Userk.tichonovaite
Vieša
Pranešti

Vyrų ir moterų santykiai

Šioje anketoje norėtume sužinoti VAIKINŲ/VYRŲ požiūrį į santykius su moterimis. Iš pradžių klausimai bus apie Jūsų santykius su MAMA vėliau su kitomis MOTERIMIS. Jei turite merginą, antrąją anketos dalį pildykite taip, kaip bendraujate su ja, jei ne - tai kaip su kitomis moterimis. Labai prašome visus klausimus perskaityti atidžiai ir atsakyti kuo galima nuoširdžiau. Dėkojame :)
Kokią jūsų lytis?
Kokioje šeimoje užaugote?
Testas Nr 1.1. Įvertinkite penkiolika apačioje pateiktų teiginių, labiausiai atitinkančių Jūsų ir Jūsų MAMOS bendravimą, kiekvienam priskirdami žodinę reikšmę. Tinkamiausią JŪSŲ nuomone variantą pažymėkite .
Testas Nr. 2.1. Prie dviejų brūkšniu atskirtų (.../...) būdvardžių yra septyni galimi atsakymų variantai. Jei pažymėsite atsakymą, esantį arčiau pirmojo būdvardžio, tai reikš, kad jūsų bendravimas su MAMA labiau atitinką šį būdvardį. Jei atsakymą, esantį toliau eilutėje (tarkime 6,7) tai reikš, kad jūs manote, jog jūsų bendravimas labiau panašus į antrąjį būdvardį (esantį po pasvirojo brūkšnio).
Testas Nr 1.2. Įvertinkite penkiolika apačioje pateiktų teiginių, labiausiai atitinkančių Jūsų ir Jūsų MOTERŲ bendravimą, kiekvienam priskirdami žodinę reikšmę. Tinkamiausią JŪSŲ nuomone variantą pažymėkite .
Testas Nr. 2.2. Prie dviejų brūkšniu atskirtų (.../...) būdvardžių yra septyni galimi atsakymų variantai. Jei pažymėsite atsakymą, esantį arčiau pirmojo būdvardžio, tai reikš, kad jūsų bendravimas su MOTERIMIS labiau atitinką šį būdvardį. Jei atsakymą, esantį toliau eilutėje (tarkime 6,7) tai reikš, kad jūs manote, jog jūsų bendravimas labiau panašus į antrąjį būdvardį (esantį po pasvirojo brūkšnio).

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis
Nuimti filtrą
Atfiltruotas rezultatų kiekis:

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų02149
Atsakymų022

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »