė ir visi gauti duomenys bus panaudojami tik tyrimo tikslais, rengiant baigiamąjį darbą.Pašome pasirinkti, Jūsų manymu, tinkamiausią atsakymo variantą ir pažymėti.

GMO

Results70

Environment

Results22
Short questionnaire about environment.

Įmonės "Vilniaus duona" rinkodaros tyrimas

Results0
Esame Vilniaus kolegijos reklamos vadybos pirmakursės. Šios anketos atsakymai mums padės rašant projektinį darbą apie "Vilniaus duona" prekės ženklą . Ačiū, kad skyrėte kelias minutes.  Anketos atsakymai viešai nepublikuojami.

Kvalifikacijos sistemos aktualumas

Results135
Gerb. Respondentai, esame Kauno technologijos universiteto studentai. Apklausa siekiame išsiaiškinti kvalifikacijos sistemos poreikį vartotojui.Ši apklausa yra anonimiška, o rezultatai bus panaudoti tik moksliniams tikslams ir analizėms.Atsakydami atsižvelkite į savo asmeninę nuomonę bei patirtį.Ačiū už Jūsų atsakymus.

Organizacinės valdymo struktūros svarba žinių vadyboje

Results29
      Sveiki, esu Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos magistrantūros studentas. Atlieku tyrimą apie organizacinės valdymo struktūros svarbą žinių vadyboje. Apklausa yra anoniminė, visi Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti analizei. Į klausimą reikia atsakyti, pasirenkant labiausiai Jums tinkamą variantą. Ačiū už jūsų pateiktus atsakymus!Teiginius įvertinkite 5 balų sistemoje(nuo 1 – mažiausiai būdingi, iki 5 – ypač būdingi)

Požiūris į aukštųjų mokyklų teikiamą išsilavinimą ir pasitikėjimas jomis

Results12
Anketa sukurta siekiant išanalizuoti žmonių požiūrį į studijas aukštosiose mokyklose ir dabartinę studijų kokybę.

Naujų skystųjų trąšų įvedimo į rinką galimybės

Results13
Vytauto Didžiojo Universiteto Žemės ūkio akademijos III kurso magistratūros studijų studentas vykdo tyrimą ir nori išsiaiškinti, kaip vertinate įmones tiekiančias žemės ūkiui skirtus augalų apsaugos ir tręšimui skirtus produktus. Pagrindinis šio tyrimo tikslas yra nustatyti kokios yra naujų skystųjų trąšų įvedimo į rinką galimybės, koks ūkininko požiūris į naujas skystas trąšas bei kokie santykiai su jas teikiančiomis įmonėmis.Anketa yra anoniminė, visi atsakymai bus analizuojami tik apibendrintai. Pildydami anketą Jūs užtruksite ne daugiau kaip 10 minučių. Jūsų nuomonė labai svarbi, todėl prašau išsirinkti jūsų požiūrį labiausiai atitinkantį atsakymo variantą ir jį pažymėti.

Fizinis aktyvumas ir mityba

Results66
Atliekame tyrimą skirtą išsiaiškinti žmonių fizinį aktyvumą bei mitybą.Anketa yra anoniminė ir apklausos rezultatams įvertinti bus naudojami tik apibendrinti duomenys.Tai užtruks vos 5 minutes, pasirinkite labiausiai tinkantį atsakymą.Ačiū! 

Prekės ženklo žinomumo didinimo galimybių tyrimas

Results40
Gerb. apklausos Dalyvi,Esu SMK Tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos 3 kurso studentas. Šiuo metu atlieku tyrimą ir kviečiu Jus išsakyti savo nuomonę, atsakant į pateiktus anketos klausimus apie prekės ženklo žinomumo didinimo priemones. Apklausa yra anoniminė (jos pildymui Jums prireiks 10-15 min.). Joje bus ir atvirų, ir uždarų klausimų, tad prašau kruopščiai ir apgalvotai atsakyti į visus klausimus. Kiekvienos Jūsų anketos atsakymai yra labai svarbūs ir bus panaudoti tik mokymosi tikslams.Nuoširdžiai dėkoju už skirtą laiką atsakant į klausimus!

Edukacija "Magiski kiausiniai"

Results17

Audito paslaugų tobulinimas

Results1
Laba diena, Esu paskutinio kurso studentė ir atlieku tyrimą, kurio tikslas - išanalizuoti audito įmonės vertės pasiūlymo vartotojui tobulinimo galimybes.Atliekamas tyrimas yra noniminis, anketos rezultatai viešai nepublikuojami. Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus ir anketai pildyti skirtą laiką !