1. Sukurk anketą

 • Neribotas anketų ir klausimų kiekis
 • Video ir paveikslėliai anketose
 • Matricos ir rangavimo klausimų tipai
 • Anketos talpinimas į savo svetainę

2. Surink atsakymus

 • Neribotas atsakymų kiekis
 • Anketos pritaikytos mobiliems įrenginiams
 • Privačios arba viešos anketos
 • Atsakymai el. paštu
 • Be reklamų (anketos pavyzdys)

3. Analizuok duomenis

 • Privatūs rezultatai
 • Grafiniai rezultatai
 • Duomenų eksportas į Excel ir SPSS
 • Geolokacija
 • Nesąžiningų respondentų filtras

Statistika

 • Atsakymai viso:8 136 262
 • Atsakymai vakar:7 224
 • Anketos viso:173 241
 • Anketos vakar:156
 • Vartotojai viso:117 552

Rekomenduojamos anketos

VDU Botanikos sodo paslaugų marketingo veiksmų vertinimas

Results47
Gerbiamas respondente, šis tyrimas atliekamas Kolpingo kolegijos Ekonomikos ir verslo centro Ekoturizmo specialybės III kurso studento. Tyrimo tikslas – įvertinti paslaugų marketingo veiksmus VDU Botanikos sode ir pasiūlyti tobulinimo sprendimus. Tyrimo duomenys bus panaudoti rengiant Ekoturizmo programos bakalauro baigiamąjį darbą. Anonimiškumas garantuojamas. Prašome pažymėti Jums tinkanti atsakymą, o esant reikalui, įrašyti savo variantą. Dėkoju Jums už atsakymus bei sugaištą laiką!

Studijų pasirinkimo motyvų tyrimas.

Results87
Gerb. respondente, Esu Vilniaus kolegijos Reklamos vadybos studijų programos III-iojo kurso studentė. Prašau Jūsų skirti kelias minutes ir užpildyti žemiau pateiktą anketą apie studijų pasirinkimo motyvus. Atsakymų duomenys bus panaudoti tik rašant baigiamąjį darbą.  Anketa yra anoniminė, todėl labai lauksiu Jūsų nuoširdžių atsakymų.

Kavinių/restoranų klientų poreikių tyrimas

Results126
Magistro studijų studentas, rašo baigiamąjį darbą ir atlieka restorano/kavinės klientų poreikių ir jų tenkinimo tyrimą. Tyrimo tikslas – ištirti, kokie kriterijai yra svarbiausi patenkinti vartotojų poreikius, besilankančių restoranuose ir kavinėse. Ši anketa yra mokslinio tyrimo dalis, duomenys bus naudojami tik apibendrintos statistinės analizės tikslais. Garantuojamas visiškas anonimiškumas.

Interaktyvūs elektroniniai leidiniai vaikams

Results67
Jūsų nuomonė apie elektronines interaktyvias vaikiškas knygas

Apklausa apie 2019m. prezidento rinkimus

Results294
Sveiki, esu 3 kurso studentė Vytauto Didžiojo Universitete. Vykdau tyrimą apie praėjusius Prezidento rinkimus 2019 metais.Anketa anoniminė.Labai dėkoju už jūsų atsakymus.

Žaidybinime taikomų kognityvinių šališkumų įtakos vartotojų elgsenai tyrimas

Results11
Sveiki, esu VDU marketingo vadybos studentas. Mano bakalauro baigiamojo darbo tema - ,,žaidybinime taikomų kognityvinių šališkumų įtakos vartotojų elgsenai vertinimas". Anketa yra anoniminė, jos rezultatai bus naudojami tik baigiamajame darbe. Pildydami anketą įsivaizduokite, kad Jūs naudojatės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) programėle - žaidimu. Joje reikia sudaryti savo ,,Svajonių komandą" (angl. fantasy team) ir varžantis su kitais žaidėjais priimti sprendimus remiantis žaidėjų statistika. 

AB "Šiaulių bankas" įvaizdžio formavimo analizė

Results63
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos, bankininkystės paskutinio kurso studentė. Rašau diplominį darbą - Akcinės Bendrovės "Šiaulių bankas" įvaizdžio formavimo analizė. Apklausos tikslas - įvertinti įvaizdžio įtaka AB "Šiaulių bankas" klientų pritraukimui. Apklausa yra anoniminė, visi Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti statistinei analizei. Į klausimą reikia atsakyti, pasirenkant labiausiai Jums tinkamus variantus. Ačiū už jūsų pateiktus atsakymus!

Legioneliozės prevencija, ką apie tai žinome? (Skirta daugiabučių gyventojams)

Results739
Sveiki,Esu Nepaprastųjų situacijų valdymo magistrantūros studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą apie legioneliozės prevenciją Lietuvoje.  Kadangi tyrimo tikslas yra ne tik išsiaiškinti ar gyventojai laikosi legioneliozės prevencijos, bet ir iš kai kurių klausimų suteikti informacijos apie šią ūminę infekcinę ligą.Ši anketa yra anoniminė, todėl konfidencialumas garantuotas. Gauti rezultatai bus naudojami tik baigiamajame darbe.Ačiū už Jūsų dalyvavimą.   

