Viešosios komunikacijos vakcinacijos atveju vertinimas.

Kodėl ir kokia vakcina pasiskiepijote?

  1. Nes logiška galvoju,galvoju net tik apie save bet ir kitus!
  2. Jokia
  3. Nuo pasiutligės, nes įkando piktas šuo :)
  4. klausimas jau kartojasi.
  5. Taip nusprendžiau
  6. Pfaizer
  7. Pasiskiepijau Pfizer vakcina, ji atsirado viena pirmųjų. Skiepijausi, nes pasitikiu mokslu.
  8. Comirnaty, nes taip rekomendavo šeimos gydytoja.
  9. Pfizer, nes ja skiepyjosi visi artimieji
  10. .