Vidinė komunikacija organizacijoje inovacijų diegimo metu

Kas Jūsų nuomone galėtų pagerinti komunikaciją organizacijoje inovacijų diegimo metu?

  1. Didesnis dėmesys darbuotojui, kuris dirbs su nauja diegiama inovacija.
  2. Organizacijos požiūris į personalą.
  3. Daugiau komunikacijos specialistų organizacijoje
  4. Didesnis demesys tiesioginiam bendravimui.
  5. Didesnis dėmesys bendravimui su personalu, kuris bus priskirtas darbui su naujai įdiegta inovacija.
  6. Didesnis skaičius susibūrimų tarp organizacijos darbuotojų inovacijos diegimo metu.
  7. Manau, kad komunikacija organizacijoje inovacijų diegimo metu yra pakankamai gera.
  8. Darbuotojų pagalba vienas kitam
  9. Komunikacijos pakanka
  10. Papildomas demesys darbuotoju izvalgoms