UAB "Expo vakarai" renginių rinkodaros aspektai

Results18
Sveiki, esu Lietuvos verslo kolegijos, turizmo ir pramogų verslo industrijos III kurso studentė Aleksandra Šavliukevič. Kviečiu Jus atsakyti į klausimusapie UAB "Expo vakarai" rinkodarą, jos priemones bei jų poveikį lankytojų skaičiaus augimui.Tyrimas yra anonimiškas, Jūsų atsakymai bus naudojami mokslo tikslams.Iš anksto dėkoju už Jūsų laiką ir nuoširdžius atsakymus. Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Baimės praleisti ką nors svarbaus ir psichologinių padarinių ryšys su socialinių tinklų naudojimu (tik studentams)

Results39
Sveiki mieli studentai, esu Vilniaus universiteto trečio psichologijos kurso studentė Gintarė Mameniškytė. Rašau kursinį darbą apie baimės praleisti ką nors svarbaus ryšį su socialinių tinklų naudojimo intensyvumu ir savigarba, todėl norėčiau Jūsų paprašyti padėti man atlikti šį tyrimą užpildant pateiktą klausimyną. Klausimyne yra pateiktos 2 skalės apie baimę praleisti ką nors svarbaus, savigarbos ypatumus ir trumpa apklausa apie Jūsų socialinių tinklų naudojimo įpročius. Visi Jūsų atsakymai bus visiškai konfidencialūs ir darbe bus naudojami tik apibendrinti tyrimo rezultatai, todėl labai prašau į visus klausimus atsakyti nuoširdžiai. Klausimyno pildymas užtruks apie 6 minutes. Jei kyla klausimų ar domina tyrimo rezultatai, galite kreiptis el. paštu [email protected] Dėkoju už Jūsų atsakymus ir skirtą laiką!

Laikinoji darbo sutartis (darbuotojų nuoma)

Results19
Sveiki, esu MRU Teisės ir valdymo studijų programos studentė. Mano baigiamojo darbo tema: Laikinoji darbo sutartis (darbuotojų nuoma).Šios anketos tikslas - išsiaiškinti, su kokiomis teisinėmis problemomis susiduriama sudarant, vykdant ir nutraukiant laikinąją darbo sutartį.Šios anketos užpildymui prireiks vos kelių Jūsų minučių, o tyrimo metu surinkti duomenys bus panaudoti tik baigiamajame darbe. Šios anketos duomenys yra konfidencialūs ir bus pateikiami tik apibendrintai. Dėkoju už Jūsų laiką, skirtą anketos pildymui.

Laikinoji darbo sutartis (darbuotojų nuoma) (Skirta asmenims, kurie darbinosi per laikinojo įdarbinimo agentūrą)

Results22
Sveiki, esu MRU Teisės ir valdymo studijų programos studentė. Mano baigiamojo darbo tema: Laikinoji darbo sutartis (darbuotojų nuoma).Šios anketos tikslas - išsiaiškinti, su kokiomis teisinėmis problemomis susiduriama sudarant, vykdant ir nutraukiant laikinąją darbo sutartį.Šios anketos užpildymui prireiks vos kelių Jūsų minučių, o tyrimo metu surinkti duomenys bus panaudoti tik baigiamajame darbe. Šios anketos duomenys yra konfidencialūs ir bus pateikiami tik apibendrintai. Dėkoju už Jūsų laiką, skirtą anketos pildymui. 

Automobilių patikimumo tyrimas

Results99
Sveiki visi,Šios apklausos tikslas: apklausti kuo daugiau vairuotojų ir atlikti Lietuvos automobilių patikimumo tyrimą.Tikslinė auditorija: visi asmenys, turintys ir vairuojantys 2011 - 2019m. automobilius.Šiuo metu rinkoje yra virš 50 skirtingų markių automobilių, kurie turi nuo kelių iki keleto dešimčių skirtingų modelių savo gamoje. Visi perkantys sau naują transporto priemonę siekia įsigyti patikimą automobilį, kuris tarnautų ir nereikalautų investicijų kiekvieną mėnesį. Šios apklausos tikslas yra apklausti kuo daugiau vairuotojų ir išgirsti jų nuomonę bei patirtį naudojantis tam tikromis transporto priemonėmis. Visi rezultatai ir įdomios įžvalgos bus pasidalintos Facebook puslapyje - ConAuto LT. Rekomenduojame paspausti "patinka" ir sekti mus Facebook paskyroje, kur pasidalinsime ne tik apklausos rezultatais, bet ir kur rasite kitų patarimų apie automobilius, jų įsigijimą bei eksploatavimą.  

MIŠKO TERAPIJA

Results153
Sveiki, esu IV kurso studentė Indrė Macijauskaitė atlieku apklausą apie miško terapiją bei pasiryžimą mokėti - miško terapija, tokia terapijos forma, kai gamtoje (miške) praleidžiama apie 2-4 val. Kviečiu atlikti apklausą ir prisidėti prie bakalaurinio darbo. Visi klausimai pateikti anonimiškai, o rezultatai nebus viešai publikuojami. Apklausos trukmė iki 3 min.

Testas skirtas išsiaiškinti Lietuvos piliečių politines žinias

Results53
Pildydami klausimyną užtruksite 5-10 min.Klausimynas yra paruoštas ir platinamas Socialinių moklsų kolegijos studento, tai yra baigiamojo darbo dalis. Klausimynu yra siekiama išsiaiškinti Lietuvos pilieičių politines žinias. Klausimynas yra anoniminis, respondentų anonimiškumas – garantuojamas. Užpildytos anketos nebus platinamos. 

Turizmo produktų Panevėžio rajone analizė

Results110
Gerb. Respondentai,Esu Panevėžio kolegijos turizmo ir laisvalaikio vadybos studijų programos absolventė, atliekanti turizmo produktų Panevėžio rajone analizę.Jūsų nuomonė yra labai svarbi, todėl prašau atsakyti į visus klausimus, žymėdami X simboliu. Anketa yra anoniminė, o gauti ir susisteminti tyrimo rezultatai bus panaudoti rašant profesinį bakalauro darbą. Tikiuosi, kad Jūsų nuoširdūs atsakymai padės gauti patikimus tyrimo rezultatus.Iš anksto dėkoju!

Gyventojų fizinio aktyvumo vertinimo anketa

Results198
Gerb. Respondente,Esu Vilniaus Gedimino technikos universiteto, IV-to kurso, pramogų industrijos programos studentė ir šiuo metu atlieku baigiamąjį bakalauro darbą. Darbe atliekamo tyrimo tikslas – įvertinti gyventojų fizinio aktyvumo lygį bei socialinių tinklų įžymybių poveikį fizinio aktyvumo srityje.Anketa yra anoniminė – garantuojamas konfidencialumas, atsakymai bus analizuojami tik apibendrintai.Ačiū už Jūsų atsakymus.

Išmanosios gertuvės poreikio tyrimas

Results9

Įvaizdžio formavimo priemonių tobulinimas VšĮ "Neįgaliųjų Naujajame" teatre

Results315
Sveiki. Esu Vilniaus Kolegijos III kurso studentė, studijuojanti kultūrinės veiklos vadybą. Šios apklausos tikslas sužinoti respondentų nuomonę apie Neįgaliųjų Naujojo teatro įvaizdį visuomenėje. .Ši apklausa yra anoniminė ir atsakymai bus naudojami tik bakalauriniame darbe.Dėkoju už Jūsų supratingumą ir pagalbą.

UAB ,,Leroy“ įmonės reklamos priemonių tyrimas

Results28
Sveiki, gerb. respondente. Esu Judita Paalksnytė, Lietuvos verslo kolegijos paskutinio kurso studentė ir rašau baigiamąjį darbą tema – UAB ,,Leroy“ reklamos priemonių analizė. Šiuo metu atlieku UAB ,,Leroy“ įmonės reklamos priemonių tyrimą, siekiant nustatyti bei išanalizuoti UAB ,,Leroy“ reklamos priemones bei jų veiksmingumą. Šiam tyrimui yra iškelta hipotezė, jog UAB ,,Leroy“ naudoja pakankamas bei tinkamas reklamos priemones išsikeltiems tikslams pasiekti, todėl, mielas respondente, esi man reikalingas, siekiant šią hipotezę patvirtinti arba paneigti. Apklausa yra pilnai anoniminė, todėl Jūsų pateikti duomenys bus naudojami apibendrintai baigiamajame darbe. Ačiū už Jūsų brangų laiką!

Įmonės FL GROUP UAB klientų aptarnavimo gerinimas.

Results30
Aš, SMK bakalauro studijų studentė Skaistuolė Šlekytė, atlieku tyrimą apie UAB ,,FL GROUP“ aptarnavimo kokybę, siekdama išsiaiškinti teikiamų paslaugų ir klientų aptarnavimo privalumus ir trūkumus iš pačių klientų pozicijų. Kadangi atsakymų variantai bus pateikiami tik apibendrinti, Jūsų atsakymų anonimiškumas garantuojamas. Pažymėkite pasirinktą atsakymo variantą.Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų atsakymus.

Darbuotojų ugdymo sąlygos

Results17
Gerb. Respondente,Esu Kauno technologijos universiteto Vadybos programos bakalauro pirmo kurso studentė ir vykdau anketinę apklausą tema "Darbuotojų ugdymo sąlygos ir jų kūrimas", kurioje Jūsų atsakymai yra labai svarbūs, padėsiantys nustatyti ar organizacijos rūpinasi ir sukuria darbuotojų ugdymui tinkamas sąlygas.Jums tinkamiausią atsakymą pažymėkite • ženklu arba parašykite savo nuomonę nurodytoje vietoje.Anketa yra anoniminė, todėl tikiuosi, kad Jūsų nuoširdūs atsakymai padės gauti objektyvius tyrimo rezultatus.Dėkoju už atsakymus.

Palangos svetingumo darbuotojų kompetencijos atsižvelgiant į klientų atsiliepimus

Results50
Gerb. Palangos svetingumo įmonių svečiai,            Esu Šv. Ignaco Lojolos kolegijos, Svetingumo vadybos mokymo programos, trečio kurso studentė, Rita Tapinienė. Kreipiuosi į Jus, prašydama atsakyti į klausimus, kurių pagalba bus siekiama išsiaiškinti ir įvertinti Palangos svetingumo įmonėse dirbančių darbuotojų kompetencijos valdymo svarbą atsižvelgiant į jūsų (klientų) atsiliepimus. Jūsų atsakymai yra svarbūs,  kadangi apibendrinus gautus rezultatus bus galima atskleisti pagrindinius paslaugų kokybės vertinimo elementus svetingumo versle, ir nustatyti trūkstamas svetingumo darbuotojų kompetencijas, kurios neleidžia svetingumo įmonei pasiekti užsibrėžtų tikslų, efektyviai dirbti, pelnyti lojalumą, prisidėtų prie sezoniškumo mažinimo. Apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai konfidencialūs, jie bus naudojami apibendrinimams.

Internetinės teisinių paslaugų platformos poreikio apklausa

Results610
Internetinės teisinių paslaugų platformos poreikio analizė

Vidaus kontrolės sistemos veikimas Utenos apskrities savivaldybėse (Skirta Utenos apskrities Viešojo sektoriaus subjektų vadovams ir finansų bei buhalterinės apskaitos specialistams)

Results74
Gerbiamas (-a) respondente,Esu Ana Valentienė, Mykolo Romerio universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto VI kurso veiklos audito magistrantūros studijų studentė. Atlieku tyrimą, kuriuo siekiu įvertinti vidaus kontrolės sistemos veikimą Utenos apskrities savivaldybėse. Apklausa yra anoniminė, todėl Jūsų atsakymų konfidencialumas yra garantuojamas. Surinkti duomenys bus apibendrinti ir naudojami tik magistro baigiamajam darbui parengti. Prašau Jūsų atidžiai ir nuoširdžiai atsakyti į  žemiau pateikiamus klausimus, nes nuo to priklausys tyrimo rezultatų vertė. Dėkoju už Jūsų laiką ir atsakymus.Jei iškiltų klausimų, prašome kreiptis elektroniniu paštu:[email protected]Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Humoras kaip politinės komunkacijos priemonė socialiniuose tinkluose

Results175
Gerb. Respondente,Esu Vilniaus Gedimino technikos universiteto, IV-to kurso, pramogų industrijos programos studentė ir šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą. Darbe atliekamo tyrimo tikslas - išsiaiškinti ar rinkėjai pastebi politikų komunikacijoje naudojamą humorą, kaip jis veikia rinkėją bei jo pasirinkimą balsuoti už vieną ar kitą politiką rinkimuose.Anketa yra anoniminė - garantuojamas konfidencialumas, atsakymai bus analizuojami tik apibendrintai.Ačiū už Jūsų atsakymus! 

Pigu.lt rekomendacijų faktoriai nulemiantys vartotojo sprendimą pirkti

Results588
Sveiki, esu Vilniaus Universiteto 4 kurso studentas. Rašau baigiamąjį bakalaurinį darbą apie vartotojo sprendimą pirkti lemiančius veiksnius ir šio sprendimo analizei ypatingai reikia Jūsų atsakymų.Tyrimo tikslas - ištirti vartotojų nuomonę apie Pigu.lt rekomendacijų sistemos pateikiamus pasiūlymus. Kviečiu Jus dalyvauti mano apklausoje ir išsakyti numonę. Klausimai bus trumpi, uždari, tad užtruksite vos kelias minutes. Ačiū už Jūsų laiką.Apklausa yra anoniminė. Užpildytos anketos duomenis naudosiu tik bakalauro baigiamojo darbo tikslams pasiekti.

Registracija į vebinarą "Šeimos biudžetas ir vaikų finansinis raštingumas | Nuo ko pradėti?"

Results3
Online seminaras skirtas mamytėms ir tėveliams.Jame aptarsime punktus:• Biudžeto planavimo metodai.• Kaip susikurti finansų srauto planą iš turimų finansinių resursų?• Kaip susikurti šeimos finansinę apsauga.• Kada ir kaip pradėti kalbėtis su vaikais apie pinigus?• Kaip išsirinkti geriausią įrankį taupyti vaiko ateičiai?• Kaip teisingai naudotis valstybės duodama lengvata?• Valstybės reformos, ką privalome žinoti?Vebinarą ves iFuture INVESTMENTS vadovė, mama bei finansų konsultavime pažengusi lektorė Viktorija Burdulytė.Tai puiki proga plėsti finansinį raštingumą, pasisemti žinių ir patirčių iš lektorės lūpų, kuri vebinaro gale atsakys į visus Jūsų užduotus klausimus.Vebinaras vyks balandžio 7 d. (antradienį) 18 val.VIETŲ SKAIČIUS RIBOTASBŪTINA REGISTRACIJAIškilus net mažiausiems klausimams visada prašome skambinti mob. telefonu +37064548515

Darbuotojų motyvavimas organizacijose

Results181
Šiuo metu darau tyrimą, kuriuo siekiama geriau atskleisti Jūsų, kaip organizacijos darbuotojo požiūrį į žmogiškųjų išteklių motyvavimą. Anketa anoniminė, todėl tikima, kad Jūsų nuoširdūs atsakymai padės gauti objektyvius tyrimo rezultatus. Jums tinkamiausio atsakymo variantą pažymėkite "varnele". Iš anksto ačiū.

Elektroninė prekyba Lietuvoje

Results149
Didėjant elektroninei prekybai Lietuvoje, kyla klausimas ar pardavėjai laikosi vartotojų teisių.

Naujausios viešos anketos

Inkliuzinio (įtraukiojo) ugdymo realybė ir galimybės pedagogų požiūriu.

Results0
Gerbiami pedagogai,Esu Simona Igaunienė, Šiaulių universiteto, Edukologijos instituto, specialiosios pedagogikos ir logopedijos bakalauro studijų programos, IV kurso studentė. Rašau baigiamąjį darbą tema „Inkliuzinio (įtraukiojo) ugdymo realybė ir galimybės pedagogų požiūriu“. Šiuo tyrimu siekiama ištirti pedagogų požiūrį į inkliuzinį (įtraukųjį) ugdymą mokykloje, atskleisti inkliuzinio (įtraukiojo) ugdymo įgyvendinimo galimybes.Jūsų nuomonė mums labai svarbi, todėl prašome nepraleisti nė vieno klausimo. Anketa anoniminė, mus domina tik apibendrinti rezultatai. Anketoje pateikti atviro ir uždaro tipo klausimai. Pasirinkite  arba įrašykite Jums priimtiną atsakymo variantą. Aš perskaičiau aukščiau pateiktą informaciją ir sutinku dalyvauti tyrime. Jei turite kokių nors klausimų, susijusių su duomenų apsauga prieš arba po dalyvavimo tyrime, prašome susisiekti su tyrimą atliekančiu studentu (Simona Igaunienė el.paštas: [email protected])

KUPEROZĖS PAŽEISTOS ODOS KOMPLEKSINĖS PRIEŽIŪROS ĮTAKA REZULTATUI

Results0
Gerbiama (-s) respondente, Socialinių mokslų kolegijos, kosmetologijos katedros studentė Joana Achremova rengia baigiamajį darbą apie kuperozės pažeistos veido odos priežiūrą tema: "KUPEROZĖS PAŽEISTOS ODOS KOMPLEKSINĖS PRIEŽIŪROS ĮTAKA REZULTATUI".Šio darbo sėkmė priklausys nuo Jūsų nuoširdžių atsakymų. Anketa yra anoniminė, todėl prašau drąsiai atsakyti į pateiktus klausimus. Būsiu labai dėkinga!Iš anksto dėkoju!

Gender stereotyping and its impact on sudents' behaviour

Results3
Hello, I am Paula Gavelytė, a student of Law in Vytautas Magnus university. Currently, I am making a research for my English course in order to find out what students' opinion about gender stereotypes is. I am interested in what impact stereotyping has on students' expression of feelings, decision making and attitude to other people. If you are a student, please answer this survey. This questionnaire is anonymous, no personal information is required, thus confidentiality is guaranteed. The results will be summarized and used only for studies. I hope you will answer honestly, it is important for clear results.Please answer to all questions and thank you for participating!The results will not be publicly available

Registracija į vebinarą ,,Finansinis stabilumas mamytėms"

Results0
Finansiškai stabili mamytė tai apibūdinimas, kuris turi būti apie kiekvieną moterį turinčią vaikų. Juk ant kiekvienos mamos pečių stovi daugybė atsakomybių, kurios gali slėgti. Todėl šis vebinaras yra būtent apie tai kaip įveikti visus iškilusius išūkius, išlikti stipria ir stabilia finansiškai.Jame aptarsime šiuos punktus:🌺 Kaip turėti planą B kiekvienai mamai karantino akivaizdoje?🌺 Kaip finansinio raštingumo problemą paversti į išsvajotas galimybes?🌺 Kaip susikurti finansų srauto planą iš turimų finansinių resursų?🌺 Kaip pakeitus įpročius, išleisti mažiau maistui?🌺 Kaip nenusipirkti katės maiše?🌺 Kaip saugiai vaikams investuoti į studijų fondus?🌺 Kokie įrankiai Lietuvoje yra pigiausi, o uždirba daugiausiai?Vebinaro gale lektorė atsakys į visus jums kilusius klausimus.Tai puiki proga plėsti finansinį raštingumą, pasisemti žinių ir patirčių iš lektorės lūpų.Online seminarą ves iFuture Investments vadovė, finansų konsultavime pažengusi lektorė, mama - Vilma Biekšaitė.VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.REGISTRACIJA BŪTINA!Iškilus net mažiausiems klausimams visada prašome skambinti mob. telefonu +37064548515

