Vidinė komunikacija organizacijoje inovacijų diegimo metu

Kas Jūsų nuomone galėtų pagerinti komunikaciją organizacijoje inovacijų diegimo metu?

  1. Daugiau demesio i darbuotoju pastabas bei is anksto pateikta info apie planuojamus darbus
  2. Didesnė komunikacija
  3. Pilotai, darbuotoju pajungimas
  4. Padarytu darbu dalijimasis ir rezultstu skelbimas kiekvienam etape personalui kuris dirbs su inovacija, tiesiogiai
  5. Grupės ir komandos organizacijos inovacijų procesuose, patirtis, mokymai, žinių ir gebėjimų ugdymas
  6. Išansktinis inovacijos proceso ir rezultato derinimas su tiesiogiai dirbančiais žmonėmis.
  7. laiku konkrečiai ir aiškiai išdėstyta informacija, tiesioginis projekto vadovo kreipimasis į darbuotojus susijusius tiesiogiai su inovacijų pokyčiasi
  8. išsamesnė informacijos sklaida inovacijų metu.
  9. Neturiu atsakymo
  10. požiūris, organizacija turi suprasti jog diegiama inovacija turi atnešti naudą ne tik pačiai organizacijai, bet ir egektyvinti darbą organizacijos dsrbuotojams.