Kaip reaguotum, jei nebeliktu lauko reklamos?
- Turbut uztruktu kol pastebečiau
- Niekaip
- Niekaip
- Nežinau
- Daugumo reklamos persikėlusi į socialinę mediją, todėl didelės reikšmės neturėtų
- Būtų keista
- Galbūt labai nepastebeciau
- LIUDNA.
- Neutraliai.
- Nepastebėčiau