Vilniaus miesto lauko reklamos stendai
Ar tiesa jog miesto lauko reklamos tampa nebetradicinės ir jas nukonkuruoja soc. tinklai bei televzijos reklamos?
Kokia jūsų lytis?
Koks jūsų amžius?
Kokia jūsų gyvenamoji vieta?
Kokia jūsų socialinė padėtis?
Ar pastebite lauko stendų reklamas?
Ar pastebite socialinių medijų reklamas?
Kaip manote kokia vieta ir aplinka yra tinkama lauko reklamai?
Kada labiausiai atkreipiate dėmesį į lauko reklamą?
Ar reklama skatina pirkti jus reklamuojamas prekes/paslaugas?
Ar vaizdinė reklama ekranuose dažniau pamatoma nei stenduose?
Jei atsakėte taip į 10 klausimą, pagrįskite savo nuomonę
- Dauguma žmonių daugiau laiko praleidžia “prie ekranų”, todėl logiška, kad ten reklamas dažniau ir pastebi
- Labiau krenta i akis, ypac prie sviesaforu
- Nes telefonu žmonės naudojasi kiekviena laisva minute
- nes judantis vaizdas ryškios spalvos ar net garsas iškart patraukia akį
- Judantis vaizdas labiau atkreipia dėmesį
- Tai labiau atkreipia dėmesį ir siais laikais yra idomesne
- REKLAMOS REIKALINGOS.
- Viskas yra persikėlę į telefono ekranus, tad kartais sunku pamatyt, kas vyksta aplink
- Jei kalbama apie kompiuterio/telefono ekranuose matomą reklamą, tai jos dažnu atveju tiesiog negalime išvengti: ji iššoka ant video ar teksto, kurį norime paskaityti, įsipainioja tarp Instagram'o istorijų, Facebook'o įrašų. Nori nenori - pamatai. Pro stendą gali praeiti nepažiūrėjęs į jį.
- Dažniausiai lauke ne itin pastebiu reklamas, o kompiuterio ekrane jas pastebiu neretai
Kokie reklamos “požymiai” atkreipia jūsų dėmesį reklamoje?
Ar tavo gyvenamojoje vietoje lauko reklamos yra gerai pastebimos skirtingu paros metu?
Kokia reklama socialinėse medijose patraukia dėmesį?
Kaip reaguotum, jei nebeliktu lauko reklamos?
- Būtų šaunu, daugiau vietos menui
- Neutraliai, bet būtų tuščiaunir neįprasta mūsų regos laukui
- Man tai visai neaktualu
- Butu nuobodu
- Bučiau labai dėkinga tam žmogui kuris sugalvojo ju atsisakyti :)
- Ramiai
- Jos manęs per daug neįtakoja, tačiau reaguočiau teigiamai, būtų mažiau niokojamas kraštovaizdis.
- būtų labai tuščia, manau žmonės net nesupranta kokia didelę miesto dalį sudaro lauko reklamos
- Niekaip
- Žymiai nepakeistų mano gyvenimo.