Kokį patarimą duotumėte studentams patiriantiems stresą?
- Just Do It
- Sportuoti ir išlieti blogas emocijas
- Nukreipti dėmesį kitur
- Sportuoti
- Planuoti laiką.
- Išgerti valerijono :)
- Kalbant įsivaizduoti, kad kalbate tuščioje auditorijoje ir jūsų niekas negirdi
- Kvėpuoti, pasitikėti savimi
- Nestresuot
- Viskas yra išmokstama, reikia stengtis daugiau kalbėti viešai