Auditorijos apklausų atlikimas naudojant QR kodą po pristatymo

Auditorijos apklausų atlikimas naudojant QR kodą po pristatymoŠiandieninėje dinamiškoje pristatymų ir renginių aplinkoje, realiu laiku surinkti auditorijos atsiliepimus tapo svarbiu pristatymo turinio tobulinimo ir pranešėjo pasirodymo gerinimo aspektu. QR kodų naudojimas, siekiant palengvinti auditorijos apklausas po pristatymo, yra sklandus ir efektyvus būdas gauti vertingų įžvalgų.

Kaip tai veikia

Integravus QR kodus į pristatymo medžiagą, dalyviai gali patogiai pasiekti apklausą išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais. Nuskaitę QR kodą, vartotojai nukreipiami į Apklausa.lt apklausų platformą. Ten jie gali pateikti atsiliepimų apie įvairius pristatymo aspektus, įskaitant turinio tinkamumą, pateikimo efektyvumą ir bendrus įspūdžius. Anketos pavyzdys

Apklausų po pristatymo galia

Žiūrovų atsiliepimai yra neįkainojami pranešėjams ir renginių organizatoriams, siekiantiems patobulinti savo pristatymus. Tradiciniai popierinių apklausų platinimo arba žodiniais atsiliepimais metodai gali būti sudėtingi ir duoti ribotus rezultatus. Tačiau, pasitelkę QR kodus, pranešėjai gali supaprastinti atsiliepimų rinkimo procesą ir pasiekti platesnę auditoriją.

QR kodo apklausų privalumai

Susikurti savo anketą