Kaip reaguotum, jei nebeliktu lauko reklamos?
- Labai priklauso nuo reklamos tipo. Jeigu estetiškai gražiau, kad kai kur nebūtų reklaminių stendų, reaguočiau teigimai. Bet kartais būna pateikiama aktuali informacija (apie renginius, akcijas). Taip pat iškabos, parduotuvių pavadinimai gali būti laikoma reklama - be jų tikrai būtų sudėtingas įmonių atpažįstamumas.
- Niekas nepasikeistų
- Tai per daug manęs nepaveiktų
- Trūktų, bet paskui įprasčiau ir būtų gerai