Viešojo sektoriaus darbuotojų apklausa

Gerb. Respondente,

Esu Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo fakulteto baigiamojo kurso studentė. Rašau magistro studijų diplominį darbą ir atliekų tyrimą kurio tikslas -  išsiaiškinti kaip motyvuojami viešojo sektoriaus darbuotojai, įvertinti kaip veikia vidinė komunikacija organizacijoje, ir kaip darbuotojai vertina valstybės tarnybos įstatymo pakeitimus.Klausimynas yra anoniminis, vardo ir pavardės rašyti nereikia. Gauti rezultatai bus naudojami tik baigiamajame darbe.

Maloniai prašyčiau Jūsų užpildyti šią anketą. Nuoširdžiai dėkoju už atsakymus!

Kaip Jūs manote, kokie yra vidinės komunikacijos tikslai organizacijos viduje?

Vidinė komunikacija Jūsų organizacijoje: (pasirinkite Jums tinkamą variantą)

Ar Jums pranešama apie pokyčius ir sprendimus organizacijoje, kurie susiję su Jumis?

Pokyčiai, sprendimai, vertinimai įstaigoje susiję su Jumis: (pasirinkite Jums tinkamą variantą)

Įvertinkite santykius tarp darbuotojų ir organizacijos vadovų (pasirinkite Jums tinkamą variantą).

Ar atlyginimas yra pagrindinis motyvuojantis veiksnys skatinantis Jus dirbti?

Ar Jūs patenkintas savo dabartine alga?

Kokios motyvacinės priemonės Jus labiausiai motyvuoja dirbti ? (pasirinkite Jums tinkamą variantą)

Ar motyvacijos stoka verčia Jus galvoti apie darbo pasikeitimą?

Kaip Jūs vertinate pakeitimus valstybės tarnybos įstatyme ? (pasirinkite Jums tinkamą variantą)

Ar Jūs esate patenkinti savo turimomis socialinėmis garantijomis?

Jūsų užimamos pareigos darbovietėje:

Kiek laiko dirbate įstaigoje?

Jūsų geografinė darbo vieta:

Jūs esate:

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą