delionyteg
Vieša
Pranešti

Vaikų popamokinės veiklos korepetitorių poreikis į namus - tyrimas

Sveiki, esu pedagogikos 4 kurso studentė ir šiuo metu atlieku empirinį rinkos tyrimą, kurio tikslas - išsiaiškinti tėvų požiūrį ir poreikį vaikų užsiėmimams jų pačių namuose.

Anketa labai trumpa!

Svarbu! Tyrime dalyvauti rekomenduotina tėvams, auginantiems vaikus nuo 4 iki 14 m.

Tyrimas atliekamas rengiamam bakalauro darbui, kurio tema - "Ikimokyklinio ir vyresnų iki 14 metų vaikų užimtumo problematika Vilniuje". Darbo tikslas - išsiaiškinti koks yra poreikis vaikus užimti būreliais, muzikos, dailės ar kitais kūrybiniais darbais, kai paslauga teikiama atvykstant į namus. 

Apklausoje bus naudojami tik bendri demografiniai duomenys, o su apklausos rezultatais galėsite susipažinti taip pat čia, nes rezultatai bus viešai prieinami.

Ačiū už pagalbą!

Ar jūsų vaikas/vaikai lanko būrelį/užsiėmimą?
Kokiam užsiėmimo teikimo būdui teikiate/teiktumėte pirmenybę? Įvertinkite variantus pagal prioritetus. 1-neteikiu pirmenybės 7 - teikiu pirmenybę/ (Dėmėsio, vertinikite kaip nesant karantino apribojimams)
Su kokiais keblumais susiduriate, jei vaikas lanko užsiėmimą ne namuose? (slinkti į kairę - jei variantui nepritariate // į dešinę - jei stipriai pritariate variantui)
Kiek pamokų to paties užsiėmimo vaikas turi per savaitę?
Kas labiausiai svarbu, jei mokytojas atvyksta dėstyti užsiėmimą į namus? (slinkti į kairę - jei variantui nepritariate // į dešinę - jei stipriai pritariate variantui)
Dabar, dar kartą konkrečiau įvertinkite užsiėmimo teikimo būdo privalumus.
Jūsų lytis
Amžius

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų21299
Atsakymų01
Kita anketa »