Prekių paskirstymo valdymo tyrimas, siekiant didesnių pardavimų UAB "Sanosta"

Results1
Gerbiamieji,Šios apklausos tikslas – išsiaiškinti prekių paskirstymo valdymą, siekiant didesnių pardavimų UAB "Sanosta".Prašome atsakyti į pateiktus klausimus, pažymint ( ü ) Jums tinkantį arba įrašant savąjį variantą.Tyrėjas garantuoja duomenų konfidencialumą. Jie bus tik apibendrintai analizuojami baigiamajame darbe. Tyrimą atlieka Lietuvos verslo kolegijos studentasSėkmės, atsakant į klausimus.

ĮŽYMYBIŲ VAIDMUO POLITIKŲ KOMUNIKACIJOJE SOCIALINIAME TINKLE FACEBOOK

Results66
Gerb. Respondente,Esu Vilniaus Gedimino technikos universiteto, IV-to kurso, pramogų industrijos programos studentė ir šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą. Darbe atliekamo empirinio tyrimo tikslas - nustatyti Lietuvos įžymybių įsitraukimą į politinę komunikaciją, bei jų vaidmenį politiko įvaizdžiui socialiniame tinkle facebook.Šioje apklausoje kviečiami dalyvauti LR gyvenantys asmenys, sulaukę pilnametystės. Dalyvavimas šioje apklausoje yra savanoriškas. Jūs neprivalote dalyvauti šioje apklausoje, tačiau jeigu nuspręsite dalyvauti, jūs galite bet kuriuo apklausos metu pasitraukti iš tyrimo. Dalyvavimas šioje apklausoje užtruks apie 5-7 min. Anketa yra anoniminė - garantuojamas konfidencialumas, atsakymai bus analizuojami tik apibendrintai. Ačiū už Jūsų atsakymus.

Paukštienos produktų vartojimas

Results5
Laba diena, vykdau trumpą apklausą.Tyrimo tikslas – ištirti ar paukštininkystės produktai turi paklausą. Bus pateikti apibendrinti tyrimo duomenys. Anonimiškumą garantuojame.2020 04 06 

ANKETA - psichologams

Results1
Sveiki, mes esame Lietuvos Sveikatos mokslų universiteo Sveikatos psichologijos studentai, kurie vykdo apklausą. Jei Jums nesunku ir turit laiko ją užpildyti, būtų puiku. Rezultatai anonimiški. Ačiū iš anksto :)

Anketa - psichologams

Results0
Sveiki! Mes esmane Lietuvos Sveikatos mokslų universito Sveikatos psichologijos studentai. Šiuo metu vykdome apklausą, jei galite ir turite laiko, atsakykite :) Užtruksite tik 3min, tačiau labai mums padėsite! Ačiū iš anksto :) Rezultatų viešai nepublikuosime ir užtikriname jūsų anonimiškumą.

Tarpusavio skolinimosi platformos

Results7
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos studentė. Mokomajam darbui reikalinga apklausa kaip Lietuvos žmonės žino tarpusavio skolinimosi platformas

Emocinio intelekto (EI) ir įsitraukimo į studijas apklausa

Results30
Gerbiamas Respondente,Atliekamam tyrimui, kurio tikslas įvertinti emocinio intelekto ir įsitraukimo į studijas sąsajas tarp studentų, reikalinga papildoma informacija, kuri padės atlikto tyrimo duomenų analizei. Todėl labai prisidėtumėte užpildę šią anketą.Anketa yra anoniminė, pildymo trukmė iki 10 minučių.Gauti rezultatai bus panaudoti statistinei analizei. Pažymėkite Jums priimtiniausią atsakymą arba įrašykite savo.Dėl iškilusių klausimų ir gautų rezultatų galite kreiptis el. paštu [email protected] arba tel. numeriu: +370 601 83335.

Žuvies vartojimo pasirinkimas

Results33
Gerb. respondente,Šis tyrimas atliekamas siekiant išsiaiškinti žuvies vartojimo pasirinkimą lemiančius kriterijus. Visa Jūsų pateikta informacija bus konfidenciali ir naudojama tik mokslinio tyrimo tikslais. Ji pateikta tokiu būdu, kad jokie asmenys negalėtų būti identifikuoti.Jums pateikimi įvairūs su žuvies vartojimu susiję klausimai, prašome pažymėti Jums tinkamą atsakymą.Dėkoju už Jūsų atsakymus ir skirtą laiką.

