Kokį patarimą duotumėte studentams patiriantiems stresą?
- Reikia įsiklausyti kas tavę jaudina...
- Daugiau treniruotis kalbėjimo viešai.
- susiplanuoti kitokių veiklų tarp mokymosi
- Daugiau pasitikėti savimi!
- Visada pasitikėti savimi ir užtikrintai dėstyti savo mintis
- Nesinervuoti
- Tinkamai pasiruošti
- Pasitikėti savo jėgomis, medituoti
- Susikaupti savyje....Įjungti pozityva😊 Tik į priekį😊
- Pasiruošti