Vilniaus miesto lauko reklamos stendai

Kaip reaguotum, jei nebeliktu lauko reklamos?

  1. Turbut uztruktu kol pastebečiau
  2. Niekaip
  3. Niekaip
  4. Nežinau
  5. Daugumo reklamos persikėlusi į socialinę mediją, todėl didelės reikšmės neturėtų
  6. Būtų keista
  7. Galbūt labai nepastebeciau
  8. LIUDNA.
  9. Neutraliai.
  10. Nepastebėčiau