Apžvalga

Apklausa.lt sistema skirta kurti ir atlikti apklausas. Čia be didelių pastangų ar žinių galite sudaryti internetinę anketą ir išplatinti ją respondentams. Atsakymai į anketas pateikiami paprasta, suprantama forma. Rezultatus galėsite išsaugoti faile, kurį galima atidaryti su populiariomis ofiso programomis (LibreOffice Calc, Microsoft Excel, SPSS). Užsiregistruokite ir atraskite visas naudingas funkcijas, kurios jums padės atlikti tyrimus. Ir visa tai nemokamai!

1. Registracija

Prieš kuriant anketą reikia užsiregistruoti. Paspauskite „Registruotis“ pagrindinio meniu dešiniajame krašte. Jei esate naujas vartotojas, užpildykite registracijos formą ir spauskite „Registruotis“ mygtuką. Jei buvote prisiregistravęs anksčiau, spaaskite meniu „Prisijungti“ ir įveskite savo prisijungimo duomenis.
1. Registracija
2. Įveskite anketos pavadinimą

2. Įveskite anketos pavadinimą

Iškart po registracijos jums bus pasiūlyta kurti naują anketą. Įveskite anketos pavadinimą ir spauskite mygtuką „Sukurti“.

3. Pirmo klausimo sukūrimas

Kad galėtumėte sukurti naują klausimą, pirmiausia reikia pasirinkti jo tipą. Paspauskite ant pageidaujamo klausio tipo.
3. Pirmo klausimo sukūrimas
4. Įveskite klausimą

4. Įveskite klausimą

Įveskite klausimą ir atsakymo variantus. Atsakymo variantų kiekį galite papildyti paspaudę mygtuką "+ Pridėti". Paspauskite mygtuką "Išsaugoti".

5. Antro klausimo sukūrimas

Įterpkite antrą klausimą spausdami mygtuką "+ Pridėti".
5. Antro klausimo sukūrimas
6. Pasirinkite klausimo tipą

6. Pasirinkite klausimo tipą

Šį sykį pasirinkite „Eilutė teksto įvedimui“ tipo klausimą.

7. Įveskite klausimą

Įveskite klausimo tekstą. Šio klausimo tipui nėra pasirinkimo variantų, kadangi vartotojas pats įves atsakymą rinkdamas tekstą klaviatūra. Paspauskite mygtuką "Išsaugoti".
7. Įveskite klausimą
8. Persijunkite į anketos nustatymų puslapį

8. Persijunkite į anketos nustatymų puslapį

Sukūrėte dviejų klausimų anketą. Spauskite ant „Anketos nustatymai“. Padarykime šią anketą viešai prieinamą respondentams ir išsaugokite anketos nustatymus.

9. Anketos platinimas

Skyrelyje "Dalijimasis" galite nusikopijuoti tiesioginę nuorodą į jūsų anketą. QR kodas jums padės anketą platinti gyvos konferencijos ar pristatymo metu. Dalyviai su išmaniaisiais telefonais galės atsidaryti anketą ir į ją atsakyti.
9. Anketos platinimas
10. Anketos peržiūra

10. Anketos peržiūra

Pasinaudoję tiesiogine nuoroda į anketą, pamatysite kaip atrodo jūsų anketa. Jūsų anketa bus švari, be reklamų ir be kitos respondentą trikdančios informacijos. Tai padės pasiekti geresnę rezultatų kokybę.
Susikurti savo anketą