"Vestina" klientų apklausa

Results9
Vestuvinių suknelių salono vestina.lt klientų apklausa

ANKETA

Results10
Sveiki, mes esame Lietuvos Sveikatos mokslų universiteo Sveikatos psichologijos studentai, kurie vykdo apklausą. Jei Jums nesunku ir turit laiko ją užpildyti, būtų puiku. Rezultatai anonimiški. Ačiū iš anksto :)

VAIKO KASDIENIŲ GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ UGDYMAS(-IS) GRUPĖJE

Results8
GERB. RESPONDENTE,Esu Kauno kolegijos Kauno menų ir ugdymo fakulteto Pedagogikos katedros IV kurso studentė Eglė Daunorienė ir šiuo metu rengiu baigiamąjį bakalauro darbą apie 2-3 metų amžiaus vaiko kasdienių gyvenimo įgūdžių ugdymo(-si) grupėje problemas ir jų sprendimo būdus. Kad darbas tiksliai atskleistų 2-3 metų amžiaus vaiko kasdienių gyvenimo įgūdžių ugdymo(-si) grupėje problemas ir veiksmingiausius jų sprendimo būdus, reikalingas tyrimas. Atsižvelgdama į tokį poreikį, prašau užpildyti anketą. Pažymiu, kad bus užtikrintas visų tyrimo dalyvių konfidencialumas: anketa anoniminė, neprašoma atskleisti jokių asmeninių duomenų (nei vardo ir pavardės, nei adresų ar kt.), o tik pasidalyti savo patirtimi, pastebėjimais. Anketoje nėra nei teisingų, nei neteisingų atsakymų / pasirinkimo variantų – Jums tereikia įrašyti ar pažymėti tokį atsakymą, kuris tiksliausiai atskleidžia Jūsų pastebėjimą ar nuomonę.Anketų atsakymai nebus skelbiami viešai, jie bus naudojami tik apibendrintai ir tik moksliniais tikslais.Iš anksto dėkoju Jums už pagalbą ir skirtą laiką.

Anketa

Results15
Sveiki! Mes esmane Lietuvos Sveikatos mokslų universito Sveikatos psichologijos studentai. Šiuo metu vykdome apklausą, jei galite ir turite laiko, atsakykite :) Užtruksite tik 3min, tačiau labai mums padėsite! Ačiū iš anksto :) Rezultatų viešai nepublikuosime ir užtikriname jūsų anonimiškumą.

Reklamos priemonių, naudojimas AB „Krekenavos agrofirmos“ įmonėje

Results76
Gerb. Respondente,Esu trečio kurso studentė, studijuojanti V. A. Graičiūno aukštojoje vadybos mokykloje (AVM) – marketingo ir pardavimų vadybą. Baigiamajam bakalauro darbui atlieku tyrimą, kurio metu siekiama išsiaiškinti, reklamos priemonių, naudojimas AB „Krekenavos agrofirmos“  įmonėje.Ši anketa yra anoniminė, tad kiekvieno respondento atsakymų anonimiškumas yra garantuojamas.Dėkoju už Jūsų skirtą laiką!

Po plaukų šalinimo procedūros pasireiškiančio nepageidaujamo poveikio valdymas

Results115
Gerb. Respondente, esu Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos III kurso studentė Saulė Carikienė. Šiuo metu rašau profesinio bakalauro baigiamąjį darbą.  Kviečiu Jus dalyvauti apklausoje, kurios tikslas – atskleisti po plaukų šalinimo procedūros pasireiškiančio nepageidaujamo poveikio valdymo būdus. Apklausa yra anoniminė, rezultatai bus naudojami tik studijų baigiamojo darbo tikslais. Dėkoju už Jūsų nuoširdžius atsakymus bei skirtą laiką. 

Braškės

Results91
Sveiki, nedarau jokio mokslinio tyrimo.

UAB "Expo vakarai" renginių rinkodaros aspektai

Results18
Sveiki, esu Lietuvos verslo kolegijos, turizmo ir pramogų verslo industrijos III kurso studentė Aleksandra Šavliukevič. Kviečiu Jus atsakyti į klausimusapie UAB "Expo vakarai" rinkodarą, jos priemones bei jų poveikį lankytojų skaičiaus augimui.Tyrimas yra anonimiškas, Jūsų atsakymai bus naudojami mokslo tikslams.Iš anksto dėkoju už Jūsų laiką ir nuoširdžius atsakymus. Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Televizijos poveikis šiuolaikiniam jaunimui

Results3
Gerb. Respondente,Esame Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Kūrybinių industrijų pirmo kurso studentės. Šiuo metu vykome "Televizijos poveikio šiuolaikiniam jaunimui"  tyrimą. Šio tyrimo tikslas yra išsiaiškinti TV poveikio lygį ir stiprumą jaunimo vertybių formavimui. Apklausa yra anoniminė.Iškarto dėkojame už Jūsų laiką atsakant į šiuos klausimus.

