Vertimas žodžiu

Sveiki! Esu KTU pirmo kurso Technikos kalbos vertimo studentė ir atlieku apklausą apie tai, kaip vertimo studijų programos studentai vertina vertimą žodžiu. Apklausos duomenys bus naudojami Įvado į vertimo studijas modulyje.

Apklausa yra anoniminė, o gauti duomenys nebus skelbiami viešojoje erdvėje.

Jūsų lytis

Jūsų amžius

  1. 19
  2. 19
  3. 22
  4. 20
  5. 19
  6. 19
  7. 19

Kelintame kurse studijuojate?

Ar jums teko naudotis vertimo žodžiu paslaugomis?

Ar manote, kad versti žodžiu gali bet kas mokantis kalbą?

Ar turite patirties verčiant žodžiu?

Ar galvojate versti žodžiu ateityje? Kodėl?

  1. Taip, nes tai būtų įdomi patirtis.
  2. Ne, geriau jaučiuosi verčiant raštu
  3. Taip. Didesnis atlyginimas.
  4. Taip, galvoju, nes geresnis uždarbis.
  5. Taip, manau, kad tai ir ateityje bus reikalinga paslauga. Taip pat, vertimas žodžiu yra pelningesnis.
  6. Taip

Kodėl jūsų nuomone, vertimas žodžiu yra svarbus mūsų visuomenei

Kiek pritariate šiems teiginiams

Kaip manote nuo ko priklauso vertimo žodžiu kokybė?

Jūsų nuomonė apie apklausą

  1. Anketa gerai paruošta, aiškiai suformuluoti klausimai.
  2. Viskas gerai
  3. Apklausa gera, gal teikiant atsakymų variantus Likert scale pavidalu, įvesčiau daugiau pasirinkimų.
  4. Manau anketai nieko netrūksta
  5. Apklausa gera, klaidų nepastebėjau.
  6. Puiki, klausimai ir pateikti atsakymų pasirinkimai aiškūs ir suprantami.
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą