Vidinė komunikacija organizacijoje inovacijų diegimo metu

Kas Jūsų nuomone galėtų pagerinti komunikaciją organizacijoje inovacijų diegimo metu?

  1. išsamesnės instrukcijos inovacijos
  2. Didesnis kiekis mokymų
  3. Kokybiškai sudaryti mokymai
  4. Daugiau specialistų
  5. Jei komunikacija būtų pateikiama kokybiškai
  6. Koybiškesni mokymai
  7. Kad informaciją visada pateiktų vienoje vietoje/skiltyje ar programoje
  8. Kad informacija darbuotojus pasiektų laiku
  9. Darbuotojų didesnė tarpusavio pagalba
  10. Didesnis dėmesys darbuotojų apmokymams