Vidinė komunikacija organizacijoje inovacijų diegimo metu

Kas Jūsų nuomone galėtų pagerinti komunikaciją organizacijoje inovacijų diegimo metu?

  1. Gal didesnis komunikacijos skyrius
  2. Spartesnis informacijos keitimąsis
  3. Didesnis kiekis susitikimų inovacijos vystimo fazėje
  4. Aiškūs iškomunikuoti terminai, kada planuojam diegti ir kada bus pokyčiai
  5. Klaidų ir problemų sprendimas
  6. Mokymai ne tik teoriniai, bet ir praktiniai
  7. Darbuotojų pagalva vienas kitam
  8. Suprantamai personalui pateikta informacija ir mokymai
  9. Didesnė pagalba iš kolegų
  10. Kuratoriai, apmokantys personalą inovacijų diegimo metu