Kavos vartojimas

Results48
Esame reklamos kūrimo ir marketingo I kurso studentės atliekame apklausa apie kavos vartojimą. Tikslas - Išanalizuoti Lietuvos respondentų kavos vartojimo įpročius. Apklausa lieka anoniminė, gauti rezultatai bus panaudoti mokymosi tikslais.

Drabužių pirkimo įpročiai ir problemos

Results15
Prašau padėti ir skirti savo brangaus laiko anketos užpildymui. Šioje apklausoje siekiama išsiaiškinti drabužių pirkimo įpročius ir su stiliumi susijusias problemas. Anketa yra anonimiška.SVARBU: Prašau atsakyti į klausimus apie savo elgsena ir gyvenimo būdą iki karantino paskelbimo. 

SMK. Apklausa kirpėjoms

Results9
Sveiki, esame pirmo kurso Estetinės kosmetologijos studentės. Norime jus apklausti ir daugiau sužinoti apie kenksmingus darbo aplinkos veiksnius. Atsakydami į šią apklausą labai mums padėtumėte.Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Neįgaliųjų integracijos į darbo rinką tyrimas

Results2
Laba diena,Esu socialinio darbo 4  kurso studentė ir atlieku tyrimą, kuriuo siekiu įvertinti neįgaliųjų integraciją į darbo rinką. Anketa skirta neįgalumą turintiems žmonėms. Prašau atsakyti į toliau pateiktus klausimus. Dalyvavimas tyrime yra anoniminis, atsakymai bus pateikiami apibendrintai ir naudojami tik tyrimo tikslams.

Lietuvos etninių sričių gyventojų charakterio bruožai kalbos pasaulėvaizdyje

Results14
Šiuo tyrimu yra siekiama pakartoti Papaurėlytės S. ir Župerkos K. atliktą tyrimą ir gautus rezultatus palyginti. Tyrimo tikslas buvo išsiaiškinti, kurie charakterio bruožai lietuvių kalbos pasaulėvaizdyje priskiriami etninių sričių (etnografinių regionų) gyventojams, t. y. aukštaičiams, žemaičiams, dzūkams ir suvalkiečiams.Siekiant patikrinti, kiek tyrime užfiksuota informacija apie kalbos vartotojų sąmonėje užfiksuotu pasaulėvaizdžiu, yra atliekamas laisvųjų asociacijų eksperimentas.Jums reikia šalia duotų žodžių aukštaitis, žemaitis, dzūkas ir suvalkietis parašyti pirmuosius į galvą atėjusus žodžius, žodžių junginius ar sakinius. 

Akcinės bendrovės Šiaulių banko taikomos prevencinės priemonės, skirtos apsaugoti pinigines lėšas esančias mokėjimo kortelėse

Results0
Laba diena,esu Vilniaus Kolegijos studentė, rašanti baigiamąjį darbą. Todėl, labai prašau, akcinės bendrovės Šiaulių banko klientų, užtrukti vos kelias minutes, atsakydami į mano paruoštus klausimus, apie banko taikomas prevencines priemones, saugant Jūsų lėšas mokėjimo kortelėse. Šia apklausa man svarbu sužinoti Jūsų nuomonę, ka galvojate apie Jūsų laikomas pinigines lėšas mokėjimo kortelėse, kaip apsaugote jas ir kokį saugiausią variantą esate pasirinke apsaugant savo pinigus. Tikiuosi, kad apklausos metu klausimai sudomins ir turėsite galimybę labiau praplėsti žinias apie akcinėsbendrovės Šiaulių banko taikomas prevencines priemones, skirtas bankų kortelėse esančių lėšų saugumui.Ačiū už Jūsų laiką. 

Individualizmo ir materializmo lygio nustatymas bei tendencija pirkti impulsyviai

Results44
Esame Vilniaus universiteto, 3 kurso studentės ir darome apklausą, kuria tikimės išsiaiški visuomenės vartotojų elgseną, bei pirkimo įpročius.

Kosmetologo paslaugos

Results25
Apklausos tikslas nustatyti popūliariausias veido odos priežiūros procedūras.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų taisyklingos kalbos raidos skatinimas

Results69
Esu Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto III kurso studentė Eglė Mačianskienė. Šiuo metu atlieku baigiamojo darbo tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti ikimokyklinio amžiaus vaikų taisyklingos kalbos raidos skatinimo galimybes. Maloniai prašome atsakyti į pateiktus klausimus, pažymint Jums labiausiai priimtiną atsakymą arba įrašyti savo nuomonę. Kiekvieno iš Jūsų nuomonė yra labai svarbi. Anketa anoniminė. Gauti tyrimo duomenys bus naudojami tik apibendrintai.